Top 10 Razer Leviathan V2 pro – Soundbary

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Razer

#ad

černý, Razer Leviathan V2 – PC herní soundbar s Dolby 5.1 Surround Sound, výkonný subwoofer pro hluboké basy, ideální pro hry, filmy a hudbu

#ad
Razer #ad - Powered by razer chroma rgb pro ještě více možností přizpůsobení a ponoření: 18 zón osvětlení, bezpočet vzorů, dynamické světelné efekty během hry – rozsáhlé možnosti přizpůsobení RGB a ještě více ponoření s největším světovým osvětlovacím systémem pro herní zařízení. Razer mobilní aplikace a razer synapse pro skutečně osobní zážitek: od rgb osvětlení až po audio nastavení – pomocí našeho softwaru můžete svůj soundbar zcela pohodlně přizpůsobit individuálně pro vaši zábavu.

Kompaktní stolní formát pro zvuk vyplňující místnost při minimální velikosti: kompaktní soundbar se perfektně hodí pod váš monitor, a díky odnímatelným gumovým nožkám je soundbar přímo na vás, aby zůstal váš stůl pěkně uklizený, bez rušivých faktorů. Thx spatial audio pro široký, realistický zvuk: náš nejmodernější prostorový zvuk 7. 1 zajišťuje přesný zvuk a ještě realističtější, díky kterému filmy, detailní zvuk, hry a hudba skutečně ožívají.

Multiovladačový pc soundbar včetně subwooferu pro ostré, pronikavé basy: se 2 plnořadými ovladači, jasné výšky a hluboké, subwooferem vyzařujícím dolů a ještě mnohem více je náš systém zvuku vše v jednom ideální pro nekompromisní Hi-Fi zvuk a zcela nový akustický zážitek. Bluetooth 5. 2 pro bezpřechodový zvuk na pc a mobilních zařízeních: vychutnejte si průběžně optimální zvuk bez výpadků díky prakticky bezlatenčnému připojení Bluetooth a pomocí aplikace Razer Audio můžete zcela snadno přepínat mezi svým PC a až 8 dalšími zařízeními.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost3.09
Šířka19.69
Číslo díluRZ05-03920100-R3G1
ModelkaRZ05-03920100-R3G1
Záruka2

2. Razer

#ad

PC herní soundbar s plnohodnotnými ovladači, Bluetooth 5.0, napájení a audio přes USB typ C, Chroma RGB černý, kompaktní formát, Razer Leviathan V2 X

#ad
Razer #ad - Kompaktní formát pro zvuk vyplňující místnost při minimální velikosti: s délkou pouhých 400 mm je nejkompaktnějším soundbarem naší řady Razer Leviathan V2 a perfektně se hodí pod tvůj monitor – pro uklizené nastavení a živý, široký zvuk. Bluetooth 5. 0 bezpřechodný zvuk na pc a s mobilními zařízeními: vychutnejte si nejlepší zvuk bez výpadků díky prakticky bezlatenčnímu Bluetooth připojení a pomocí aplikace Razer Audio můžete zcela snadno přepínat mezi svým PC a mobilním zařízením dle vašeho výběru.

Pc soundbar s plnohodnotnými ovladači pro dynamický zvuk v kvalitě hi-fi: razer leviathan v2 x je vybaven 2 plnohodnotnými ovladači a 2 pasivními membránami pro jasné výšky a syté basy a nabízí vám strhující zvukový zážitek a nejlepší zábavu. Razer audio app a razer synapse pro individuální zážitek: od individuálního rgb osvětlení až po výměnu audio zařízení – pomocí našeho softwaru si můžete svůj soundbar zcela pohodlně přizpůsobit svému zábavnímu obsahu.

Powered by razer chroma rgb ještě více možností přizpůsobení a ponoření: 14 zón osvětlení, bezpočet světelných vzorů, dynamické světelné efekty během hry – rozsáhlé možnosti přizpůsobení RGB a ještě více ponoření s největším světovým osvětlovacím systémem pro herní zařízení. Podle výstupního napětí. Napájení a audio přes usb typ c optimální výkon s bezproblémovou konektivitou: razer leviathan v2 x je napájen kabelem USB typu C a je ještě energeticky účinnější*, aby vám nabídl dynamický zvuk s hlasitostí 90 dB při vzdálenosti 1 m a jednoduchou konektivitou.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.22
Šířka19.69
Číslo díluRZ05-04280100-R3M1
ModelkaRZ05-04280100-R3M1
Záruka1

3. Razer

#ad

Bezdrátová, Razer BlackShark V2 Pro 2023 – bezdrátová prémiová esportová náhlavní souprava Super širokopásmový mikrofon HyperClear Super širokopásmový mikrofon, ovladač Triforce Titanium 50 mm

#ad
Razer #ad - Výdrž baterie 70 hodin, nabíjení přes usb typ c – napájení několik dní na jedno nabití baterie: plně nabitá náhlavní souprava má výdrž baterie až 70 hodin, takže si můžete užívat nepřetržité konkurenční hraní s minimálním počtem minulého času. Razer hyperclear super širokopásmový mikrofon hd kvalita hlasu na profesionální úrovni: díky ještě větší šířce frekvenčního pásma dokáže tento odnímatelný mikrofon příští generace neuvěřitelně detailně zachytit váš hlas, aby váš tým slyšel každý z vašich snímků výstřely čistě, jasně a přirozeně.

Razer technologie hyperspeed wireless pro maximální reakční rychlost a spolehlivost: díky špičkovému bezdrátovému spojení s frekvencí 2, 4 GHz si užijete vysoký výkon a prakticky bezlatenční konkurenční hru se zvukem, který je dokonale synchronizovaný s vaší hrou. Profesionálně vyladěné audio profily fps pro přesný zvuk závislý na poloze jako u turnajových hráčů: vyladěno některými z předních světových atletů v e-sportu – uslyší jako profesionálové díky FPS audio profilům integrovaným v headsetu, které vám nabízejí maximální informace pro vaši maximální konkurenční výhodu.

Razer triforce titanium 50mm měnič: pro jasný, silný zvuk náš nový, vysoce moderní a speciálně vyvinutý design s membránami potaženými titanem pro ještě větší jasnost rozděluje ovladač na tři části pro individuální sladění výšek, středů a hloubek – pro ještě jasnější zvuk s vyváženými výškami a silnějšími basy. Zvukově izolační náušníky s ultra měkkou paměťovou pěnou – pro koncentraci bez přerušení a dlouhotrvající komfort při nošení: Uzavřené náušníky náhlavní soupravy se perfektně přizpůsobí vašemu individuálnímu tvaru hlavy a díky měkkému polstrování a prodyšné látce se postarají o maximální komfort bez rozptylování.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška7.52
Délka6.46
Hmotnost0.71
Šířka3.9
Číslo díluRZ04-04530100-R3M1
ModelkaRZ04-04530100-R3M1
Záruka24 měsíců

4. Razer

#ad

Subwoofer vyzařující dolů, Razer Nommo V2 Pro – Full-Range 2.1 herní reproduktor pro PC s bezdrátovým subwooferem 3palcový ovladač s hliníkovými fázovými plugy, černý

#ad
Razer #ad - Ještě více ponoření a možnosti přizpůsobení: oživte prostředí svého nastavení díky zónám zadní projekce na obou reproduktorech. Podporuje bezdrátový ovládací modul razer plná kontrola stisknutím tlačítka: tvůj razer nommo v2 pro můžeš ještě snadněji ovládat, když jej spárujete s bezdrátovým ovládacím modulem Razer dodávaným v dodávce.

Tak můžete nastavit hlasitost, ekvalizér a ještě mnohem více jednoduše ještě pohodlněji. Vyberte si z mnoha vzorů a zažijte ještě více ponoření díky dynamickým světelným efektům ve hře. 3palcový plnohodnotný ovladač s hliníkovými fázovými plugy pro přirozenou, křišťálově čistou akustiku: vychutnejte si absolutně přesně reprodukovaný zvuk a optimální čistotu díky páru výkonných 3palcových měničů s plným rozsahem, oba s hliníkovými fázovými plugy pro minimální odraz zvuku uvnitř reproduktorů. Thx spatial audio pro široký, díky kterému se filmy, detailní zvuk, realistický zvuk: náš nejmodernější prostorový zvuk 7.1

1 zajišťuje výjimečný zvuk a ještě realističtější, hry a hudba ožívají. Hluboké basy a jednoduchá konektivita: subwoofer systému je vybaven 5, a díky bezdrátovému designu máte minimalistické, který zajišťuje syté, 5palcovým ovladačem, výkonné basy a hloubky vyplňující místnost, uklizené nastavení s minimálním počtem kabelů. Subwoofer vyzařující dolů. Kompatibilita napříč platformami k zařízením usb a bluetooth: zažijte bohatý zvuk závislý na poloze na celé řadě různých platforem – ať už PC, PlayStation 4 a 5 přes USB nebo přes Bluetooth s mobilním zařízením dle vašeho výběru nebo Nintendo Switch.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška11.85
Délka20.67
Hmotnost22.71
Šířka10.43
Číslo díluRZ05-04740100-R3G1
ModelkaRZ05-04740100-R3G1
Záruka2 roky

5. Razer

#ad

Razer Nommo V2 – Full-Range 2.1-Gamingový reproduktor pro PC s kabelovým subwooferem 3palcový ovladač s plnohodnotnými plugy, THX Spatial Audio, černý

#ad
Razer #ad - Tak můžete nastavit hlasitost, ekvalizér a ještě mnohem více jednoduše ještě pohodlněji. Razer zadní projekční osvětlení chroma rgb. Podporuje bezdrátový ovládací modul razer plná kontrola stisknutím tlačítka – tvůj razer nommo v2 můžete ovládat ještě snadněji, pokud jej spárujete s ovládacím modulem Razer Wireless* přes Bluetooth.

Kompatibilita napříč platformami. Subwoofer vyzařující dolů s 5, které vyplní místnost, 5palcovému ovladači, si můžete svou zábavu ještě intenzivněji užívat s basy, syté basy – díky výkonnému 5, syté basy, který zajišťuje hluboké, 5palcovým ovladačem hloubky, které můžete slyšet a cítit.33palcový ovladač s plným rozsahem s hliníkovými fázovými plugy pro přirozenou, křišťálově čistou akustiku – vychutnejte si absolutně přesně reprodukovaný zvuk a optimální čistotu díky páru výkonných 3palcových měničů s plným rozsahem, oba s hliníkovými fázovými zástrčkami pro minimální odraz zvuku uvnitř reproduktorů.

Vyberte si z mnoha vzorů a zažijte ještě více ponoření díky dynamickým světelným efektům ve hře. Razer bezdrátový ovládací modul k dostání samostatně. Ještě více ponoření a přizpůsobení – díky zónám zadní projekce na obou reproduktorech oživí prostředí vašeho systému. S usb a bluetooth zařízeními – zažijte bohatý zvuk závislý na poloze na celé řadě různých platforem – ať už PC, PlayStation 4 a 5 přes USB nebo přes Bluetooth s mobilním zařízením dle vašeho výběru nebo Nintendo Switch.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška11.85
Délka20.67
Hmotnost5.73
Šířka10.43
Číslo díluRZ05-04750100-R3G1
ModelkaRZ05-04750100-R3G1
Záruka1 rok záruka výrobce

6. Razer

#ad

Razer Leviathan V2, PC herní soundbar černý & Charging Pad Chroma – bezdrátová rychlonabíječka

#ad
Razer #ad - Výrobek 2: gumovanÝ soft touch: soft-touch povrch nabíjecí stanice zabraňuje poškrábání nebo poškození zařízení při nabíjení a pogumovaná textura zajišťuje tolik přilnavosti, že nic nemůže spadnout. Produkt 2: powered by razer chroma rgb: díky 16, 8 milionu barev a velkému výběru efektů lze rgb podsvícení pod podlahu přizpůsobit pomocí Razer Synapse 3 PC a nabíjecí stanici synchronizovat se zařízeními Razer Chroma v příslušném nastavení.

Produkt 2: s razer charging pad chroma zůstávají přístroje vždy nabité a nastavení vypadá skvěle – rychlá bezdrátová nabíjecí stanice napájená Razer Chroma RGB. Produkt 1: kompaktní stolní formát pro zvuk vyplňující místnost při minimální velikosti. Produkt 2: rychlé bezdrátové nabíjení: díky výstupnímu výkonu až 10 W lze v rekordním čase nabíjet chytré telefony a přístroje jako sluchátka a sluchátka.

Se 2 plnořadými ovladači, subwooferem vyzařujícím dolů a ještě mnohem více je náš systém zvuku vše v jednom ideální pro nekompromisní Hi-Fi zvuk a zcela nový akustický zážitek. Produkt 1: bluetooth 5. 2 pro bezpřechodový zvuk na pc a mobilních zařízeních. Užívejte si průběžně optimální zvuk bez výpadků díky prakticky bezlatenčnímu připojení Bluetooth, a přes aplikaci Razer Audio můžete zcela snadno přepínat mezi svým PC a až 8 dalšími zařízeními. Náš nejmodernější prostorový zvuk 7.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad

7. Razer

#ad

HyperSpeed Wireless, Razer DeathStalker V2 Pro Red Switch – bezdrátová optická nízkoprofilová herní klávesnice lineární optické spínače, Bluetooth 5.0 rozložení qwertz DE | černá

#ad
Razer #ad - Díky povrchu z hliníku je klávesnice ještě robustnější a hodnotnější. Ultra plochý kryt s robustním hliníkovým povrchem: ploché pouzdro klávesnice zajišťuje neutrální polohu rukou a tím i hodiny hraní s vysokým komfortem.

Ultra dlouhá výdrž baterie 40 hodin: razer deathstalker v2 pro vydrží bez problémů celý den hraní a pomocí přiloženého USB-C kabelu jej můžete během provozu jednoduše znovu nabít. Laserem gravírované krytky tlačítek s ultra robustním povrchem: vynikající ochrana před opotřebením ve srovnání s běžnými klávesovými krytkami, s laserem gravírovanými nápisy, které vypadají lépe a dobře svítí i ve dne. Prvotřídní konektivita: zažijte hraní bez latence a okamžitou realizaci svých vstupů s naším špičkovým 2, 4 GHz připojením.

Odemkněte ještě více funkcí a hned spárujte 3 zařízení přes Bluetooth, mezi kterými můžete dynamicky přepínat. Ploché optické spínače od razer lineární: ještě rychlejší stisknutí tlačítek díky kompletně novým spínačům s kratším zdvihem tlačítek a životností 70 milionů úhozů tlačítek pro dlouhotrvající výkon.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer #ad
Výška11.02
Délka19.69
Šířka19.69
Číslo díluRZ03-04360400-R3G1
ModelkaRZ03-04360400-R3G1
Záruka1

8. Razer

#ad

Full-Range 2.0-Gaming reproduktor pro PC dva 3palcové ovladače s plným rozsahem, max. akustický tlak 96 dB, kompatibilita s napříč platformami černý, THX Spatial Audio, Razer Nommo V2 X

#ad
Razer #ad - Zadní kanály bass reflex pro hluboké, zesílené basy – zadní kanály byly navrženy speciálně jako L, aby vytvářely ještě silnější basy s ještě menším zkreslením při nízkých frekvencích. Akustický tlak 96 db pro silný zvuk vyplňující místnost – s maximálním akustickým tlakem 96 dB zajišťuje Razer Nommo V2 X hlasitý zvuk bez kompromisů.

I při max. Kompatibilita napříč platformami. Hlasitost si vychutnáte bohatý zvuk bez zkreslení a opravdu vlhkého zvuku. Dva 3palcové měniče s plným rozsahem, přirozený hi-fi zvuk – vybavený 2 plnořadými ovladači v 3palcovém formátu nabízí Razer Nommo V2 X nezaměnitelnou jasnost a objem v celém zvukovém spektru – perfektní vyvážená akustika pro váš zážitek ze zábavy. S usb a bluetooth zařízeními – zažijte bohatý zvuk závislý na poloze na celé řadě různých platforem – ať už PC, PlayStation 4 a 5 přes USB nebo přes Bluetooth s mobilním zařízením dle vašeho výběru nebo Nintendo Switch.

Thx spatial audio pro široký, díky kterému se filmy, realistický zvuk – náš nejmodernější prostorový zvuk 7. 1 zajišťuje přesný zvuk a ještě realističtější, detailní zvuk, hry a hudba ožívají. Max. Podporuje bezdrátový ovládací modul razer plná kontrola stisknutím tlačítka – tvůj razer nommo v2 můžete ovládat ještě snadněji, pokud jej spárujete s ovládacím modulem Razer Wireless* přes Bluetooth. Razer bezdrátový ovládací modul k dostání samostatně.
ZnačkaRazer #ad
VýrobceRazer (Europe) GmbH #ad
Výška7.2
Délka10.24
Hmotnost7.94
Šířka7.09
Číslo díluRZ05-04760100-R3G1
ModelkaRZ05-04760100-R3G1
Záruka1 rok záruka výrobce

9. ULTIMEA

#ad

3D prostorový zvukový systém, soundbar pro TV přístroje se subwooferem, ULTIMEA 5.1 Dolby Atmos Soundbar, Poseidon D60, 2 zadní reproduktory, soundbar Bluetooth 5.3 s nastavitelnými basy

#ad
ULTIMEA #ad - Nejvyšší kvalita zvuku díky hdmi-earc: s hdmi-earc si užijete vyšší šířku pásma a pokročilé možnosti přenosu zvuku pro bezztrátovou kvalitu zvuku. Díky technologii dolby atmos je zvukový zdroj přesně lokalizován a obklopí vás ze všech úhlů.

Křišťálově čistý dialog a 3d prostorový zvuk: soundbar má tři hlavní zvukové kanály, dva prostorové reproduktory a subwoofer pro skutečný prostorový zvuk 5. 1. Technologie bassmax od ultimea zajišťuje nízké frekvence a nastavitelné basy pro pulzující zvuk. Poseidon d60 však nepodporuje dekódování DTS. Přizpůsobitelný prostorový zvuk: dva prostorové reproduktory mají 6metrový prodlužovací kabel a jsou nastavitelné podle osobního vkusu a uspořádání prostoru.

Výsledkem je individuální a intenzivní zvukový zážitek. Rozšířené dekódování dolby atmos: poseidon d60 je kompatibilní s blu-ray a streamovacími službami jako Netflix a Prime Video. Zažijte zvuk, který se volně pohybuje ve 3D prostoru a umožňuje hlubší ponoření do příběhu. Zažijte intenzivnější zvukový zážitek: poseidon d60 s dolby atmos nabízí ještě realističtější trojrozměrnou zvukovou krajinu než běžné systémy.
ZnačkaULTIMEA #ad
VýrobceULTIMEA #ad
Výška2.76
Délka15.75
Hmotnost11.68
Šířka3.54
ModelkaPoseidon D60
Záruka2 roky

10. Razer

#ad

Držák kabelu a RGB podsvícení, Razer Leviathan V2 – PC herní soundbar & Firefly V2 – herní podložka pod myš s mikrostrukturovaným povrchem, černá

#ad
Razer #ad - Kompaktní soundbar se perfektně hodí pod váš monitor, aby zůstal váš stůl pěkně uklizený, a díky odnímatelným gumovým nožkám je soundbar přímo na vás, bez rušivých faktorů. Náš nejmodernější prostorový zvuk 7. 1 zajišťuje přesný zvuk a ještě realističtější, hry a hudba skutečně ožívají.

Užívejte si průběžně optimální zvuk bez výpadků díky prakticky bezlatenčnímu připojení Bluetooth, a přes aplikaci Razer Audio můžete zcela snadno přepínat mezi svým PC a až 8 dalšími zařízeními. Produkt 2: osvětlení hran po obvodu pro pohlcující herní zážitek. Produkt 2: powered by razer Chroma pro RGB osvětlení bez hranic. Produkt 1: kompaktní stolní formát pro zvuk vyplňující místnost při minimální velikosti.

Produkt 2: mikrostrukturovaný povrch pro sledování pixelů přesně, kalibrován pro všechny senzory myší. Produkt 1: thx spatial audio pro široký, detailní zvuk, díky kterému filmy, realistický zvuk. Produkt 1: multi-měnič pc soundbar včetně subwooferu pro ostré, pronikavé basy. Produkt 1: bluetooth 5. 2 pro bezpřechodový zvuk na pc a mobilních zařízeních.
ZnačkaRazer #ad