Top 10 Samsung Galaxy Tab S6 Lite – Tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Samsung

#ad

SAMSUNG Galaxy Tab S8 UltraWiFi128GBGrey

#ad
Samsung #ad - Du liebst es zu zeichnen oder zu malen? clip studio paint5 wurde nur für kreative Menschen wie Sie entwickelt. Tausend tools in einem, skizzieren, der neue S Pen bietet Ihnen ein beeindruckendes Maß an Kontrolle.

Das größte samsung galaxy tab s ist so konzipiert, dass Sie wie ein Profi kreativ sein können. Mit einem natürlichen Pinselgefühl können Sie Ihre fantasievollsten Kreationen zum Leben erwecken. Nehmen sie mit unserer ersten ultrabreiten Frontkamera in einem Tablet auf und bearbeiten Sie auf dem größten Bildschirm des Samsung Galaxy Tab S. Mehr als nur platz. Schreiben, kritzeln oder zeichnen sie all ihre wildesten ideen mit S Pen mit extrem niedriger Latenz in die Realität um.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSAMSUNG #ad
Výška0.79
Délka2.76
Hmotnost1.32
Šířka0.79
Číslo díluSM-X900NZAAEUB
ModelkaSM-X900NZAAEUB
Záruka2 year manufacturer

2. Samsung

#ad

Tablet včetně pera S Pen, WiFi, 64 GB interní paměť, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Oxford Gray, Android, 4 GB RAM

#ad
Samsung #ad - Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký. Wlan: 802. 11 a/b/g/n/ac 2, vht80 mimo, 4 g + 5 ghz, Bluetooth 5.0 . Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití, ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu.

Baterie s dlouhou výdrží 7 040 mah zvládne bez problémů dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton. Zažijte trojrozměrný zvuk, který vaši zábavu podtrhne intenzivním požitkem z poslechu. S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Brilantní 10, 4 velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost. S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZAADBT
ModelkaSM-P610NZAADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

3. Samsung

#ad

Android, tablet včetně pera S Pen, 4 GB RAM, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, WiFi, Angora blue, 64 GB interní paměť

#ad
Samsung #ad - Baterie s dlouhou výdrží 7 040 mah zvládne bez problémů dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton. Zažijte trojrozměrný zvuk, který podtrhne vaši zábavu intenzivním požitkem z poslechu.

Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití, ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu. S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci. S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký. Brilantní 10, 4 velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost. Wlan: 802. 11 a/b/g/n/ac 2, 4 g + 5 ghz, vht80 mimO, Bluetooth 5.0 le až 2 mbit/s.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZBADBT
ModelkaSM-P610NZBADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Samsung

#ad

Samsung Galaxy Tab A T510N 25, 54 cm 10, černý, 1 palce Tablet-PC 1, 64 GB eMMC, 3 GB RAM, 8 GHz Octa-Core, Android 9.0

#ad
Samsung #ad - Digitální hraní a učení pro děti díky dětským domovům. Jasný displej – zážitek ze sledování a prostorový zvukový zážitek s Dolby Atmos. Citelná hodnota díky téměř bezešvému kovovému pouzdru Unibody. 1, 8 ghz octa-core, 64 gb emmc, 3 gb ram, Android 9.0 Dlouhá životnost díky baterii s velkou kapacitou.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška96.54
Délka2.95
Hmotnost1.03
Šířka58.82
Číslo díluSM-T510NZKFDBT
ModelkaSM-T510NZKFDBT
Záruka2 roky

5. Samsung

#ad

Android 9.0 stříbrná, 8 GHz Octa-Core, 3 GB RAM, Samsung Galaxy Tab A T510N 25, 64 GB eMMC, 54 cm 10, 1 palce Tablet-PC 1

#ad
Samsung #ad - Digitální hraní a učení pro děti díky dětským domovům. Dlouhá životnost díky baterii s velkou kapacitou. Jasný displej – zážitek ze sledování a prostorový zvukový zážitek s Dolby Atmos. Citelná hodnota díky téměř bezešvému kovovému pouzdru Unibody.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška9.65
Délka0.3
Hmotnost1.03
Šířka5.88
Číslo díluSM-T510NZSFDBT
ModelkaSM-T510NZSFDBT
Záruka2 roky

6. Samsung

#ad

64 GB interní paměť, LTE, Android, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, 4 GB RAM, tablet včetně pera S Pen, Oxford Gray

#ad
Samsung #ad - Zažijte trojrozměrný zvuk, který vaši zábavu podtrhne intenzivním požitkem z poslechu. 040 mah zvládne bez problémů i dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton.

Všestranné pero s pen píše, kreslí a je kdykoli připraveno k použití – ať už pracujete nebo vyjádříte svou kreativitu. S výkonnou bezpečnostní platformou samsung knox je Galaxy Tab S6 Lite chráněn na několika úrovních před útoky a vetřelci. Výdrž baterie se 7. Brilantní 10, 4" velký displej dělá z práce radost a hraní na mimořádnou událost. S rychlou dobou nabíjení, plynulým hraním a rozšířitelnou pamětí jste připraveni na každou situaci. Galaxy tab s6 lite je díky svému bezešvému kovovému unibody štíhlý a lehký.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.03
Šířka6.07
Číslo díluSM-P615NZAADBT
ModelkaSM-P615NZAADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Samsung

#ad

LTE, Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Angora modrá, Android, tablet včetně pero, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti

#ad
Samsung #ad - S výkonnou bezpečnostní plošinou samsung knox, galaxy Tab S6 Lite je chráněn na více úrovních před útoky a vetřelců. Brilantní 10, 4 velký displej dělá práci pro radost a herní speciální událost.

Vytrvalá baterie s 7 040 mah činí snadné pro dlouhé pracovní dny nebo sériový maraton s. S rychlým nabíjením časy, kapalné herní a rozšiřitelné paměti, jste připraveni pro každou situaci. Galaxie tab s6 lite je štíhlá a světla díky své bezproblémové, kovové unibody a lehké. Všestranný pero píše, kreslí a je vždy připraven k použití, zda pracujete nebo vyjadřujete tvou tvořivost. Zažijte trojrozměrný zvuk, který podtrhuje vaši zábavu s intenzivním potěšením poslechu.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.28
Délka9.63
Hmotnost1.1
Šířka6.07
Číslo díluSM-P615NZBADBT
ModelkaSM-P615NZBADBT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

8. Samsung

#ad

Kristallklares Display, SM-P610NZBAXAR, SAMSUNG Galaxy Tab S6 Lite 26,4 cm 10,4 Zoll, schlankes Metalldesign, 64 GB, langlebiger Akku, Angorablau, Dual-Lautsprecher, WLAN-Android-Tablet mit S-Stift

#ad
Samsung #ad - One ui-konnektivität: synchronisieren sie mehrere geräte und verdoppeln sie ihre todos mit dem galaxy tab s6 lite. S-stift im lieferumfang enthalten: der mitgelieferte s-stift macht es einfacher als je zuvor, Notizen zu schreiben und Fotos und Videos zu personalisieren, alles ohne aufladen zu müssen.

Langlebiger akku: ein langlebiger akku lässt sie bis zu 12 stunden¹ mit einer einzigen Ladung streamen. Dex-erfahrung: erledigen sie jeden Tag mehr, indem Sie Ihre Galaxy-Geräte in eine erweiterte Desktop-Workstation verwandeln. Entertainment ready: ein lebendiges, während zwei lautsprecher mit sound von AKG für geräumigen Dolby Atmos Surround-Sound sorgen. Mit discovery powered by spotify war es noch nie einfacher, kristallklares Display zieht Sie in Inhalte, einen persönlichen Soundtrack für Ihre Wachmomente einzustellen. Der schnell aufladende usb-c-anschluss ermöglicht es Ihnen, schnell wieder dorthin zu gelangen, wo Sie aufgehört haben, wenn Sie aufladen müssen.

Verwenden sie es als hotspot und erstellen Sie gemeinsam nutzbare Inhalte auf einmal. Der s pen lässt sich magnetisch direkt an Ihrem Tablet befestigen und ist immer einsatzbereit. Das schlanke design passt direkt in Ihre Tasche und kommt in stilvollen Farben Ihrer Wahl. Schlankes metalldesign: nehmen sie dieses schlanke, leichte Tablet überall hin mit. Senden sie mehrere fenster an die geräte Ihrer Wahl und steuern Sie sie alle von Ihrem Galaxy Tab S6 Lite aus wie ein Chef.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška9.63
Délka0.28
Hmotnost1.01
Šířka6.07
Číslo díluSM-P610NZBAXAR
ModelkaSM-P610NZBAXAR

9. Samsung

#ad

Wi-Fi, 4 GB RAM, 12,4“, Samsung Galaxy Tab S7 FE, Android tablet včetně pera S pen, černá Mystic Black, 64 GB interní paměť

#ad
Samsung #ad - Ivá obrazovka nechává zazářit detaily a zážitek jako v kině umocňuje neuvěřitelný zvuk od AKG. Při sledování videí vydrží až 13 hodin, takže budete mít dost času na seriálový maraton. Ponořte se do barev 31, který probudí k životu spoustu detailů.

Vychutnejte si brilantní barvy 31, 5cm/12, 4“ displeje galaxy tab s7 fe wi-fi. Více informací: v reálném čase přemění ručně psaný text na tištěný a můžete ho jednoduše upravovat, pak jej položíte na magnetický držák, aby se sám nabil. Dodávané pero s pen s nízkou latencí nabízí měkký pocit při psaní. Můžete bez námahy pracovat na více úkolech naráz a spustit až tři aplikace najednou. Galaxy tab s7 fe wi-fi vybavený výkonnou sadou čipů snapdragon 750g zajišťuje plynulé a rychlé streamování a hraní her.

Uběhne typicky mnoho hodin, než budete muset 10 090mah baterii** nabít. Duální reproduktory a dolby atmos mohou kromě toho zajistit prostorový zvuk vyplňující celou místnost, takže budete mít pocit, 5cm/12, 4“ displeje Galaxy Tab S7 FE Wi-Fi | Tab S7 FE 5G Zažijte vzrušující filmové okamžiky se zvukem od AKG a těšte se na barevný displej, že jste uprostřed dění.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška0.25
Délka7.28
Hmotnost1.34
Šířka11.21
Číslo díluSM-T733NZKAEUB
ModelkaSM-T733NZKAEUB
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců

10. Samsung

#ad

černá Mystic Black, 5G, 12,4“, 4 GB RAM, 64 GB interní paměť, Samsung Galaxy Tab S7 FE, Android tablet včetně pera S pen

#ad
Samsung #ad - Vychutnejte si brilantní barvy 31, 5cm/12, 4“ displeje Galaxy Tab S7 Fe 5G. Uběhne typicky mnoho hodin, než budete muset 10 090mAh baterii nabít. 5g konektivita změní pravidla hry i vaši práci. Galaxy tab s7 5g vybavený výkonnou sadou čipů snapdragon 750G zajišťuje plynulé a rychlé streamování a hraní her. Dodávané pero s pen s nízkou latencí nabízí měkký pocit při psaní. Více informací: v reálném čase přemění ručně psaný text na tištěný, který můžete jednoduše upravovat. Pak jej položíte na magnetický držák, aby se sám nabil.
ZnačkaSamsung #ad
VýrobceSamsung #ad
Výška11.21
Délka0.25
Hmotnost1.34
Šířka7.28
Číslo díluSM-T736BZKAEUB
ModelkaSM-T736BZKAEUB
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců