Top 10 Treppenlack Farblos Seidenmatt – Laky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CLOU

#ad

Dřevěné schody a korkové podlahy, Aqua Clou vrchní lak na schody a parkety 0,75 L: aplikace na nové dřevěné podlahy a jako součást renovace pro palubky

#ad
CLOU #ad - Krycí lak na parkety je vydatný. Zpevnění: vysoce účinný lak šetrně a spolehlivě utěsňuje dřevěné povrchy. Je bez zápachu, a proto je ideální pro utěsnění podlah v interiéru. Lak je vhodný také k lakování mořidla na dřevo AQUA CLOU.

Přísné kontroly zaručují, že každý výrobek může splnit naše vysoké nároky na kvalitu. Kvalita: krycí lak byl vyroben v německu. Vlastnosti: uzavírací lak na vodní bázi rychle schne a lze ho znovu nanést již po 2–3 hodinách. Následně naneste lak plochým štětcem na vodní laky nebo válečkem z mikrovlákna rovnoměrně ve směru struktury dřeva. Vystačí na cca 10 m² nátěru neošetřeného dřeva.

Zápach: speciální lak po použití nezpůsobuje obtěžování zápachem. Použití: nejprve důkladně očistěte dřevěný povrch. V případě potřeby můžete lak na schody a parkety zředit až 5 % vody. Při výrobě jsme založili nejvyšší standardy kvality. Zapečetěný povrch je odolný proti otěru, odolný proti potu, krému, nežloutne a je velmi odolný. Opakování zapečetění po několika hodinách.
ZnačkaCLOU #ad
VýrobceAlfred Clouth Lackfabrik #ad
Výška5.51
Délka3.15
Hmotnost1.65
Šířka4.33
Číslo dílu39100.00000.000750

2. Contura

#ad

Lak pro dětské hračky a dětský nábytek 750 ml. DIN EN71/3 odolný proti slinám odolný proti potu bezbarvý lak na nábytek lak na dřevo hedvábný matný

#ad
Contura #ad - Vodou ředitelná, ekologická, bez zápachu a bez formaldehydu. Odpovídá din 71/3 a din 53160 pro dětské hračky. Irý lak bezbarvý k natírání, stříkání a rolování. Pro vnitřní i venkovní použití základní a krycí nátěr v jednom pracovním kroku 2v1. Rychleschnoucí, neblokovatelné, snadno se zpracovává a velmi dobře se roztírá.
ZnačkaContura #ad
VýrobceContura #ad
Číslo dílu721222

3. Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz

#ad

CONTURA 10 litrů lak na parkety základní nátěr a pečeť na parkety XL Aqua Professional Schody lak 2 v 1 pachově neutrální 100% veganský hedvábný lesk, bezbarvý

#ad
Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad - Po cca po 2 vrstvách získáte již estetický a trvale udržující povrch. Ideální pro dlouhodobé ošetření všech parket, prkenných podlah, korku a dřevěných podlah, schodů i nábytku a panelů.

Tento vysoce kvalitní lak bez zápachu můžete jemně nanést štětcem, stříkací pistolí nebo válečkem. Bez formaldehydu. Profesionální kvalita s vysokou přilnavostí, odolností a vysokým podílem pevných látek, systém 2v1 = základní nátěr a finální lak v jednom výrobku. Dné označení nebezpečných látek, 100% veganské, netoxické pro člověka, zvířata a životní prostředí.
ZnačkaFarbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad
VýrobceContura #ad

4. CLOU

#ad

Clou L11 hedvábně matný lak na dřevo 0,750 l

#ad
CLOU #ad - Ošetřené povrchy se snadno udržují, pití alkoholu, jsou nárazuvzdorné, odolné vůči světlu, vodě a mastnotě, odpuzují nečistoty a jsou odolné vůči běžným čisticím prostředkům v domácnosti.

Dosah: cca 10 m² u neošetřeného dřeva s 1 litrem. Zpracování: rovnoměrně a rychle naneste měkkým plochým štětcem nebo válečkem potaženým mikrovláknem, mezi lakováním obrouste povrch, opakujte 2-3 x. Vlastnosti: rychleschnoucí bezbarvý lak bez zápachu. Stoly, skříně, vnitřní dveře, odolné lakování surových nebo ošetřených dřevěných ploch v interiéru, sedací nábytek, dětské hračky a schody. Oblast použití: pro kvalitní, jako např. Typ: univerzální lak na dřevo základní nátěr a lakování na dřevo v obývacím pokoji, ložnici a jídelně, také pro dětské hračky.
ZnačkaCLOU #ad
VýrobceCLOU #ad
Číslo dílu39505.00000.000750

5. Remmers

#ad

Dřevo a parkety Zapečetění interiérů, odolný proti oděru, 2,5 litru, těsnící lak pro natírání, Remmers Lak na schody a parkety bezbarvý hedvábně lesklý

#ad
Remmers #ad - Vyrobeno v německu – vyrobeno a plněno v Německu podle nejvyšších bezpečnostních a kvalitativních standardů. Mnoho možností použití – tuto úpravu parket lze použít uvnitř, parket, např.

Odolné vůči chemikáliím: DIN 68861, 1C. U nábytku, korkových podlah, schodů, interiérových dveří, předsíní, obložení stěn a stropů. Odolná – povrchová úprava parket je odolná proti oděru a poškrábání a je velmi odolná vůči většině krémů na ruce. Prémiové zapečetění parket – remmers lak na schody a parkety je těsnicí lak na vodní bázi pro utěsnění předsíně, parket a schodišťových podlah.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers GmbH #ad
Výška7.48
Délka5.51
Šířka5.51
Číslo dílu0000239003
Modelka4004707019804

6. Contura

#ad

Profi 2 v 1 pečeť na parkety základní nátěr a lak na parkety lak na schody lak na dřevo hedvábně matný 5 litrů

#ad
Contura #ad - Ideální pro zapečetění všech parket, korku a dřevěných podlah, palubovek i na schody a panely. Dné označení nebezpečných látek, absolutně netoxické! Bez formaldehydu. Po cca 1 – 2 vrstvy získáte estetický povrch. Základní nátěr a finální lak v jednom. Tento vysoce kvalitní lak můžete jemně nanést štětcem, stříkací pistolí nebo válečkem.
ZnačkaContura #ad
VýrobceContura #ad
Hmotnost5
Číslo díluzgdrghrh

7. CLOU

#ad

CLOU Dřevěná pečeť truhlářský lak: Premium bezbarvý lak pro lakování nábytku, 2,50 l, parket a zahrady, schodů, hedvábně matný

#ad
CLOU #ad - Působí odolný proti vodě, oleji, tuku a alkoholu a změkčovadlům obsaženým v těsnění PVC. Po použití nabízí výrobek trvalou ochranu před vnějšími vlivy. Vysoká kvalita: prémiový bezbarvý lak na bázi uretanového alkydu má dobrou přilnavost na starých nátěrech.

Díky tomu je lak ideální pro různé dřevěné povrchy uvnitř i venku. Jednoduché použití: lak na dřevo naneste tenkou a rovnoměrnou vrstvu na podkladovou plochu. Velmi vydatný: 1 litr truhlářského laku stačí na cca 12 m² v závislosti na savosti dřeva. Mnoho oblastí použití: clou holzsiegel se hodí k lakování dřeva v obytných, jídelních, sanitárních a venkovních prostorách.

Lakování zkušební plochy se doporučuje podle druhu dřeva a barvy dřeva, aby byl zaručen optimální výsledek. Tenké nanášení laku způsobuje rychlejší proschnutí a zatížitelnost materiálu. Tvoří ochrannou vrstvu: lak na dřevo dodává dřevu odolnou a odolnou ochranu.
ZnačkaCLOU #ad
VýrobceAlfred Clouth Lackfabrik GmbH & Co. KG #ad
Výška6.69
Délka5.12
Hmotnost5.63
Šířka6.69

8. CLOU

#ad

Vodoodpudivý, bezbarvý lak na parkety, Clou OSB lak: Hedvábně lesklý lak na dřevo k zapečetění desek OSB, 3 l

#ad
CLOU #ad - Silný lak: ideální pro transparentní zapečetění osb desek v soukromém obytném prostoru nebo chráněných venkovních prostorách, jako jsou pohledové podlahy, regály, obklady stěn a střech.

Hedvábně lesklý povrch: lesklý lak je bezbarvý hedvábně lesklý. Po zaschnutí plochu brousit a znovu nalakovat. Osb dřevěné povrchy jsou nejen zušlechtěny, ale získají otěruvzdorný základní nátěr, který zanechává velmi krásný hedvábný lesk. Dné znečištění zápachem: lak na dřevo a parkety se skládá z rozpouštědel bez aromatických a bez zápachu.

Snadné použití: lakování se nanáší na suchou, čistou desku OSB štětcem nebo válečkem tenkou vrstvou. Pečlivé uzavření: bezbarvý lak má vysokou plnicí sílu pro husté utěsnění povrchů a činí je odolný vůči vodě, tuku, oleji, čističům domácnosti a pitnému alkoholu. Lak má nejvyšší funkční bezpečnost, aniž by docházelo k nepříjemnému zápachu.
ZnačkaCLOU #ad
VýrobceAlfred Clouth Lackfabrik #ad
Hmotnost7.05

9. plid

#ad

Schodiště, zahradní nábytek a barový pult – lak na dřevo jachtový lak – Made in Germany 1,5 l, plid® Bootlack bezbarvý lesklý na dřevo – bezbarvý lak na dřevo voděodolný – lakování kuchyňské pracovní desky – lak na parkety

#ad
plid #ad - Trvale chráněné – náš lesklý lak na čluny připravený k použití chrání trvale nad vodní linií před silnými vlivy prostředí a agresivními mořskými a sladkými vodami.

Rychlé zaslání: objednávky do 13 hodin budou odeslány současně prostřednictvím dhl! vyrobeno v německu – protože je nám velmi důležitá kvalita, je pro nás obzvláště důležitá výroba v Německu, protože to nám dává možnost provádět pravidelné kontroly a mít přímý vliv na výrobu. Jako ředidlo se hodí náhrada terpentýnu. Jednoduché použití – zpracujte štětcem, válečkem nebo stříkací pistolí. Prvotřídní vlastnosti – s naším lakem na čluny 1k ví, který zajišťuje ochranu před vlivy prostředí, mořem a sladkou vodou, jste učinili správné rozhodnutí. Přitom se také výborně hodí jako bezbarvý lak na dřevo.
Značkaplid #ad
Výrobceplid #ad
Výška8.66
Délka8.66
Šířka8.66

10. Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz

#ad

5litrový parketový lak základní nátěr a parketová pečeť Aqua Profesionální lak na schodiště 2 v 1 dřevěný lak bez zápachu 100% veganský hedvábně matná barevná

#ad
Farbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad - Profesionální kvalita s vysokou přilnavostí, odolností a vysokým podílem pevných částic, systém 2 v 1 = základní nátěr a koncové lak v jednom produktu.

Bez formaldehydu. Tento vysoce kvalitní lak bez zápachu můžete jemně nanášet pomocí štětce, stříkací pistole nebo válečku. Dné označení nebezpečných látek, 100% veganské, netoxické pro člověka, zvířata a životní prostředí. Po cca 2 nanesení již získají estetický a trvale trvanlivý povrch. Ideální pro dlouhodobé utěsnění všech parketů, korku a dřevěných podlah, schodů na podlaze i na nábytek a panely.
ZnačkaFarbmanufaktur CONTURA Nur das Beste für ihr Holz #ad
VýrobceContura #ad