Top 10 Rutsche für Treppe – Volně stojící skluzavky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BIG Spielwarenfabrik

#ad

Pro děti od 3 let, BIG – Fun-Slide – 152 cm dlouhá protiskluzová dráha, červeno-modrá skluzavka pro vnitřní i venkovní použití, použití pro domácí použití

#ad
BIG Spielwarenfabrik #ad - Dá se složit a tak snadno přepravovat a také dobře uložit. Různé úhly sklonu – výšku skluzavky lze nastavit pomocí různých úhlů sklonu v několika málo krocích.

Velká držadla a stupně umožňují bezpečné stoupání nahoru. To a dlouholeté zkušenosti odrážejí kvalitu vysoce kvalitní plastové hračky. Snadná přeprava – skluzavka je perfektní pro použití v dětském pokoji, ale i venku. Rychlá montáž – součástí dodávky je potřebné nářadí pro snadnou montáž. Silná zábava ze hry – logo značky, big buvol, je v první řadě pro sílu. Vysoká zatížitelnost – díky stabilnímu materiálu vydrží plastová skluzavka hmotnosti až 50 kilogramů. Díky tomu funguje montáž rychle a 152 cm dlouhá skluzavka je rychle připravena k použití.
ZnačkaBIG Spielwarenfabrik #ad
VýrobceBIG #ad
Výška45.67
Délka64.57
Hmotnost25.57
Šířka28.74
Číslo dílu4004943567107
Modelka80 005 6710
Záruka3 roky.

2. Smoby

#ad

Smoby – KS skluzavka – kompaktní dětská skluzavka s přípojkou na vodu, vzpěrami, držadly, pro děti od 2 let, délka 1,5 metru, s protiskluzovým výtokem

#ad
Smoby #ad - Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška39.37
Délka62.6
Hmotnost14.33
Šířka26.77
Číslo dílu310262
Modelka310262
Záruka1 rok.

3. Smoby

#ad

Funny II Wellenrutsche, mit Rutschauslauf, 2 Meter lang, Große Rutsche mit Wasseranschluss, für Kinder ab 2 Jahren, Smoby

#ad
Smoby #ad - Smoby qualität seit 1924 durch stetige qualitätskontrollen, langjährige Erfahrung, den Einsatz hochwertiger Materialien und modernster Produktionsanlagen sorgen wir für sicheres Spielzeug.

Xl kinderrutsche die riesenrutsche sorgt mit ihrer Doppelwelle für großen und abwechslungsreichen Rutschspaß. Für kinder ab 2 jahren durch das stabile geländer, die breiten Stufen mit Anti-Rutsch-Beschichtung und dem tiefen Schwerpunkt ist die Kinderrutsche für Jungen und Mädchen ab 2 Jahren ideal geeignet. Mit wasseranschluss der integrierte Wasserauslass macht die Rutsche zur XL-Wasserrutsche Einfach einen Gartenschlauch anschließen und der Rutschspaß kann beginnen.

Der breite rutschauslauf sorgt für weiche und sichere Landungen. Einfacher aufund abbau die gartenrutsche kann in wenigen Schritten schnell und einfach zusammengebaut werden. Soll die rutsche im Kinderzimmer überwintert werden ist die Demontage genauso einfach.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby Toys #ad
Výška19.37
Délka74.57
Hmotnost17.64
Šířka13.07
Číslo dílu820402
ModelkaFunny Garden Slide with

4. Baby Vivo

#ad

Plastový slon, v různých barvách, pro vnitřní a venkovní použití, Dětská skluzavka od Baby Vivo, zahradní skluzavka pro malé děti, zaoblené rohy a hrany

#ad
Baby Vivo #ad - Celkové rozměry dětské plastové skluzavky ve smontovaném stavu cca: 160 נ40 נ75, 5 cm d נš נv. Věkové doporučení: od 1 roku, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, který je vhodný jak do interiéru, tak ven. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní skluzavka pevně sešroubovaná s konstrukcí. Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a sešroubování zaoblenými plastovými šrouby.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Hmotnost22.05
Číslo dílu34534809

5. Velinda

#ad

šedá, 4 velké stavební kostky pěnové stavebnice hrací kostky stavební bloky sada skluzavek barva: bílá, růžová

#ad
Velinda #ad - Velké stavební kameny se ideálně hodí pro jesličky, integrační a terapeutická zařízení, školky, jakož i pohybové a hrací prostory. Sada stavebních kostek "skluzavka" se skládá ze čtyř barevných stavebních kamenů z pěnové hmoty. Jádro stavebních bloků je vyrobeno ze stabilní a hygienické PUR pěny kvalita RG 21 s vysokou tvarovou stálostí. Stavebnice oživují nejen pro pohyb a lezení nebo hraní, ale mohou sloužit také jako sedací koutek. Všechny prvky jsou měkké a bezpečné.
ZnačkaVelinda #ad
VýrobceVelinda #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluVelinda-24226-1.8b.9

6. Baby Vivo

#ad

Zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití, plast, Baby Vivo Dětská skluzavka, zahradní skluzavka pro malé děti, delfín, dětská skluzavka, v tyrkysové barvě

#ad
Baby Vivo #ad - Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Testováno a testováno podle EN 71-3. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Doporučený věk: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca: 175 x 40 x 80 cm DxŠxV. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Výška31.5
Délka68.9
Šířka15.75
Číslo dílu34534815

7. Ehrenkind

#ad

Ehrenkind® Skluzné prkénko a žebřík pro slepice Pikler Art | masivní bukové dřevo | Skluzné prkénko je addonem pro lezecký trojúhelník, trojúhelník s příčkami

#ad
Ehrenkind #ad - Obsahuje pouze protiskluzové prkénko, dětský pokoj s vnitřním skluzavkou, lezecký trojúhelník k dostání samostatně+++. Bezpečné a stabilní – uklouznutí pro žebřiny do dětského pokoje je bezpečné a testováno v Německu.

Podporuje motorický vývoj – skluzavka k lezeckému trojúhelníku pro malé děti podporuje motoriku, vývoj pohybu a kreativitu. Radost a zábava – díky piklerskému trojúhelníku přináší skluzavka k lezeckému trojúhelníku mnoho radosti a zábavy. Ať už pro skluzavky, lezení do dětského pokoje nebo jako jeskyně, děti mohou své kreativitě popustit.

Vysoce kvalitní materiály čisté zpracování – vysoce kvalitní bukové masivní dřevo dřevěná hračka pro miminka zpracovávaná truhláři. Praktický a rozšířitelný – jako lezecká stěna, rozšiřitelná na trojúhelník se skluzavkou nebo dětskou žebřinou. Lze jej zavěsit do lezeckého trojúhelníku z obou stran.
ZnačkaEhrenkind #ad
VýrobceEhrenkind #ad
Výška1.97
Délka55.12
Hmotnost17.64
Šířka15.75

8. Baby Vivo

#ad

Baby Vivo Dětská skluzavka Zahradní skluzavka pro malé děti plast zaoblené rohy a hrany pro vnitřní i venkovní použití v oranžové/zelené barvě

#ad
Baby Vivo #ad - Jednoduchá a rychlá montáž díky zásuvnému systému a přišroubování zaoblených plastových šroubů. Vyrobeno z vysoce kvalitního a odolného polyetylénu, proto je vhodné také pro vnitřní i venkovní použití. Věkové doporučení: od 2 do 6 let, nikdy nenechávejte své děti hrát si bez dozoru. Celkové rozměry dětské skluzavky z plastu ve smontovaném stavu cca : 185 × 76, 5 × 98, 2 cm d × š × v. Zaoblené rohy a hrany a velmi stabilní, skluzavka se pevně přišroubuje k konstrukci.
ZnačkaBaby Vivo #ad
VýrobceBaby Vivo #ad
Číslo dílu34534813

9. Smoby

#ad

GM Slide

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – volně stojící skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Pro děti od 2 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a širokému stojanu je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 2 let.

Demontáž a přeprava jsou rovněž možné. Jednoduše připojte zahradní hadici a zábava s klouzáním může začít. V dětském pokoji – v chladných měsících lze skluzavku díky své kompaktní velikosti ideálně postavit v dětském pokoji a s velkou radostí si ji mohou hrát již malé děti.

Na zahradě – v létě vytvoří integrovaný vývod vody skluzavku vodní skluzavku. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška62.59
Délka39.37
Hmotnost14.33
Šířka59.05
Číslo dílu310269
Modelka310269
Záruka1.

10. Smoby

#ad

Smoby – XL skluzavka s dvojitou vlnou – velká skluzavka s přípojkou na vodu, s protiskluzovým výtokem, pro děti od 3 let, vyztužení, délka 2,30 m

#ad
Smoby #ad - Jednoduchá montáž a demontáž – zahradní skluzavku lze rychle a jednoduše sestavit v několika krocích. Xl dětská skluzavka – volně stojící obrovská skluzavka se svým dvojitým hřídelem postará o velkou a pestrou zábavu při uklouznutí.

S přípojkou na vodu – integrovaný vývod vody dělá skluzavku na xl vodní skluzavku. Smoby kvalita od roku 1924 – díky neustálé kontrole kvality, dlouholetým zkušenostem, použití kvalitních materiálů a nejmodernějšímu výrobnímu zařízení zajišťujeme bezpečnou hračku. Velký protiskluzový výtok zajišťuje měkké a bezpečné přistání.

Díky zavlažování je klouzání na zahradě v horkých letních dnech ještě zábavnější. Pro děti od 3 let – díky stabilnímu zábradlí, širokým schodům s protiskluzovou vrstvou a hlubokému těžišti je dětská skluzavka ideální pro chlapce a dívky od 3 let. Pokud chcete přezimovat skluzavku v dětském pokoji, je demontáž stejně jednoduchá.
ZnačkaSmoby #ad
VýrobceSmoby #ad
Výška23.43
Délka73.43
Hmotnost30.86
Šířka12.8
Číslo dílu310261
Modelka310261
Záruka1 rok.