Top 10 Siebträgermaschine Sage – Kávovary na espreso a cappuccino

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. De'Longhi

#ad

Stříbrný, De'Longhi EC685.BK Dedica EC 685.BK pákový espresovač | 15 barů | profesionální tryska na mléčnou pěnu | plnicí množství 1 l | celokovový kryt | černý + KG 521.M elektrický mlýnek na kávu

#ad
De'Longhi #ad - Velmi úzký design – šířka pouze 15 cm. Vysoce kvalitní celokovové pouzdro. Rychlé nahřátí 40 sekund. Topný systém thermoblock: vždy perfektní teplota. Kuželový mlýnek z ušlechtilé oceli; horní vložka je pro snadné čištění vyjímatelná. 2, normální, 1" lcd displej s funkcí aroma jemný, silný.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad

2. Russell Hobbs

#ad

Lžíce na porcování s tampperem, Russell Hobbs Kávovar na espresso pákový stroj Retro červená 15 bar, 2 šálky, kávovar 28250-56, 1,1l odnímatelná nádrž na vodu, tryska na parní mléčnou pěnu

#ad
Russell Hobbs #ad - Páka s vložkami na 1 šálek nebo 2 šálky, lze použít s mletou kávou nebo ESE polštářky. Silný tlak čerpadla 15 bar, topný systém thermoblock – pro rychlé zahřátí a regulaci teploty a rychlou výměnu mezi spařováním a párou.

Posuvný regulátor pro nahřívání, zapnutí/vypnutí; včetně naservírovací lžíce s tamperem, pára, vaření kávy, 1 350 W. Stylový retro displej pro zvolené nastavení a zobrazení stavu nahřívání, vaření nebo vydání páry, nastavovací kolečko pro páru/mléčnou pěnu. Parní tryska pro napěnění mléka nebo k vypouštění horké vody, ohřívač šálků, odnímatelná nádrž na vodu s objemem 1, 1 l.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška13.46
Délka12.52
Hmotnost7.4
Šířka8.58
Číslo dílu28250-56
Modelka28250-56
ZárukaZáruka 2 roky + 1 rok extra záruka při online registraci.

3. WACACO

#ad

Cestovní kávovar, WACACO Picopresso přenosný kávovar na espresso s pouzdrem, manuální ovládání, šedý, kompatibilní s ultra jemně mletou kávou, profesionální vysoce kvalitní kávovar

#ad
WACACO #ad - Pro dosažení nejlepšího výsledku se důrazně doporučuje použití čerstvých kávových zrn. Skutečně kompaktní – picopresso je nejkompaktnější přenosný kávovar na espresso od wacaco. Barista level – se širokým komerčním košem na kávu o hmotnosti 18 g může picopresso připravit dvojité espresso.

Přidejte horkou vodu do nádržky na vodu. Asná konstrukce – malé tělo picopresso organizuje tamper, kartáč a jehlu na mletou kávu. Při použití velmi jemného mletého kávy vytváří Picopresso extrakci, sirupovitý a vyvážený. Předinfuze 8 sekund a tlak 9–18 barů během extrakce umožňují přípravu espressa s krémem během pouhých 30 sekund. Vše, co potřebujete, sprchovou sprchu, trychtýř, lžíci, 52mm pákový pák, je zde. Maximální tlak dosahuje 18 barů/261 psi.

Tipy pro mletou kávu – komerčně předem mletá káva se nehodí k extrakci krásného espressa s krémem. Nově navržený s holým pákem, můžete vidět, která se podobá pákovému kávovaru: bohatý, jak z něj vytéká espresso. Pístově poháněný ruční espresovač – není zapotřebí žádný proud, žádné baterie. S 80ml nádrží, výškou 105 mm a hmotností 350 g. Nastavení velikosti mletí dialing-in je důležitou součástí procesu pro dosažení perfektní extrakce.
ZnačkaWACACO #ad
VýrobceWacaco #ad
Výška2.8
Délka4.17
Hmotnost0.77
Šířka3.07
Číslo díluWAC-Pic
ModelkaPicopresso
ZárukaZáruka výrobce.

4. Sage

#ad

Stříbrná barva, Sage BES810BSS The Duo Temp Pro Espressovač

#ad
Sage #ad - Indikátor údržby: naše stroje vás informují, kdy potřebují trochu péče. Varování na čištění a odkapávání umožňují snadnou údržbu.

Struktura mléka z mikropěny: výkonný prvek 1600 w poskytuje dostatečnou páru pro vytvoření mikropěny, což zlepšuje chuť a umožňuje vám vyrábět latte Art. Automatické čištění: automatické čištění topného systému po tlumení zajistí, že vaše další espresso bude extrahováno při správné teplotě. Precizní extrakce espresovače: nízkotlaká předinfusion zajišťuje, že všechny aroma se během extrakce rovnoměrně vyjímá, zajišťuje vyvážený pokal.
ZnačkaSage #ad
VýrobceBRG Appliances Ltd, uk kitchen, BRGAQ #ad
Výška6.12
Délka6.91
Hmotnost13.01
Šířka5.22
Číslo díluBES810BSS UKM
ModelkaBES810BSSUK

5. Sage

#ad

Sage Appliances SES875 Espresso Machine, 18/8, Broušená nerezová ocel

#ad
Sage #ad - Pro tento přístroj doporučujeme studenou, filtrovanou vodu z vodovodu. Upozornění: před každým použitím zkontrolujte hladinu vody a denně vyměňujte vodu. Kávovar na espresso s nastavením stupně mletí: jednoduchý a intuitivní, dává vám kontrolu nad velikostí mletí, bez ohledu na to, jaký druh zrn melete.

Dávkovatelné mletí: integrovaný přesný kuželový mlýnek mele podle potřeby a dodává správné množství čerstvě mleté kávy přímo do portafilteru pro vaši oblíbenou chuť s jakýmkoliv pražením zrn. Manuální textura mikropěnění mléka: se silným výkonem parní trysky můžete ručně tvarovat mikro napěněné mléko, což zlepšuje chuť a umožňuje tvorbu Latte Art. Sage barista express poskytuje díky čtyřklíčové receptuře kávové speciality třetí vlny na doma. Přesná extrakce espresa: digitální regulace teploty PID poskytuje vodu se správnou teplotou a zajišťuje tak optimální extrakci espresa.

Doporučujeme použití demineralizované nebo destilované vody nebo jiné tekutiny, protože ovlivňuje chuť espresa a může mít negativní vliv na kávovar. Jako všechny stroje řady „barista“ má integrovaný mlýnek – od zrn až po šálek za méně než minutu. Optimální tlak vody: preinfuze zvyšuje na začátku postupně tlak a pomáhá zajistit, že se všechna aromata během extrakce rovnoměrně vytáhnou – pro vyváženou chuť kávy.
ZnačkaSage #ad
VýrobceBRG Appliances #ad
Výška15.75
Délka12.2
Hmotnost23.13
Šířka12.8
Číslo díluBES875
ModelkaSES875BSS2EEU1A
Záruka1 rok.

6. Sage

#ad

Sage Appliances SES878 Barista Pro, kartáčovaná nerezová ocel, portafilterový stroj

#ad
Sage #ad - Klíčem k plné chuti a baristické kvalitě kávy je 54mm páka na 19–22 g. Stisknutí: pouhým stisknutím dodá vestavěný mlýnek přesně takové množství, jaké potřebujete pro svou dobrou kávu. Kvalita barista: se správným množstvím získáte sametově jemné espreso. Superrychlá doba zahřívání: pouze 3 sekundy. Intuitivní provozní rozhraní: lcd displej s animacemi mletí a extrakcí. Displej poskytuje rychle a přehledně všechny důležité informace.
ZnačkaSage #ad
VýrobceBRG Appliances #ad
Výška15.98
Délka16.14
Hmotnost26.37
Šířka13.94
Číslo dílu41009944
ModelkaSES878BSS4EEU1
Záruka2 roky výrobce.

7. Krups

#ad

Krups XP444G Virtuoso+ pákový kávovar na espresso | 15 barů tlak čerpadla | 3 krémové filtry | parní tryska z ušlechtilé oceli | intuitivní ovládací panel | otočný regulátor | vč. dávkovací

#ad
Krups #ad - Vybaveno vynikajícími vlastnostmi: intuitivní ovládací panel s osvětlenými tlačítky, odkládací plocha na šálky s pasivní funkcí předehřívání, manuální otočný regulátor pro nastavení množství páry, prostorově úsporné rozměry.

Vždy připraveno k provozu: díky vysoce kvalitnímu systému Thermoblock a ohřívači šálků je Virtuoso vždy připraven podávat chutné espresso. 3 různé filtry crema pro snadnější obsluhu: na 1 a 2 šálky a pro Easy Serving Espresso Pad E. S. E. Originální italské espresso: díky speciálnímu krémovému filtru a správnému lisování pomocí dodávaného tamperu se vám podaří perfektně italské espresso obratem ruky. Parní tryska z ušlechtilé oceli pro ruční napěnění mléka a regulátor konzistence: Pro "napěnění" nebo "horké mléko".
ZnačkaKrups #ad
VýrobceKrups #ad
Výška14.65
Délka12.87
Hmotnost8.16
Šířka6.38
Číslo díluXP444G
ModelkaXP444G

8. Normcore

#ad

Normcore Dávkovací pohárek Portafilter 53,3 mm | Portafilter Dosing Cup | Dávkovací nádoba na kávu | Dávkovací kelímek pro páku | z ušlechtilé oceli 18/10

#ad
Normcore #ad - Normcore portafilter dávkovací pohárek 53, 3 mm portafilter dosing Cup Dávkovací nádoba na kávu Dávkovací kalíšek pro páku z ušlechtilé oceli 1810 Velikost 53 mm. Značka: Normcore. Barva: Černá. Druh produktu: Kávový filtr.
ZnačkaNormcore #ad
VýrobceNormcore #ad
Výška2.76
Délka2.1
Hmotnost0.18
Šířka2.1

9. De'Longhi

#ad

1,1l nádržka na vodu, vč. ruční trysky na mléčnou pěnu, De'Longhi ECP 31.21 – pákový espresovač, kávovar na espresso s hliníkovou úpravou, černý, s funkcí teplé vody, vhodný pro ESE polštářky

#ad
De'Longhi #ad - Manuální systém cappuccino: tradiční tryska na mléčnou pěnu mísí páru, vzduch a mléko do obzvlášť krémové pěny pro perfektní cappuccino ve vlastním domě.

Tradiční sítkový nosný stroj: díky tlaku 15 barů zajišťuje přístroj aromatické espresso s perfektní krémovou krémem. Exkluzivní efekt: stylový pákový stroj přesvědčí profesionálním držákem na páku a zajišťuje díky 2 samostatným termostatům konstantní teplotu během přípravy. Rozsah dodávky: 1 x kávovar ecp3121 v černé barvě De'Longhi. Praktické skladování příslušenství: dodatečné filtrační vložky pro 1 nebo 2 šálky mletého prášku na espresso nebo kávové kapsle a tamper lze řádně uložit do přístroje.
ZnačkaDe'Longhi #ad
VýrobceDe'Longhi #ad
Výška4.73
Délka2.87
Hmotnost8.82
Šířka3.72
Číslo díluECP31.21
ModelkaECP31.21
Záruka24 měsíců.

10. [JOEFREX]

#ad

Držák filtru z ušlechtilé oceli vč. sítka, Páka pro Delonghi Dedica EC680, EC685 & EC885, páka 51 mm s dvojitým výtokem, příslušenství k espresu od JoeFrex

#ad
[JOEFREX] #ad - Vhodné pro pěchovadla 51 mm nebo menší. Dřevěná rukojeť nenÍ do myčky nádobí; síto přiložené joefrex se nehodí do původního pákového páku Delonghi; minimální odchylka od úhlu 90° výtoku je možná. Kompatibilní s řadou delonghi dedica: ec685, ec850, ec820, ec785, EC680, EC860; nehodí se do Delonghi La Spezialista. Ušlechtilá ocel a neklouzavý silikon; včetně jednostěnného síta. Páka pro požitek z pravého italského espresa. Dvojité sítko a výtok z ušlechtilé oceli pro potah Doppio od kávovaru na espreso pro začátečníky.
Značka[JOEFREX] #ad
Výrobce[JOEFREX] #ad
Výška2.8
Délka8.27
Hmotnost0.04
Šířka2.4