Top 10 Pistolen Zubehör 9mm – Nástroje pro výrobu pušek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RealAvid

#ad

RealAvid Handgun Smart Mat – 48,3 x 40,6 cm, červená vana na díly, Glock Smart Mat, 1911 a M&P vyberte si svůj styl rohož na čištění zbraně, 19 x 16, univerzální pistole, Glock

#ad
RealAvid #ad - Rolujte jej pro snadné skladování: tuto podložku už nebudete chtít odložit. Magnetický úsek drží velmi malé díly na místě. Poslouchejte hledání malých dílů. Pořiďte si tuto podložku na zbraně Glock. Když to uděláte, srolujte čisticí podložku Glock pro snadné skladování.

Udržujte své špinavé prsty daleko od klávesnice: už na youtube nehledejte směry odstraňování polí. Kromě toho jej lze snadno uložit, chrání vaši zbraň a stůl a má skvělou grafiku. Tyto jiné tlusté rohože na zbraních na tom nic nemají. Poté se naplocho rozbalí, když ji opět potřebujete. Kromě toho má dostatek polstrování na ochranu stolu před poškrábáním. Tyto grafiky jsou jasné, nápomocné a jednoduše sexy.

Chraňte svůj kuchyňský stůl: unavené rozpouštědlo poškozuje váš kuchyňský stůl? pokud se na pracovní podložku Glock rozlijí tekutiny jako rozpouštědla, perlí se a jednoduše ji setřete. Zklamání: narazíte na stůl a jehla se potáhne na zem. Přiložená přihrádka na díly je červená, abyste viděli díly. Na čisticí podložce glock jsou lekce nebo připomenutí, které potřebujete, abyste svůj Glock svlékli. Bohužel to možná budete muset udělat.
ZnačkaRealAvid #ad
VýrobceReal Avid #ad
Výška2
Délka17
Hmotnost1.1
Šířka6
Číslo díluAVGLOCKSM
ModelkaAVGLOCKSM

2. Boreblitz

#ad

Odolná proti roztržení, Boreblitz Běžecká čisticí šňůra, pistole a krátké zbraně, kalibr .44 & .45, s rukojetí, k čištění a vymazání, lze prát

#ad
Boreblitz #ad - Trvanlivost – vybavená stahovací šňůrkou odolnou proti roztržení a hmotností mosazi velikost kalibru je vyrytá a vysoce pevnou speciální tkaninou, která je stejně jako zapracované houby a gumové kuličky odolná proti všem známým čističům a prostředkům pro péči o zbraně, obdržíte vysoce kvalitní produkt.

Použití – proveďte mosaznou hmotnost pomocí stahovací šňůry odolnou proti roztržení ve směru střely. Rozsah dodávky – blesk v běžném prodejním balení s rukojetí pro protažení a kvalitním uzavíratelným sáčkem na zip pro čisté uložení po použití. Zlatá cena keiler award za nejinovativnější produkt 2012. Dvě integrované speciální houby v přední a zadní části čisticí šňůry slouží jako zásobník kapaliny.

44 / 45 krátkých zbraní se perfektně hodí pro vaše pistole a revolvery s kalibrem. Ty zajišťují konstantní a rovnoměrné rozložení tlaku a kapaliny. Optimalizováno kalibrem – mezinárodně patentovaný blesk boru pro kalibr. Pokud se čisticí šňůra zašpiní, můžete ji bez problémů prát v pračce při 30 °C. Díky tomu lze na jeden proces čištění simultánně použít až dva různé čisticí a pečující prostředky, jako jsou běhací čističe nebo olej na zbraně. 44 magnum /.
ZnačkaBoreblitz #ad
VýrobceNiebling Waffenpflege #ad
Číslo dílu9-44PS.21

3. BOOSTEADY

#ad

BOOSTEADY Pistole Reinigungsset Gun Cleaning Kit Handgun Reinigungsset für .22.357.38,9mm.45 Kaliber zur Waffenpflege und Waffenreinigung mit Bronzebohrpinsel Messing Jag Adapter

#ad
BOOSTEADY #ad - Waffenreinigungszubehör: gun cleaning kit enhalt Phosphor Bronze Bohrbürsten und Messingzacken, große und kleine Bronzeschlitzspitzen und 100 Stück Pistolenreinigungsflicken, Nylonbürste und Metallpistolenreinigungspicke.

Und. 45 cal. Kaufen sie im vertrauen: lebenszeit- und Geld-zurück-Garantie. Guter wert dauerhaft hohe Qualität. Waffenreinigungszubehör passt für. 22cal. ,. 357cal. /. Größe: 16, 51 x 9, 14 cm; 16-teiliges Pistolen Reinigungsset mit eine Reißverschlusstasche. 38cal. 9mm,. 40 cal. Boosteady handgun reinigungsset mit bronzebohrpinsel messing zur waffenpflege und Waffenreinigung Jag Adapter.

Hochwertige reißverschlusstasche: hält alles ordentlich und einfach zu bedienen. Hartnäckige Bereiche auf Ihrer Waffe zu reinigen. Qualität 26, 67 cm pistole reinigungsstange: 2 Stück Messingreinigungsstangen fädeln sich zusammen, um eine 26, 67 cm Stange zu bilden.
ZnačkaBOOSTEADY #ad
VýrobceBOOSTEADY #ad
Číslo díluGM00039

4. Raiseek

#ad

Pistolenreinigungsmatte, 40,4 x 24,9 cm Dunkelblau, gummierte Reparaturmatte, rutschfeste, Raiseek Reinigungsmatte

#ad
Raiseek #ad - Die werkzeugablagen halten Federn und andere Kleinteile beim Aufbau Ihrer Pistole organisiert. Gute größe zum Bauen Ihrer Kurzwaffe. Us-patent-design. Weiche polymer-oberfläche dieser pistolenreinigungsmatte schützt Ihre Pistole und Tischplatte.

Lösungsmittel und Öle können einfach mit einem Tuch oder Papiertuch abgewischt werden. Größe: 40, 4 x 24, beschichtete unterseite, 9 cm. Die versenkten abschnitte sind tief genug, um Öl und Teile davon abzuhalten, überall zu gehen. Rutschfeste, damit es nicht auf Ihrem Tisch verrutscht. Diese pistolenwartungsmatte hat Aufhängevorrichtungen, so dass Sie sie leicht waschen und aufhängen können. Das magnetische pad auf der rechten Oberseite der Pistolenmatte ist ideal, um Teile aus der Pistole zu platzieren. Hergestellt aus umweltfreundlichem Material, das keine Gerüche annimmt.
ZnačkaRaiseek #ad
VýrobceRaiseek #ad
Číslo díluRE-JWGM00168ZH
ModelkaRE-JWGM00168ZH

5. Flachberg

#ad

Flachberg 30.06 vyrovnávací patrony hliník 2 kusy červená 3006

#ad
Flachberg #ad - Vyrovnávací patrony chrání úderné čepy. Nebezpečné provádění manipulaci s vašimi zbraněmi.
ZnačkaFlachberg #ad
VýrobceFlachberg #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39

6. Hornady

#ad

Hornady 546512 DIESET 3 9X18 MAKAROV Pistole Custom Grade Reloading Die-Set Serie II DREI-Die-Set .364

#ad
Hornady #ad - Inklusive leicht zugänglicher Stanzschablone, Stanzform, Stanzform, Expander. Neues reißverschluss-Spindel-Design. Schlüssel flach auf Sure-Loc Verschlussringen. Elliptischer expander poliert für eine glatte Oberfläche.
ZnačkaHornady #ad
VýrobceHornady #ad
Výška2
Délka7.5
Hmotnost1.5
Šířka5
Číslo dílu546512
Modelka546512

7. WPW

#ad

Plstěná podložka pro péči o zbraně – čisticí podložka pro krátké zbraně 45 x 30 cm nebo dlouhé zbraně 100 x 30 cm 45 x 30 cm

#ad
WPW #ad - Protiskluzová fólie slouží současně jako kapalinová brzda, takže plsť dolů nevydává vlhkost. Samozřejmě chrání plstěný povrch také vaši zbraň před poškrábáním a poškozením. Edá podložka se skládá z otěruvzdorné, měkké speciální plsti s protiskluzovou fólií.

Ištění – čisticí podložku lze jednoduše čistit vlažnou mýdlovou vodou. Měkká plsť je savá, takže unikající olej jako zbraňový olej nebo čistič jako odmašťovač nebo čistič běžců a podobné kapaliny nekape na stůl. Přitom nezáleží na tom, abyste ji ochránili před poškrábáním nebo nárazy, zda svou zbraň rozložíte na plstěnou podložku, nebo zda ji použijete pouze jako jednoduchou podložku pro ruční práce.

Plstěná podložka může být užitečná také pro hodináře nebo jiné filigránské práce. Isticí podložku nebo podložku pro kutily z plsti lze použít k mnoha účelům. S pomocí této speciální podložky zůstane váš stůl nebo plocha, na které vyčistíte a rozložíte své zbraně, bez oleje a čistá. RozmĚry: 450 mm šířka - výška 300 mm - tloušťka 2 mm.
ZnačkaWPW #ad
VýrobceWaffenpflegewelt #ad
Výška0.12
Délka17.72
Hmotnost0.22
Šířka11.81
Číslo dílu990283
Modelka990283

8. DETECH

#ad

DETECH Univerzální pistole Bench Block pro M1911 Style Pistolen, 10/22s Gunsmith pistole Gunsmith Tools, Glock

#ad
DETECH #ad - Ideální pro pistolí m1911 a m1911 i jiné střelné zbraně 10/22s atd. Velikost: 1 – 5 / 16 " výška, průměr 4". Velmi užitečné pro odstranění a odtrhávání montážních kolíků, odstranění kladiva a připínáků, odtrhávání kluzných lišt, odstranění kolíků na spojení, odstranění hlavní pružiny, odtržení hledí, odtržení vyhazovacího kanálu, odstranění hledí a mnoho dalšího.

Jádra, drážky a otvory na obou stranách zjednodušují celou řadu úkolů. Vyrobeno z vysoce kvalitního odolného polyuretanu, nabízí vařič robustní, neposlední pracovní plochu pro celou řadu střelných zbraní. Zjednodušuje instalaci kolíků, mřížek a pružin. Perfektní pro demontáž a sestavení ručních palných zbraní.
ZnačkaDETECH #ad
VýrobceDETECH #ad
Číslo díluDE-LY0186-BK

9. BOOSTEADY

#ad

BOOSTEADY Univerzální sada na čištění pistolí Gun Cleaning Kit .22. 357. 38/9 mm. 45 kalibr čisticí sada pistolí bronzový vrtací kartáč a mosazné zuby s prázdnými lahvemi

#ad
BOOSTEADY #ad - Tětinové kartáče z fosforového bronzu a mosazných zoubků, velké a malé drážkované nylonové hroty, 1 nylonem opláštěný ohebný kabel, 50 kusů náplastí na čištění zbraní, 1 nylonový kartáč, 2 tyče na čištění zbraní 1 s rukojetími.

Isticí kabel: flexkabel potažený nylonem usnadňuje zavedení kartáčů do hlavně. Isticí pupínky z ušlechtilé oceli: pupínky z ušlechtilé oceli pomáhají čistit odolná místa na vaší zbrani. Doživotní záruka vrácení peněz: tyč stěrače, zoubky a štěrbinové špičky jsou vyrobeny z odolné a robustní bronzové mosazi, které mají doživotní záruku. A. 45cal. Model 357 funguje dobře pro 9 mm. Příslušenství k čištění zbraní zahrnuje:. 22cal, 1 hrot na čištění zbraní z kovu,. 357cal. /. 38cal. 9 mm, 1 nylonový kabel,. 40cal.
ZnačkaBOOSTEADY #ad
VýrobceBOOSTEADY #ad
Číslo díluGM00194
ModelkaGM00194

10. Fayelong

#ad

20, Gauge Gun Pistol Shotgun Cleaning, 410, 7,9mm Cal 12, Fayelong Barrel Cleaning Line .17. 22. 40. 50. 308. 380 cm 6, 28

#ad
Fayelong #ad - Dobrý poměr ceny a výkonu. Ištění zubů během 10 sekund. Hmotnost: cca 30 – 70 g pro různé kalibry. Nabízíme šňůrky na čištění běžeckých potřeb, pro malé i velké obchody.
ZnačkaFayelong #ad
VýrobceFayelong #ad
Výška1.18
Délka5.91
Hmotnost0.09
Šířka5.91
Číslo díluG03-SE
ModelkaG_UK Series