Top 10 Kuus. C1 Mini überwachungskamera 2,3 Cm – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SANPROV

#ad

SANPROV Mini Kamera,1080P HD Kamera überwachung Tragbare kleine Überwachungskamera Stiftkamera Kamera für drinnen und draußen

#ad
SANPROV #ad - Bedienen sie die Videoaufnahme und den Kameramodus mit einer Taste. Hochauflösende 1080p-videoauflösung dieser mini-kamerastift kann klare 1080p-videos aufnehmen und stellt sicher, dass Sie jeden schönen Moment perfekt festhalten.

Drücken sie einfach eine Taste, um die Aufnahme einfach zu starten/stoppen. Einfach zu bedienen professioneller mini-kamerastift. Mini-kamerastift: diese mini-kamera kann als normaler Stift zum Schreiben oder als digitaler Mini-Kamerastift verwendet werden. Die mini-kamera unterstützt Loop-Aufnahmen. 130 minuten ununterbrochen aufnehmen, verwendet den Kartensteckplatz zur Speicherung. Einfach Plug-and-Play. Das aufgenommene video wird alle 5-10 Minuten auf der Karte gespeichert.

Videozeit eingebauter 360-ma-lithium-Akku, kann ca. Kamerastiftein-knopf-schalter-design ist einfach zu bedienen. Eine körperkamera mit einem Stiftclip, der an einer Hemdtasche oder einem Notizbuch befestigt werden kann. Wenn die mini-spionagekamera aufzeichnet, erlischt die LED-Anzeige. Keine notwendigkeit, Software herunterzuladen. Unterstützt karten mit bis zu 64 GB.
ZnačkaSANPROV #ad
VýrobceSANPROV #ad

2. MAGENDARA

#ad

Kamera pro noční vidění, Mini kamera 1080P HD WLAN monitorovací kamera živý přenos mikro kamera malá bezpečnostní kamera video sledování s akumulátorem, malá s pohybovým čidlem, kamera pro vnitřní

#ad
MAGENDARA #ad - Pak se můžete přihlásit do aplikace, zaznamená video s alarmem a zašle vám co nejrychleji upozornění na alarm, která je dodávána s mini kamerou, rychle a přesně Pokud tato mini kamera rozpozná, abyste v reálném čase viděli a slyšeli, že něco důležitého zmeškáte.

Kamera je vybavena funkcí pro rozpoznání lidského těla. Pokud se počasí setmí, lze použít led infračervený paprsek kamery jako dodatečný zdroj světla a oblast nočního vidění může dosáhnout 10 metrů. Alarm detekce pohybu, takže výjimky znáte během 0, a nemusíte si dělat starosti, co se děje, že se někdo pohybuje, 5 sekundy. Rozšířená noční kamera – monitorovací kamera má infračervenou led. Kamera chůvy může nepřetržitě nahrávat po dobu 8 hodin.

Multifunkční kamera otočná o 360° v hd 1080 – základna se skládá z 3m lepicí pásky, 89 palců. S aplikací si můžete kdykoli a kdekoli užívat živá videa s vysokým rozlišením. Kamera může pokrýt více oblastí. Dlouhá výdrž baterie monitorovací kamera s integrovanou baterií 2000 mah. Kameru lze provozovat bez SD karty. Nejjednodušší mini wlan kamera ve srovnání s jinými mini wlan kamerami má naše mini kamera rychlejší a pohodlnější způsob připojení.
ZnačkaMAGENDARA #ad
VýrobceMAGENDARA #ad
Výška1.57
Délka1.97
Hmotnost0.05
Šířka1.97

3. javiscam

#ad

Detektor pohybu, javiscam Mini kamera, živý přenos mobilní aplikace, vnitřní monitorovací kamera, Full HD monitorovací kamera, noční vidění, 100 dní v pohotovostním režimu WiFi kamera, mini kamera

#ad
javiscam #ad - Automatické noční vidění 2, automaticky se přepne do režimu nočního vidění. Vestavěná a dlouhá pohotovostní baterie 2800mah wifi monitorovací kamera, která může po nabití nepřetržitě nahrávat 10 hodin. S funkcí nočního vidění můžete nahrávat jasná, 4g wi-fi kamera je vybavena šesti neosvětlenými infračervenými přístroji pro noční vidění.

Po připojení zůstává přístroj připojen pokud je k dispozici proud a WLAN. Spojení s wifi přes aplikaci podporuje pouze 2, kde jste. Ovládání pomocí aplikace a bezdrátové konektivita monitorování kamery uvnitř není nutná profesionální instalace. Díky aplikaci můžete v reálném čase vidět obrázky bez ohledu na to, můžete se připojit k Hotspotu přes váš telefon a sledovat živé snímky v krátké vzdálenosti. Když okolní světlo ztmavne, vysoce kvalitní videa a sledovat každou akci v okruhu 6 metrů od kamery.

Pokud nejste z nějakého důvodu spokojeni, které obvykle vyžadují komplikovaný instalační proces, poskytujeme vám 1 měsíc bezplatné vrácení a 1 rok záruky. Silný zákaznický servismini kamera se instaluje snadněji než jiné kamery, g106 má pouze dva jednoduché kroky. Pokud kamera vnímá pohyb, okamžitě vám zašle alarm přes mobilní aplikaci. V případě technických problémů se na nás můžete obrátit. Pir - detekce pohybu tato mini monitorovací kamera je momentálně nejmenší kamerou na trhu s funkcí pir, která v reálném čase zaznamenává pohyb osob a objektů.
Značkajaviscam #ad
Výrobcejaviscam #ad
Výška1.65
Délka1.5
Hmotnost0.18
Šířka2.17
ModelkaG106
ZárukaJaviscam Mini kamera byla vyvinuta s cílem zpřístupnit kvalitní, uživatelsky přívětivé a cenově dostupné malé monitorovací kamery pro každého. Pokud narazíte na technické problémy, obraťte se prosím na nás, uděláme vše pro to, abychom problém vyřešili, support@javiscam. Informace.

4. TODAYI

#ad

Mobilní telefon, kompaktní malá bezpečnostní kamera s, vnitřní mini kamera, TODAYI 4K HD WLAN Mini monitorovací kamera, živý přenos, vnitřní použití, aplikace pro mikro kameru, s akumulátorem

#ad
TODAYI #ad - Typ montáže: montáž na stěnu. Vysoce účinné led infračervené světlo, které prolomí hranice okolního světla. Inteligentní detekce pohybu ke snížení chybných alarmů pro zachycení momentu pohybu objektu používá wifi mini kamera automaticky vyšší citlivost ISO, aby zajistila kratší dobu závěrky a snímá tak okamžitý pohyb objektu s co nejkratší dobou expozice a chybové alarmy způsobené jinými objekty např.

Tvar prvku: čtvercový. Mini wifi kamera se dodává s robustním usb napájecím kabelem, ani na cestách a nikdy nezmeškáte důležitý okamžik! Video lze sdílet, péče nechybí: smartphony si mohou stáhnout aplikaci pro prohlížení obrázků v reálném čase mini kamera podporuje pouze 2, můžete přistupovat k aplikaci a sledovat živé nahrávky. Vestavěná vysoce výkonná baterie pro 6–8 hodin používání: zabudovaná baterie 1400 mah ukládá energii, zatímco se nabíjí.

Dále zlepšují zobrazovací efekt a mini kamera zodpovědná za dobrou vhodnost jasného prostředí, snadné zachycení bohatších detailů obrazu. S technologií true wide dynamic ture-wdr je realističtější a vynikající než jiné běžné minikamery. 4k mini kamera, nový zážitek z upgradu pixelů: nové upgradované pixely, pravdivá a detailní reprodukce, vysoká barevnost okolí kulatost, maximální rozlišení může dosáhnout 4K. Bez ohledu na to, kancelář, kde se právě nacházíte, obchod, sklad, dvorek nebo zahradu.
ZnačkaTODAYI #ad
VýrobceTODAYI #ad
Hmotnost0.4
Záruka3 roky.

5. SANPROV

#ad

Videorekordér, SANPROV Mini kamera 1080p monitorovací kamera, pro bezpečnost domů/kanceláří/bytů, malá IP videokamera s detektorem pohybu

#ad
SANPROV #ad - 2 video v reálném čase: po stažení aplikace do mobilního telefonu můžete video v reálném čase zobrazit na dálku přes mobilní telefon. Maximálně podporovaná karta 128 GB není součástí dodávky.

5 záznam ve smyčce: skrytá mini kamera nepřetržitě nahrává. 4 podpora dlouhé provozní doby: vestavěná 650mah baterie, může nepřetržitě nahrávat po dobu 130 minut, nemusíte s sebou brát žádnou další baterii. 3 detekce pohybu: pokud monitorovací kamera rozpozná pohyb, okamžitě nahrává videa a fotografie a odešle výstražné hlášení na telefon.

Monitorovací kamera musí být spojena s frekvencí 2, 4 GHz a nemůže podporovat 5 GHz. Pokud je paměťová karta plná, automaticky přepíše nejstarší záznamový soubor. 1 1080p full hd kamera: tato wlan mini kamera 0, 0 palce může nahrávat videa v rozlišení 1080p-HD, 98 x 2, video je jasnější a živější a přizpůsobit kameru různým účelům.
ZnačkaSANPROV #ad
VýrobceSANPROV #ad
Výška0.55
Délka1.97
Hmotnost0.07
Šířka0.79
Číslo díluCS-V11
ModelkaCS-V11

6. TODAYI

#ad

Mini kamera, kamera pro noční vidění s detektorem pohybu / dlouhá výdrž baterie/cloudové úložiště, 1080p HD WLAN monitorovací kamera, WiFi kamera, vnitřní pro živý přenos mobilní aplikace

#ad
TODAYI #ad - Tato mini wi-fi kamera nabízí větší pozorovací úhel. Podporuje 2, 4 ghz wlan připojení není kompatibilní s 5 GHz. Současně začne monitorovací kamera zaznamenávat 10 sekund před incidentem, obdrží váš telefon včas výstražné hlášení. I v případě možného útoku na data budou vaše videa bezpečně uložena.

1080p full hd a monitorovací kamera mini monitorovací kamera s rozlišením 1920 x 1080 megapixelů a optickým high-tech objektivem představuje jasnější detaily a vytváří jasnou kvalitu obrazu. Svou wi-fi kameru můžete sdílet s rodinou a mít příjemný čas. Více uživatelů a více názorůtato mini monitorovací kamera umožňuje více uživatelům současné zobrazení na smartphonu. Jednoduše otevřete aplikaci a rychle uvidíte, takže můžete jasně sledovat průběh celého incidentu. Pro zobrazení více detailů můžete obrazovku v aplikaci přiblížit, což je inteligentnější než jiné monitorovací kamery.

Funkce infračerveného nočního vidění této kompaktní monitorovací kamery rozpozná pohyb osob ve vzdálenosti až 10 metrů a zajišťuje tak nepřetržitou ochranu vašeho domova, i ve tmě. Vnitřní monitorovací kamera podporuje použití sd karty s 8 až 128 gb není součástí dodávky nebo použití bezpečného cloudového úložiště. Chytrá aplikace může spravovat více wi-fi kamer a zobrazit 4 živá videa na jedné obrazovce, takže vždy víte, co se ve vašem domě děje. Dvojitá paměť a ochrana dat s naší monitorovací kamerou pro vnitřní použití máte na výběr.
ZnačkaTODAYI #ad
VýrobceAOBOCAM #ad
Výška1.38
Délka1.38
Hmotnost0.18
Šířka1.38
ModelkaQ15NEW

7. SIKVIO

#ad

Noční vidění s detektorem pohybu, WiFi kamera, vnitřní bezpečnostní kamera, mobilní telefon, úložný prostor, SIKVIO Mini kamera 4K WLAN monitorovací kamera, aplikace, živý přenos, dlouhá výdrž baterie

#ad
SIKVIO #ad - Kromě toho může nahrávat, karta není součástí dodávky. Ai člověk/detekce pohybu mini monitorovací kamera má nejen detekci pohybu, ale také integrovanou vysoce citlivou detekci PIR senzoru, 4 metrů, vzdálenost detekce pir až 5 metrů 16, která dokáže odlišit osoby od ostatních pohybujících se objektů a účinně zabraňuje chybovým poplachům.

Baterie podporuje pohotovostní dobu 180 dní. Automatické noční vidění a cloudové úložiště zdarma monitorování kamery uvnitř je vybaveno šesti neosvětlenými infračervenými přístroji pro noční vidění. A zajišťuje tak nepřetržitou ochranu vašeho domova. Když je karta plná, pokud není k dispozici Wi-Fi. 160° širokoúhlý objektiv zachytí na malém prostoru více prostředí. Nabízí ostřejší detaily a ostřejší kvalitu obrazu.

Trvalé nahrávání a další možnosti mini kamera podporuje trvalé nahrávání na micro sd kartu až 128 gb, kamera automaticky přepíše nejstarší soubory režim Loop. Dlouhá výdrž baterie 3000mah wifi monitorovací kamera, technický design s nízkou spotřebou energie, která může po nabití nepřetržitě nahrávat 18 hodin. 4k ultra hd živá videokamera mini wifi kamera má rozlišení 4k a 160° širokoúhlý objektiv. Zaznamenaná videa se ukládají na SD kartu.
ZnačkaSIKVIO #ad
VýrobceSIKVIO #ad
Výška1.54
Délka1.54
Hmotnost0.18
Šířka1.54
Číslo díluR8
ModelkaR8

8. Tebetu

#ad

Rozhovorů atd., malá kamera s perem HD monitorování, 1080p mini kamera sledovací kamera bez WLAN s 32GB Micro SD kartou pro vnitřní a venkovní použití, do třídy, Tebetu Mini kamera s videozáznamem

#ad
Tebetu #ad - A automaticky ukládá obrázky a videa na micro SD kartu max. Pokud je paměťová karta plná, přepíše nejnovější soubor předchozí a mini monitorovací kamera s videozáznamem podporuje nahrávání videí během nabíjení pro delší používání. Snadné ovládání proces používání mini kamery bez wifi nevyžaduje žádná další nastavení nebo konfigurace, ať už pořizujete video nebo pořizujete fotografii, je to pouze jedním tlačítkem.

Záznam ve smyčkách a 32 gb malá kamera s hd sledováním má funkci nahrávání ve smyčce. Video a obrázkymini kamera s videozáznamem pro nás dokáže vytvářet barevná HD videa 1080P a obrázky s výkonem 30 FPS. Mini přenosný venkovní monitorování kamery je kuličkové pero, snadno se přenáší, lehké, malé, nezabírá místo a lze jej úsporně a efektivně používat.

Stejně jako psaní to zvládne každý. Vezměte prosím na vědomí, že součástí dodávky je 32 gb Micro SD karta, ale fotoaparát může používat až 64 GB. Iroké spektrum použití mikroakumulátorovou monitorovací kameru můžete používat nejen pro psaní, pořizování fotografií a videí, obchodní cesty, kanceláře, učebny, ale můžete použít venkovní bezpečnostní kameru také jako USB flash disk přes USB kabel. Vhodné pro konferenční místnosti, cestování atd. 64 gb.
ZnačkaTebetu #ad
VýrobceTebetu #ad
Výška0.39
Délka5.83
Hmotnost0.06
Šířka0.39
Číslo díluV8-01
ModelkaV8

9. TODAYI

#ad

Mobilní telefon, Wi-Fi, s baterií, aplikace pro interiéry, kompaktní kamera pro domácí, živý přenos, Mini kamera 4K HD monitorovací kamera, bezpečnostní kamera, malá WiFi chůvička, videostražitost

#ad
TODAYI #ad - Mini monitorovací kamera v kvalitě 4k pro špionáž je perfektní pro váš domov nebo kancelář, ve tmě můžete vše jasně vidět. Celodenní ochrana pro bezpečnost domova. Co dělat, když vám chybí rodina, když hodně cestujete a pracujete? máte obavy ze zneužití vašeho dítěte? Nyní jednoduše otevřete aplikaci na svém telefonu a můžete sledovat živé video z živého vysílání mini kamery kdykoliv.

Jako dětský pokoj, obývací pokoj, 5" a magnetická, auto atd. Mini kamera aobocam je velmi praktická a zajišťuje bezpečnost. Nejmenší velikost, lze ji umístit na všechna možná místa. Alarm detekce pohybu, že se někdo pohybuje, obdržíte co nejrychleji video s alarmem pohybu a oznámení push alarmem, rychle a přesně pokud tato mini wlan kamera rozpozná, takže výjimky znáte během 0, 5 sekundy. Tato mini wi-fi kamera je perfektní pro sledování vašeho domova nebo kanceláře jako monitorovací kamera v interiéru.

Super širokoúhlý úhel 150°, vás funkce ozvučného obrazu naší mini monitorovací kamery jistě zapůsobí, kvalita obrazu 4k hd ve dne i v noci ve srovnání s jinými kamerami, které zobrazují červené nebo fialové obrázky, takže si nemusíte dělat starosti s barvou videa. Mini kamera s vysoce kvalitní baterií 1500 mAh, která funguje 6 hodin. Výkonná výdrž baterie, která funguje 6 hodin a je hlídána nepřetržitě lidé si často stěžují na strašlivou výdrž baterie minikamer. Mini kamera funguje jako obvykle, i když zhasne proud.
ZnačkaTODAYI #ad
Výrobceaobo #ad
Výška4.33
Délka3.54
Šířka0.39
ModelkaQ18
Záruka1.

10. WIWACAM

#ad

Mini monitorovací kamera uvnitř, WiFi monitorovací IP kamera, WIWACAM Mini kamera MW1 4K HD WLAN live přenos mobilní aplikace, noční vidění,, s detektorem pohybu, kamera pro domácí zvířata, chůvička

#ad
WIWACAM #ad - Další režimy, jako jsou alarmy a záznamy termínů denní pevné časy. Mini formát, 4k ultra hd, nabízí 4k ultra hd pro momentky a 2k živé video. Nejsou nutné žádné předchozí technické znalosti. Kamera odešle oznámení na váš telefon a e-mail. Snadná obsluha a umístění kamerové zařízení za 1 minutu, stačí naskenovat qr kód na mobilu.

Náš dobře vyladěný video algoritmus působí proti červenému nádechu u jiných mini kamer často. Díky zabudované baterii 800 mah může mini monitorovací kamera bez externího napájení pojmout až 90 minut. Díky malým rozměrům a magnetické zadní straně lze všude umístit na kovové díly nábytku, dveře chladničky, v rostlinách nebo na stěnu. Provoz přes powerbanku možný 10 000 mah vystačí na cca 24, 20 000 mAh pro cca 48 hodin.

Infračervené led diody v noci červeně nesvítí, noční vidění Malá velikost, 3 cm * 3 cm * 3 cm, jsou pro člověka a zvířata neviditelné. Vybavena 6 940nm ir led nabízí noční vidění až 6 m. Vestavěná baterie 800 mah a další možnosti pro trvalý provoz spojte kameru přes usb síťový zdroj. Trvalé nahrávání a další možnosti podporuje trvalé nahrávání na micro sd kartu až 128 gb, pokud není k dispozici wi-fi, na kole, kamera automaticky přepíše nejstarší soubory režim Loop. Kromě toho může nahrávat, např.
ZnačkaWIWACAM #ad
VýrobceWIWACAM #ad
Výška1.2
Délka1.2
Šířka1.2
Číslo díluWIWACAM01
ModelkaMW1
Záruka1.