Top 10 Schmuck Basteln Mädchen – Sady pro výrobu šperků pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AUTTOYS

#ad

AUTTOYS Dárky pro dívky, tvoření pro dívky 5 6, sada náramků, sada šperků, 11, 10, jednorožec dárky pro dívky 4 5 6 7 8 9 10 11 12 let náramky pro vlastní výrobu náramků, 12 let, 7, 8

#ad
AUTTOYS #ad - Podporuje rozmanité schopnosti dívek: různé druhy přívěsků a perel, mořských panen, labutí, květin a jiných prvků, včetně jednorožců, s různými prvky a barvami. Perk pro dívky. Nastavitelné náramky a náhrdelníky se snadnou aplikací: 3 náramky, nastavitelná délka činí 5 cm, z toho 5 cm má nastavitelnou délku.

Zlepšete vztah rodičů a dětí. Dívčí dárky 5 6 7 8 9 10 11 12 let. Zlepšete vztah mezi rodiči a dívkami. Interakce rodičů a dětí: rodiče mohou dokončit proces párování náramků s dívkami. Dárek 4 5 6 7 8 9 10 let dívka. Dárky pro dívky s jednorožcem. Dívky si mohou sladit podle svých oblíbených, čímž se trénuje schopnost dívek přizpůsobit se barvě.

Během procesu párování mohou rodiče zlepšit vztahy s dětmi a vést s dětmi větší komunikaci. Sada náramků se výborně hodí jako vánoční dárek a je perfektním dárkem od rodičů dětem. Přizpůsobení náramku je zcela jednoduché: jednoduše sejměte koncový uzávěr, navlékněte vhodné korálky a pak našroubujte koncový kryt. Fantazie, delfínů, ježíšků, mušlí, kreativita zlepšují estetické schopnosti dívek. Dárky s jednorožcem pro dívky.
ZnačkaAUTTOYS #ad
VýrobceAUTTOYS #ad
Číslo díluATY-clmhzt

2. Tomylv

#ad

Tomylv Geschenke für Mädchen, Schmuck Basteln Mädchen 8 10 Jahre Armbänder Selber Machen Einschulung Mädchen Bastelset, Charm Armband Kit Kinder Spielzeug Mädchen Geschenke 5 6 7 8 9 10 11 12 Jahre

#ad
Tomylv #ad - Einhorn, Muscheln usw. Das set bietet viele verschiedene Arten von Anhängern, indem sie einfach die Endkappen entfernen, Perlen einfädeln und die Endkappen festschrauben. Sie können damit individuelle Kreationen erstellen Armbänder nach ihren Vorlieben und Vorstellungen. Diy charm armband kit: durch die herstellung exquisiter armbänder von hand können kinder nicht nur ihre praktischen Fähigkeiten verbessern, gemeinsam an der Party teilzunehmen, gemeinsam ein personalisiertes Armband herzustellen, die Freundschaft zu stärken, sondern auch Geduld und Selbstvertrauen fördern.

B. Perfektes geschenk für mädchen: kinderschmucksets für mädchen werden in einer schönen box geliefert, 8- und 9-Jährige als Geburtstagsgeschenk für 10-, 7-, Weihnachtsstrumpffüller, 6-, perfekt als Adventskalender, thanksgiving- und weihnachtsgeschenke für Mädchen und Geschenkideen für 5-, 11- und 12-Jährige Mädchen. Dieses diy-handwerk kann auch eine unterhaltsame Gruppenaktivität sein. Es ist für mädchen geeignet, Ideen und Freude auszutauschen. Verstellbare armbänder und halsketten: das set enthält 3 starke nylonketten und 3 wunderschöne versilberte Schlangenkettenarmbänder, deren Länge je nach Bedarf angepasst werden kann; Kinder können verschiedene Perlen und Anhänger verwenden, um einzigartige Armbänder zu entwerfen.

Kinder können auch ihre eigenen Schmuckarmbänder als Geschenk für Freunde herstellen. Durch die verstellbare länge des Armbands kann jedes Mädchen die richtige Größe für sich finden. Armbänder selber mädchen: dieses kit zur herstellung von charm-armbändern bietet farbenfrohe materialien für Mädchen, Seestern, Delfin, Meerjungfrau, 20 bunte Kristallperlen und 20 verschiedene Anhänger, darunter 20 Metallperlen, z.
ZnačkaTomylv #ad
VýrobceTomylv #ad
Výška1.18
Délka5.12
Šířka4.72
Číslo dílu001
Modelka001

3. LauCentral

#ad

Narozeniny, dívčí náramky, kutilství, LauCentral šperk, Vánoce, dárky 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 let, 164 kusů Sada náramků Charm náramek, velikonoční dárky, vlastní DIY hračka pro děti

#ad
LauCentral #ad - Zaměstnávejte a bavte svého malého klenotníka – hledáte diy doplňky, které mohou vaše děti povzbudit k tvoření? Zapojte své dítě na několik hodin a pomozte mu vytvořit jedinečné šperky, které pak může každý den hrdě nosit. Různé náramky každý den – potřebujete roztomilou sadu náramků, přívěsky, přívěsky na klíče, aby vaše dítě mohlo zcela jednoduše navrhnout jedinečný náramek? – naše 73 ks DIY sada je přesně to.

Smysluplné umělecké řemeslo – posuňte dárek na vyšší úroveň s touto úžasnou sadou diy charm náramků pro dívky s přívěsky, duhy, okřídlená srdce, andělská křídla, mořské panny na další úroveň, jako jsou krásné hvězdy, která je zabalena v pěkné růžové krabici, koruny, a je tak skvělým dárkem pro děti, které milují vytváření vlastních mistrovských děl. Vyrobena z kvalitních materiálů se sada na výrobu snadno nezakalí ani nevybledne, takže se vaše dítě může svobodně vyjadřovat a pomáhá mu rozvíjet jemnou motoriku, trpělivost a koncentraci. Dejte svým dětem tuto diy charm sadu náramků na výrobu náramků s perfektní kombinací barev a magických tvorů, 60 kusů křišťálových perel.

Sada hodnotných přívěsků pro výrobu náramků – ať už hledáte nový koníček pro svou přítelkyni nebo jednoduše chcete rozvíjet své kutilské schopnosti, 31 kusů kovových perel, která obsahuje 31 kusů přívěsků, máme pro vás to pravé. To nejlepší na tom je: pokud vaše děti unavují nosit šperk, můžete je opět rozebrat, použít stejné perly, náramky, uspořádat je a navrhnout jedinečné šperky, řetízky na kotníky nebo něco jiného!. Vysoce kvalitní umělecké příslušenství – pomozte svému dítěti vyrobit stylový náramek pro svého přítele nebo jej přidejte do vlastní kolekce šperků.
ZnačkaLauCentral #ad
VýrobceLauCentral #ad
Číslo díluTY004C-PTDE
ModelkaTY004C-PTDE

4. Lena

#ad

Perlové šperky, perly pro vlastní tvoření ozdobných řetízků, 5 přívěšky a 6 šňůrkami, sada dřevěných navlékacích korálků pro děti od 4 let, Lena Sada dřevěných korálků 32003 se 400 navlékacími korálky

#ad
Lena #ad - č. Vhodné pro rok života, zabaleno v atraktivní tašce se zipem a uchem, podporuje jemnou motoriku a kreativitu, ideální pro uložení. Ideální pro navlékání šperků. 32003, ean: 4006942861101.

Perly jsou v modré, žluté a zelené barvě a mají různé tvary, kostky, tyrkysové, jako jsou válce, kužely a oválná a kulatá těla. Lena sada pro kutily s dřevěnými navlékacími perlami pro individuální řetízky a náramky, květiny, motýla, s roztomilými ozdobnými přívěsky ve tvaru sovy, včely a srdce pro vlastní tvoření řetízků pro vlastní výrobu. Sada perel je optimální pro děti od 4.

Lena sada korálků se 6 řetízky/šňůrkami na náramek a 5 přívěšky k navlékání, rozměry: cca 12, 5 x 19 cm, perly: 400, hmotnost: 540 g, 5 x 12, věk: od 4 let, výr. Sada obsahuje 400 dřevěných perel o velikosti cca 15 mm – 20 mm, které cca 28 mm – 36, 5 mm velké a 5, 5 krásných přívěsků, vždy 1 metr a 1 cca 5 metrů dlouhé šňůry jsou součástí dodávky.
ZnačkaLena #ad
VýrobceSIMM Spielwaren GmbH #ad
Výška7.48
Délka4.92
Hmotnost1.19
Šířka4.92
Číslo dílu32003
Modelka32003
ZárukaZákonná záruka

5. Inscraft

#ad

Loom Bänder Set, 200 Perlen, 52 ABC-Perlen, Aufkleber, 600 Clips, Inscraft 11900+ Gummibänder, Armbandweberei für Kinder, 5 Häkelnadeln, 5 Quasten, 11.000+ Loom Bänder, 3 Haarspangen

#ad
Inscraft #ad - Bestes geschenk für kinderdie bunten gummibänder sind ein tolles geschenk für weihnachten, Valentinstag, Ostern, Neujahr, Geburtstag usw. Praktische aufbewahrung: größe der aufbewahrungsbox: 35, 9 x 5, so dass es einfach ist, 1 cm.28 verschiedene farben sie erhalten 28 verschiedenfarbige gummibänder.

11. 900+ gummibänder 11. 000 hochwertige gummibänder + 600 s-clips + 200 perlen + 52 abc-perlen 2 von jedem Buchstaben + 10 Rucksackhaken + 5 Quasten + 5 Häkelnadeln + 3 Haarspangen + ABC-Aufkleber und digitale Aufkleber. Förderung ihrer phantasie, vor allem eine beliebte Eltern-Kind-Aktivität, um eine warme und solide Beziehung zu entwickeln. Jede farbe befindet sich in einem separaten Fach, 6 x 22, alle Gummibänder organisiert und ordentlich zu halten. Mit unserem bunten bänder-set können sie viele lustige Dinge wie Armbänder, Halsketten, Haarbänder, Taschenaccessoires und viele andere Ornamente kreieren.

Die gummibänder sind im Labor getestet, Blei und Phthalaten. Der durchsichtige kunststoff-Aufbewahrungskoffer hat einige herausnehmbare Trennwände für unterschiedliches Zubehör. Weitere wunderbare Spielmöglichkeiten warten auf Ihre Entdeckung! Super dehnbar, frei von Latex, weich und langlebig. Es ist auch eine ausgezeichnete Wahl für die DIY-Handwerk Liebhaber.
ZnačkaInscraft #ad
VýrobceInscraft #ad
Hmotnost1
Číslo díluRLK28

6. Hama Perlen

#ad

Kreativní zábava pro kutily pro velké i malé, Hama Perlen 207 – 50 sáčků s nažehlovacími perlami s cca 1 000 barevnými midi korálky o průměru 5 mm v pastelové směsi

#ad
Hama Perlen #ad - Stavebnictví s kuličkami podporuje koncentraci, jemnou motoriku a kreativitu hravým způsobem. Originální hama nažehlovací korálky a příslušenství jsou z nezávadného plastu bez změkčovadel jako BPA a ftalátů.

Kuličkové korálky jsou mnohostranně použitelné a hodí se pro výrobu obrazů pixelů, malých figurek nebo k zastrčení, šití a navlékání. Sáček s cca 1000 pestrých hama perlen v pastelovém mixu v šesti různých barvách. Obsahuje perly velikosti midi s průměrem 5 mm, ty jsou doporučeny pro ruční práce s dětmi od 5 let, žehlení by mělo převzít dospělý.
ZnačkaHama Perlen #ad
VýrobceHama #ad
Výška6.69
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka11.81
Číslo dílu207-50
Modelka10.207-50

7. Tomylv

#ad

Sada náramků, kreativní sada pro děti od 6 let, šperk pro dívky, dárky pro dívky, Tomylv Dárky pro dívky 5-13 let, náramky, velikonoční dárky 6, 7, 10 let, 9, 8

#ad
Tomylv #ad - Po navlékání perel jednoduše znovu našroubujte koncový kryt. Děti mohou pozvat partnera nebo rodiče, sdíleli výsledky výroby a zábavu a podporovali vzájemné city. Prémiové dárky, ve které lze perly pohodlně uložit a uložit a zamezit ztrátě. Exkluzivní řemeslné zpracování a snadné použití: odstraňte koncový uzávěr.

Délku náramku lze přizpůsobit, žádné lepidlo, velmi vhodné jako dárek pro 5 6 7 8 9 10 11 12 13leté dívky. Sada pro výrobu ozdobných náramků obsahuje celou řadu perel, které jsou oblíbené u dětí. Tyto náramky přátelství můžete darovat samostatně přátelům. Změňte perly nebo barevné kombinace náramkových přívěsků a vytvořte jedinečné náramky. Hračky pro dívky ve věku 6-8 let. Výroba exkluzivních náramků může zlepšit vaše praktické schopnosti a sebedůvěru. Sada náramků s jednorožcem/mořská panna: 20 postříbřených kovových perel, typ krystalu, 3 nastavitelné postříbřené náramky z hadí kosti a 3 přívěsky na řetízky, 20 x perly s přívěsky, 20 x barevné perly duha, dívčí náramek pro výrobu šperků.

Dné nářadí, cca 25 cm dlouhé, žádný nepořádek. Tyto náramky pro dívky jsou dobré kvality a jsou vhodné i pro ženy. Rozmanité druhy a barvy mohou získat přízeň dětí, snadné nošení: Sada pro výrobu náramků se dodává v roztomilé krabičce, aby tak rychle neztratily zájem o jednotlivé produkty.
ZnačkaTomylv #ad
VýrobceTomylv #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka5.12
Číslo díluHW00765
ModelkaHW00765

8. LEGO

#ad

DIY sada šperků pro děti, sada 5 v 1, LEGO Kreativní sada náramků DOTS 41947 Disney Mickys, hračka s třpytivými kamínky a kamínky Minnie

#ad
LEGO #ad - Děti si mohou rozložit barevné náramky lego dots a nasunout kamínky zdobené Mickeym & Friends, přesně tak, jak chtějí vyjádřit svou náladu a kreativitu. Přizpůsobitelná sada hraček s robustními náramky a barevnými kamínky je perfektní pro sólové hry nebo zábavu s přáteli a je skvělým dárkem nebo překvapením pro všechny fanoušky kutilství nebo Mickey od 6 let.

Děti nadšené kutilství si mohou vybrat klasický červený, bílý a černý styl Mickey nebo odvážnější, barevnější a pokud si to rozmyslí – náramky lze kdykoli upravit. S touto veselou sadou pro kutily na výrobu náramků mohou mladí návrháři procvičovat své výtvory a pak je sdílet nebo nosit.

Tato sada lego dots funguje sama, aby byla originální, děti si ale mohou náramky zkrášlit také doplňkovými sadami DOTS k dostání samostatně. Tato sada pro tvoření náramků na hraní pro děti obsahuje 5 nastavitelných náramků v různých barvách a barevné, třpytivé prvky a kameny zdobené Mickey Mouse & Friends. V sadě najdete také snadno srozumitelnou designovou inspiraci.
ZnačkaLEGO #ad
VýrobceLEGO #ad
Výška8.86
Délka9.06
Šířka1.97
Číslo dílu41947
Modelka41947
Záruka2 roky výrobce

9. Hama

#ad

Hama Perlen 3709 Kreativbox Accessoires mit ca. 2.400 bunten Midi Bügelperlen mit Durchmesser 5 mm, Stiftplatte und Zubehör, inkl. Bügelpapier, kreativer Bastelspaß für Groß und Klein

#ad
Hama #ad - Enthält perlen der größe midi mit 5 mm durchmesser, diese sind empfohlen für das Basteln mit Kindern ab 5 Jahren, das Bügeln sollte ein Erwachsener übernehmen.

Das basteln mit steckperlen fördert Konzentration, Feinmotorik und Kreativität auf spielerische Art und Weise. Bastel set mit ca. Bastelperlen sind vielseitig einsetzbar und eignen sich für die Herstellung von Pixel Bildern, kleinen Figuren oder zum Stecken, Nähen und Fädeln. Original hama bügelperlen und Zubehör sind aus unbedenklichen Kunststoff frei von Weichmachern wie BPA und Phthalaten. 2. 400 bunten midi hama perlen in verschiedenen Farben, 4 Hama Juwelen, Motivvorlage, eine Sortierbox, Zubehör und eine sechseckige Steckplatte.
ZnačkaHama #ad
VýrobceMalte Haaning Plastic A/S, DK #ad
Výška9.65
Délka1.18
Hmotnost0.77
Šířka12.6
Číslo dílu3709
Modelka10.3709
ZárukaKeine Garantie

10. AUTTOYS

#ad

Dárek pro dívky 4 5 6 7 8 9 10 11 12 let náramky vlastní výroba pro dívky 5 6 7 8 9 10 11 12 let hračka od 4 5 6 7 8 9 10 11 let dívčí sada přívěsků, Dárky pro dívky

#ad
AUTTOYS #ad - Dívky si mohou náramek přizpůsobit podle barvy, procvičovat si schopnost dívek přizpůsobit barvu a také si procvičovat koordinaci rukou a očí, fantazii a kreativitu dívek. Procvičujte si více dovedností: sada náramků má celou řadu barev.

Sada náramků pro vlastní výrobu. Vychutnejte si báječný čas interakce rodičů a dětí. Bohatá sada náramků pro dívky: sada přívěsků na výrobu náramků obsahuje celkem 78 kusů: 25 perel s visícími přívěsky, 20 kovových korálků, 1 dárková krabička, 2 sponky do vlasů, 1 úložná taška s jednorožcem, 3 nastavitelné náramky, 1 spona na klíče jednorožce, 2 nálepky, 4 náhrdelníky, 18 křišťálových perel, 1 návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Perlové náramky udělejte sami.

Perfektní dárek pro dívky: sada náramků je ideálním dárkem pro dívky, ke dni dětí, ideální vánoční dárek, dárek k narozeninám, adventní kalendář, dárek k začátku školy. Hračky od 5 6 7 8 9 10 11 12 let dívka. Délka je vhodná pro většinu dívek, upevněte své oblíbené doplňky a pevně přišroubujte koncové krytky pro vytvoření nádherného náramku. Náramky udělejte sami. Diy pohádkový šperk. Překrásná a bohatá sada náramků. Dárek pro koně, dárek na Halloween, dívky.
ZnačkaAUTTOYS #ad
VýrobceAUTTOYS #ad
Číslo díluATY-clbdzt