Top 10 Badebomben Selber Machen – Sady pro výrobu svíček

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Science4you

#ad

Science4you Sada bomb do koupele pro děti od 8 let – kuličky do koupele pro dívky 8 let, 6 vědeckých experimentů od 8 let – dárková sada bomb do koupele pro dívky a chlapce, střední

#ad
Science4you #ad - Steam znamená science, Arts and Mathematics. Koupací kuličky pro děti od 8 let -- použijte 14 obsahů této vědecké laboratoře s experimenty pro děti 8 - 10 let a naučte se vyrábět přírodní bomby do koupele různých tvarů a barev. Tyto vědecké a pedagogické hračky pomáhají dětem získat znalosti v těchto 5 oblastech a stimulují jejich schopnosti při hraní.

Diy bomby do koupele pro dívky a chlapce, kteří milují svět vědy a kosmetiky. Dárková sada bomb do koupele pro děti-- tato kreativní sada pro děti je perfektní vánoční nebo narozeninový dárek pro děti. Zjistěte, jak si vyrobit vlastní zářivě zářivě světlé bomby do koupele ve tvaru srdce. Návod v 7 jazycích – tato sada koupelových koulí obsahuje návod v 7 jazycích španělština, angličtina, abyste děti mohli experimentovat a naučit je, francouzština, němčina, holandština a portugalština, italština, jak s vědou vyrábět bomby do koupele.

Experimenty s vanou pro děti – díky 6 experimentům pro děti a bomby do koupele této vědecké laboratoře pro děti můžete vyrábět přírodní bomby do koupele a vědu za těmito fantastickými bombami do koupele, ideální pro relaxační koupel. Vzdělávací hračka pro děti od 8 let -- toto je vědecká laboratoř pro děti od 8 let, technology, engineering, která je inspirována metodikou STEAM dříve známá jako STEM hračka. Kde najdete návod? -- koupací kuličky pro děti obsahují online návod, který je k dispozici prostřednictvím QR kódu nebo na webových stránkách v krabičce na hračky a příbalovém letáku.
ZnačkaScience4you #ad
VýrobceScience4you #ad
Výška8.66
Délka2.76
Hmotnost1.43
Šířka9.45
Číslo dílu80003501
Modelka80003501
ZárukaUvedeno výrobcem

2. Simba

#ad

červená/žlutá/modrá, Simba 105953390 Glibbi koupelové bomby Maker

#ad
Simba #ad - Zábava při koupání: po zaschnutí vlastních bomb do koupele může začít pestrá zábava při bublání. Jednoduše přidejte jednu z vašich vlastních kuliček do vody a hned začnou bublat a barví vodu do koupele pestře.

Obsah: 3 x tvary s průměrem 6 cm, 1 x pipeta, barvy: modrá, červená a žlutá. Nezapomenutelné: všechny produkty Glibbi jsou dermatologicky testovány a absolutně nezávadné. Velmi snadné: s pomocí návodu a trochou vody si ji můžete zcela snadno vyrobit sami. Kreativita: vlastní bomby do koupele budou obzvláště pěkné, pokud individuálně namícháte obsažené barvy červená, žlutá a modrá a různé barvy ve tvarech vrství. Velká zábava: bomby do koupele nechají vodu veselě bublat a barví vodu.
ZnačkaSimba #ad
VýrobceSimba #ad
Výška3.15
Délka7.68
Hmotnost1.06
Šířka7.87
Číslo dílu105953390
Modelka105953390
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Clementoni

#ad

Clementoni Galileo Lab – mýdla a kuličky do koupání, hračka pro děti od 8 let, barevná mýdla a bublající bomby do koupele k vlastní výrobě, voňavá přísada do koupele od Clementoni 59013, 5,5 x 15 x 21

#ad
Clementoni #ad - Hračka: ilustrovaná příručka pomáhá vašemu dítěti v různých úrovních experimentování, ve kterých se postupně objevují tajemství chemie a reakcí se solí. Rozsah dodávky: 1 x galileo lab mýdla a koupací koule, věda pro děti od 8 let Clementoni.

Bublající zábava při koupání: s touto sadou se vaše dítě naučí vše o tajemstvích výroby mýdla a prozkoumá vědu, která stojí za bublajícími bombami do koupele a pěnivými mýdly! Vše v jednom: experimentální sada obsahuje vše, co potřebujete k výrobě krásně vonných koupelových přísad – se základní hmotností, pipetou, vonným olejem, formami a špachtlí objeví vaše dítě hravě svět přírodních věd.

Kosmetická laboratoř pro domácnost: s touto stavebnicí se podaří chlapci a dívky sprchové potřeby extra třídy, se svěží vůní a skvělými formami pro vzrušující zážitky z koupele a čisté ruce.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška5.98
Délka8.35
Hmotnost0.3
Šířka2.28
Číslo dílu59013.1
Modelka59013.1
ZárukaZáruka výrobce

4. FORMIZON

#ad

Narozeninový dárek bomby do koupele, DIY barevné bomby do koupele s formami do koupele, FORMIZON Sada bomb do koupele pro děti, kreativní experimenty hračka pro děti, příslušenství

#ad
FORMIZON #ad - 00 g přírodní 1, gadget × 1, 75 g kyseliny citronové x 1. Tato stavebnice nabízí dětem opravdovou vědeckou zábavu. Vytvořte si vlastní voňavou a dobře vypadající koupelovou bombu. Krabička obsahuje podrobný návod krok za krokem, pomocí kterého se děti mohou naučit číst návod samy a pomůže jim správně porozumět krokům vědeckých experimentů a nadchnout se kutilskými pracemi.

Hodí se jako dárek k narozeninám pro děti, dárek na Díkůvzdání, vánoční dárek. Nechte své dítě objevovat zázraky světa prostřednictvím experimentů. Originální dárek pro děti tato ručně vyrobená hračka je zabalena v exkluzivní barevné krabičce. Sada vlastnoručně vyrobené bomby do koupele pokud má vaše dítě radost z vědeckých experimentů, je tato vlastnoručně vyrobená bomba do koupele přesně to pravé pro děti. Zažijte radost z kutilství. Zábavný experiment ve vaně děti mohou využít svou fantazii k vytváření různých barevných kombinací.

Hračka pro děti od 6 let tato sada pro kutily do koupele je vhodná pro děti od šesti let. Děti se učí z ručně vyráběných hraček a nechávají s dětmi růst učení a štěstí, což je přání všech rodičů. Vynikající diy příslušenství naše sada pro vlastnoručně vyrobené kuličky do koupele obsahuje celou řadu nástrojů: lžíce × 3 pipety, objem × 2 jedna velká a jedna malá, odměrka × 2 jedna velká a jedna malá, éterické oleje × 2 lahvičky popsáno, barvy × 5 červená + modrá + zelená + žlutá + fialová, 20 g mořská sůl x 1, 1. Naučte se, jak vyrábět různobarevné přírodní bomby do koupele a jak míchat barvy a vůně.
ZnačkaFORMIZON #ad
VýrobceFORMIZON #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.84
Šířka7.09
Číslo díluSP3606
ModelkaSP3606
Zárukane

5. Canal Toys

#ad

Kristallsalze, Macht 10 Badekugeln von Grund auf. 3 zarte Aromen, Canal Toys So Bomb DIY, Aroma-Badebombenfabrik, tolle kreative Aktivität für Kinder. Ab 6 Jahren

#ad
Canal Toys #ad - Plus süßes zubehör! kreativer spaß: super einfach zu machen, folgen Sie einfach der Schritt-für-Schritt-Anleitung und fügen Sie Wasser hinzu. Diy badebomben: machen sie ihre eigenen duftenden Badekugeln für verschiedene Stimmungen mit dem Aroma Guide. Das perfekte geschenk: marmelade vollgepackt mit 6 sensorischen Stilen, um mit 3 verschiedenen Düften und Badesalzen zu kreieren. Badekugeln sind in weniger als 2 Stunden einsatzbereit.
ZnačkaCanal Toys #ad
VýrobceCanal Toys #ad
Výška12.2
Délka13.39
Šířka3.15
Číslo díluBBD 037
ModelkaBBD 037

6. Sentosphere

#ad

Stavebnice pro děti a dospělé, Sentosphere 3902250 kreativní sada bomb do koupele, DIY zábava při koupání, veganské

#ad
Sentosphere #ad - Veganská receptura. Značková kvalita - vyrobeno ve Francii. Doporučeno od 8 let. Zaměstnávání kreativními materiály podporuje koncentraci, přesnost a podněcuje fantazii. Kompletní kreativní sada pro děti k výrobě bomb do koupele – vytvořte si vlastní výtvory! velká zábava pro kutily – objevte skvělé vůně, mořských hvězd nebo mušlí, napínavé tvary a pestré barvy! Vytvářejte bomby do koupele ve tvaru květin, které ve vaně vtipně bublají a propůjčují nádhernou vůni. Můžete je darovat také své nejlepší kamarádce.
ZnačkaSentosphere #ad
VýrobceSentosphère #ad
Výška13.39
Délka11.02
Hmotnost2.35
Šířka2.52
Číslo dílu02250
Modelka02250
Zárukazákonná záruka

7. Kosmos

#ad

Experimentální box pro dívky a chlapce od 8-12 let pro kosmetiku a, nářadí, surová hmota, KOSMOS 671518 Teliér na mýdlo, barvy, kompletní sada s odlévacími formami, vytváření snových jednotlivých kusů

#ad
Kosmos #ad - Od konfet až po duhové mýdlo: ze základních barev žlutá, červená a modrá vykouzlíte zcela jednoduše vlastní vzory.

200 g surová hmota se snadno a rychle zahřeje v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni a naplní se do oválných a hranatých forem. S domácím mýdlem v křiklavých barvách a vzorech je mytí rukou obzvlášť zábavné. Komos experimentální box je ideální pro kreativní hlavy a dělá z mytí rukou křiklavě pestrý zážitek pro děti od 8 do 12 let. Návod podrobně popisuje bezpečné experimentování s obrázky a doprovází pěnivou zábavu se skvělými znalostmi pozadí.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.68
Délka8.86
Hmotnost0.44
Šířka13.19
Číslo dílu671518
Modelka671518
ZárukaZákonná záruka

8. Latocos

#ad

Vonící éterické oleje, dětské narozeniny, vánoční dárek, kreativní hračky, Latocos Dinosauří mýdlo DIY sada pro děti 4-12 DIY chemie experimentální box s barvivem ve formě mýdla

#ad
Latocos #ad - Skvělé vědecké sady pro kutily pro děti ve věku 6–12 let – celá řada barviv přináší svět pestrých barev, který dětem umožňuje intuitivně porozumět složení a nádherným změnám barev. Všechny formy jsou vyrobeny z potravinářského silikonu, který je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a bezpečný.

A nebudete unavunava a nebudete Používejte po celý rok. Poskytneme vám uspokojivé řešení. Vytvoří minimálně 16 kusů mýdla. Hračku z pryskyřice lze také zabalit do mýdla, můžete darovat dcerám, a dítě si hračku z pryskyřice vymyje, když si myje ruce. Lze navrhnout i vrstvené vrstvy. Bezpečnost výrobku je naším hlavním zájmem. Nechte své děti hrát bezpečně. Připravujeme také malé dárkové krabičky, synům, vnoučatům, přítelkyním a členům rodiny.

Formy lze použít také na výrobu čokolády, želé a dalších. Krásný design mýdla – základní barvu můžete určit pomocí čirého nebo bílého mýdla a vybrat různé barvy a vůně. Nechte děti zamilovat se do aktivního mytí rukou. Procvičuje praktické schopnosti dětí a podporuje lásku dětí k vědě. Veškeré příslušenství produktu v naší sadě obsahuje netoxické a neškodné látky.
ZnačkaLatocos #ad
VýrobceLatocos #ad
Výška7.48
Délka5.91
Šířka1.18
Číslo díluLatocos4576
ModelkaLatocos4576

9. SES

#ad

SES 00910 odlévání mýdla dětská tvořivá sada, barevná

#ad
SES #ad - Vytvořte si vlastní mýdlo. Hodí se také skvěle jako dárek. Odlévání mýdla. Zcela nezávadné pro děti. Naše výrobky podléhají neustálým kontrolám kvality.
ZnačkaSES #ad
VýrobceSES Nederland b.v. #ad
Výška7.87
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka11.81
Číslo dílu00910
Modelka00910
Záruka0

10. Clementoni

#ad

Krabička na experimentování na doma, hračka pro děti od 8 let od Clementoni 59032, Clementoni Galileo Fun – třpytivé kudrlinky, barevné a třpytivé gumové míčky pro vlastní výrobu

#ad
Clementoni #ad - Zcela a zcela nezávadné: díky netoxickým a bezpečným materiálům bude vašemu zvídavému dítěti hravě přiblížit svět přírodní vědy. Hračka: ilustrovaná příručka vysvětluje vašemu dítěti různé úrovně experimentování, ve kterých se krok za krokem objevuje pestrý svět vědy.

Rozsah dodávky: 1 x galileo fun třpytivé květiny, zábava pro kutily s míčky pro děti od 8 let Clementoni. Továrna na hračky do dětského pokoje: mini laboratoř zve malé přátele experimentů, aby objevili vzrušující svět výzkumu a vytvořili si vlastní barevné skákací míčky s práškem a třpytkami. Pestré a individuální: s touto sadou na hraní objeví vaše dítě kouzlo chemie a hravě rozvíjí jednoduše nádherné kreace – barevné třpytky přitom zajistí vzrušenou fantazii a zábavu.
ZnačkaClementoni #ad
VýrobceClementoni #ad
Výška9.92
Délka8.27
Hmotnost0.68
Šířka2.56
Číslo dílu59220
Modelka59220
Záruka2 roky