Top 10 Webrahmen Für Kinder Ab 6 Jahre – Customers’ Most-Loved Home & Kitchen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rayher

#ad

Vč. tkaných lodí, 7202200, dospělé, přírodní,, šířka tkaní 16,5 cm, tkaný hřeben s příslušenstvím, školní tkalcovský rám pro děti, Rayher Sada dřevěných dětských tkalcovských rámů, pro tkaní a tvoření

#ad
Rayher #ad - Vhodné pro tvorbu uměleckých děl, nástěnné umění, podtácky, oblečení pro panenky, šály, pro krásné ruční práce jako např. Kreativní sada jako dárek, kreativní sada, tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu, snadné pletení, vhodné příslušenství k tkaní: pletací jehla, pletená sada, skvělý nápad na dárek, pletací jehla.

Vhodné pro předškolní a základní školu, školní tkalcovský rám s příslušenstvím, rodinné návštěvy nebo na dovolené, sada nářadí na dřevo, ideální zaměstnání na cestách, perfektní pro malé ruce, tkaní pro děti DIY sada. Návodu, oboustranný hřeben z plastu, 1 x tkalcovský hřeben, dřevěná příze pro začátečníky, praktická pletená sada pro dívky a chlapce, nejlepší kvalita, tkaní umění, tkalcovský stav, pro vytváření krásných tkalcovských prací, pletená židle, vyrobeno v Německu.

Navíc potřebujete vlnu a přízi, jednoduchá obsluha, osnovní příze k napnutí sady tkaných rámů, trpělivost a kreativitu hravým způsobem, motorické dovednosti, podporuje jemnou motoriku, ideální příslušenství k pletení, montáž dřevěné sady tkalcovských rámů pro děti trvá jen několik minut, webová zábava. Koberce, tkané díly a ručně vyrobené látky, deky pro panenky, kreativní kutilské práce. Pletená startovací sada pro děti se skládá z 1 x tkalcovského rámu z přírodního dřeva 18, 5 x 29 cm, 2 x kovové paprsky vč.
ZnačkaRayher #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška1.57
Délka125.98
Hmotnost0.51
Šířka74.8
Číslo dílu7202200
Modelka7202200

2. RICNEV

#ad

Kompletní sada vč. čtyř barev vlny, šířka tkaní 15 cm | školní tkaný rám pro začátečníky, řetízkové příze a příslušenství ze dřeva, RICNEV® Tkalcovský rám pro děti | Vysoce kvalitní dřevěný tkaný rám

#ad
RICNEV #ad - Přímý start: naše kompletní sada obsahuje vhodné příslušenství k tkaní, osnovní příze, bílá, 1 x tkalcovský hřeben, 1x tkalcovskou loď, žlutá, modrá, 2 x kovové paprsky, 1 x tkaná jehla, 4 x klubko vlny v barvách červená, abyste mohli začít s dítětem na kreativní cestu. Díky perfektní velikosti 29 x 19 x 3 cm je ideální pro malé ruce a umožňuje snadnou manipulaci.

Nápad na dárek, který rozpoutá kreativitu u dětí a dospělých a přinese dlouhotrvající radost. Perfektní také na cesty, rodinné návštěvy a dovolené. Přírodní dřevěný materiál našeho tkaného rámu neobsahuje ostré hrany a kvalitní zpracování zaručuje stabilitu pro bezpečné tkaní. 30denní vrácení peněz: využijte naši 30denní záruku vrácení peněz: vaše spokojenost je pro nás důležitá. Kompletní sada obsahuje: 1 x tkaný rám, podrobný návod s textem a obrázkem – sada dětských tkalcovských rámů DIY.

Dětský tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku tím, představivost, že přispívá ke zlepšení koordinace rukou a očí a obratnosti prstů. Přestávka na obrazovce pro vaše dítě: náš dřevěný tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku, kreativitu a koncentraci. Pokud nebudete do 30 dnů spokojeni, můžete sadu zaslat zpět a vrátit peníze. Sada školních rámečků nabízí mnohostranné možnosti použití a představuje módní změnu elektronických her a médií. Kreativní sada jako dárek: náš dřevěný tkaný rám je dárek pro dívky a chlapce, který umožňuje hodiny zábavy a uměleckého vývoje.
ZnačkaRICNEV #ad
VýrobceRICNEV #ad
Výška1.18
Délka11.42
Šířka7.48

3. Betzold

#ad

30 x 40 cm dětská sada základní škola školní vybavení, Betzold, Velký tkalcovský rám

#ad
Betzold #ad - Velká sada web-rámů: kromě velkého dětského tkalcovského rámu jsou kromě toho součástí dodávky ještě 2 lodě, 1 hřeben na doraz, 1 otočný hřeben a návod k použití. Tkaný rám má nastavitelnou zubní lištu a je 30 x 40 cm velký.

Kreativní práce: s tímto tkalcovským rámem se mohou děti naučit tkát s dovedností a trpělivostí a vytvářet malá umělecká díla, která lze poté vyjmout z tkaného rámu. Kromě toho podporuje vnímání a trpělivost. Požadavky pro učitele pro dětskou zahradu a základní školu: tkaní je důležitá kreativní činnost, která v dětství podporuje kromě jemné motoriky také vnímání a trpělivost.

Stabilní webový rám jako vybavení školy: tkalcovský rám je perfektním začátkem pro děti do řemeslných činností. Trénuje jemnou motoriku: díky učení tkaní a samostatnému tkaní se trénuje jemný pocit a motoriku dětí.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluVinco50998
ModelkaVinco50998

4. Homewit

#ad

Tkalcovský rám ze, Sada tkaní pro děti, navlékání tkalcovského rámu, řetízkovou přízí a příslušenstvím, sada 22 x 17 cm, dřevěný dětský tkalcovský rám s barevnou vlnou, DIY dřevěný tkalcovský rám

#ad
Homewit #ad - Interakce rodičů a dětí: tento školní rám lze použít pro aktivity rodičů a dětí a pro výuku diy. Barvy příze můžete míchat a vyrobit vícebarevné tkané kousky. Jako šály, obsahuje 5 barev: bílá, což stačí k vytvoření mnoha kreativních a zajímavých tkalcovských kousků a projektů.

Dokáže efektivně podpořit kreativitu, praktické schopnosti a flexibilitu prstů vašeho dítěte. Bezpečnostní materiál: tkaný rám pro děti od 5 let je vyroben z přírodního dřeva s jemným zpracováním, které jsou ideální pro dívky, nepoškrábe ruku, hladký a nemá žádné otřepy, aby byla zajištěna bezpečnost lidského těla. Tyto tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu. Jeho velikost činí cca 21, 5 × 16, 5 × 3 cm a perfektně se hodí pro malé ruce pro vytváření uměleckých děl.

Praktická sada s mnoha doplňky, chlapce nebo začátečníky. Montáž sady pletacích strojů a dokončení zařízení trvá jen několik minut. S tímto tkalcovským rámečkem budou děti trpělivě a tvořivost. Krátce lze utkat krásné ruční práce jako např. Kreativní ruční práce: sada dětských tkalcovských rámů zve ke kreativní kutilské práci. Příze obsažena: v tkalcovském rámu má silná a tenká vlákna, růžová, ručně vyráběné látky atd.
ZnačkaHomewit #ad
VýrobceHomewit #ad

5. Allgäuer Webrahmen

#ad

Allgauský tkalcovský rám 6325504 – školní tkalcovský rám 240

#ad
Allgäuer Webrahmen #ad - Materiál:Dřevo. Kolní tkalcovský rám – Ø 40 cm. Podporuje ruční koordinaci očí a jemnou motoriku. S člunkem a hřebenem.
ZnačkaAllgäuer Webrahmen #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška2.44
Délka22.09
Hmotnost0.33
Šířka17.72
Číslo dílu240
Modelka240

6. Betzold

#ad

Betzold, Weben Kindergarten Kunstunterricht, Holz-Webrahmen Kinder klein 14cm

#ad
Betzold #ad - Stabiler web-rahmen: der kleine webrahmen in kindgerechter Größe ist der perfekte Einstieg in handwerkliche Tätigkeiten. Schult die fein-motorik: durch das erlernen des webens und das eigenständige Weben wird das Feingefühl und die Motorik der Kinder geschult.

Kreatives arbeiten: mit dem kleinen webrahmen können Kinder kleine Kunstwerke erschaffen, welche danach aus dem Webrahmen entnommen und an die Wand gehängt werden können. Großes web-rahmen-set: zusätzlich zu dem kleinen Kinder-Webrahmen mit 4 cm Webbreite, werden außerdem noch ein Holzschiffchen, ein Anschlagkamm sowie ein Wendekamm mitgeliefert.

Außerdem werden mit der kreativen Tätigkeit die Wahrnehmung und Geduld gefördert. Ideal für das praktische Lernen im Kindergarten oder der Schule. FÜr kindergarten und grund-schule: weben ist eine wichtige kreative Tätigkeit die im Kindesalter viele Eigenschaften fördert. Der webrahmen hat eine fest verleimte Zahnleiste mit 17 Schlitzen.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška1.1
Délka8.66
Hmotnost0.19
Šířka6.5
Číslo díluVinco56314
ModelkaVinco56314

7. Schmidt Spiele

#ad

Schmidt Spiele 51603 sada tkaných rámů, kovová dóza

#ad
Schmidt Spiele #ad - Značka: Schmidt Spiele. Od 5 let. Trénuje kreativitu, koncentraci a jemnou motoriku. 1 hráč. Box je přestavěn na tkaný rám.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.15
Délka13.78
Hmotnost0.44
Šířka9.84
Číslo dílu51603
Modelka51603
Záruka1 rok

8. Micki

#ad

Micki Čtvercový tkalcovský rám – DIY sada pro děti a dospělé – tkalcovský stav pro děti – hračka ze dřeva pro začátečníky – věk her 3+ – 120 × 120 × 50 mm

#ad
Micki #ad - Bezpečnost má prioritu mickis sada tkaných rámů je oblíbená, klasická dřevěná hračka s vysokými bezpečnostními standardy. Povzbuzuje kreativitu děti se učí hraním a napodobováním situací, vyprávění, které se blíží skutečnosti.

Nebezpečí udušení! védský design a kvalita klasická dřevěná hračka mickis již připravovala generace dětem radost ze hraní. Pro děti od 3 let. S tímto nástrojem můžete zcela jednoduše tkát hezké látky, podtácky, nové koberce do domečku pro panenky, umění na zeď nebo oblečení pro panenky. Hravá stavebnice mickiho hranatý tkalcovský rám ze dřeva zve ke kreativním objevům a spoustu zábavy. Náš čtvercový tkaný rám je dodáván kompletně navlékaný a je připraven k použití.

Náš tkalcovský rám lze použít přesně tak, jak chcete; tkaný malý koberec nebo nové oblečení pro panenky. Obsahuje malé díly. Varování! nevhodné pro děti do 36 měsíců. Fantazii se meze nekladou. Přitom je obzvláště důležité vyprávění, fantazie a zapojení do sociálních kontextů. Tato hračka z příze pro děti je perfektní startovací sadou pro začátečníky. Hodí se pro každé dítě, které má chuť na kutění.
ZnačkaMicki #ad
VýrobceMICKI #ad
Výška1.97
Délka4.72
Hmotnost0
Šířka4.72
Číslo dílu10223700

9. Kosmos

#ad

Tkaný rám s perlami, tkaní pro děti, tkaný rám 2 v 1, kutění pro dívky od 6 let, kreativní sada, ruční práce, náramky, Kosmos 604387 Krabička s perlami

#ad
Kosmos #ad - Vysoce kvalitní materiál: tkaný rám na perly a vlnu, příslušenství k tkaní, vlna ve fialové a zelené, tupá jehla, barevné plastové perly, návod český jazyk nelze zaručit. Skvělý diy projekt pro děti od 6 let: s "allesKönnerbox na tkaní korálků" náramky v jedinečném designu.

Radost z učení: "alleskönnerbedna s perlami" podporuje kreativitu, jemnou motoriku a cit pro zacházení s různými materiály. Vhodné pro začátečníky: vysoce kvalitní tkaný rám 2 v 1 na vlnu a perly lze snadno manipulovat se vzorem, který pomůže při realizaci a lze jej upevnit v lodi tkalce.

Ideální dárková sada: bedny pro všechny potřeby obsahují všechny materiály, abyste mohli ihned začít. Ideální dárek k dětským narozeninám, nástupu do školy nebo k Vánocům. Podrobný návod krok za krokem: v láskyplně vytvořeném návodu se začínající návrháři šperků naučí různé techniky A-Z.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.28
Délka7.4
Šířka10.04
Číslo dílu604387
Modelka604387
ZárukaZákonná záruka

10. Unbekannt

#ad

Forchtenberger 231-44 – profesionální tkaný rám

#ad
Unbekannt #ad - Ideální příslušenství k pletení. Trénuje jemnou motoriku prstů hravým způsobem. Velmi snadné pletení.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceForchtenberger #ad
Výška1.65
Délka10.55
Šířka6.93
Číslo dílu2053024
Modelka2053024