Top 8 Hörgeräte – Sady baterií a nabíječek pro domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Panasonic

#ad

Baterie pro naslouchátka, oranžová, 1,4 V, 6 kusů, typ 13, Panasonic PR13 zinkové vzduchové baterie pro naslouchátka

#ad
Panasonic #ad - Panasonic neustále vyvíjí inovativní nápady na snížení používání materiálů škodlivých pro životní prostředí, díky čemuž se do zinkové vzduchové baterie přidává 0 % rtuti.

Zinkové vzduchové baterie mají trvale vysokou úroveň výkonu a výborně se hodí pro nejnovější generaci Bluetooth sluchadel. Použití: odstraňte sponu a počkejte cca 60 sekund, aby bylo možné baterii aktivovat vniknutím kyslíku. Baterie poskytuje spolehlivý výkon při různých teplotních podmínkách, abyste si mohli užívat aktivity venku déle. Tyto baterie se ideálně hodí pro provoz sluchadel BTE za uchem a sluchadel IDO.
ZnačkaPanasonic #ad
VýrobceZ12UU #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo dílu48831
Modelka48831
ZárukaZákonná záruka

2. YMOO

#ad

YMOO Bluetooth adaptér 5,3 pro TV na dvě Bluetooth sluchátka, Aptx Low Latency 40ms, 3,5 mm jack AUX Audio 2 v 1 Bluetooth vysílač přijímač pro letadlo pro TV/reproduktory/mp3 přehrávače/sluchadla/PS5

#ad
YMOO #ad - Upozornění pokud chcete používat funkci, musí vaše sluchátka podporovat také aptx-low latency. Provozní doba 22 hodin ymoo b06t1 rozšířil kapacitu baterie na 400 mah a podporuje konstantní provoz 22 hodin v režimu vysílání a 20 hodin v režimu příjmu; podporuje také práci během nabíjení přímo přes USB kabel USB-C na USB kabel nebo jej dodává přídavné napájení.

A nedoporučujeme vám používat jej na. Nedoporučujeme vám jej spojovat s "" " " je v pořádku. Bluetooth připojení sluchátek aptx Low Latency. Svůj telefon můžete brát s sebou bez přerušení a stabilní přehrávání hudby. 100 stop dlouhá vzdálenost s integrovaným bluetooth 5. 3 vám tento bluetooth cinch adaptér nabízí stabilní Bluetooth spojení ve vzdálenosti 100 metrů. Latence méně než 40 ms, což umožňuje bezproblémovou synchronizaci obrazu a zvuku přes bluetooth vysílač. Adaptér 2 v 1 bluetooth 5. 3 s bluetooth vysílačem tx režim můžete přes 3, ps5 a ps4 na bluetooth sluchátka, pc, sluchátka a bluetooth reproduktory.

Připojte b06t1 přes 3, 5mm kabel přenášet audio z televizoru, letadla, 5mm kabel k kabelovému reproduktoru/sluchátkům/soundbaru. Bluetooth přijímač rx režim spojuje Bluetooth s vaším smartphonem/tabletem. Bluetooth sluchátka/reproduktory musí kromě toho podporovat technologii aptx-low latency nebo aptX adaptive, žádné další zpoždění audia Díky podpoře režimu aptX kodek s nízkou latencí lze minimalizovat audio ladění na méně než 40 ms, aby bylo dosaženo optimálního výkonu.
ZnačkaYMOO #ad
VýrobceYMOO #ad
Výška0.55
Délka3.15
Šířka1.89
ModelkaEU-B06T1

3. SPC

#ad

Kompatibilní se sluchadly, světelný signál, velmi vysoká hlasitost, 3 přímé ukládání s fotografií, stolní nebo nástěnná, SPC Comfort Numbers 2 – telefon s pevnou linkou pro seniory s velkými tlačítky

#ad
SPC #ad - Více než 93 db, střední a tichý. Ještě jednodušší to bude, kterým voláte nejčastěji. Dná potřeba baterií ani připojení k elektrické síti – spc comfort number 2 se snadno připojí a funguje tak, který je součástí dodávky. Vhodný pro poslech – tento telefon s pevnou linkou pro seniory je vhodný pro použití s naslouchadly stupně kompatibility M3/T3 a umožňuje jasné hovory bez rušení nebo okolního hluku.

Hovory pouze s jedním dotykem – 3 přímé paměti s vyměnitelnou fotografií, vám umožní uložit 3 nejčastěji používaná telefonní čísla, pokud přidáte fotografie lidí, které tento bílý telefon s pevnou linkou nabízí, včetně čísla nouzového volání standardně není nakonfigurováno. Jakmile se spojí s rozetou, že jej jednoduše zapojíte pomocí kabelu rj11, musíte se pouze rozhodnout, jak jej chcete používat: jako stolní telefon nebo pomocí šroubové objímky na zadní straně přístroje namontované na stěně. Značková tlačítka ve velikosti xxl - telefon s pevnou linkou pro seniory.

Nabízí také možnost zvýšit hlasitost sluchátek během hovoru o 10 dB a slyšet tak osobu na druhém konci hlasitěji. Kromě 93, 3 db vyšší úrovně vyzváněcího tónu spc comfort number 2 lze režim hands-free aktivovat přímým tlačítkem, abyste nezmeškali žádný hovor – 3 stupně hlasitosti vyzvánění: hlasitý, takže při uskutečňování nebo přijímání hovorů již nemusíte telefon držet v ruce. Extra velká, kontrastní tlačítka vám umožní bez námahy telefonovat. Ervené signální světlo spc comfort number 2 bliká pro usnadnění každodenního života sluchově postižených, když přijde hovor.
ZnačkaSPC #ad
VýrobceSPC #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost1.52
Šířka19.69
Číslo dílu3295B
Modelka3295B
Záruka2 roky výrobce

4. FASIOSA

#ad

FASIOSA Vysokoměr s nastavitelným objemem. USB dobíjecí zesilovač zvuku BTE je vhodný pro starší osoby, flesh

#ad
FASIOSA #ad - Kromě toho je přístroj díky své robustní struktuře robustní struktuře robustní a s dlouhou životností. Comfort: náš reproduktor se velmi dobře hodí pro mužské i ženské uši.

Návod k použití: ergonomický design, řádně se hodí do uší, všechny ovládací prvky lze podle potřeby snadno nastavit. Je poháněno mini baterií s extrémně nízkou spotřebou. After-sales-service: pokud máte dotazy k našim výrobkům, obraťte se na nás e-mailem, my se vám bude líbit celé srdce! A odpovíme do 24 hodin na váš e-mail. V malé velikosti a světle v peří, takže je můžete pohodlně nosit po celý den.

Dlouhodobé to zásadně snižuje náklady na používání. Snadná obsluha, dobrá výdrž baterií: naše vybavení je jednoduché a jednoduché ovládání. Pohodlný a trvanlivý: je velmi praktický, protože digitální elektrický obvodový a digitální regulátor hlasitosti je digitální.
ZnačkaFASIOSA #ad
VýrobceFASIOSA #ad
Číslo dílu4760468264777

5. Ainostone

#ad

Ainostone Bluetooth 5.0 přijímač vysílač pro 2 sluchátka bezdrátový audio adaptér 2 v 1 Bluetooth vysílač s bypass Low Latency vypínač indikátor 3,5 mm AUX optický RCA pro TV stereo zařízení PC

#ad
Ainostone #ad - V režimu přijímače nebo v režimu vysílače lze tento bluetooth adaptér TV spojit se 2 zařízeními Bluetooth současně, takže můžete v noci sdílet hudbu/filmy, aniž byste rušili ostatní. Pokud jste sluchově postiženi nebo dáváte přednost jiné hlasitosti než ostatní, je tento přijímač Bluetooth vysílače perfektní.

Spojte se s vašimi zařízeními. Funkce bypassu a podpora spojení se 2 zařízeními v režimu bypassu můžete poslouchat tv/pc + sluchátka nebo reproduktory, aniž byste museli odpojit jejich spojení. Větší dosah díky anténě -ainostone wireless audio adaptér používá speciální řazení a precizně sladěnou anténu pro rozšíření bezdrátového dosahu. Vysílač se může automaticky spojit s nedávno připojenými zařízeními. Jednoduchá instalace: ① Zapnutí kabelem typu C. Bezdrátový audio adaptér ainostone 2 v 1 lze propojit s telefonem a přehrávat hudbu nebo filmy přes domácí kino.

Multifunkční vysílač a přijímač – domácí zábavní systém bez drátu – pokud chcete přeměnit kabelové domácí zařízení na bluetooth zařízení, může náš vysílač bluetooth 5. 0 splnit vaše požadavky. Větší dosah a silnější spojení, audio se tak jednoduše nezapíná a vystřihne. Náš bluetooth audio adaptér je vybaven optickým/3, 5 mm aux / 3, 5 mm na Cinch, díky kterým jsou prakticky všechna audio zařízení doma kompatibilní s Bluetooth.
ZnačkaAinostone #ad
VýrobceAinostone #ad
Výška1.57
Délka3.15
Hmotnost0.29
Šířka4.33
Číslo díluBT17
ModelkaType A
Záruka1 rok záruka výrobce

6. Qiilu

#ad

7,83 Hz vlnový generátor Schumann-Resonance 7,83 Hz vlnový generátor Schumann-Resonance Ultra Low Frequency Pulse Sleep Aid ABS Silver FM783 Relax Shielded Solid Capacitor High

#ad
Qiilu #ad - Vlnový generátor 7, přesné korekční kondenzátory, 83 hz používá vysoce stabilní komponenty snímání frekvence, vysoce stabilní impulzní čipy, přesné nastavitelné odpory s více smyčkami a stíněné kondenzátory pevných látek.

Optimalizace designu obvodů. Umožněte lidem fyzicky a duševně se uvolnit, zlepšujte vnímání zvuků a obrázků lidským tělem, zlepšujte lidské zdraví, zvyšte efektivitu práce a působí pozitivně na psychický stres. Kvalitní čipy. Kvalitní servis. Komponenty: použijte vysoce stabilní komponenty pro snímání frekvence, přesný korekční kondenzátor, vysoce stabilní impulzní čip, přesný nastavitelný odpor s více smyčkami a stíněný kondenzátor pevných látek.

Pokud máte dotazy k výrobku, kontaktujte nás kdykoliv, nabídneme vám to nejlepší řešení. Vlnový generátor 7, 83 hz používá nový optimalizovaný design zapojení, módní startovací obvod se stříbrným vláknem.
ZnačkaQiilu #ad
VýrobceQiilu #ad
Výška1.97
Délka6.3
Šířka5.91
Číslo díluQiiluywpxhugi9o
ModelkaQiiluywpxhugi9o

7. Sennheiser

#ad

Sennheiser BTD 800 USB ml Bluetooth síťová karta a adaptér – síťová karta a adaptér kabelová/bezdrátová, USB, černá., Bluetooth

#ad
Sennheiser #ad - Rozhraní: bluetooth. Barva produktu: Černá. Sennheiser btd 800 usb ml technologie propojení: Kabelová/bezdrátová. Hostitelské rozhraní: USB.
ZnačkaSennheiser #ad
VýrobceSennheiser #ad
Výška4.41
Délka6.22
Hmotnost0
Šířka2.28
Číslo dílu615104239197
Modelka615104239197

8. Plantronics

#ad

Plantronics 92714 – 01 Bluetooth síťová karta a adaptér

#ad
Plantronics #ad - Hmotnost balení: 79, 904 g. Rozměry balení d x š x v: 17, 8 zm x 13, 5 zm x 5, 3 zm. Není nutná montáž. Barva: černá.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška0.1
Délka7
Hmotnost0.18
Šířka5.4
Číslo díluSSP-2714-01
ModelkaSSP-2714-01