Top 10 Gift For 9 Year Old Girl – Sady pro výrobu šperků pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CGBOOM

#ad

CGBOOM Sada náramků s přívěsky, 9, dětský náramek, dárek, 11 let, tvoření, 5, dívčí sada, 6, Vánoce, náramky pro vlastní výrobu, dárek pro dívky, DIY šperky, 10, 8, 7

#ad
CGBOOM #ad - Můžete si sami vyrobit náramky s různými přívěsky, přívěsky a pak je sdílet se svými přáteli nebo členy rodiny. Vhodné pro většinu dívek nebo teenagerů od 6 do 13 let na zápěstí. Ideální dárek pro dívky – různé korálky na náramky jsou zabaleny v překrásném růžovém kartonu, které mají rádi šperkařskou sadu.

Můžete vytvořit alespoň 5 různých stylů a barev náramků, přívěsků a přívěsků, patří k mnoha roztomilým náramkům na krk, které se hodí k různým oděvům a každý den vám přinesou dobrou náladu. Tyto šperky jsou ideální pro výrobu náramků sami. Odstraňte koncový uzávěr, navlékněte perly. Nemusíte si dělat starosti se zpracováním. Jedná se o nápadnou dárkovou krabičku. Tato kouzelná sada na tvoření pro dívky podporuje také kreativitu a sebevyjádření dívek. Užijte si zábavu při vlastní výrobě šperků nebo je pošlete jako skvělé dárky k dětským narozeninám, Valentýnu, dožínkám, Vánocům, což z něj dělá skvělý dárek pro dívky, Dni matek, velikonočním dárkům.

Snadné zpracování – pro referenci jsme přiložili podrobný návod. Nastavitelná velikost – hadí řetízek je cca 14 + 5 cm, délka hadího řetízku je zhotovena speciálně a lze ji nastavit pomocí prodlužovacího řetízku. Různé styly výtvorů – tyto diy dívčí náramky obsahují různé druhy perel, všechny jsou dobře vyrobené a krásné, přívěsky pro kutily.
ZnačkaCGBOOM #ad
VýrobceCGBOOM #ad
Výška1
Délka1
Šířka1
Číslo díluFZB-59130
ModelkaFZB-59130

2. Caffox

#ad

102 Stück Schmuckbastelsets Caffox Charm Armband Bastelset Geschenke für Mädchen DIY Schmuck Making Kit für Kinder Erwachsene Schmuckherstellungsset Perle Schlangenkette Schmuck Armband

#ad
Caffox #ad - Es kann auch als aufbewahrungsschublade und unterhaltsames Partyhandwerk f眉r M盲dchen verwendet werden. Genie脽en sie die zeit 銆慉rmband-sets f眉r m盲dchen erm枚glichen ihren kindern stundenlangen spa脽 und endloses Denken, sondern ihnen auch erm枚glicht, was nicht nur ihre praktischen F盲higkeiten und ihr Selbstvertrauen verbessert, indem sie exquisite Armb盲nder von Hand herstellen, die Viel Spa脽 und viel Spa脽 beim Basteln mit Ihrer Familie.

102 st眉ck armband-set銆慍affox charm-armband-set enth盲lt 5 st眉ck halsketten und 5 st眉ck armb盲nder, 72 st眉ck gro脽e harzperlen und gro脽e Legierungsperlen, Anleitung und Geschenkbox, 10 St眉ck bunte Charms und 10 St眉ck Silber Charms verschiedene Formen, ideal f眉r die Herstellung von Schmuckperlen-Sets oder als Geschenk f眉r M盲dchen im Teenageralter. International products have separate terms, and language of product, including fit, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, labeling or instructions.

Iy armband herstellungsset銆� sie k枚nnen diese bunten perlen und m盲dchen herstellungssets verwenden, Halsketten, die mit verschiedenen Arten von Perlen und Halsketten verwendet werden k枚nnen, um Armb盲nder, Ohrringe, Schl眉sselanh盲nger und andere Bastelarbeiten zu basteln, Schmuck, um exquisites Kunsthandwerk herzustellen. Sie m眉ssen keine zus盲tzliche Geschenkverpackung kaufen. Remium geschenke銆慥erschiedene charm armband bastelsets werden in einer sch枚nen und tragbaren Geschenkbox geliefert, was es zu einer gro脽artigen Geschenkidee und einer Partygeschenk Goodie Tasche f眉r M盲dchen macht.
ZnačkaCaffox #ad
VýrobceCaffox #ad
Výška4.7
Délka13.4
Šířka2
Číslo díluCF-41

3. Smowo

#ad

Smowo® Perlová zvířátka stavebnice s perlami pro 9 přívěsků na klíče zvířata – kreativní box pro děti na tvoření a navlékání

#ad
Smowo #ad - Včetně návodu k sestavení – podrobný návod na tvoření s 9 kreativními motivy k přívěsu pro zvířata pro doruční práce – se sadou přívěsků na klíče vzniknou obratem ruky skvělé přívěsky na klíče.

Perfektní nápad na dárek – sada navlékacích korálků se perfektně hodí jako dárek k dětským narozeninám a jako dárek k Vánocům i Velikonocům – hotové maskoty lze připevnit na batoh nebo školní batoh. Extra velké navlékací perly – díky velkým korálkům pro kutily jsou perlové figurky vhodné i pro začátečníky – přívěsky na klíče mohou děti od 6 let jednoduše navléknout.

Obrovská zábava při koupání – více než 640 ozdobných perel v mnoha pestrých barvách pro vytvoření 9 figurek – včetně třídicího boxu, černé šňůry a návodu – právě vše, 9 barevných kroužků na klíče, duhové šňůrky, co dívky a chlapci potřebují k hodinovému tvoření.100% záruka vrácení peněz – pokud nejste spokojeni se sadou na tvoření šperků, vrátíme Vám kupní cenu.
ZnačkaSmowo #ad
VýrobceSmowo #ad
Číslo díluSMW-310
ModelkaSMW-310

4. TsuperU

#ad

Adventní kalendář, dárek k narozeninám, 7-10 let, nápady na dárek, TsuperU Dárkové šperky s jednorožcem, pro dívky, vánoční dárky, kutilská sada pro děti od 6 let, sada náramků

#ad
TsuperU #ad - Plplplplplplpldárek, velikonoční dárky, také hračky jednorožec pro dcery, novoroční dárky, dárek k nástupu do školy, vánoční dárky, dárky na Valentýna, že většina dívek sotva odolá svému šarmu. Náramky jsou nastavitelné a měří cca 17 – 22 cm na délku. Podněcuje fantazii a kreativitu – při vytváření přívěsků a perel se meze nekladou.

Jednorožci, housle, koťata, hvězdy, delfíni, jeleni, hvězdice, koně, třešně, vánoční stromky, zámky, duhy, ježíšci, koruny, andělská křídla, motýli a jiné krásné motivy podle přání. Veselá hračka pro chlapce a dívky a vánoční dárky, perfektní pro snížení vystavení televizi a videohrám a tráví více času rozvojem svých schopností. Nastavitelný náramek – sada šperků obsahuje 1 krásnou dárkovou krabičku, 12 přívěsků, 12 barevných perel, 1 dárkovou kartu, našroubujte potřebné korálky a našroubujte víčko.

Bezproblémová záruka – každému zákazníkovi nabízíme přátelský servis. Pokud se vyskytnou nějaké problémy se sadou na výrobu šperků, kontaktujte nás a my problém vyřešíme za vás. Vytvořte si svůj osobní náramek s přívěskem. Vhodné k narozeninám nebo kutilské sadě na vánoce, není nutné žádné nářadí, našroubujte uzávěr řetězu, 2 náhrdelníky, 12 kovových korálků, 2 nastavitelné náramky. Děti si mohou perly vyměnit. Sada pro vlastní výrobu šperků pro děti – tato pedagogická dívčí hračka podporuje kreativní myšlení, přiřazení barev a schopnost koordinace.
ZnačkaTsuperU #ad
VýrobceTsuperU #ad
Výška0.71
Délka3.15
Hmotnost0.31
Šířka2.36
Číslo díluBracelet 01
ModelkaBracelet 01

5. Aquabeads

#ad

Barevná, Aquabeads 31856 designová kabelka jednorožec

#ad
Aquabeads #ad - Kreace se upevňují pomocí klipů na tašku, zcela bez lepení. Desky pro kutily, tašky, postřikovače a předloh s motivem. Skvělá taška v designu jednorožce, která může být ozdobena kreacemi Aquabeads. Vhodné pro děti od 4 let. Vč. 500 barevných korálků pro kutily.
ZnačkaAquabeads #ad
VýrobceEPOCH #ad
Výška4.75
Délka2.5
Hmotnost0.31
Šířka7.25
Číslo díluAB31856
Modelka31856
Záruka2 roky limitovaná záruka

6. Zelova

#ad

Kutilství, dárky pro dívky od 5, šperky, 9 a 10 let, dívky, 7, dětské náramky, 6, kreativní sada, 8, Zelova 150 kusů šperkařských sad pro děti

#ad
Zelova #ad - Dárek pro dívky náramky a jemné doplňky jsou uloženy v krásné dárkové krabičce s taškou. Uspokojivý servisvšechny naše výrobky prošly přísnou kontrolou kvality. Nabízíme vám nejlepší řešení. Pokud nejste s výrobkem spokojeni, kontaktujte nás prosím.

Je to perfektní dárek ke dni svatého valentýna pro děti, velikonoční dárek, dárek k narozeninám a vánoční dárek pro dívky. Získáte, co chcetekdyž si pořídíte sadu náramků pro vlastní tvorbu, můžete plně vyjádřit své nápady na design náramků a řetízků, které se perfektně hodí pro vytváření náramků přátelství a sdílejte je se svými nejlepšími přáteli.

Poměr cena-výkon naše sada náramků charm obsahuje 50 pestrých perel, 32 kovových perel, 7 náramků a 10 řetízků. Nechejte pestré náramky zkrášlit váš život. Celkem 150 kusů, 51 přívěsků, více náramků než je průměr. Několik témat naše sada náramků pro děti obsahuje 9 různých barev a témat jako zvířata, květiny, dezert, vesmír, oceán, ovoce, mořská panna a městská móda.
ZnačkaZelova #ad
VýrobceZelova #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.71
Šířka0.39
Číslo díluHK-DIY-150
ModelkaHK-DIY-150

7. CICIGETI

#ad

Fialová, náramky udělej si sám, CICIGETI Šperk pro dívky, teenagerky dárek 5 6 7 8 9 10 let, sada náramků Charm pro hračky od 5-12 let dívky, děti

#ad
CICIGETI #ad - Sada šperků pro kutily pro dívky: sada náramků pro vlastní výrobu obsahuje exkluzivní šperkovnici a kapsu na zip s 20 kovovými perlami, 20 pestrými křišťálovými perlami a 20 různými přívěsky jako mořská panna, delfín, víla, motýlek atd.
ZnačkaCICIGETI #ad
VýrobceCICIGETI #ad
Číslo díluBRCET01PP

8. LauCentral

#ad

Velikonoční dárky, dívčí náramky, Vánoce, narozeniny, LauCentral 73 kusů Sada náramků s přívěsky, šperky, kutilství, dárky 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 let, vlastní DIY hračka pro děti

#ad
LauCentral #ad - Dejte svým dětem tuto sadu diy charm náramků na výrobu náramků s perfektní kombinací barev a magických tvorů, 2 pružinové náramky, 5 řetízků, která obsahuje 3 náramky s hadím řetízkem, 23 přívěskových perel, 22 duhových perel. Vyrobena z kvalitních materiálů se sada na výrobu snadno nezakalí ani nevybledne, takže se vaše dítě může svobodně vyjadřovat a pomáhá mu rozvíjet jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci.

Smysluplné umělecké řemeslo – posuňte dárek na vyšší úroveň s touto úžasnou sadou diy charm náramků pro dívky s přívěsky, která je zabalena v pěkné růžové krabici, a je tak skvělým dárkem pro děti, okřídlená srdce, koruny, andělská křídla, duhy, jako jsou krásné hvězdy, mořské panny na další úroveň, které milují vytváření vlastních mistrovských děl. Různé náramky každý den – potřebujete roztomilou sadu náramků, použít stejné perly, uspořádat je a navrhnout jedinečné šperky, přívěsky na klíče, náramky, přívěsky, můžete je opět rozebrat, aby vaše dítě mohlo zcela jednoduše navrhnout jedinečný náramek? – Naše 73 ks DIY sada je přesně to.

Vysoce kvalitní umělecké příslušenství – pomozte svému dítěti vyrobit stylový náramek pro svého přítele nebo jej přidejte do vlastní kolekce šperků. To nejlepší na tom je: pokud vaše děti unavují nosit šperk, řetízky na kotníky nebo něco jiného! Sada hodnotných přívěsků pro výrobu náramků – ať už hledáte nový koníček pro svou přítelkyni nebo jednoduše chcete rozvíjet své kutilské schopnosti, 18 přívěskových kovových korálků, máme pro vás to pravé. Zaměstnávejte a bavte svého malého klenotníka – hledáte diy doplňky, které mohou vaše děti povzbudit k tvoření? Zapojte své dítě na několik hodin a pomozte mu vytvořit jedinečné šperky, které pak může každý den hrdě nosit.
ZnačkaLauCentral #ad
VýrobceLauCentral #ad
Číslo díluTY004-GMDE-C3
ModelkaTY004

9. BIIB

#ad

Hračka pro dívky, dárek k narozeninám,, kreativní sada, přívěsky, náramek pro dívky, dětský šperk, BIIB Dárek pro dívky, dárek pro dívky, 6 – 13 let, výroba šperků

#ad
BIIB #ad - Pokud máte dotazy, milé dárky pro dospívající dívky, 1 dárková krabička, obraťte se prosím na nás a my Vám nabídneme nejlepší servis. Pohádkový romantický šperk: sada náramků s 20 kovovými perlami a 15 přívěsky a 10 duhovými perlami.

Dívky budou překvapeny, víla, že najdou kovové perly a přívěsky mají skleněné sandály a zámek, mořská hvězdice, zajíc a hodinky, mořská panna. Může sloužit také jako dárková krabička. 100% spokojenost – sada šperků biib náramků, 30denní záruka vrácení peněz a přátelský zákaznický servis. Děti mohou také vyrábět jedinečné náramky jako dárek pro přátele a příbuzné. Pestrá bambusová dárková krabička: dívčí šperkovnice slouží ke sbírání perel a náramků, aby se zabránilo ztrátě perel.

3 nastavitelné náramky: tato sada náramků pro děti obsahuje 3 postříbřené hadí náramky z vysoce kvalitního kovu. Cca 25 cm. Není snadné rezivění. Užijte si party craft: může to být zábavná diy party pro dívky. Perly lze jednoduše spojit s krásným náramkem a jednoduše vyměnit perly. Mix and match perly vytvářejí módní a personalizovaný náramek pro různé příležitosti.
ZnačkaBIIB #ad
VýrobceBIIB #ad
Výška0.75
Délka6.3
Šířka4.32
Číslo díluBI-CHAM
ModelkaBI-CHAM

10. Make It Real

#ad

Make It Real Armband-Bastelset mit neonfarbenen Armbandperlen, Kunst- und Bastelarbeiten für Kinder, Freundschaftsschmuck für Mädchen

#ad
Make It Real #ad - Neon-perlen und anhÄnger. Geeignet ab 8 jahren. Dieses armbandset enthält alles, was ihr kind benötigt, bommel-anhänger, Quasten-Anhänger, um bis zu zehn auffällige Bettelarmbänder zu kreieren. Dieses armband-bastelset regt kinder dazu an, kreativ zu sein und ihre eigenen Armbänder mit Neon-Perlen, Bommel-Anhängern und goldfarbenen Ketten herzustellen! Die praktischen aktivitÄten ermutigen kinder zur interaktion.

Alles inbegriffen. Das entwicklungsfördernde spielzeug von make it real ist ein tolles Geschenk für Kinder und hilft ihnen dabei, in der Zukunft zu lernen und erfolgreich zu sein, Fähigkeiten zu entwickeln, die es ihnen ermöglichen, während sie sich vergnügen!.

Dieses set schult auf spielerische art und weise die vorstellungskraft, dass die Kinder dadurch ermutigt werden, durch reale Aktivitäten zu interagieren, die Kommunikation, die Hand-Augen-Koordination und das logische Denken der Kinder. Wichtig ist, die Konzentration, anstatt Videospiele zu spielen. Das set enthält perlen, goldfarbene Ketten, Edelstein-Anhänger und vieles mehr! Tolle geschenkidee.
ZnačkaMake It Real #ad
VýrobceMake It Real #ad
Výška1.5
Délka9.45
Hmotnost0.36
Šířka10.43
Číslo dílu1313
Modelka1313
ZárukaKeine