Top 10 Front Light Bicycle – Přední světla na kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. busch+müller

#ad

Přední světlo Busch & Müller Lumotec IQ Cyo Premium T Senso Plus, 1752QTSNDI-04

#ad
busch+müller #ad - Schváleno pro použití v silničním provozu dle německé vyhlášky StVZO o silničním provozu respektujte prosím právní předpisy státu, ve kterém se nacházíte. O 20 luxů vyšší výkon oproti standardní verzi. Světlo pro denní svícení. 80 lux. Bez osvětlení blízkého okolí.
Značkabusch+müller #ad
VýrobceBusch & Müller #ad
Výška2.83
Délka9.84
Hmotnost0.22
Šířka54.47
Číslo dílu170439
Modelka1752QTSNDi

2. Lupine Lighting Systems

#ad

Lupine SL BF Bosch přední světlo montáž na displej Bosch 2020 osvětlení jízdního kola

#ad
Lupine Lighting Systems #ad - Doporučeno pro Bosch. Osvětlení jízdního kola schválené pro provoz na silnici. Třída ochrany IP 68. Denní svícení a potkávací světlo. Dálkové světlo se 1300 lumeny.
ZnačkaLupine Lighting Systems #ad
VýrobceLupine Lighting Systems #ad
Výška2.64
Délka6.22
Hmotnost0.21
Šířka3.9
Číslo dílud5100

3. Lupine

#ad

Lupine SL Mono lampa na jízdní kolo 700 lumenů + 35 mm rychloupínací

#ad
Lupine #ad - 16 hodin za denního svícení. Ideální použití pro horská kola, dirtbikes, job kola, závodní kola, cross a gravelbike, Triatlon silniční kolo! S přídavnou baterií není součástí dodávky lze pomocí USB kabelu libovolně prodloužit dobu svícení.

Díky montáži rychloupínákem na řídítka lze lampu během několika sekund bez použití nářadí odmontovat. Má denní svícení se 150 lumeny, dva stupně potkávacího světla s 450 a 700 lumenů a senzor jasu, který ve tmě automaticky aktivuje potkávací světlo. Sl mono je nárazuvzdorné a vodotěsné podle ik09 a ip68. Zabudovaný 12wh akumulátor má dobu nabíjení 3, 5 hodiny a maximální dobu provozu 2 hodiny v potkávacím světle, resp.

Kryt a rychloupínač jsou vyrobeny z cNC frézovaného hliníku a následně černě eloxovaného hliníku. Stejně jako u všech našich lamp se i zde vzdáváme lepení pouzdra, abychom zajistili dlouhodobou opravitelnost a výměnu jednotlivých dílů. Sl mono je naše první cyklistická lampa s integrovaným akumulátorem a schválením pro provoz na pozemních komunikacích číslo schválení K1797, snadné nabíjení přes USB-C port.
ZnačkaLupine #ad
VýrobceLupine #ad
Číslo dílu8300-035
Modelka8300-xxx
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. SIGMA SPORT

#ad

Aura 80 | LED světlo na jízdní kolo 80 luxů | přední světlo na baterie se schválením pro provoz na pozemních komunikacích, přední světlo se, SIGMA SPORT

#ad
SIGMA SPORT #ad - Doba hoření – odnímatelná lampa na kolo je extrémně úsporná a zajišťuje 4 h ve standardním režimu, 6, 5 h ve středním režimu, 5 h v nízkém režimu a 15 h v režimu Eco se čtyřmi různými režimy osvětlení pro optimální osvětlení a vyšší bezpečnost.

Montáž je díky silikonovému držáku bez problémů možná bez nářadí na kolo. Světlo na kolo váží 119 g vč. Rozsah dodávky – přední světlo na kolo sigma aura 80 se dodává vč. Bezpečnost – přední světlo na baterie je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích a díky světelným režimům zajišťuje dostatek světla a Light Guide o lepší viditelnost v každé situaci.

Díky tomu je aura 80 prvotřídním společníkem pro každou příležitost. Výkon – světlo na kolo sigma je 80 luxů světlé a nabízí dosah světla 90 m. Přední světlo je malé, funguje zcela bez dynama a je schváleno pro provoz na pozemních komunikacích. Micro USB kabelu. Technika – dvoustupňový indikátor baterie led osvětlení jízdního kola je chráněn proti stříkající vodě podle standardu IPX 4. Držáku.
ZnačkaSIGMA SPORT #ad
VýrobceSigma Sport #ad
Výška1.77
Délka6.89
Hmotnost0.25
Šířka5.71
Číslo dílu17800
Modelka204704
ZárukaBez záruky výrobce

5. Büchel

#ad

45 Lux, černý, schválený silniční, s parkovacím osvětlením, 51251511, Büchel LED světlomet "Tour", černý

#ad
Büchel #ad - Více než 100 let zkušeností – kniha je váš zkušený partner v oblasti jízdních kol, jako německá firma s více než 100 lety zkušeností vám nabízíme nejlepší řešení pro vaše kolo. Pokud osvětlení není potřeba, lze jej vypnout spínačem.

Kromě toho je součástí dodávky držák pro montáž. Reflektor lze v případě potřeby také sundat. SchvÁleno dle pozemních komunikací – přední světlo na túru je vaším spolehlivým partnerem při policejních kontrolách a povětrnostních podmínkách, protože lampa je schválena pro provoz na pozemních komunikaKromě toho má svítidlo přepěťovou ochranu, aby se lampa kvůli příliš vysokému napětí přímo nezničila. Reflexní a parkovací světlo – přední světlo má funkci parkovacího světla a reflektor pro zvýšení bezpečnosti a viditelnosti.

Elní světlo dynamo od dynamo büchel tour se připojí kabelem na nábojové nebo boční dynamo a poskytuje dobré osvětlení bez spotřeby baterie, jednoduché a energeticky úsporné. 45 luxů – lampa dynamo má díky silné led osram s životností více než 50 000 hodin silnou svítivost 45 luxů a rozjasní tak vaši jízdu.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.14
Šířka1.73
Číslo dílu51251511
Modelka51251511

6. nean

#ad

Světlo na jízdní kolo, nean LED Dynamo světlo na jízdní kolo 30 luxů s automatickým světlem, lampa na jízdní kolo, přední světlo, parkovacím světlem a schválením pro provoz na pozemních komunikacích

#ad
nean #ad - Přední osvětlení cree led schválené pro provoz na pozemních komunikacích a silné svítivosti lampy 30 luxů – potvrzeno laboratoří. Dodatečná funkce parkovacího světla a reflektor schválený pro provoz na pozemních komunikacích, pro zvýšenou.

Komfortní jízda na kole, aniž byste museli myslet na osvětlení. Bez baterie. Malé a elegantní jako světlo na kolo vpředu. Testováno na pozemních komunikacích a schváleno pro silniční provoz v německu ~k 1311. Možné připojení zadním světlem. Kompatibilní s dynamem 6 v 6 V/3 W nebo 6 V/2, 4 W. Praktický posuvný spínač na zadní straně předního světla pro jednoruční ovládání.

Doporučené místo instalace reflektoru: vidlice rám. Toto dynamo napájené led osvětlení na kolo cree led poskytuje inovativní světelnou technikou úsporné a velmi jasné světlo. Toto dynamo napájené svítidlo má automatiku světla se senzorem jasu automatické zapnutí předního světla ve tmě a pohybu a automatické přizpůsobení jasu. Jako přední světlo na kolo doporučujeme toto malé, ale výkonné led světlo.
Značkanean #ad
VýrobceNeanversand #ad
Výška2.36
Délka2.76
Hmotnost0.28
Šířka2.2
Číslo dílu88189
Modelka88189

7. busch+müller

#ad

Černá, jedna velikost, Busch & Müller Lumotec IQ-X elektrické jízdní kolo světlomet

#ad
busch+müller #ad - Se světly pro denní svícení a snímací automatikou. Kvalitní led dynamo-světlomet pro elektro-kola 6 – 60 V. Ece zkušební značka pro rychlá elektro-kola. Stejnosměrné napětí se 150 luxy. Předpokladem je nejméně 7, 5 w jmenovitý výkon na připojení světla hnacího systému.
Značkabusch+müller #ad
VýrobceBusch & Müller #ad
Výška3.46
Délka7.17
Hmotnost0
Šířka90.06
Číslo dílu164R60TS7
Modelka164R60TS7

8. Büchel

#ad

50170 / 51720, s vypínačem, LED/ univerzální LED světlomet od Büchel, schváleno pro provoz na pozemních komunikacích StVZO

#ad
Büchel #ad - Dynamogestuetzter LED světlomet. Vyhlášky o schvalování technické způsobilosti StVZO. Se spínačem pro dynamo náboje. Osvětlovací tloušťka: 25 Lux. S integrovaným předním reflektorem.
ZnačkaBüchel #ad
VýrobceBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Výška1.77
Délka3.94
Hmotnost0.12
Šířka1.57
Číslo dílu51720
Modelka51720

9. Resul

#ad

Resul LED světlomet na jízdní kolo 70 luxů přední světlo se senzorem jasu a parkovacím světlem

#ad
Resul #ad - Ideálně vhodné pro nábojová dynama a dynama běžce na boku. Se senzorem jasu: světlo se vypne v závislosti na jasu v automatickém režimu a zapne. Přední led světlomet podle stVO s intenzitou osvětlení 70 luxů. Vybaveno bílou super jasnou vysoce výkonnou LED diodou. S vypínačem zapnutí/vypnutí a autodírá. S funkcí parkovacího světla: parkovací světlo svítí při zastavení až 4 minuty.
ZnačkaResul #ad

10. Prophete

#ad

Prophete LED světlomet 70 luxů, parkovací světlem a automatickým senzorem, odnímatelný reflektor a držák Nirosta, s vypínačem, černá, pro nábojové a boční dynamo, jedna velikost

#ad
Prophete #ad - Schváleno v souladu s předpis. Pro nábojové a boční dynamo s přepěťovou ochranou a držákem Nirosta. 70 luxů s parkovacím světlem, odnímatelným reflektorem, vypínačem a automatickým senzorem.
ZnačkaProphete #ad
VýrobcePROOZ|#Prophete #ad
Výška2.36
Délka8.46
Šířka5.91
Číslo dílu6071
Modelka6071
ZárukaZwei - Jahres-Garantie ab Kaufdatum