Top 10 USB Type C Adapter – Cestovní adaptéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Weinsamkeit

#ad

Cestovní adaptér po celém světě, USA, Itálii, cestovní zástrčka adaptér po celém světě pro Německo, Weinsamkeit mezinárodní zásuvkový adaptér s 4 USB, 1AC zásuvka, Austrálii, Anglii, 1 USB-C

#ad
Weinsamkeit #ad - Díky malé velikosti a lehkosti je ideální pro všechny vaše cesty. Rychlé a inteligentní nabíjení se 4 usb přípojkami každé připojení: max. Celosvětový cestovní adaptérnáš univerzální adaptér je vaším spolehlivým společníkem ve více než 180 zemích, Austrálie, že vaše přístroje podporují dvojité nebo variabilní napětí, Velké Británie, včetně EU, usa, Číny a Japonska.

Je vybaven dvojitou 8a pojistkou proti přetížení, FCC a CE. Je certifikován rohs, náš mezinárodní adaptér nabízí maximální bezpečnost. Certifikovaná bezpečnost vyrobeno z kvalitního pc, bezpečnostními klapkami a zásuvným zámkem. Kompatibilní s více zařízenímitento univerzální cestovní adaptér je kompatibilní s celou řadou elektronických zařízení, jako jsou smartphony, tablety, sluchátka, digitální fotoaparáty, notebooky, herní konzole, Bluetooth reproduktory, holicí strojky atd.5

5 v/2, 6 a, celkový výkon: 5 v/5, 4 a, 1 usb typ c max. Vezměte prosím na vědomí: Adaptér není měnič napětí. Náš závazekzavazujeme se, že každý problém s adaptérem vyřešíme bezplatně nebo vám zašleme nový adaptér. V případě dotazů ohledně kvality produktu se na nás můžete obrátit prostřednictvím e-mailové schránky Amazon. Naším cílem je nabídnout vám nejlepší možné služby.
ZnačkaWeinsamkeit #ad
VýrobceWeinsamkeit #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Ortiny

#ad

1 USB C a 1 AC zásuvkou, Itálie,, Thajsko, Ortiny Cestovní adaptér po celém světě, UK, USA, mezinárodní zásuvkový adaptér se 4 USB, cestovní zástrčka 28 W Fast Charge univerzální adaptér pro Německo

#ad
Ortiny #ad - Multifunkční designový koncept může splnit různé požadavky na nabíjení, kompaktní design, malý a přenosný, 3 × 7, aniž byste museli brát s sebou další adaptéry. Pokud si nejste jisti, zda je vhodný pro váš cíl, 1 × 5 cm, neváhejte se nás zeptat. Havá upomínka: nejedná se o konvertor, tento univerzální cestovní adaptér je vhodný pouze pro přístroje s duálním napětím nebo globální zařízení s rozsahem vstupního napětí 110–230 voltů, transformace transformace nebo obrácení sítě není díky tomuto výstupnímu adaptéru dosaženo.

4 usb a a 1 typ c: tento univerzální cestovní adaptér je vybaven 4 usb celkový výstup 5 v/2, 1 typ c celkový výstup: 5v/3a a 1 ac podporuje 110-230 v, 8a maximální zatížení. Může nabíjet až 6 zařízení současně, 50/60 hz, 4 a max, takže na cestách nemusíte mít s sebou více adaptérů. Vícenásobná bezpečnostní ochrana: cestovní adaptér je vybaven dvojitými pojistkami, přepěťovou ochranou a bezpečnostním zamykáním dveří a jeho kryt je vyroben z vysoce kvalitního ohnivzdorného materiálu, který vydrží teploty až 750 °C.

S tímto univerzálním cestovním adaptérem si nemusíte na cestách do více než 224 zemí jako Evropa, Itálie, Thajsko, Austrálie, Německo, Japonsko, Izrael, Asie, Velká Británie, USA, Čína, Kolumbie atd. Univerzální cestovní adaptér 6 v 1: ortiny cestovní adaptér je vybaven konektory eu/uk/us/austrálie. Tyto ochranné systémy zajišťují bezpečnější nabíjecí prostředí pro vás a vaši rodinu.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška2.09
Délka2.8
Hmotnost0.33
Šířka1.97
ModelkaJY-305B

3. LENCENT

#ad

S 2 USB QC3,0 + 1 konektory typu C PD, Nový Zéland, Čínu, LENCENT Cestovní adaptér AU CN adaptér Austrálie Čína Německo Konektor, Argentina, typ I cestovní zástrčka Napájecí adaptér pro Austrálii

#ad
LENCENT #ad - Lencent cestovní adaptér au cn adaptér austrálie Čína německo konektor, Čínu, nový Zéland, s 2 usb qc3, typ i cestovní zástrčka Napájecí adaptér pro Austrálii, 0 + 1 konektory typu C PD, Argentinu zásuvku.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.06
Délka2.76
Hmotnost0.24
Šířka1.6
ZárukaLifetime Warranty Against ManufacturerS Defects

4. hyleton

#ad

Cestovní adaptér pro Německo, Anglii, Evropu, Austrálie Usw, typ C, univerzální zásuvkový adaptér 4 USB porty s 5,6 A a 1 3,0 A, mezinárodní cestovní zásuvka, USA, hyleton Cestovní adaptér po celém světě

#ad
hyleton #ad - Cestovní adaptér 6 v 1 4 usb 5, 0 a + 1 zásuvky, aby vám ušetřily více času a doma, může nabíjet několik zařízení jako počítač, mobilní telefon, 6 a + 1 typ c 3, hodinky a jiné zařízení současně, fotoaparát, v kanceláři atd.

Kompaktní designcestovní nabíječka je tak malá, že jej můžete zasunout do kufru nebo batohu, je to dobrý průvodce na vaši cestu. Nabízíme vám uspokojivé řešení. Dvojitá pojistka proti přetížení, výstup typ C: 5 V/3 A, zásuvný systém pro 100% bezpečnost. Spokojenost bezstarostná 18měsíční záruka. Pokud máte dotazy, odpovíme vám do 24 hodin. Bezpečnostní ochrana kompatibilní s 100 – 240 v, bezpečnostní okno, rohs, ce a fc.

Cestovní adaptér univerzální cestovní adaptér od hyleton lze použít ve více než 224 zemích jako celá evropa, itálie, japonsko, Dubai, thajsko, uk, austrálie, Sri Lanka, maledivy, mexiko, USA, většinu zemí v Asii. Není vhodné pro Jižní Afriku a Indie. Nejcestovnější zástrčka na světě je vhodná pro konektory následujících specifikací: typ A / typ G / typ I / typ C/ typ B / typ E.
Značkahyleton #ad
Výrobcehyleton #ad
Výška2.8
Délka2
Hmotnost0.49
Šířka2
Číslo díluCAAKF693

5. TESSAN

#ad

Cestovní adaptér Indie, Nepál, Indii, adaptér na Srí Lanku, cestovní konektor typu D, adaptér indická zásuvka, cestovní konektor Indii Napájecí, TESSAN Cestovní adaptér 3 v 1 pro Indii se 2 USB

#ad
TESSAN #ad - Upozornění: tento adaptér srí lanka nenÍ konvertor, potvrďte, nepřevádí žádné napětí, že je přístroj vhodný pro napětí 100 až 250 V. Vhodné pro mobilní telefony, tablety, počítače a všechny druhy zařízení.

Lehký a přenosný: kompaktní přístroj, 4 x 4, 3 x 7, velikost 5, 2 cm. Cestovní zástrčky indie se dobře vejdou do vašich kapes, snižují počet potřebných adaptérů. Typ d cestovní adaptér je použitelný pro Indii, Srí Lanku, Nepál. Použitelný výkon: před použitím prosím zkontrolujte napájení přístroje, adaptér typ d maximální výkon 2500 W je vhodný.

A před cestou zkontrolujte typ zásuvky, která se používá v cílové oblasti. Cestovní adaptér typ d: tento indický adaptér do zásuvky je plně uzemněn pro stabilní použití. 3 v 1: s 1 ac portem a 2 usb porty je cestovní adaptér indie schopen nabíjet tři zařízení současně. Usb výstup do 12 W.
ZnačkaTESSAN #ad
VýrobceZhuhai Tessan Power Technology Co, Ltd. #ad

6. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér adaptér Anglie Německo konektor, EU na UK, se 3 zásuvkami USB/1 typ C/AC, typ G cestovní zástrčka pro Velkou Británii Irsko nástěnné zásuvky

#ad
LENCENT #ad - S tímto cestovním adaptérem můžete nabíjet svůj smartphone, iPhone a také nejvýkonnější přístroje jako notebooky a vysoušeče vlasů z Německa do Velké Británie. 2, 3. K dispozici ve velké británii – jmenovitý výkon 100–240 v, max. Cestovní adaptér 5 v 1 – 1 ac zásuvka 2pólová evropská schuko + 1 přípojka pro rychlé nabíjení typu c + 3 usb připojení pro současné nabíjení 5 zařízení vysokou rychlostí.

0a typ c je kompatibilní s macbook, 4a USB je kompatibilní se smartphonem, laptopy a jinými zařízeními. Výkon 3250 w. Adaptér lencent je vyroben z ohnivzdorného materiálu 750 °c, dosahuje kvality zpomalující hoření BI a je odolný proti vysokým teplotám a přehřátí. Bezpečnost je nejdůležitější. Poskytuje 360° ochranu pro vaši rodinu, vás a vaše zařízení.

Kompaktní design a spolehlivý tvar – díky velikosti 7, nekývá se a nemůže tak neúmyslně vypadnout tím, 3 × 5, 9 × 4 cm je cestovní adaptér přenosný a kompaktní. Nabíjení 13 a, powerbanku, holicí strojek, 50 / 60 hz, max. Cestovní adaptér typu g – kompatibilní ve většině zámořských zemí, malajsie, maledivy, Macao, Jemen, ghana, spojené arabské emiráty, pákistán, Mauricius, Saúdská Arábie, Brunej, Irsko, Uganda, např. Spojené království, singapur, Dubaj, Keňa, Hongkong, Zambie, Zimbabwe atd.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT #ad
Výška1.57
Délka2.87
Hmotnost0.26
Šířka2.32
Číslo dílu613310828938
ModelkaWL-033-C3U
ZárukaZáruka na celý život

7. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér adaptér Švýcarsko Německo zástrčka, se 3 USB/1 zásuvkovými adaptéry typu C/AC, typ J, EU na CH, cestovní zástrčka pro nástěnné zásuvky Švýcarsko Lichtenštejnsko

#ad
LENCENT #ad - 4, kompaktní design a spolehlivý tvar – lencent cestovní adaptér do zásuvky typu j ve Švýcarsku nabízí spolehlivé a jednoduché spojení pro přístroje tím, že adaptér jednoduše zasunete mezi přístroj a zásuvku. 2, 3. Cestovní adaptér typu j nabízí spolehlivé a jednoduché spojení přístroje.

Cestovní adaptér typu j – kompatibilní v zemích, např. Ochrana adaptéru pro vaše přístroje a famlien. Perfektní cestovní potřeby pro cestovatele a podnikatele. S touto 2500w ac zásuvkou můžete na cestách nabíjet také svůj smartphone, cestovní adaptér 5 v 1: 1 2500 w ac zásuvka Schuko 2pólová evropská Schuko + 1 přípojka typu C + 3 USB přípojka pro současné nabíjení 5 zařízení vysokou rychlostí.

3, 360° ochrana – dětská bezpečnost a uzemnění. Cestovní adaptér pevně sedí v zásuvkách a nevyčnívá. 1. 2, powerbanku, 4a usb port je kompatibilní se smartphonem, holicí strojek, iPhone a také nejvýkonnější přístroje jako notebooky z Německa. Výcarsko, etiopie, salvador, rwanda atd. Perfektní přizpůsobení – 2 evropské kolíčky Schuko na 3 CH piny. 0a port typu c je kompatibilní s iphone a jinými zařízeními s portem typu c.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobcePAWEIYA #ad
Výška1.57
Délka2.32
Hmotnost0.22
Šířka2.87
Číslo dílu613310829690
Modelka613310829690
ZárukaZáruka na celý život

8. LENCENT

#ad

Typ L, s 3 USB/1 adaptérem typu C/AC, EU na IT, cestovní zástrčka pro Itálii Chile Uruguay Sýrie nástěnné zásuvky, LENCENT Cestovní adaptér adaptér Švýcarsko Německo zástrčka

#ad
LENCENT #ad - 0a typ c je kompatibilní s macbook, 4a usb je kompatibilní se smartphonem, iPhone a také nejvýkonnější přístroje jako notebooky z Německa. Kompaktní design a spolehlivý tvar – lencent cestovní adaptér do zásuvky typu l v itálii nabízí spolehlivé a jednoduché spojení pro přístroje tím, že adaptér jednoduše zasunete mezi přístroj a zásuvku.

5. Maximální napětí až 250 v a intenzita proudu až 10 a, maximální výkon: 2500 W. Tento cestovní síťový zdroj NENÍ měničem napětí. Perfektní cestovní potřeby pro cestovatele a podnikatele. S touto 2500w ac zásuvkou můžete na cestách nabíjet také svůj smartphone, cestovní adaptér 5 v 1 – 1 zásuvka 2500 w/10 a eu schuko + 1 přípojka typu c + 3 usb připojení pro současné nabíjení 5 zařízení vysokou rychlostí.

3, 360° ochrana – dětská bezpečnost a uzemnění. Cestovní adaptér pevně sedí v zásuvkách a nevyčnívá. 4. 2, powerbanku, holicí strojek, 3. Rozsah dodávky: 1 cestovní adaptér typ l DE na IT a návod k použití český jazyk nelze zaručit. 2, kuba, salvador, kompatibilní s většinou zámořských zemí jako itálie, typ l cestovní adaptér, uruguay, Španělsko, paraguay, albánie, Sýrie, kanáry, Etiopie, Eritrea atd.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška1.57
Délka2.87
Hmotnost0.22
Šířka2.32
ZárukaZáruka na celý život

9. LENCENT

#ad

LENCENT Cestovní adaptér univerzální konektor, cestovní zástrčka v Německu DE zásuvka pro zahraniční přístroje z Velké Británie USA Ameriky Číny Švýcarska Konektor, se 3 USB a 1 konektory typu C

#ad
LENCENT #ad - 1. Nabíjení 16 A, max. 4. Cestovní adaptér 2, 4a usb je kompatibilní se smartphonem, 5 v 1 – 1 univerzální zásuvka + 1 přípojka pro rychlé nabíjení typu C + 3 USB připojení pro současné nabíjení 5 zařízení vysokou rychlostí.

Cestovní adaptér je ideální také pro hotely, organizátory seminářů, kteří chtějí svým mezinárodním hostům nabídnout univerzální adaptér. Mezinárodní cestovní adaptér pro německo – s tímto cestovním adaptérem můžete pohodlně připojit všechny přístroje se zahraničními konektory do německé zásuvky. S tímto cestovním adaptérem můžete mít svůj smartphone, powerbanku, kteří mohou pomocí adaptéru nabíjet různé zahraniční elektrické přístroje v Německu.

2, 3. 0a typ c je kompatibilní s Macbook, iPhone a dalšími zařízeními. Každý svět v domě - pozdravte s důvěrou své zahraniční přátele, holicí strojek, max. 3. Ideální pro zahraniční přístroje a dobře připraveno pro vaše zahraniční přátele. Výkon 4000 W. 5. 360° ochrana – cestovní zástrčka je bezpečná pro děti a je ideální pro zásuvky s ochranným kontaktem, chrání vaše zařízení a rodinu.
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT #ad
Výška1.34
Délka2.99
Hmotnost0.22
Šířka2.36
Číslo dílu613310829713
Modelka613310829713
ZárukaZáruka na celý život

10. LENCENT

#ad

Čínu, se 3 USB/1 zásuvkovými adaptéry, cestovní zástrčka pro Austrálii, typ I, EU na VYPNUTO/CN, Nový Zéland Argentinu, LENCENT Cestovní adaptér adaptér Švýcarsko Německo zástrčka, nástěnné zásuvky

#ad
LENCENT #ad - S tímto cestovním adaptérem můžete nabíjet svá zařízení z německa, např. Vhodné na cesty malá velikost, mnoho možností použití, nechte nás na cestě, nejedná se o měnič napětí. Vnitřní bezpečnostní uzávěry zabraňují zasunutí předmětů do zásuvky, aby byla zajištěna bezpečnost vás a vaší rodiny.

Notebooky, holicí strojky, externí baterie a nejvýkonnější přístroje jako počítače nebo vysoušeče vlasů. Maximální zatížení 10 a. Vezměte si ho, že váš přístroj může tolerovat lokální napětí. Před použitím zásuvky ac se ujistěte, která nemá žádné starosti. Cestovní adaptér typu i kompatibilní s většinou zámořských zemí a regionů jako austrálie, Čína částečně, fidži, kuchyňské ostrovy, nový Zéland, kokosové ostrovy Keelingové, Samoa atd.

Nauru, kiribati, norfolk island, papua nová Guinea, Barma, Niue, které používají zásuvky typu G. Cestovní adaptér 5 v 1 1 ac zásuvka německá zásuvka s uzemněním + 1 přípojka typu c + 3 usb přípojky pro vysokorychlostní nabíjení 5 zařízení současně. 750 °c pc ohnivzdorný materiál. Bezpečnostní ochrana byla účinně vylepšena, aby se zabránilo různým problémům s elektrickými obvody. Bezpečnější je používat uzemněný konektor!
ZnačkaLENCENT #ad
VýrobceLENCENT Technology Co.,Ltd. #ad
Výška2.4
Délka3.15
Hmotnost0.2
Šířka2.36
ModelkaPA013EUAU
ZárukaZáruka na celý život