Top 9 Salz Für Enthärtungsanlage – Regular Stores

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. REGENIT

#ad

REGENIT® Regenerační sůl tablety vařící sůl pro změkčení vody pytel 25 kg

#ad
REGENIT #ad - Nízké hořčíkové a calcium a proto vhodné pro použití. Din 19604 / en 973 výrobky pro přípravu vody pro lidské použití – chlorid sodíku pro regeneraci iontových výmě. Snadno rozpustný zabraňuje zanechání zbytků v nádobě na soli. Vhodné pro použití v salónových zařízeních. Vhodné pro přípravu pitné vody.
ZnačkaREGENIT #ad
VýrobceESCO #ad
Výška5.91
Délka23.62
Hmotnost55.12
Šířka11.81
Číslo dílu63JSDYGH5DNYSDHUJDSF-61

2. SALPINA natürlich kraftvoll

#ad

2 x solné tablety Salpina pro zařízení na změkčování vody 10 kg v sáčku 20 kg, odvápnění a elektrolýza | vysoce čistá regenerační sůl 99,9% NaCl s nejlepší rozpustností pro čistou a měkkou vodu

#ad
SALPINA natürlich kraftvoll #ad - Naše značka domácích solí byla vyvinuta s jasným zaměřením na nejnáročnější požadavky na moderní, udržitelné výrobky z domácnosti. To vám ušetří drahé opravy, nervy, peníze a čas. Salpina regenerační sůl odpovídá normám: en 973:2009 typ a, en 14805: 2008 typ 1, EN 16370:2013 a biocid VO EU No 528/2012.

Naše regenerační sůl nabízí bezpečnou ochranu pro vaše domácí spotřebiče, potrubní systémy a topení. Sůl solí austria ag se vyrábí z hor solné komory ekologicky a trvale udržitelně. Inné změkčování vody a spolehlivá úprava pitné vody: naše sůl se postará všude o nízkou hladinu a čistou vodu v nejvyšší kvalitě. Salpina solné tablety působí zcela bez chemických přísad – síla přírody stačí.

Naše solné tablety salpina s praktickým držadlem bez separačních prostředků jsou vhodné pro všechny zařízení na změkčování vody, rozpustné beze zbytku a zaručují maximální účinnost díky vysokému stupni čistoty více než 99, 9% NaCl. Díky průběžnému managementu kvality garantujeme nejvyšší bezpečnost výrobků a procesů. Usazeniny vodního kamene způsobují vážné poškození přístrojů a zařízení.
ZnačkaSALPINA natürlich kraftvoll #ad
VýrobceSALINEN AUSTRIA AG #ad
Výška7.76
Délka5.39
Hmotnost22.05
Šířka4.02

3. Axal

#ad

Regenerační sůl ve formě tablet, 2 x 25 kg, pro změkčení vody

#ad
Axal #ad - Výrobek odpovídá požadavkům podle EN 973 A pro regenerační soli pro iontoměniče. Tablety regenerační soli, solné tablety pro změkčovací zařízení bazény.

Tato sůl ve speciální patentované formě tablet je optimálně vhodná pro výrobu solných roztoků, protože trvale zvyšuje účinnost a odolnost vašeho změkčovače vody. Solné tablety jsou vyrobeny z vroucí soli v potravinářské kvalitě a překračují požadavky na čistotu Codex Alimentarius. Rozsah dodávky: 2 x 25kg pytel. Iontoměnič ve změkčovači vody se musí pravidelně regenerovat roztokem soli. Doporučuje se pro použití v kompaktních systémech pro změkčení vody k použití pro úpravu pitné vody.
ZnačkaAxal #ad
Hmotnost55.12

4. SALPINA natürlich kraftvoll

#ad

Odvápnění a elektrolýza | vysoce čistá regenerační sůl 99,9% NaCl s nejlepší rozpustností pro čistou a měkkou vodu, 1 x Solná tableta Salpina pro zařízení na změkčování vody 20 kg v pytli

#ad
SALPINA natürlich kraftvoll #ad - Inné změkčení vody a spolehlivá úprava pitné vody: naše sůl všude zajišťuje čistou vodu s nízkým obsahem vodního kamene a v nejvyšší kvalitě. Naše značka pro domácí soli byla vyvinuta s jasným zaměřením na nejnáročnější požadavky na moderní, udržitelné výrobky soli pro domácnost.

Naše solné tablety salpina bez separačních prostředků jsou vhodné pro všechny zařízení na změkčování vody, rozpustné beze zbytku a zaručují nejvyšší účinnost díky vysokému stupni čistoty více než 99, 9% NaCl. Sůl salinen austria ag se vyrábí z hor Salzkammergutes ekologicky a udržitelně. Zaručujeme nejvyšší bezpečnost výrobků a procesů díky probíhajícímu řízení kvality. 528/2012.

Naše regenerační sůl nabízí bezpečnou ochranu pro vaše domácí spotřebiče, potrubní systémy a topení, která vedou vodu. To vám ušetří drahé opravy, nervy, peníze a čas. Regenerační sůl salpina odpovídá normám: en 973: 2009 typ a, en 14805: 2008 typ 1, EN 16370:2013 a biocid VO EU č. Vklady vodního kamene způsobují vážné poškození přístrojů a zařízení. Tablety se solí salpina působí zcela bez chemických přísad – stačí síla přírody.
ZnačkaSALPINA natürlich kraftvoll #ad
VýrobceSALINEN AUSTRIA AG #ad
Hmotnost44.09

5. AQMOS Wasseraufbereitung

#ad

Změkčovač vody Aqmos R2D2-48 s připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" | Změkčovač vody pro domácnosti až pro 5 osob | odvápňovací zařízení proti usazeninám vodního kamene odvápňovač pro měkkou

#ad
AQMOS Wasseraufbereitung #ad - Je kompatibilní s jakoukoliv tvrdostí vody. Tak malý, že se dokonce vejde pod váš kuchyňský dřez! Aqmos bm-r2d2-48 je náš každodenní všestranný rounder se zvláštními schopnostmi.

Aqmos bm-r2d2-48 je dimenzován pro domácnosti až 7 osob a změkčuje při kvalitě vstupní vody 10°dH až 4 800 litrů vody na regenerační cyklus. Aqmos bm-r2d2-48 se dodává s kompletní připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" v hodnotě 100 €, takže je zařízení po rychlé instalaci okamžitě připraveno k použití. Změkčovač vody, který patří do každé domácnosti. Může dodávat až 100% vodu bez vodního kamene, a to v malé a kompaktní konstrukci.
ZnačkaAQMOS Wasseraufbereitung #ad
VýrobceAqmos Wasseraufbereitung #ad
Výška32.48
Délka18.11
Hmotnost55.12
Šířka8.66
Číslo díluAQBM-R2D2-48

6. AQMOS Wasseraufbereitung

#ad

Aqmos R2D2-32 zařízení na změkčování vody s připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" | změkčovač vody pro domácnosti až 3 osoby | odvápňovací zařízení na odstraňování vodního kamene pro měkkou vodu

#ad
AQMOS Wasseraufbereitung #ad - Tento čisticí cyklus trvá jen 30 minut. Může dodávat až 100% vodu bez vodního kamene, a to v malé a kompaktní konstrukci. Aqmos bm-r2d2-32 je dimenzován pro domácnosti až 5 osob a při kvalitě vstupní vody 10°dH změkčuje až 3 200 litrů vody na jeden regenerační cyklus.

Pokud je dosaženo přednastaveného objemu měkké vody, přístroj neprojde okamžitě, ale časově zpožděný v noci v 02:00 do regenerační fáze. Aqmos bm-r2d2-32 se dodává s kompletní připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" v hodnotě 100 €, takže je zařízení po rychlé instalaci okamžitě připraveno k použití.

Tak malý, že se dokonce vejde pod váš kuchyňský dřez. Aqmos bm-r2d2-32 má elektronicky řízený ventil bnt 1650, který pomocí integrovaného vodoměru měří průtok vody. Je kompatibilní s každou tvrdostí vody. Aqmos bm-r2d2-32 je náš každodenní univerzální rounder se speciálními schopnostmi. Změkčovač vody, který patří do každé domácnosti.
ZnačkaAQMOS Wasseraufbereitung #ad
VýrobceAqmos Wasseraufbereitung #ad
Výška25.59
Délka18.11
Hmotnost37.48
Šířka8.66
Číslo díluAQCM80-CH

7. AQON Pure

#ad

AQON PURE home s | systém na ochranu proti vodnímu kameni pro rodinné domy | alternativa k vodnímu filtru, zařízení na změkčování vody a odvápňovacího zařízení bez údržby a bez soli | k dovybavení na

#ad
AQON Pure #ad - Cenný a zdravý vápník a hořčík přitom zůstávají v pitné vodě. Tvrdost vody se přitom nezmění, takže cenné minerály vápník a hořčík zůstávají zachovány v pitné vodě. Zařízení na odvápnění aqon pure usnadňují čištění povrchů, v kuchyni nebo při instalaci pitné vody, rychlovarných konvic a dalších domácích spotřebičů.

Opravdu chytrý. Tím zůstává zachována vysoká kvalita pitné vody vašeho dodavatele. Má vápenec tvrdý účinek: aqon pure home s je alternativou vodního filtru a pracuje na principu tvorby očkovacích krystalů. Také za cenu: systémy ochrany proti vodnímu kameni aqon pure jsou během své životnosti zcela bezúdržbové. Vyvinuto pro změnu: aqon pure home s ochranná zařízení proti vodnímu kameni se doporučuje pro rodinné domy s až 2 koupelnami a až 1 kuchyní a až 5 osob. Tento postup je tak šetrnější k životnímu prostředí než klasické zařízení na změkčování vody iontový výměník.

Nejjednodušší montáž – i dodatečně: odvápňovací zařízení aqon pure se instalují na domácí vodovodní přípojku podle průtokoměru vody hodiny vody. Vzniklé krystaly vápníku se při každém odběru vody z potrubní sítě vypláchnou. Ochrana proti vodnímu kameni aqon pure je použitelná od celkové tvrdosti vody 15°dH nebo vyšší a přesvědčí životností až 10 let. Za tímto účelem se zpravidla používá pouze volný průchod trubky cca 40 cm – 60 cm délka potřebná.
ZnačkaAQON Pure #ad
VýrobceAQON PURE #ad
Výška1.69
Délka8.46
Hmotnost1.65
Šířka1.69
Číslo díluG1-RS0X-HZ92
ModelkaG1-RS0X-HZ92

8. AQMOS Wasseraufbereitung

#ad

Zařízení na ochranu proti vodnímu kameni pro měkkou vodu, Aqmos R2D2-72 zařízení na tvrzení vody s připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" | změkčovač vody pro domácnosti až 7 osob | odvápňovací zařízení

#ad
AQMOS Wasseraufbereitung #ad - Je kompatibilní s každou tvrdostí vody. Může dodávat až 100% vodu bez vodního kamene, a to v malé a kompaktní konstrukci. Tento čisticí cyklus trvá pouhých 45 minut. Aqmos bm-r2d2-72 má elektronicky řízený ventil bnt 1650, který měří průtok vody pomocí integrovaného vodoměru.

Aqmos bm-r2d2-72 je náš každodenní univerzální rounder se speciálními schopnostmi. Pokud je dosaženo přednastaveného objemu měkké vody, přístroj neprojde okamžitě, ale časově zpožděný v noci v 02:00 do regenerační fáze. Aqmos bm-r2d2-72 se dodává s kompletní připojovací sadou 1" a montážním blokem 1" v hodnotě 100 €, takže je zařízení po rychlé instalaci okamžitě připraveno k použití.

Změkčovač vody, který patří do každé domácnosti. Aqmos bm-r2d2-72 je dimenzován pro domácnosti až 7 osob a při kvalitě vstupní vody 10°dH změkčuje až 7 200 litrů vody na jeden regenerační cyklus. Tak malý, že se dokonce vejde pod váš kuchyňský dřez.
ZnačkaAQMOS Wasseraufbereitung #ad
VýrobceAqmos Wasseraufbereitung #ad
Výška43.31
Délka18.11
Hmotnost29.5
Šířka8.66
Číslo díluAQBM-R2D2-72

9. AQMOS Wasseraufbereitung

#ad

Aqmos BM-60 zařízení na změkčování vody v sadě s montážním blokem a 100 kg regenerační solné tablety | odvápňovací zařízení pro domácnosti až pro 5 osob | odvápňovací zařízení, zařízení na odstraňování vodního kamene pro měkkou vodu

#ad
AQMOS Wasseraufbereitung #ad - Změkčovací zařízení je optimálně vhodné pro domácnosti až pro 5 osob a změkčuje až 6 000 litrů vody na regenerační cyklus. Změkčovač vody od aqmos zaujme svou vysokou kvalitou a zajišťuje doma bez vodního kamene.

Tak budete mít výrazně méně úsilí o čištění než dříve. Výrazně méně vápenných skvrn na umyvadlech, armaturách a jiných sanitárních zařízeních. U zařízení na změkčování vody musíte sůl doplňovat pouze každých pár měsíců. Změkčovač vody je efektivní, kompaktní a velmi snadno se s ním manipuluje. Odvápňovací zařízení aqmos bm-60 funguje pomocí metody výměny iontů a vyměňuje minerály tvrdosti? vápník Ca2+ a hořčík Mg2+. Výhody odvápňovacího zařízení jsou zřejmé. Jedna slaná náplň stačí celé 3–4 měsíce. Tím je zaručena voda bez vodního kamene.
ZnačkaAQMOS Wasseraufbereitung #ad
VýrobceAqmos Wasseraufbereitung #ad
Výška44.88
Délka19.69
Hmotnost55.12
Šířka12.6
Číslo díluAQAM-Monat-BM-60