Top 10 PC Reinigungsset Druckluft – Stlačený vzduch pro čištění elektroniky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. IT Dusters

#ad

Stlačený vzduch, IT Dusters CompuCleaner Xpert Elektrický prachový dmychadlo, fukar prachu

#ad
IT Dusters #ad - Použití v kombinaci s 3dílnou sadou kartáčů esd pro důkladné čištění i těch nejcitlivějších dílů. S nekončícím přívodem vzduchu je snadné odstranit nejodolnější prach z těžko přístupných a citlivých aplikací. Díky použití výkonného a přesto energeticky účinného elektrického motoru napájeného ze sítě může CompuCleaner poskytnout trvale výkonné čištění,.

Uchovávejte xpert a příslušenství v dodávaném prémiovém sáčku se stahovacím vláknem z mikrovlákna. Tím, že compucleaner nahrazuje potřebu jednorázových vzduchových sprejů, vám ušetří peníze a dlouhodobě drasticky snižuje plýtvání a výdaje. Herní konzole, tablety a televizory lze bezpečně odfouknout silným proudem vzduchu. Ištění vzduchem umožňuje efektivní bezkontaktní čištění, aby se zabránilo poškození citlivých komponent a přístupu do těžko přístupných oblastí hluboko uvnitř krytu. Nastavitelný výkon xpert: použijte obousměrný kolébkový spínač pro plynulé přepínání mezi 2 režimy výkonu pro maximální kontrolu a jemnost.

Profesionální hloubkové čištění: zaseknutý prach a nečistoty z pc, laptopů jednoduše sfouknout. ErgonomickÝ: lehký a robustní design obsahuje průmyslový motor s výkonem 550 w 0, který nikdy neztrácí tlak a je dimenzován pro dlouhou životnost. S hmotností pouhých 950 g lze compucleaner xpert používat v jakémkoli úhlu, 9 HP, což jej činí super manévrovatelným. Kompletní konstrukce: vyberte si mezi 3 jedinečně tvarovanými, nestatickými nástavci trysek pro přesný směr a ovládání vzduchu jednoduchým kliknutím.
ZnačkaIT Dusters #ad
VýrobceIT Dusters #ad
Výška8.11
Délka4.53
Hmotnost2.65
Šířka8.46
Číslo díluEG-2000
ModelkaEG-2000

2. Eave

#ad

Sněhovou trubici, Air Duster prachovka na čištění PC, vzduchový ventilátor pro klávesnici, kalkulačku, 2 nastavitelné rychlosti, Eave Elektrický prachový ventilátor, laptop

#ad
Eave #ad - Nemusíte svou peněženku zatěžovat nekonečnými vzduchovými kapsami, připojte jej a vytvořte silnější tlak vzduchu, ani nemusíte trpět chemickými pachy a zbytky. 5, aby vyfouklo prach nebo drobky z trhlin nebo rohů klávesnice, 1 oz: nesrovnatelná síla foukání Čistička vzduchu eave, auta, náš elektrický čistič vzduchu může generovat silnou foukací sílu až 43 m/s, která je vybavena vysoce výkonným motorem 500 w, což je šíleně silné, počítače, hostitele počítače, klimatizace atd.

Ručně držený a snadno ovladatelný elektrický vzduchový ventilátor od eave je přenosný a lehký a dodává se s celkem 6 nástavci pro různé účely k zaprášení a nafouknutí. Dné další nádoby na stlačený vzduch stále utrácíte spoustu peněz za drahý stlačený vzduch z plechovky? vyzkoušejte náš elektrický vzduchový ventilátor, který je mnohem silnější než vzduch z plechovky, což z něj dělá skvělou alternativu k těmto vzduchovým dózám. 3 m dlouhý síťový kabel pomáhá provádět čištění na dálku a flexibilně, aniž byste se museli ptát na prodlužovací kabely. 2 nastavitelné rychlosti elektrický vzduchový ventilátor eave má dvě rychlosti, z nichž si můžete vybrat podle toho, co se má vyčistit, a lze jej jednoduše přepínat jednoduchým ovládáním tlačítkem: Stiskněte ozubené kolo "" pro nízkou rychlost, stiskněte rychlostní stupeň "" pro vysokou rychlost a rychlostní stupeň "O" pro vypnutí.

Vylepšený vysavač na stlačený vzduch od eave je skutečným expertem na čištění těch nejodolnějších s minimálním obsahem tuku na loktech! Rychlonafukovací pumpa se 3 tryskami/adaptérynainstalujte si nafukovací trysku na tento vzduchový ventilátor, plavecké kruhy, balónky, jako jsou nafukovací matrace, které uspokojí vaše nafukovací potřeby pro nafouknutí různých nafukovacích přístrojů s lehkostí a rychlostí, okamžitě obdržíte elektrickou vzduchovou pumpu! Součástí dodávky jsou trysky ve 3 velikostech, nafukovací bazény a další.
ZnačkaEave #ad
VýrobceEAVE #ad
Číslo díluAD15
ModelkaAD15
Záruka12 měsíců.

3. ATEngeus

#ad

Wiederverwendbarer Staubgebläse ersetzt Druckluft, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, Maximal 43 m/s, Druckluftspray Reinigungsset für Laptop, Auto, Sofa, 2 -Gang Air Duster

#ad
ATEngeus #ad - Sie können den Schalter auf niedrige oder hohe Geschwindigkeit drücken. Sie können einen elektrischen Staubwedel von ATEngeus besitzen. Es gibt einen kreis am ende der schnur, so dass Sie den Luftwedel an jeder Haube hängen können, bequem zu verstauen. Die windgeschwindigkeit der niedrigen Geschwindigkeit beträgt 72 g, die hohe Geschwindigkeit beträgt 145 g.

Alternative zu druckluftdosen wiederverwendbar und ungiftig. 2 geschwindigkeitseinstellungender staubwedel ist mit 2 geschwindigkeiten eingestellt. Sie können geld, Wasser sparen und die Umwelt schützen. Leistungsstarker luft-staubwedelunser luft-staubwedel besteht aus 500-w-gebläsemotor, kann bei 43 m/s und 96 MPH sofort blasen und kontinuierlich Hochdruckluft liefern. Dies ist eine einmalige Investition, Gas, so dass Sie nie wieder Luft kaufen müssen.

Aufblasfunktion mit der luftdüse kann der Luftduster als Inflator verwendet werden, um Matratze, Schwimmkreis, Nackenrolle, Ballon und andere Niederdruck-aufblasbare Produkte aufzupumpen. Es funktioniert mit hoher effizienz und der Staubentfernungseffekt ist bemerkenswert, Sie können verschiedene Orte mit verschiedenen Hilfsdüsen reinigen. Praktisches design & extra lange schnurunser pc-reiniger verfügt über ein extra langes 3 m langes Kabel und mit einem Gewicht von nur 0, 6 kg.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška2.87
Délka8.26
Hmotnost2.14
Šířka6.18
Číslo díluTAD07
ModelkaTAD08
Záruka1 YEAR

4. innhom

#ad

Auto filtr, kancelářské přístroje, stlačený vzduch pro PC, innhom Elektrický prachový ventilátor na stlačený vzduch 600 W PC čisticí sada 68 CMH sprej na stlačený vzduch s dlouhým kabelem, klávesnice

#ad
innhom #ad - Technologický vzhled/protiskluzová rukojeť: pc čištění stlačeného vzduchu má boční design výstupu vzduchu, menší odpor a větší větrnou energii. Bezstarostný doprodej: velikost pc vysavače činí 20 x 10 x 16 cm a váží přibližně 0, 9 kg.

Snadno odstraňuje prach. Objem vzduchu může dosáhnout 68 cmh, což je 6× bezdrátového tlakového spreje. 600 w silný proud vzduchu: elektrický prachový ventilátor vytváří nepřetržitě vysokotlaký vzduch 15 kPa a silný proud vzduchu 35 m/s. Innhom compressed air for pc jsou výkonnější a ekologičtější. 2 speed univerzální tlaková čistička vzduchu: compressed air má 2 nastavitelné rychlosti a 6 příslušenství trysek. V případě dotazů k čištění stlačeného vzduchu na PC nás neváhejte kontaktovat e-mailem.

Perfektní volba pro oprášení a čištění: rozlučte se s neefektivností ve spreji pod tlakem vzduchu. Nabízíme 24měsíční zákaznický servis a 2 roky náhrady. Je to váš nejlepší pomocník při čištění doma, v kanceláři a v autě. Dmychadlo prachu se dodává s kabelem o délce 3 m. Ergonomické provedení a protiskluzová rukojeť umožňují snadné a pohodlné držení.
Značkainnhom #ad
Výrobceinnhom #ad
Hmotnost0.63
Číslo díluH-319
Modelka600W
Záruka2 roky

5. Lnicez

#ad

Elektrický prachový ventilátor 150000 ot/min – sprej na stlačený vzduch s výkonným bezkartáčovým a bezjádrovým motoremelegantní celokovovýKompresní Air Duster alternativní vzduchový sprej

#ad
Lnicez #ad - Je jedno, jestli je to klávesnice, stolní deska atd. Zvládne všechno. Díky použití inovativního bezjádrového a bezkartáčového motoru nabízí o 90 % silnější foukací sílu než běžné modely, rychlost motoru činí až 150 000 RMP a současně snižuje spotřebu energie až o 20 %! Irší použití při odstraňování prachu praktický nástroj udělá řemeslníka.

Vychutnejte si kvalitu života a elegantní odstraňování prachu. Ve srovnání s typem plechovky ji musíte investovat pouze jednou, který dokonale vyřeší všechny problémy, ale také těžit z větší síly foukání než jiné elektrické typy na trhu! Splňte zcela jednoduše svou potřebu při každodenním odstraňování prachu. Dmychadlo prachu vám nabízí perfektní řešení. Perfektní alternativa ve spreji na stlačený vzduch po roce intenzivního výzkumu a vývoje jsme konečně dokončili design tohoto výkonného elektrického prachového dmychadla, které mohou při odstraňování prachu vzniknout. Chcete víc? součástí dodávky jsou kromě toho 3 štětce v různých velikostech.

Elegantní malý stroj Čisticí sada pro pc adoptování krytu z hliníkové slitiny v letecké kvalitě a společně se silikonovou tryskou a knoflíky má tato tlaková nádoba nečekaně krásný vzhled a je úžasná, jemná jako umělecké řemeslo. Stabilnější odstraňování prachu využijte bezjádrového a bezkartáčového motoru, při vysoké rychlosti může pracovat nepřetržitě po dobu 16 minut, spotřeba proudu tohoto spreje na stlačený vzduch klesla na 20 %, takže tento malý přístroj může při plném nabití dlouho pracovat. Má dva stupně foukání, při nízké rychlosti je to 40 minut.
ZnačkaLnicez #ad
VýrobceLnicez #ad
Výška1.97
Délka6.3
Šířka5.51
Číslo díluFS-36
ModelkaAire comprimido-23
Záruka1 rok

6. Fulljion

#ad

Schnellladung, Air Duster, 6000 mAh, elektrisches Luftgebläse für Computer-Tastatur, wiederaufladbar, Corldess Air Can Duster, Autoreinigung, 91000RPM Druckluft-Staubwedel mit LED-Licht

#ad
Fulljion #ad - Umweltschutz und energieeinsparung: im vergleich zu druckluftdosen produziert unser Druckluftwedel während des Reinigungsprozesses keine Chemikalien, Flüssigkeiten oder Eis. Led-leuchten und kabelloses design: led-leuchten leuchten automatisch auf, was Ihrer Reinigung großen Komfort verleiht.

Mit seiner ergonomischen form und dem schnurlosen Design ist es klein, sodass Sie dunkle Ecken leicht reinigen können, leicht, wenn sie eingeschaltet werden, angenehm zu halten und einfach zu tragen. Einstellbare 3 geschwindigkeitsmodi: der luft-staubwedel ist mit einem verbesserten 91000 u/min motor ausgestattet, klicken Sie auf die Taste, Sie können 3 Luftstrommodi für verschiedene Gerätereinigung wechseln, der einen super Luftstrom für eine Tiefenreinigung bietet. Geeignet für die staubentfernung von Computergehäusen, Ventilatoren, Lilienfenstern usw. Die multifunktionale Düse wird zum Aufblasen von Schwimmringen, Dampfbooten usw.

Verwendet. Das luftgebläse kann mehrfach verwendet werden, spart Ihnen Geld und schont die Umwelt. Wiederaufladbarer akku und schnellladung: die druckluft verfügt über einen eingebauten 6000-mah-Akku, mobile Stromversorgung, kann durch Computer, Autoladegerät, der 20-30 Minuten lang ununterbrochen laufen kann. Vielseitig verwendbar: luftgebläse kommt mit 5 sätzen von düsen, yoga-bällen, autos, Tastaturen, erfüllen unterschiedliche Bedürfnisse. Es schützt ihre Elektronik vor Flüssigkeiten.
ZnačkaFulljion #ad
VýrobceFulljion #ad
Hmotnost0.99
Číslo díluFulljion
ModelkaC90RD

7. AABCOOLING

#ad

AAB Cooling Čistič stlačeným vzduchem | stlačený vzduch | 750 ml

#ad
AABCOOLING #ad - Isté přístroje – pro použití beze zbytku používejte čistič tlakových plynů ve svislé poloze. Nezanechává stopy na vašem vybavení.

Dná reakce s jinými materiály. Studený sprej – pokud se nádoba otočí, tak tlaková čistička vzduchu AAB Cooling působí jako chladící sprej. Perfektní tlakový vzduch – tlakový sprej na čištění klávesnice, kopírek, herních konzolí, PC, klávesnice, obrazovek, počítačových krytů a dalších zařízení. Prodloužení postřiku – sprej je dodáván s přídavnou tryskou pro čištění i těch nejobtížnějších míst. Bezkontaktní čištění – čistič tlaku vzduchu k odstranění prachu, znečištění a kapalin na těžko přístupných místech.
ZnačkaAABCOOLING #ad
VýrobceAAB Cooling #ad
Výška0.79
Délka0.79
Hmotnost2.51
Šířka0.79
Číslo dílu1379-uniw-v
Modelka1379-uniw-v
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. ATEngeus

#ad

Ersetzt Druckluftspray, ATEngeus Elektrische Staubgebläse, Air Duster für Computer, 6000 mAh Druckluftspray Staubgebläse, mit Reinigungsbürste, Stufenlose Geschwindigkeit Tastatur Reinigung Luftspray

#ad
ATEngeus #ad - Druckluftsprayumweltfreundlichelektrischer staubgebläse kann aufgeladen und wiederverwendet werden, kein ständiger Kauf von Druckluft in Dosen erforderlich, kein chemisches Gas, spart Geld und ist kostengünstiger, kann Staub gründlich reinigen. Wenn sie fragen zur produktverwendung haben, umweltfreundlicher im Vergleich zu Druckluftdosen, stärkerer Wind, kontaktieren Sie uns bitte.

Der leistungsstarke motor ermöglicht dem Staubgebläse eine höhere Geschwindigkeit und stärkeren Wind. Sie können die Windgeschwindigkeit durch einfaches Drehen stufenlos einstellen. Einfache Aufbewahrung mit Aufbewahrungstasche. Durch bürsten und düsen kann das Staubgebläse eine gründliche Reinigung durchführen, Tastaturen, Fenstern usw. 3 bürsten, beispielsweise von schwer zugänglichem Staub wie Computergehäusen, und Sie können die Aufblasdüse auch als Luftpumpe zum Aufblasen von Schwimmringen und Luft ersetzen Matratzen. Der pc air duster kann bei voller Ladung 18 bis 30 Minuten lang ununterbrochen verwendet werden.

Staubsaugerstufenloser knopfentstammt dem einzigartigen knopf-geschwindigkeitssteuerungsdesign. Die leistung des tastatur reinigung luftspray mit 6000 mAh reicht für die tägliche Reinigung aus und kann über ein mobiles Netzteil, ein Autoladegerät oder einen Adapter aufgeladen werden. Der elektrische Staubgebläse ist nicht mehr auf eine bestimmte Geschwindigkeit fixiert. Im gegensatz zum air duster mit festem wind müssen Sie die Taste nicht mehrmals drücken, dass die feste Windkraft zu groß ist, um die Windgeschwindigkeit zu ändern.
ZnačkaATEngeus #ad
VýrobceATEngeus #ad
Výška6.69
Délka2.76
Hmotnost0.99
Šířka2.76
Číslo díluTAD07-B
ModelkaTAD07-B
Záruka1

9. VANBAR

#ad

Vzduchový sprej s baterií 7600 mAh, 3rychlostní ventilátor na prach, 110000 ot/min, čištění klávesnice, VANBAR Vzduchový sprej, čisticí kartáč a rychlé nabíjení přes, elektrický prachový ventilátor

#ad
VANBAR #ad - Lze jej nabíjet počítačem, nabíječkou do auta nebo jinými adaptéry. Krátkým stisknutím spínače lze přepnout na tři rychlosti větru pro čištění různých zařízení, takže prach nemůže nikde zůstat. S nejmodernějším bezkartáčovým motorem, vysokou rychlostí otáčení, 51 oz může vytvářet super silný proud vzduchu, vysokým výkonem, nízkou hlučností a nízkou spotřebou energie.

Multifunkční tryska se používá k nafouknutí plaveckých kruhů, kam se ruka nedostane. Vyfukovací síla 1, 86 – 2, čistí nečistoty a prach z každého elektronického zařízení. Univerzální použití a snadné nošení air duster má 5 trysek, aut, klávesnic, oken lilie atd. Ištění je potěšením. Použijte kartáče pro lepší čištění. Větru se 3 rychlostními režimyvanbar prachový ventilátor má tři stupně rychlosti vzduchu 71000 ot/min, 91000 ot/min, 110 000 ot/min.

Tenká a dlouhá tryska usnadňuje čištění rohů nebo míst, míčků na jógu, ventilátorů, nafukovacích matrací atd. Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se používání výrobku, my vám to vyřešíme do 24 hodin. Nejvýkonnější elektrický odfukovač prachu pro hloubkové čištění maximální rychlost spreje na stlačený vzduch je 110 000 ot/min. Balíček je dodáván s nabíjecím kabelem typu C a lze jej nabít za pouhé 4 hodiny.
ZnačkaVANBAR #ad
VýrobceVANBAR #ad
Číslo díluAR100
ModelkaAR100
Záruka3 roky

10. FULDENT

#ad

3rychlostní 91000 ot/min, Air Spray Electric Duster s 9000 mAh, pro PC,, Sprej na stlačený vzduch, čištění klávesnice s čisticím kartáčem a rychlým nabíjením přes USB, elektrický prachový ventilátor

#ad
FULDENT #ad - Během čištění nevznikají žádné chemikálie ani kapaliny, což chrání vaše cenné elektronické přístroje před možným poškozením. Spora energie a peněz jako lepší alternativa ke stlačenému vzduchu v plechovkách je tento čistič klávesnice ekologičtější a nákladově efektivnější, protože je dobíjecí a znovu použitelný.

Výkon větru je silnější, klávesnice, 51 uncí. Před opětovným nabíjením nechte 10 minut vychladnout. Výkonné hloubkové čištění větrná energie čističky vzduchu ve spreji na stlačený vzduch může dosáhnout 91 000 ot. Min. To vám nabízí bezprecedentní mobilitu, abyste odstranili prach v domě a kanceláři. Nakupujte s důvěrou a získejte jednoletou záruku. Chrání vaši elektroniku před tekutinami.

Nebo tak můžete rychle nafouknout plavecké kruhy, 3 čisticími kartáčky a 1 nafukovací tryskou. Pro hloubkové čištění malého prachu, auta. Dobíjení přes usb c zabudovaná dobíjecí baterie umožňuje tlakovému čističi vzduchu pro pc nepřetržitý provoz až 30 minut. Trysky a kartáče zvládnou bez problémů náročné úklidové úkoly a čistí klávesnice, fotoaparáty, notebooky, počítače, nafukovací matrace nebo nafukovací polštáře.
ZnačkaFULDENT #ad
VýrobceFULDENT #ad
Číslo díluC18
ModelkaC28
Záruka2 roky