Top 10 Bluetooth Thermometer Hygrometer – Teploměry a měřidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Inkbird

#ad

Pro domácnost, dětský pokoj,, upozornění na alarm, INKBIRD WiFi teploměr IBS-TH5 vlhkoměr s předpovědí počasí a předpovědí v reálném čase, elektronické zobrazení inkoustu, ovládání aplikací, kancelář

#ad
Inkbird #ad - Velký elektronický inkoustový displej s extrémně velkým elektronickým inkoustovým displejem, vysokým kontrastem, extrémně velkým pozorovacím úhlem, příjemný pro oči a snadno čitelný. Wifi dálkové monitorování sledujte data v reálném čase kdykoli a kdekoli poté, co se k vašemu chytrému telefonu připojíte přes 2, 4 GHz WLAN.

Podpořte ověření a export 2 let historických dat v aplikaci INKBIRD. Monitor teploty a vlhkosti vzduchu 8 v 1 tento monitor podporuje zobrazení počasí, data, teploty, předpovědi, času, vlhkosti vzduchu, úrovně komfortu a hodnocení životního prostředí v reálném čase při nachlazení. Není nutné kupovat další baterie nebo je často vyměňovat, čímž je přístroj ekologičtější a praktičtější. Díky přehlednému rozložení lze všechny údaje rozpoznat i na dálku.

Vynikající senzor sensirion vyrobený ve Švýcarsku používá vysoce kvalitní snímač teploty a vlhkosti od sensirion, ± 0, který dokáže rychle každé 2 sekundy aktualizovat data s vysokou přesností měření, 36°F pro přesnost teploty a ±1, 2 °C ± 0, 8 %RH pro přesnost vlhkosti. Design vše v jednom splňuje všechny vaše každodenní potřeby. Dobíjecí lithiová baterie 2000 mah pokud je interval nahrávání dat 60 minut, může po úplném nabití pracovat nepřetržitě 12 měsíců.
ZnačkaInkbird #ad
VýrobceInkbird #ad
Výška1.26
Délka4.25
Šířka3.54
Číslo dílu‎IBS-TH5-WIFI-EU

2. ThermoPro

#ad

ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49W-3, 3 kusy, teploměr do místnosti, vnitřní teploměr, měřič teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem

#ad
ThermoPro #ad - V obývacím pokoji, dětském pokoji, kanceláři a skladovacím prostoru. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít na zřeteli teplotu a vlhkost vzduchu díky jasnému displeji a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, ložnici, např. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Energeticky úsporné baterie: 3 x 1, 5 v aaa baterie jsou součástí dodávky; baterie obvykle podporují používání 18 až 24 měsíců.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.23
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-3-W
ModelkaTP49-3

3. ThermoPro

#ad

Bílý, pro skleník, měření vnitřní teploty a vlhkosti vzduchu se smajlíkem, ThermoPro Digitální mini teploměr a vlhkoměr TP49, teploměr, obývací pokoj, vlhkoměr

#ad
ThermoPro #ad - Obývací pokoj, dětský pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor. Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, ložnici, např.

Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.36
Délka2.36
Hmotnost0.09
Šířka1.49
Číslo díluTP49
ModelkaTP49

4. ThermoPro

#ad

2 kusy, monitor teploty a vlhkoměr pro pohodlí kanceláře doma, vnitřní teploměr, pokojový teploměr, teploměr na plazy, ThermoPro TP49-2 malý digitální vlhkoměr

#ad
ThermoPro #ad - Energeticky úsporná baterie: 1× 1, 5 v aaa baterie je součástí dodávky; můžete tedy teploměr používat přímo po vybalení uvnitř; baterie vydrží při běžném používání 18 až 24 měsíců. Smiley jako ukazatel pohodlí: měřič vlhkosti vzduchu ukazuje stav klimatu v místnosti ve třech symbolech s neutrálním, smějícím se a smutným obličejem, zda se hodnoty pohybují v doporučeném rozsahu nebo je potřeba jednat.

Flexibilní montáž: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch. Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -50 ~ 70 °C, volitelně ve stupních Celsia a Fahrenheita; vlhkost: 10% ~ 99 %.

Pro zdravé klima v místnosti: s praktickým pokojovým teploměrem můžete mít díky jasnému displeji přehled o teplotě a vlhkosti vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, např. Obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj, kde se většinou zdržujete, kancelář a skladovací prostor.
ZnačkaThermoPro #ad
VýrobceThermoPro #ad
Výška2.56
Délka2.17
Hmotnost0.15
Šířka0.01
Číslo díluTP-49-W-2
ModelkaTP49-2

5. MAVORI

#ad

MAVORI® 2v1 vlhkoměr, vnitřní analogový a teploměr z ušlechtilé oceli | vlhkoměr analogový a teploměr | vlhkoměr uvnitř pro vaše zdravé klima v místnosti | Ø 12,5 cm

#ad
MAVORI #ad - Barevné komfortní zóny vám ukážou, kdy je doporučeno větrání nebo zvýšení vlhkosti vzduchu. Náš měřič teploty a vlhkosti vzduchu šetří životní prostředí a ušetří vám následné náklady. Extra velký displej: vlhkost vzduchu a teplota na teploměru a vlhkoměru lze snadno odečíst díky 12 cm velkému analogovému displeji.

Nevhodné do sauny. V případě potřeby jsou k dispozici šrouby pro jemné seřízení. Přesné měření bez baterie: náš analogový teploměr uvnitř vám poskytne spolehlivé výsledky – přesnost pro náročné zákazníky. Přesný návod k obsluze je přiložen k hustoměru. Kvalitní a ušlechtilý: celý kryt vč. Díky tomu má nejen dlouhou životnost, ale také ušlechtilý design! okamžitě připraven k použití: měřič teploty a vlhkosti vzduchu je továrně kalibrován a připraven k okamžitému použití.

Moderní & šetrný k životnímu prostředí: tento teploměr a vlhkoměr je bez plastů a provoz bez baterií. Podstavce analogového teploměru a vlhkoměru je vyroben z ušlechtilé oceli, ciferník z hliníku a kryt z robustního pravého skla.
ZnačkaMAVORI #ad
VýrobceMAVORI #ad
Hmotnost233
Číslo díluUS-HTA-12
ModelkaUS

6. DOQAUS

#ad

Velký LCD displej s dotykovým podsvícením, nabíjení typu C, pokojový teploměr pro dům, kancelář, vlhkoměr uvnitř, DOQAUS Teploměr, zahradu bílý, vlhkost, digitální teploměr a vlhkoměr 3,05 palce

#ad
DOQAUS #ad - 200 mah lithiová baterie, lze při plném nabití používat 2–3 měsíce. Teploměr a vlhkoměr zobrazuje maximální a minimální vlhkost vzduchu a teplotní záznamy všech dob a posledních 24 hodin. Inteligentní design s bílým podsvícením vnitřní teploměr a vlhkoměr má citlivé dotykové tlačítko pro podsvícení na lunetě přímo nad / nahoře na displeji s vysokým rozlišením, pomocí kterého můžete podsvícení pohodlně zapnout při špatných světelných podmínkách, je snadnější číst.

Tím je zajištěno rychlejší a přesné měření. S dobíjecí lithiovou baterií teploměr a vlhkoměr přebírá systém řízení nabíjení typu c, takže si nemusíte dělat starosti s používáním baterií. Praktičtější je, že vnitřní teploměr s vlhkostí lze připevnit na kováře pomocí magnetu. Příklad: nastavení zvlhčovačů vzduchu, suchý smutný obličej, vlhký neutrální obličej, termostatů.

Například: kuchyně, lednice. Tři flexibilní metody umístění vnitřní teploměr lze pomocí skládacího držáku na zadní straně umístit přímo na psací stůl nebo nainstalovat na stěnu pomocí závěsných otvorů na zadní straně pokojového teploměru a vlhkoměru. Rozsah měření teploty: -50 °c ~ 70 ° c -58 °f ~ 158 ° f, 1 °C, kanceláře a vinného sklípku. Vlhkoměr s 3úrovňovým air comfort displejem, příjemný smajlík, 05palcový lcd displej, 05palcový LCD displej a jasnější odečítání Vnitřní teploměr má jasný 3, abyste mohli předem reagovat. Velký 3, snadno čitelný.
ZnačkaDOQAUS #ad
VýrobceDOQAUS #ad
Výška0.59
Délka2.99
Hmotnost0.15
Šířka2.87
Číslo díluHM5
ModelkaHM5

7. DOOMAY

#ad

Humidity Gauge mit ℃, Luftfeuchtigkeitsmesser Digitaler Temperaturmonitor für Gewächshaus Babyzimmer Keller Reptilien Inkubator Closet, DOOMAY 2-Pack Mini Hygrometer Indoor Thermometer

#ad
DOOMAY #ad - Luftkomfort mit gesichtssymbol - der feuchtigkeitsmesser verfügt über Gesichtssymbole, trockener Haut, um den Zustand der Klimaanlage schnell mit nur einem Blick anzuzeigen. Das digitale innenthermometer wird alle 10 Sekunden aktualisiert, um Ihnen aktualisierte und neueste Messwerte bereitzustellen.

Der übersichtliche lcd-bildschirm Ihres Innenthermometers und Hygrometers in einem zeigt die großen Ziffern an und macht sie leicht lesbar. Die temperaturgenauigkeit liegt bei etwa ± 1℃, während die Feuchtigkeitsgenauigkeit bei ±3 % RH liegt. Genauigkeit - großer messbereich, der temperaturen von -9, 9℃ ~ 60 ℃ und luftfeuchtigkeit von 10% ~ 99% misst. 2 packungen mini-hygrometer-innenthermometer ermöglichen es ihnen, die verschiedenen Ecken der Umgebungstemperatur und -feuchtigkeit um Sie herum leicht zu kennen.

Mini-größe: 5, langlebig und tragbar genug, 0 * 1, 3 * 3, 4 cm. Einfach zu installieren – digitales mini-feuchtemessgerät mit doppelseitigen 3M-Pads, Gitarrenraum, Theke, Büro, Büro, Babyzimmer, z. Bitte beachten sie, dass dieses Thermometer nur die Temperatur in Celsius anzeigt ℃/℉-Umwandlung wird nicht unterstützt. Einfaches und elegantes design – klein, um platz zu sparen und herumzutragen. Ideal zur Überwachung der Lebensbedingungen und der Gesundheit der Familie durch Vorbeugung von Erkältungen, Schimmel usw. B.
ZnačkaDOOMAY #ad
VýrobceDOOMAY #ad
Číslo dílu5289-2Pack-EU
ModelkaMerchat-5289

8. X-Sense

#ad

Monitorování teploty a vlhkosti vzduchu přes aplikaci, export uložených dat, kompatibilní s Alexou, X-Sense WLAN vlhkoměr teploměr uvnitř, 1 senzor STH51 – vyžaduje základní stanici SBS50

#ad
X-Sense #ad - Pokrývá celý domov: dosah přenosu až 500 m venku zajišťuje spolehlivý rádiový signál a poskytuje včasné aktualizace dat. Bezplatné ukládání dat: využijte bezplatné cloudové úložiště; exportujte data z minulého roku bez jakéhokoli poplatku za předplatné. Uživatelsky přívětivá aplikace: dálkové monitorování 24 hodin denně v reálném čase; hodnoty teploty a vlhkosti vzduchu kdykoli k dispozici; křivkový graf s minimálními, maximálními a průměrnými hodnotami pro určité intervaly; s funkcí přepínání teplotních jednotek °F/°C.

Kompaktní design: díky malému, 4 cm můžete přístroj používat všude nebo připevnit na popruh; perfektní pro humidory, elegantnímu designu ve velikosti 3, 2 × 9, 5 × 2, zvířecí terária a jiné úzké a uzavřené prostory. Sth51 lze používat pouze společně se základní stanicí SBS50 pro zaznamenávání teplotních a vlhkostních podmínek s mobilními telefony. Ideální pro sledování velkých jednotek nebo vícepodlažních domů.

Velmi rozšířené v oblastech jako skleníky, doutníkové bedny, který měří teplotu s přesností ±0, nádržky na výkaly atd. Inteligentní výstražná hlášení: odesílá push oznámení na váš mobil, jakmile teplota / vlhkost vzduchu překročí stanovený rozsah a zazní alarm základní stanice; upozornění při nízkém stavu baterie a nastavitelný dosah a vyzváněcí tón. Nejvyšší přesnost: vysoce přesný senzor vyrobený ve Švýcarsku, vinné sklepy, 2 °c v rozsahu -20 – 60 °c a ukazuje vlhkost vzduchu s ±2% RH v rozmezí 0–100% RH. Pokud je síťové připojení odpojeno, lze naposledy uložená data po obnovení síťového připojení znovu vyvolat.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.14
Délka3.9
Šířka1.93
Číslo díluSTH51-Lot de 1
ModelkaSTH51

9. FENSOL

#ad

Vlhkoměr, vnitřní, vnitřní teploměr se smajlíkem, kancelář, pro dětský pokoj, skleník, vnitřní 3 kusy, digitální mini LCD teploměr, vlhkoměr, Teploměr, obývací pokoj

#ad
FENSOL #ad - Inteligentní digitální teploměr a vlhkoměr: mini digitální vlhkoměr má 2 symboly. Pokud je vlhkost vzduchu nižší než 40 % nebo vyšší než 70 %, že budete vždy žít v nejpohodlnějším prostředí. Napájení cr2032 baterie je součástí dodávky, výdrž baterie až 12 měsíců. Přesnost měření teploty: ± 1 °c, rozsah měření vnitřní / venkovní vlhkosti: 10% RH – 99%RH.

Pokrokový vysoce přesný senzor: zabudovaný s přesným a citlivým senzorem aktualizuje termovlhkoměr každých 10 sekund teplotu a vlhkost; rozsah měření teploty: -10 °c ~ 70 °C. Pokud je vlhkost vzduchu mezi 40 % a 70 %, abyste mohli rychle informovat o stavu vzduchu dry/coMFORT/WET tak, aby byl váš zvlhčovač nebo odvlhčovač odpovídajícím způsobem nastaven a zajistěte, zobrazí se nespokojenost, ukazuje se usmívající se obličej. Přesnost měření vlhkosti: ± 5% RH. Můžete si vybrat jednotku digitálního vlhkoměru ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. 3 metody upevnění: pokojový teploměr můžete postavit buď přes výklopný stojan, nebo namontovat na stěnu pomocí závěsného otvoru na zadní straně; díky integrovanému magnetu lze vnitřní vlhkoměr upevnit také na kovový povrch.

Pro zdravé klima v místnosti: s digitálním mini teploměrem vlhkosti můžete díky jasnému displeji sledovat teplotu a vlhkost vzduchu a máte nyní kontrolu nad pokojovým klimatem v místnostech, sklad, kde se většinou zdržujete, dětský pokoj, např. Ložnice, dětský pokoj, koupelna, sklep, skleník atd. Přehledný lcd displej: pokojový teploměr nabízí ukazatel teploty/vlhkosti vzduchu v reálném čase s velkými čísly na 2, 1palcovém LCD displeji, takže teploměr můžete odečítat z jakéhokoli úhlu a jakékoli vzdálenosti.
ZnačkaFENSOL #ad
VýrobceFENSOL #ad
Číslo díluYZ6050
ModelkaYZ6050

10. GoveeLife

#ad

Monitorování teploty s aplikací, GoveeLife Digitální teploměr a vlhkoměr uvnitř, ukládání dat pro domácnost, vinný sklep, skleník, Bluetooth LCD měřič vlhkosti s upozorněním

#ad
GoveeLife #ad - Můžete exportovat data za poslední 2 roky a převést je do formátu CSV. Vysoká přesnost: vnitřní teploměr má přesnost ± 0, 54 °f ±0, 3 °c na teplotu a ±3 % rh pro vlhkost vzduchu. Bezplatné ukládání dat: 20denní čárový graf přehledně shrnuje změny dat teploměru a vlhkoměru pro vnitřní prostory.

Spojení s chytrými zařízeními goveelife: bluetooth teploměr lze přes aplikaci použít s jinými chytrými zařízeními GoveeLife. K dispozici je také 3stupňový komfortní displej: Dry / Comfort / Wet. Například věžový ventilátor goveeLife se automaticky zapne a vypne, když se změní teplota v místnosti.

Funkce alarmu: pokud hodnota měřiče teploty a vlhkosti překročí přednastavený rozsah, obdržíte v aplikaci alarm. Větší lcd displej: měřič teploty a vlhkosti goveelife zobrazuje vysoké/nejnižší hodnoty v reálném čase na větší obrazovce. Díky rychlosti odezvy až 2 s jste vždy na aktuálním stavu změn životního prostředí. Informujte se včas o abnormalitách teploty a vlhkosti ve vašem bytě.
ZnačkaGoveeLife #ad
VýrobceGoveeLife #ad
Číslo díluH5104001
ModelkaH5104