Top 9 ODK Gaming Tisch – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ODK

#ad

Herní psací stůl s kulatým rohem, černý, 127 x 127 cm, herní stůl s odkládací plochou na monitor, počítačový stůl, ODK Herní stůl

#ad
ODK #ad - Instalační příručku si můžete stáhnout na naší stránce s podrobnostmi o produktu nebo si prohlédnout instalační video na stránce. Ať už při hraní, učení nebo v domácí kanceláři, můžete jej zcela podle svých osobních potřeb postavit jako levý nebo pravý psací stůl.

Náš přátelský zákaznický servis je vám kdykoli k dispozici, abyste vyřešili otázky nebo obavy, a tím zajišťuje komplexní spokojenost zákazníků. Prostorná pracovní plocha: náš rohový psací stůl nabízí dostatek místa pro monitory, tiskárny a jiné kancelářské přístroje. Snadná montáž: montáž našich robustních herních psacích stolů je díky snadno srozumitelnému návodu český jazyk nelze zaručit a dodávaným nástrojům a náhradním šroubům snadná. Obrácený psací stůl ve tvaru l : náš psací stůl je obrácený a lze jej snadno integrovat do vašeho prostoru.

Robustní a stabilní struktura: náš herní stůl home office se vyznačuje kvalitními materiály a stabilním kovovým rámem. Ať už teenageři nebo dospělí, mohou mít při učení, práci nebo hraní více úložného prostoru a díky tomu bude psací stůl uklizenější. Upozornění: pouze stolky 147 cm a 167 cm lze obrátit. Tak můžete rychle a jednoduše nastavit nový pracovní prostor. Díky umístění našich úložných kapes a háčků můžete své předměty uchovávat organizované a po ruce.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška30.39
Délka50
Hmotnost35.27
Šířka50
Číslo díluZJZ-1972-B
ModelkaZJZ-1972

2. ODK

#ad

ODK Herní stůl se 2 zásuvkami a 2 USB nabíjecí přípojkou, 129 ×, počítačový stůl pro hraní a domácí kancelář, herní psací stůl s LED, rohový psací stůl v bílé barvě s velkorysým prostorem na monitor

#ad
ODK #ad - Rozmanité možnosti osvětlení pro herní nadšence: náš herní stůl nabízí působivé led osvětlení v 7 různých barvách a 13 dynamických světelných režimů. Ve velmi krátké době jste připraveni postavit své herní vybavení a začít své další dobrodružství. Ponořte se do podmanivé herní atmosféry a přizpůsobte světlo své náladě nebo hernímu dění.

Velkorysá přihrádka na monitor pro komfort a efektivitu: naše psací stoly jsou vybaveny stabilním držákem monitoru, který udržuje vaši obrazovku v optimální poloze. S 8 nastavitelnými stupni jasu máte plnou kontrolu nad světlem. Stabilní konstrukce pro náročné hráče : rohový herní psací stůl nabízí robustní a odolnou konstrukci, která odolá požadavkům intenzivních herních sezení. Nabijte své herní konzole, náhlavní soupravy nebo mobilní zařízení přímo u stolu a udržujte vše řádně a po ruce.

Zvednutím monitoru ve výši očí můžete zaujmout ergonomičtější pracovní polohu a předcházet problémům s šíji a zad. Snadná montáž a okamžité hraní : jednoduchá montáž našeho herního stolu vám umožní rychle se ponořit do herního světa. Praktické napájení : tento herní psací stůl je vybaven 2 zásuvkami a 2 usb nabíjecími přípojkami, aby pokryl všechny vaše herní potřeby. Hrajte bez kompromisů na stabilní pracovní ploše, která byla vyvinuta speciálně pro hráče. Postupujte podle jasných pokynů a postavte si svůj psací stůl bez námahy.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška35.04
Délka50.79
Hmotnost46.3
Šířka50.79
Číslo díluZJZ-QTMDCZ
ModelkaZJZ-QTMDCZ

3. ODK

#ad

150 × 102 cm, ODK Oboustranný rohový psací stůl, 2 USB a velký úložný prostor, herní stůl se 2 zásuvkami, černý, flexibilní pro kancelář a hry

#ad
ODK #ad - Integrované napájení: náš rohový herní psací stůl je vybaven 2 zásuvkami a 2 USB přípojkami pro pohodlné nabíjení vašich elektronických zařízení. Pokud máte nějaké dotazy s naším rohovým psacím stolem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin.

Výška regálu je přitom individuálně přizpůsobitelná, takže si můžete svůj úložný prostor individuálně upravit. Maximální organizace: tento rohový psací stůl má velkorysé odkládací přihrádky, které poskytují dostatek místa pro herní příslušenství, pracovní materiály a mnoho dalšího. Díky funkci rohového psacího stolu se perfektně hodí do vašeho herního pokoje. Flexibilní design pro hráče : náš herní psací stůl ve tvaru l nabízí ideální kombinaci herního stolu a psacího stolu.

Velkorysá plocha stolu: tento herní stůl ve tvaru l nabízí prostornou pracovní plochu, která vám a vašim spoluhráčům poskytne dostatek prostoru pro pohyb a strategické hraní. Zákaznická podpora: abychom vám mohli nabídnout lepší podporu a pomoc, stojíme vždy za vámi a nabízíme spolehlivou záruku.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška29.8
Délka59.06
Hmotnost52.25
Šířka40.16
Číslo díluZJZ-SBWJ
ModelkaZJZ-SBWJ

4. ODK

#ad

Psací stůl ve tvaru L se 2 zásuvkami, 2 USB nabíjecí přípojkou a velký úložný prostor, ODK Oboustranný herní stůl s LED v černé barvě z uhlíkových vláken, 150 × 102 cm

#ad
ODK #ad - Výška regálu je nastavitelná, aby vyhovovala vašim osobním požadavkům. Osvětlení podle přání: herní psací stůl je vybaven led páskem, který nabízí 13 různých režimů osvětlení a 7 barev barev. Praktické napájení: herní stůl s led má 2 zásuvky a 2 usb přípojky, abyste mohli pohodlně nabíjet svá elektronická zařízení, aniž byste si museli dělat starosti s kabely.

Přizpůsobte jej svým individuálním potřebám a užívejte si optimální pracovní prostředí. Efektivní organizace: rohový psací stůl s multifunkčním dvouvrstvým úložným regálem udržíte vše uspořádané a po ruce. Všestranný a přizpůsobitelný design: náš herní stůl je oboustranný, což znamená, že jej můžete flexibilně umístit v závislosti na uspořádání prostoru.

Ultra dlouhý držák monitoru podporuje vaše držení těla a zajišťuje příjemné odlehčení krční páteře. Zaostřeno na komfort a ergonomii: náš psací stůl ve tvaru l nabízí velkorysý povrch stolu s dostatkem prostoru pro nohy. Vytvořte příjemnou pracovní atmosféru a přizpůsobte osvětlení vašemu stylu.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška34.92
Délka40.16
Hmotnost62.28
Šířka59.06
Číslo díluZJZ-SBWJDD
ModelkaZJZ-SBWJDD

5. ODK

#ad

Herní stůl ve tvaru L s regálem, bílý s USB nabíjecí přípojkou a zásuvkou, rohový psací stůl, oboustranný, počítačový stůl ve tvaru L se stojanem na monitor do kanceláře, ODK Psací stůl ve tvaru L

#ad
ODK #ad - Knihovna a odkládací plochy poskytují dostatek místa pro váš pc kufr, knihy, hraní a jiné aktivity v domácí kanceláři, studium, spisy a přístroje pro pohodlné používání. Tento moderní, minimalistický psací stůl bude krásnou dekorací ve vašem obývacím pokoji, kanceláři, herně nebo dětském pokoji a je také skvělým dárkem pro vaše blízké a přátele.

Usb nabíjecí přípojky a zásuvkapočítačový stůl ve tvaru l je vybaven 2 zásuvkami a 2 usb nabíjecími přípojkami pro vaše elektronická zařízení. Super robustní a stabilní konstrukce psací stůl ve tvaru l odk se skládá z prémiového kovového rámu a kvalitní mdf desky, která zajišťuje stabilitu a trvanlivost a odolnost proti poškrábání a vodě. Zákaznická podpora abychom vám mohli nabídnout lepší podporu a pomoc, stojíme vždy za vámi a nabízíme spolehlivou záruku. Tak můžete během práce nebo hraní jednoduše a pohodlně nabíjet svůj smartphone, herní konzoli nebo Bluetooth zařízení.

Velký psací stůl a velký úložný prostor tento psací stůl ve tvaru l nabízí prostorné pracoviště pro psaní, který bez problémů pojme 3 monitory a notebooky. Pokud máte nějaké dotazy s naším rohovým psacím stolem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin. Design ve tvaru l pro rohové plochydesignový psací stůl ve tvaru l se perfektně hodí do každého rohu, ložnici, ložnici, což maximalizuje váš omezený prostor. Nastavitelné protiskluzové opěrky nohou chrání nejen vaši podlahu před poškrábáním, ale také zajišťují stabilitu na nerovném povrchu.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška34.65
Délka47.24
Hmotnost43.87
Šířka31.5
Číslo díluDBDJFZ-01
ModelkaBureau d'angle Gaming en Forme L

6. ODK

#ad

Menší pro domácí kancelář, 120 × 50 × 86,5, bílý s policí na knihy, herní stůl, kancelářský stůl, počítačový stůl se stojanem na monitor a policemi, ODK Psací stůl s regálem, PC stůl, oboustranný

#ad
ODK #ad - Ekologická prknapracovní plocha je dostatečně hladká, takže si nemusíte dělat starosti s psaním a používáním myši. Psací stůl bez zápachu splňuje normy California Air Resources Board P2. Otevřené police udržují vše na dosah. 2 stupně nastavitelné výšky regálu umožňují uložení počítačů různých velikostí.

Obohacení prostoru bílý herní stůl odk s regály vám nabízí spoustu úložného prostoru pod psacím stolem na knihy, pracovní dokumenty a kancelářské potřeby. Zákaznický servis: abychom vám poskytli lepší podporu a pomoc, stojíme vždy za vámi a nabízíme spolehlivou záruku. Nastavitelné nohy stolu zvyšují stabilitu, moderní psací stůl se skládá ze silnějšího kovového rámu a robustní dřevěné desky, aniž by došlo k poškození podlahy.

Pokud máte nějaké dotazy s naším psacím stolem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin. Stabilní a stabilní tento jednoduchý, která je stabilní a má dlouhou životnost. Každodenní skvrny a prach lze díky vodotěsným deskám odolným proti poškrábání snadno odstranit. Počítačový stůl se stojanem na monitor odkládací plocha na monitor zvyšuje vaši obrazovku pro lepší vidění a snižuje bolesti šíje a zad, velký prostor pro stojan na monitor umožňuje dva monitory počítače.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška34.06
Délka47.24
Hmotnost35.27
Šířka19.69
Číslo díluBureau avec Rangement
ModelkaTable Industriel avec Étagère

7. ODK

#ad

ODK Psací stůl, kancelářský stůl s držákem na sluchátka a úložnou taškou, dřevo, malý psací stůl, pracovna, kancelářský stůl pro domácnost,, PC stůl, 120 × 50 × 74 cm, počítačový stůl, bílý

#ad
ODK #ad - Vyberte si menší velikost pro ložnici, pracovnu nebo roh a větší pro větší pracovní prostor. Prostorná stolní deska umožňuje snadné uložení vašeho PC, laptopu, klávesnici atd. Vezměte prosím na vědomí, neváhejte nás kontaktovat! Balíček je dodáván se všemi hardwary a komponenty, vše je pohodlné pro všechny zákazníky.

Rychlá instalace a 100% spokojenost zákazníkůmontáž je jednoduchá a trvá 20–30 minut. S háčkem na sluchátka můžete svá sluchátka nebo tašku pevně zavěsit. 2 velikosti pro různé prostorové požadavky a 3 barvy pro přizpůsobení různým stylům dekorace prostoru. Dný důvod k váhání, kancelářský psací stůl. Silný kovový rám z vysoce zatížitelné oceli s práškovým nástřikem zlepšuje stabilitu a bezpečnost při používání, když pracujete doma nebo v kanceláři. Pokud máte dotazy, že byste si měli nejprve přečíst návod k instalaci.

Tento psací stůl s úložným prostorem je také dobrým dárkem pro vaše přátele nebo rodinu na oslavy, začátek školy atd. Víceúčelový skladovací design tento počítačový stůl pro pracovní stůl pro domácí kancelář je navržen s boční úložnou taškou a železným háčkem na sluchátka. Pracujte bez nepořádku, spisy, knihy a plakáty, pracujte uklizeně. Psací stůl pro domácí práce a kancelářpočítačový stůl odk je navržen v moderním, ale jednoduchém stylu.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška29.13
Délka47.24
Hmotnost21.76
Šířka19.69
Číslo díluXSD-B010116
ModelkaComputertisch mit Aufbewahrungstasche

8. ODK

#ad

ODK Černý rohový psací stůl, 148 × 120 cm – stůl ve tvaru L, šetří místo s dvojitými regály a háčky, psací stůl ve tvaru L, ideální do obývacího pokoje a domácí kanceláře

#ad
ODK #ad - Umožňuje vám využít výhodu rohu vašeho pokoje jako nejlepší místo pro práci. Robustní a trvanlivá konstrukce a rychlá instalace: vyrobeno z kvalitních p2 mdf desek a silného kovového rámu, zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost; jeho nastavitelné polstrování nohou drží psací stůl stabilní i na nerovných podlahách a strukturovaný povrch udržuje prkno protiskluzové, odolné proti poškrábání a snadno se čistí.

Zákaznická podpora abychom vám mohli nabídnout lepší podporu a pomoc, stojíme vždy za vámi a nabízíme spolehlivou záruku. Extra velký úložný prostor: tento psací stůl ve tvaru l je vybaven pc stojanem a odkládací přihrádkou, spisy, dvoustupňovou odkládací přihrádkou, herní příslušenství a mnoho dalšího, stojanem na monitor a 2 železnými háčky a nabízí dostatek místa pro stolní počítačovou věž. Rohový design ve tvaru l : herní počítačový stůl se dobře hodí do rohu a perfektně maximalizuje váš pracovní prostor v domácí kanceláři.

Dostatek místa: 148 d × 120 Š × 74 vcm. Dvě velké desky na psací stůl s různou délkou poskytují dostatek místa pro 2–3 monitory nebo obrazovky a nabízejí dostatek místa pro knihy, papíry, rostliny atd. Pokud máte nějaké dotazy s naším rohovým psacím stolem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin. Je také dobrou volbou pro vytvoření vaší herní pracovní stanice. Kromě toho nabízí výška 74 cm od podlahy až po pracovní plochu pohodlný prostor pro nohy a další úložný prostor.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška28.94
Délka58.27
Hmotnost52.03
Šířka47.24
Číslo díluZJZ-SZWJ
ModelkaZJZ-SZWJ

9. ODK

#ad

ODK Psací stůl ve tvaru L, počítačový stůl, černý, regál pro počítačové pouzdro, velký psací stůl, 163 × 120 cm, extra velká užitná plocha, stabilní herní rohový stůl

#ad
ODK #ad - Stolní deska rohového psacího stolu je z mdf dřevovláknitá deska střední hustoty, je vodotěsná a odolná proti poškrábání, velmi snadno se čistí. Jednoduché sestavení a velká deska psacího stolu: podrobný návod k obsluze český jazyk nelze zaručit a šroubovák jsou součástí dodávky.

Pokud máte nějaké dotazy s naším rohovým psacím stolem, neváhejte nás kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin. Ocelové nohy a nastavitelné polstrování nohou udržují stůl ve tvaru L stabilní i na nerovných podlahách. Psací stůl ve tvaru l: herní počítačový stůl odk se dobře hodí do rohu a perfektně maximalizuje váš pracovní prostor v domácí kanceláři. Tento rohový psací stůl je vybaven regálem pro počítačové skříně, dobrá volba pro aktivity v domácí kanceláři, že váš počítač nikde neukládáte.

Velká velikost a mnoho místa: 163 cm d x 120 cm Š x 76 cm v, velký prostor pro psací stůl ve tvaru l, která může vyřešit problém, hry a psaní. Vysoká stabilita & super stabilita: nohy rohového stolu mají dvě diagonální vzpěry, a železný háček, které zajišťují stabilitu, na který můžete svá sluchátka pověsit. Umožňuje vám využít roh vašeho pokoje jako nejlepší místo pro práci. Dostatek prostoru pro nohy k odpočinku a odkládání. Silný ocelový rám zajišťuje maximální trvanlivost a stabilitu.
ZnačkaODK #ad
VýrobceODK #ad
Výška29.92
Délka64.17
Hmotnost40.12
Šířka47.24
Číslo díluZJZ-1843
ModelkaZJZ-1843