Top 10 Mikroskop für Kinder Ab 8 Jahre – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Educational Insights

#ad

Learning Resources GeoSafari Jr Sprechendes Mikroskop

#ad
Educational Insights #ad - Mit der stimme der naturschutzbiologin Bindi Irwin Mit zwei Lernmodi: Informationen und Quiz Inklusive mehrsprachiger Anleitung und Verpackung. Mit der stimme der Naturschutzbiologin Bindi Irwin. Mit zwei kinderfreundlichen Augenaufsätzen, damit junge Entdecker kein Auge zukneifen müssen. Mit zwei lernmodi: Informationen und Quiz. Mit 20 vorbereiteten Folien mit 60 Abbildungen. Inklusive mehrsprachiger Anleitung und Verpackung.
ZnačkaEducational Insights #ad
VýrobceLearning Resources #ad
Výška5.6
Délka10.1
Hmotnost1.5
Šířka8.1
Číslo dílu8801
Modelka8801

2. Kosmos

#ad

Nastavitelná velikost, KOSMOS 620844 Cyborg Hand – hydraulicky ovládaná XXL robotická ruka, experimentální schránka pro děti od 10-14 let, vhodná i pro leváky

#ad
Kosmos #ad - S touto stavebnicí vzniká přesně ovladatelná robotická ruka, která je třikrát větší než vlastní ruka. Jednotlivé díly stavebnice se zasunou dohromady nebo sešroubují pomocí přiloženého šroubováku – není nutné lepení.

Experimentální box cyborg-hand od kosmos je vzrušující směsí technického učení a dlouhotrvající zábavy při hraní pro děti od 10 do 14 let. To, co potřebujete kostry exo v reálném životě, se na stránkách s háčky prozrazuje. Dvojitá zábava: nejprve postavte, zatáčejte a šroubujte, pak vyzkoušejte a prozkoumejte.

Strukturovaný návod začíná vtipným dobrodružným komiksem a provede krok za krokem stavebním návodem. Vhodné pro leváky i praváky a všechny velikosti rukou. Chytit velké věci nebo sbírat malé díly nebo psát? Žádný problém. Jednoduše geniální: prsty se pohybují pouze tlakem vody – tak je hydraulika živě zprostředkována.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.42
Hmotnost2.12
Šířka16.93
Číslo dílu620844
Modelka620844
ZárukaZákonná záruka

3. CARSON

#ad

Carson BugView lapač živého hmyzu a lupa výzkumníků, ideální jako hračka pro objevitele a pomoc v domácnosti HU-10 hmyz

#ad
CARSON #ad - Zvětšovací výkon akrylové lupy: 5x. Hmyz jednoduše zachyťte pastí, pečlivě zkontrolujte a následně opět nezraněně propustí do svobody. Jednoduché ovládání jednou rukou; váží pouze 113 g. Bugview je lapač živých hmyzu s integrovanou lupou pro bližší průzkum.
ZnačkaCARSON #ad
VýrobceCarson #ad
Výška11.65
Délka5.44
Hmotnost0.25
Šířka4.25
Číslo dílu1555051
ModelkaHU-10
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Kosmos

#ad

Experimentální experiment, KOSMOS 657765 planety flummi, experimentální sada pro děti od 8 let, barevné flummis vlastní výroba, aktivita pro dětské narozeniny, skvělé barevné vzory

#ad
Kosmos #ad - Tipy a triky vysvětlují, jak lze nalévat planetové kruhy a ze sušených flummis se vytvoří barevný mobilní telefon. Náš tip: trochu granulátu na později vyzvednout, abyste prodloužili zábavu při skákání.

Vtipná experimentální sada od Kosos k vyzkoušení a objevování pro děti od 8 let. Jednoduše promíchejte speciální barevné granuláty v planetových formách nebo je rozetřete a vložte do vody. Mars, venuše, jupiter, saturn s pestrými planetami flummi vytvářejí děti svůj první skákací vesmír. Protože jsme upustili od přísad, ztrácejí kukliny po jednom až dvou dnech svoji pružnost. Již po několika minutách jsou fantasticky vzorované nafukovací míčky hotové.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657765
Modelka657765
ZárukaZákonná záruka

5. Kosmos

#ad

Bublající tekutiny, měnící se barvy, KOSMOS 642532 Big Fun Chemistry – bláznivá chemická stanice, laboratorní stanice, žhnoucí se sliz, experimentální schránka pro děti od 8 let

#ad
Kosmos #ad - Impozantní laboratorní stanice s mnoha různými nádobami a zařízeními podporuje hraní rolí a umožňuje chemické pokusy skutečným zážitkem. S bezpečnými chemikáliemi a jednoduchými pokusy cvičí děti s touto chemickou laboratoří správné zacházení s pipetou, zkumavkou, odměrkou atd.

Objevte téma chemie v hravých experimentech od firmy Kosmos – Mátové učení zcela mimochodem. Lesklý sliz, bublinkové tekutiny, měnící se barvy – ve 20 efektních a bezpečných experimentech objevují děti od 8 do 13 let základy chemie. Vzrušující přednosti pro začátečníky: bublající tekutiny, skvělé barevné zkoušky a noční zářící sliz – v návodu český jazyk nelze zaručit a na přehledných pokusných kartách je vše vysvětleno krok za krokem.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost2.47
Šířka16.93
Číslo dílu642532
Modelka642532
ZárukaZákonná záruka

6. Kosmos

#ad

Hravé experimenty pro malé výzkumníky, experimentální krabice pro děti od 5-8 let, Kosmos 602291 Moje první sada na experimentování – zcela jednoduchá

#ad
Kosmos #ad - V 21 překvapivých pokusech zcela hravě zjistíte, jak páčky a kladky fungují nebo co pohání vozidlo. To podporuje nejen zručnost prstů a plánovaný přístup, složte, ale také velkou zábavu.

Všestranná experimentální sada od kosos, která hravě zprostředkuje první technické vztahy dívek a chlapců. Věda v jízdě. Do země, do vody a ve vzduchu – s touto experimentální krabičkou si děti od 5 do 8 let všimnou každodenních technických jevů. Návod vhodný pro děti ukazuje všechny pracovní kroky na přehledných obrázcích a podporuje nezávislý výzkum i bez znalostí čtení – to pravé pro předškolní děti. Klepněte, zastrčte, nalepte a vyzkoušejte – zde je učení všemi smysly.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška3.15
Délka11.61
Hmotnost1.6
Šířka14.76
Číslo dílu602291
Modelka602291
ZárukaZákonná záruka

7. BUKI France

#ad

Mikroskop 50 experimentů, MR600, Buki

#ad
BUKI France #ad - Od 8 let. Barevně ilustrovaný návod český jazyk nelze zaručit. Mikroskop z kovu se skleněnými čočkami a okuláry pro pozorování prvotřídní kvality! 3 zvětšení: x 100 – x 250 – x 1000 HD.
ZnačkaBUKI France #ad
VýrobceBUKI France #ad
Výška12.68
Délka14.57
Hmotnost3.84
Šířka4.84
Číslo díluMR600
ModelkaMR600
Záruka1 rok záruka

8. AMOSTING

#ad

AMOSTING Jantarová vykopávací sada pro děti od 6 7 8 9 10-12 let, umělé fosílie hmyzu, vykopávání drahokamů k dětským narozeninám

#ad
AMOSTING #ad - Hra na hledání pokladu: jantar proti hmyzu bude vrcholem dětských truhel s pokladem a doplní drahokamy a minerály. Objevte fosílie hmyzu: s vědeckou sadou od amosting mohou děti zažít radost ze skutečného archeologického kopání a objevování.

Učitelé jej mohou také využít k tomu, aby učili žáky o fosiliích a hmyzu. Děti se stávají hledači pokladů, venku nebo uvnitř, kteří jako skutečný geolog ve škole, vykopávají 6 fosilií pryskyřice. Vzdělávací a zábavné: s naší kompletní sadou hrobů mohou děti zůstat zaneprázdněné a bavit se při školních pracích. Pak přiřaďte nalezený jantar k přiloženému návodu na třídění, abyste se dozvěděli více.

Oblíbený dárek na hraní pro chlapce a dívky, vhodný pro děti od 6 let. Hrací učení: sada na vykopávání fosilií dává dětem možnost simulovat skutečného horníka a vykopat pohřbené fosilie. Různé myšlení: co se naučíte? sběr vzorků jantaru vzbuzuje u vašeho dítěte zájem o oblasti, geologie, tvorba půdy, jako je tvorba fosilií, biologie a chemie.
ZnačkaAMOSTING #ad
VýrobceSHENZHENSHI BLACK TECH CO., LTD #ad
Výška1.77
Délka8.66
Šířka7.09
Číslo díluG8601
ModelkaG8601
Zárukano

9. National Geographic

#ad

National Geographic Science Magic Kit – Science Kit pro děti s 50 jedinečnými experimenty a kouzelnickými triky, skvělý dárek pro chlapce a dívky, chemickou sadou a STEM projektem

#ad
National Geographic #ad - Magie pro děti nebyla nikdy tak zábavná a ještě nikdy nebyla tak poučná. Magická přírodní věda pro děti, nechat zmizet zkumavku, které nadchnou – 20 vědeckých experimentů pro děti v této kouzelné chemické stavebnici je dechberoucí! Děvčata a chlapci mohou ohýbat vodou kovem, nechat plavat minci a mnoho dalšího.

Vaše show pro přátele a rodinu – každý experiment lze jako kouzelnický trik ukázat jako kouzelnický trik pro děti! S přiloženou kouzelnou hůlkou a bílými rukavicemi v této sadě dětských experimentů se vaše děti mohou přestrojit jako kouzelník. Samotný návod k experimentování je fascinizující – náš jedinečný návod k experimentování v této kouzelnické a výzkumné sadě obsahuje ilustrované návody vhodné pro děti a pohledy do vědy, přidali jsme do této dětské kouzelnické schránky chemickou laboratoř další návod k experimentování s dalšími 30 experimenty, že vaše děti chtějí po kouzelné show provádět ještě více vědeckých experimentů, které stojí za magií, techniky používané pravými vědci a mnoho fascinujících faktů! Dodatečné experimenty – protože víme, které lze provádět s běžnými domácími výrobky.

Pokud by vaše zkušenost byla méně než výjimečná, dejte nám vědět, abychom vám mohli problém vyřešit. Spokojenost zaručena – řada national geographic mint nabízí dětem vysoce kvalitní hračku pro učení a objevování, která dělá spoustu zábavy. Takové experimenty nikde jinde nenajdete.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška11.81
Délka8.66
Hmotnost2.14
Šířka3.15
Číslo díluNGMEGAMAGICINT
ModelkaNGMEGAMAGICINT

10. HUTACT

#ad

2000 x für Kinder, Erwachsene und Studenten, Wissenschaft, Präzisions-Biologie, Monokulares Mikroskop, Mikroskop mit Kits, Bildung, 40 x

#ad
HUTACT #ad - Hochauflösendes mikroskop mit doppelter beleuchtung: vorfall und übertragenes LED-Licht. Der runde bühnenstil kann in verschiedene Beobachtungswinkel gedreht werden. 3 arten von objektivlinsen wechseln Sie jederzeit die gewünschte Vergrößerung. Was sie erhalten 1 x mikroskop, 1 x handy-halter.

0, 65 na einlinsenkondensator bietet bessere Lichtverhältnisse und helleres Feld, um Exemplare zu beleuchten. Mit 100% gründlicher qualitätskontrolle bietet unser hochwertiges Mikroskop. Linke und rechte koaxiale grobe und feine Fokuseinstellung bietet präzise Position für scharfe und klare Bilder. Wenn sie fragen haben, 1 x wf10x okular, 1 x wf25x okular, 1 x bedienungsanleitung, kontaktieren Sie uns bitte, 1 x Bedienzubehör-Set, 1 x Satz Mikroskop-Folien, wir werden es in 24 Stunden lösen. Gleichzeitige beleuchtung maximale Vielseitigkeit, um sowohl transparente als auch feste Proben zu untersuchen.

Einfach zu verwenden und zu teilen: der 45-grad-monokular-mikroskopkopf reduziert die Belastung von Augen und Nacken für eine einfache gemeinsame Nutzung. Es ist ein ausgezeichnetes Mikroskop für Kinder und Hobbyisten, um Wissenschaften zu erkunden. Verbundbiologisches mikroskop mit 4-fachen, 10-fachen, 40-fachen achromatischen Objektiven mit hoher Vergrößerung und Weitwinkelobjektiven 10-fach- und 25-fach-Okularen. Ein satz von Slides kann die fantastischen winzigen Dinge erkunden.
ZnačkaHUTACT #ad
VýrobceHUTACT #ad
Výška0
Délka1.14
Hmotnost3
Šířka5.91
Číslo díluF03-703