Top 10 Hule Samsung S23 Ultra – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Spigen

#ad

Spigen Pouzdro Liquid Air kompatibilní se Samsung Galaxy S23 Plus 5G – černé

#ad
Spigen #ad - Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru. Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Ité na míru pro všechny přípojky. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.42
Délka6.35
Hmotnost0.07
Šířka3.14
Číslo díluACS02841
ModelkaACS05666

2. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Pouzdro na telefon pro S22

#ad
SP CONNECT #ad - Pokud máte jiný model, můžete využít naše univerzální systémy. Design: tenký, flexibilní a bezpečný! pouzdro nabízí vašemu mobilu optimální ochranu, perfektně padne do ruky a můžete jej během jedné sekundy upevnit na všechny držáky SP Connect.

Twist-to-lock: díky patentovanému mechanismu twist-to-lock je váš mobilní telefon díky jednoduchému nasazení a otáčení o 90 stupňů bezpečně namontován na každý držák SP Connect během jedné sekundy. Maximální flexibilita při jízdě na kole nebo motocyklu, při běhu, v autě, golfu a mnoha dalších aktivitách.

Možnosti použití: užijte si maximální bezpečnost pro svůj mobilní telefon. Modely: objednejte si svůj telefon pro všechny běžné modely značek Apple, Samsung a Huawei. Robustní materiály: díky 3vrstvé plastové konstrukci je pouzdro na telefon extrémně stabilní a efektivně chrání váš smartphone před skoky, poškrábáním a dalším možným poškozením.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United Vertriebs GmbH #ad
Výška0.79
Délka7
Hmotnost0.2
Šířka3
Číslo díluSU 55150
ModelkaSU 55150
ZárukaProducer

3. Eouine

#ad

Eouine Personalizované obaly na mobil pro Samsung Galaxy S22 Ultra 5G pouzdro 6. 8'' Anime chlapci Kakashi Akatsuki Itachi Sasuke Pain Cartoon vzor volitelné foto text Manga Custom ochranné pouzdro

#ad
Eouine #ad - Anime design: anime kreativní design chrání váš telefon nápadným stylem, dívky, dámy, kombinujeme Vás se stejným tématem a různými vzory. Nabízíme vysoce kvalitní služby snažíme se našim zákazníkům poskytovat vysoce kvalitní a zaručený poprodejní servis.

Kompatibilita: přečtěte si prosím pozorně název našich produktů, zda jsou kompatibilní s vaším telefonem, abyste zjistili, pokud si nejste jisti modelem, obraťte se prosím na náš zákaznický servis!. Vznešený design objektivu a obrazovky chrání váš telefon před poškrábáním. Nárazuvzdorný tpu materiál: vhodný materiál pouzdra se skládá z ultra tenkého, měkkého TPU silikonu, zadní vzor je HD potištěná textura, která zajišťuje, že se vzor manga neodlupuje, nevybledne ani nezbarví po dlouhou dobu.

Toto stylové a veselé pouzdro na mobil je dárek na dovolenou nebo dárek k narozeninám pro děti, chlapce, přátele. Vynikající ochrana: ochrana fotoaparátu all-inclusive design čoček, lepší ochrana pro váš objektiv. Pokud máte dotazy k pouzdru na telefon, kontaktujte nás a my vám nabídneme řešení do 24 hodin.
ZnačkaEouine #ad
VýrobceQNXing #ad
Číslo díluQN2-Khedzt-5gs22ul-customize
ModelkaSamsung Galaxy S22 Ultra 5G

4. Caseology

#ad

Burgundy, Caseology Parallax pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

#ad
Caseology #ad - Zvýšený rám kolem obrazovky a fotoaparátu nabízí dodatečnou ochranu na obou stranách. Kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami a pancéřovými skly. Stylové barvy pro ženy a muže, které doplní váš mobilní telefon. Spárováno s dotykovou reakcí tlačítek a přesnými výřezy pro nabíjecí přípojky. Design 3d hexa cube nabízí lepší pocit v ruce a strukturovanou termoplastickou polyuretanovou rukojeť na obou stranách.
ZnačkaCaseology #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.49
Délka6.63
Hmotnost0.07
Šířka3.26
Číslo díluACS03941
ModelkaACS03941

5. Quad Lock

#ad

Quad Lock Case pro Samsung Galaxy S23 Ultra

#ad
Quad Lock #ad - Nárazuvzdorný tpu materiál v hladkém, matně černém provedení. Kompletní kompletní ochrana pro váš Samsung Galaxy. Tíhlé, ochranné pouzdro na mobil Samsung Galaxy pro každodenní použití. Kompatibilní se všemi držáky quad lock – jízdní kolo, auto, motocykl, běh, životní styl. Plný přístup ke všem přípojkám a ovládacím prvkům.
ZnačkaQuad Lock #ad
VýrobceQuad Lock #ad
Číslo díluQLC-GS23U
ModelkaQLC-GS23U

6. Quad Lock

#ad

Quad Lock Case für Samsung Galaxy S22 Ultra

#ad
Quad Lock #ad - Kompletter rundumschutz für Ihr Samsung Galaxy S22 Ultra. Kompatibel mit allen quad lock Halterungen – Fahrrad, Laufen, Auto, Motorrad, Lifestyle. Voller zugriff auf alle Anschlüsse und Bedienelemente. Schlanke, schützende samsung Galaxy S22 Ultra -Handyhülle für den täglichen Gebrauch. Schlagfestes tPU-Material in glattem, mattschwarzen Finish.
ZnačkaQuad Lock #ad
VýrobceQuad Lock #ad
Číslo díluQLC-GS22L
ModelkaQLC-GS22L

7. Quad Lock

#ad

Quad Lock Mobiltelefon Case für Samsung Galaxy A54

#ad
Quad Lock #ad - Schlanke, schützende samsung Galaxy -Handyhülle für den täglichen Gebrauch. Voller zugriff auf alle Anschlüsse und Bedienelemente. Schlagfestes tPU-Material in glattem, mattschwarzen Finish. Kompletter rundumschutz für Ihr Samsung Galaxy. Kompatibel mit allen quad lock Halterungen – Fahrrad, Motorrad, Auto, Laufen, Lifestyle.
ZnačkaQuad Lock #ad
VýrobceQuad Lock #ad
Číslo díluQLC-GA54

8. Quad Lock

#ad

Quad Lock Case für Samsung Galaxy S22

#ad
Quad Lock #ad - Schlagfestes tPU-Material in glattem, mattschwarzen Finish. Kompatibel mit allen quad lock Halterungen – Fahrrad, Laufen, Auto, Motorrad, Lifestyle. Kompletter rundumschutz für Ihr Samsung Galaxy S22. Schlanke, schützende samsung Galaxy S22 -Handyhülle für den täglichen Gebrauch. Voller zugriff auf alle Anschlüsse und Bedienelemente.
ZnačkaQuad Lock #ad
VýrobceQuad Lock #ad
Výška0.28
Délka5.79
Šířka2.99
Číslo díluQLC-GS22
ModelkaQLC-GS22

9. Spigen

#ad

černé, Spigen Rugged Armor pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy A53 5G

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Ité na míru pro všechny přípojky. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ochranný okraj pro displej a kameru. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška6
Délka3
Hmotnost0.13
Šířka0.4
Číslo díluACS05037
ModelkaACS04159

10. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air pouzdro kompatibilní se Samsung Galaxy S23 5G – černé

#ad
Spigen #ad - Vzorovaný tpu pro zamezení otisků prstů. Spider web na vnitřní straně pro pohlcování nárazů. Ochranný okraj pro displej a kameru. Ochrana rohů díky technologii Air Cushion. Ité na míru pro všechny přípojky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.42
Délka5.9
Hmotnost0.07
Šířka2.93
Číslo dílu063CS25116
ModelkaACS05712