Top 10 Mid Century Lampe – Instalace závěsných svítidel

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WOWEWA

#ad

E27 vintage závěsné svítidlo, černé stropní svítidlo, závěsné svítidlo, WOWEWA Retro průmyslové závěsné svítidlo, kovový lustr, závěsná lampa, industriální do kuchyně, chodby,, baru, renovace

#ad
WOWEWA #ad - Výškově nastavitelná: černé svítidlo ve venkovském stylu je 30 cm široké * 21 cm vysoké a víčko je 12 cm vysoké. Nedělejte si s tím starosti. Vstupní napětí: 220 V AC 60 Hz. Montáž je jednoduchá a rychlá. Závěsná lampa dosahuje perfektní rovnováhy mezi tvarem a funkcí a nabízí jak elegantní poutač pozornosti, předsíně, schodiště, přistání, pracovny, předsíně, vstupu, verandy, schodiště, nádvoří, obývacího pokoje, chodby, spíže, ložnice, venkovského domu, jídelny, předsíně, tak i praktické osvětlení.

Povrch kovového tělesa lampy vyžaduje přísné ošetření vypalovaným lakem, silné stropní fólie, který se snadno neoxiduje a nevybledne. Potřeba žárovky: závěsná lampa e27 je kompatibilní s led diodami Edison i se žárovkami žárovka se neprodává společně se závěsnou lampou. Na obrázku dva si můžete vybrat styl, jak chcete.

Kromě toho můžete použít pouze jednu z obou vrstev, mnoho tvarů: skládá se ze dvou silných kovových stínidel, lze je různě kombinovat. 100% záruka spokojenosti: neváhejte nás kontaktovat, nabízíme bezplatnou náhradu nebo vrácení peněz, pokud máte dotazy, pokud obdržíte vadné světlo. Retro závěsná lampa obsahuje výškově nastavitelný kabel až 100 cm; délku tedy můžete měnit podle svých preferencí a designu místnosti. Dobrá kvalita a dlouhá životnost: moderní vintage lampa je vyrobena z vysoce kvalitní, která je stabilní a pevná.
ZnačkaWOWEWA #ad
VýrobceWOWEWA #ad
Výška8.27
Délka11.81
Hmotnost1.98
Šířka8.27
Číslo díluWO-30cm-ZIFAHUO-UK
ModelkaWO-30LAMP-FBA

2. JHLBYL

#ad

JHLBYL Moderní kovový písek a nikl Sputnik lustr s paticí E27, kov, vintage stříbro, jídelny, závěsné svítidlo do ložnice, obývacího pokoje, kuchyně, 6 pramenů

#ad
JHLBYL #ad - Dodává se se dvěma prodlužovacími tyčemi 7, 9" / 20 cm a 3, 9" / 10 cm, vhodné pro nízké stropy. Tato lampa má jednoduchý vzhled a je vyrobena z kvalitního kovu. Rozměry. Stříbrný a pískový nikl-kovový lustr se stejně dlouhými rameny, jednoduchým tvarem a perfektními rozměry pro všechny obytné prostory.

60 w na žárovku, můžete nainstalovat stmívatelnou žárovku. Nastavitelná výška. Výšku zavěšení lze u tohoto závěsného svítidla libovolně zvolit. Snadná instalace – ramena závěsného svítidla jsou předem propojená a namontovaná. Vše, co musíte udělat, je vést kabel světelným sloupkem a stropem a pak je upevnit na místě.

Iroké použití – lustry ve tvaru sputnik s elegantním vzhledem lze použít jako závěsná svítidla do obývacího pokoje, závěsná svítidla do jídelny, ložnice, kuchyňská stropní svítidla a jako svítidla pro restaurace, bary, kavárny a haly. Bez žárovky – led / cfl / edison žárovka / žárovka je k dispozici, objímka žárovky E27, ac 220 v-240 v, max.
ZnačkaJHLBYL #ad
VýrobceJHLBYL #ad
Výška16.54
Délka22.05
Hmotnost3.09
Šířka22.05

3. Aigostar

#ad

Kovová drátěná klec, průmyslová závěsná lampa, závěsná lampa, černá, Aigostar Vintage závěsné svítidlo se šňůrkou, lampa na jídelní stůl, E27 retro závěsná lampa

#ad
Aigostar #ad - Po zapnutí vytváří drátěné stínidlo fascinující světelný efekt. Upozornění: Žárovka není součástí dodávky. Geometrické závěsné svítidlo díky geometrickému, lineárnímu stínidlu závěsného svítidla se tato lampa perfektně hodí do každého stylu bydlení. Nabízíme skvělý zákaznický servis, pokud máte jakékoliv dotazy k průmyslovému závěsnému svítidlu, dejte nám vědět.

Ideální pro kuchyňské ostrůvky, jídelny, obývací pokoje, chodby nebo jiné obytné použití.60 w; požadavek na žárovku: žárovka e27. Detaily závěsné lampyrozměry cca 250 × 1100 mm; výkon: max. Svým elegantním designem vyniká v každé místnosti, kuchyni nebo ložnici, dveřní lišty, ať už v obývacím pokoji, kuchyni nebo ložnici. Závěsná lampa e27průmyslové závěsné svítidlo je vybaveno univerzální paticí e27, která se snadno instaluje a snadno vyměňuje.

Trvanlivý a bezpečný klecový lustr je ručně svařovaný z vysoce kvalitního kovu, ekologická barva na pečení při vysokých teplotách, bez ztráty barvy, bez zápachu, šetrný k životnímu prostředí a má dlouhou životnost. Průmyslové závěsné svítidlo závěsné svítidlo se vyznačuje moderním designem středního century, kavárny, který představuje inovativní směs moderního a rustikálního stylu. Volitelné žárovky: led žárovky / energeticky úsporné žárovky / halogenové žárovky.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška43.31
Délka9.84
Hmotnost1.37
Šířka9.84
Číslo dílu220037
Modelka220037

4. EGLO

#ad

Přírodní, hygge, závěsné svítidlo z oceli, lampa do obývacího pokoje, EGLO Závěsné svítidlo Amsfield, závěsná s, lampa na jídelní stůl, dřevo v přírodních barvách, 1 závěsná lampa vintage, boho

#ad
EGLO #ad - Rovky nejsou součástí dodávky; filament led světelný zdroj je k dostání samostatně pod eglo 110009; vhodné pro každý světelný zdroj s paticí E27, maximálně 60 W v každé objímce; stmívatelné podle použitého světelného zdroje.

Rozměry: výška: max. Závěsná lampa nabízí svým zvláštním designem zlatým hřebem v každé místnosti – ať už v kuchyni, v obývacím pokoji nebo v jídelně nad jídelním stolem. Závěsné svítidlo z oceli s dekorativním stínidlem z dřevěného pletiva v přírodních barvách se bez problémů začlení do trendů jako vintage, příroda, boho a hygge. Pokud je závěsná lampa zapnuta, vzniká díky pletenému stínidlu fascinující souhra světla a stínu. 110 cm, průměr: 38 cm.
ZnačkaEGLO #ad
VýrobceEGLO #ad
Výška43.31
Délka0
Hmotnost1.94
Šířka0
Číslo dílu49771
Modelka49771
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. bamyum

#ad

Obývací pokoj, vintage závěsná lampa,, kuchyňská lampa, stínidlo na lampu, bamyum Kuchyňská lampa Champion, stropní svítidlo, Ø 35 cm, závěsná lampa, závěsná žlutá, skandinávské závěsné svítidlo

#ad
bamyum #ad - Materiál a barva: materiál lampy do dětského pokoje je kov. Další použití: retro závěsné svítidlo, obývacím pokoji, jídelní stůl má dlouhou životnost a dlouhou životnost. Barva závěsné lampy na jídelní stůl je žlutá. Díky vyměnitelným světelným zdrojům si vyberete svou individuální intenzitu světla.

U této lampy do kuchyně se používají LED, halogenové a rustikální osvětlení. Vnitřní strana stínidla lampy je bílá. Technické informace: objímka lampy do obývacího pokoje je stropní lampa e27, maximálně 60 w, včetně žárovky: ne. Snadná instalace a zákaznický servis: lampa do ložnice se zasílá se všemi instalačními zařízeními a instalace lampy do dětského pokoje je velmi jednoduchá. Ať už jednotlivě nebo v kombinaci s několika, najde místo nad pultem, barem nebo jídelním stolem.

Kabel lampy má délku 120 cm a lze jej libovolně zkrátit. Tuto lampu lze použít se stmívačem. Napětí lampy: 120-240 V. Průměr retro závěsného svítidla je 30 cm a výška stínidla je 20 cm. Retro design: zajistěte přímé osvětlení požadované oblasti. Dekorativní a funkční osvětlení se výborně hodí pro použití v hotelu, restauraci, kavárně, dětském pokoji, ložnici, kuchyni a kanceláři.
Značkabamyum #ad
Výrobcebamyum #ad
Výška7.87
Délka13.78
Hmotnost2.08
Šířka13.78

6. GLZXMQBP

#ad

Dekorativní osvětlení, kuchyň, GLZXMQBP Vertigo lampa 80 cm retro lustr závěsná svítidla, moderní design, kreativní LED lampa, E27,, sklolaminát + polyuretan klobouk látka, obývací pokoj, koupelna

#ad
GLZXMQBP #ad - Retro lustr. Svítidlo má výšku 21 cm a je vybaveno nastavitelným závěsným drátem 200 cm. Retro závěsné svítidlo snadná instalace a vynikající účinek. Lze instalovat žárovky do 42 W. Jsou vyrobeny z páječky, což zcela porušuje filozofii designu.

Průměr vintage stínidla: 80 cm / 100 cm / 120 cm / 140 cm. Klobouk navržený lustr se velmi dobře hodí do interiéru a může vytvořit perfektní dekorativní osvětlení pro obývací pokoje, kavárny, galerie, kanceláře, kluby, kuchyně, výstavní prostory atd. Lampy lze umístit shora dolů a lze je libovolně instalovat podle stylu místnosti. Na trhu existuje mnoho verzí lustrů se slaměným kloboukem.

Ztratila smysl pro eleganci. Vintage lustr je vhodný pro všechny led žárovky a žárovky s paticí e27. Retro závěsná svítidla přidejte na strop exkluzivní lustry, abyste svůj domov naplnili leskem, elegancí a krásou. Lustr z polyuretanu + elastická látková krytka ze skelných vláken má lehký a romantický vzhled. Pohybuje se větrem a je úžasnější než na obrázku.
ZnačkaGLZXMQBP #ad
VýrobceGLZXMQBP #ad
Číslo dílu385-013-037

7. bamyum

#ad

Vintage, Ø 40 cm, závěsná velká, jídelní stůl, jídelní stůl, vintage, kuchyňská lampa, kov, E27, závěsné svítidlo, vintage, bamyum Závěsná lampa, stropní lampa, závěsná lampa do obývacího pokoje

#ad
bamyum #ad - Materiál a barva: materiál závěsné lampy bamyum do obývacího pokoje je kov. Vnitřní strana kuchyňské lampy visící vintage je zlatá. Tuto lampu na jídelní stůl lze použít se stmívačem. Dekorativní a funkční osvětlení se výborně hodí pro použití v hotelu, kavárně, ložnici, obývacím pokoji, kuchyni a kanceláři.

Snadná montáž a zákaznický servis: stropní svítidlo do obývacího pokoje se dodává se všemi instalačními zařízeními a instalace lampy na jídelní stůl je velmi jednoduchá. Vintage styl a vysoká kvalita: díky vintage a modernímu dekorativnímu designu lze toto závěsné svítidlo použít v každé místnosti domu nebo restaurace: závěsná lampa obývací pokoj, lampa do jídelny, kuchyňská lampa, stropní lampa do ložnice, závěsná lampa na jídelní stůl vintage, bar dekorace, lampa do obývacího pokoje, závěsné svítidlo vintage. Technické informace: patice závěsné lampy je e27 závěsné svítidlo vintage maximálně 60 w, včetně žárovky: ne.

Pokud máte problémy nebo dotazy se stínítkem závěsného svítidla, můžete se obrátit na náš zákaznický servis a okamžitě obdržíte odpověď. Led, halogenové a rustikální žárovky jsou s touto závěsnou lampou kompatibilní s obývacím pokojem. Jednoduchá montáž umožňuje nekomplikované upevnění na strop. Další použití: retro závěsné svítidlo, dětském pokoji, restauraci, jídelní stůl má dlouhou životnost a dlouhou životnost. Barva ručně malované lampy do jídelny je antická měď.
Značkabamyum #ad
Výrobcebamyum #ad
Výška9.06
Délka15.75
Hmotnost2.77
Šířka15.75
ModelkaBMM2070PXXX06

8. MZStech

#ad

MZStech Moderní lustr, závěsné svítidlo ze zeleného skla se zlatou mědí závěsné svítidlo závěsná lampa

#ad
MZStech #ad - Balení obsahuje skleněné stínidlo, drát, držák zlaté měděné závěsné lampy, stropní upevnění a šrouby. Nastavte délku kabelu na 1, 2 m 47''. Použijte lampu e27, lampa není součástí dodávky. Pevně propojená, bezpečná a snadná instalace. Délka měděného držáku lampy činí 10 cm, velikost zeleného skleněného stínidla je 20 * 20 * 30 cm D * Š * V. Perfektní závěsná lampa do kuchyně, k jídelnímu pokoji, baru, kavárně, ložnici, klubu atd. Vhodné pro eu 210 V-240 V.
ZnačkaMZStech #ad
VýrobceMZStech #ad
Výška11.81
Délka7.87
Hmotnost2.56
Šířka7.87
Číslo díluSG-Green-M2-GCID
ModelkaSG-Green-M2-GCID

9. FORCOSO

#ad

Chodby, Boho lampa Ratan, závěsná rustikální, jídelny, do ložnice, FORCOSO Závěsné svítidlo Ratan, stropní lampa ratan E27 Ø 30 cm, kuchyně – hnědá, spletená závěsná lampa koš, obývacího pokoje

#ad
FORCOSO #ad - 40 w. Standardní patice e27 toto ratanové závěsné svítidlo je kompatibilní s různými paticemi e27. Náš výrobek neobsahuje žárovky. Odpovíme na vaše dotazy do 24 hodin. Velikost a výška nastavitelná závěsná lampa stínidlo ratanu velikost: výška 27 cm x průměr 30 cm; průměr stropní patice: 10 cm; maximální délka nastavitelného kabelu je 131 cm, příslušnou délku můžete přizpůsobit skutečným potřebám a toto stropní stínidlo nainstalovat v jakékoli výšce, což je pohodlné pro použití.

Přírodní materiál a vynikající designzávěsné svítidlo z ratanu, vynikající struktura síťoviny, podtrhuje nádhernou uměleckou atmosféru, obývacího pokoje z přírodního, světlo vyzařuje světlo zevnitř ven, vytváří elegantní a módní atmosféru bydlení, ekologické a zdravé. Jmenovitý výkon: max. Snadná instalace a skvělý zákaznický servis naše moderní jednoduché/rustikální vintage pletené závěsné svítidlo se všemi montážními díly a přiloženým návodem k obsluze lze jednoduše sestavit podle návodu k instalaci.

Iroké použití závěsná lampa boho style kombinuje vintage a jednoduchý styl, jídelnu, perfektní pro obývací pokoj, čajovnu, ložnici, kuchyň, kavárnu, halu, bar, které vašemu prostoru dodají eleganci a obklopí jej uvolněným okolním světlem. Rustikální vintage styl, kvalitního papíru a ručně vyrobeného stínidla z tkaného lana, které je bezpečné, perfektní pro domácí dekoraci. Kromě toho může naše závěsné svítidlo také zlepšit vkusnou a uměleckou atmosféru místnosti.
ZnačkaFORCOSO #ad
VýrobceFORCOSO #ad
Výška7.48
Délka12.2
Hmotnost2.65
Šířka12.2
Číslo díluMD081013-2
ModelkaMD081013-2

10. JZCDR

#ad

Výškově nastavitelná ptačí klec, jídelnu,, závěsné svítidlo, lustr, E27 Retro ručně vyrobená závěsná lampa, Boho styl závěsné svítidlo pro restauraci, JZCDR Vintage závěsná lampa ze dřeva, dekorace

#ad
JZCDR #ad - Pokud je závěsná lampa zapnutá, vzniká díky stínidlu fascinující souhra světla a stínu. Použití může nejen osvětlit, ale také dobře vyzdobit váš dům, kavárna, obývací pokoj, kuchyň, schodiště, restaurace, bar, ložnice, půda, chodba, jako je pracovna, byt.

Velikost závěsného svítidla průměr 35 cm, výška 32 cm, výška 45 cm/průměr 23 cm, vyberte si tu správnou velikost pro váš pokoj. Materiál masivní dřevo, molům, které bylo zpracováno, má odolnost proti korozi, pevné a trvanlivé. Rovka není součástí dodávky, patent č. Délku vintage světelného řetízku můžete přizpůsobit podle svého vkusu a stylu.

Retro závěsná lampa lampa v minimalistickém stylu, elegantní a jasné linie, snadná instalace, není nutné kupovat další světelné zdroje, jednoduchý dřevěný dekor, ideální pro domácí osvětlení. Jedinečný design lustr vypadá jako ptačí klec, díky jednoduchému designu je ideální pro moderní a rustikální domy. 015023096-0001. 120 cm poutko výškově nastavitelné.
ZnačkaJZCDR #ad
VýrobceJZCDR #ad
Výška12.6
Délka9.06
Hmotnost2.16
Šířka9.06
Číslo díluZH2061
ModelkaZH2061