Top 10 Matrosin Kostüm Damen – Klobouky pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Smiffys

#ad

černý a bílý, s upevněnými ušima zajíce, Halloween! Smiffys Teeparty-Březnový zajíc

#ad
Smiffys #ad - Ajová party zajíci cylindrická vložka s ušima zajíce pro dámy, perfektní na karneval, Halloween nebo tematické party. Snadné přenášení díky lehkému materiálu. Jedna velikost, vhodný doplněk k vašemu převleku – hitem na každé party. Rozsah dodávky: 1 smiffys dámská čajová party zajíček válec s ušima zajíce, neobsahuje: top, barva: černá a bílá, velikost: One Size. Ideální pokrývka hlavy pro každý zajíc outfit, suché čištění.
ZnačkaSmiffys #ad
VýrobceSmiffys #ad
Výška0.71
Délka16.85
Hmotnost0.04
Šířka15.67
Číslo dílu45024
Modelka45024

2. Syhood

#ad

12 kusů plachetnických klobouků modré s bílou kapitánskou čepicí Námořnická čepice pro muže Dámy Kostým Příslušenství Převlek Party jemný styl

#ad
Syhood #ad - Vícenásobné použití: tento námořnický klobouk se hodí pro halloweenské kostýmy, námořnické kostýmy, plavby, hraní rolí, plachtění, rybaření, party na lodi, dovolené, divadelní představení a tak dále.

Spolehlivé materiály: z kovu, bavlny a polyesteru s modrými a bílými pruhy, modro-bílý plachetnický klobouk vypadá dobře a před námořnickým kloboukem se nachází zlatá kotva. Co dostanete: k dispozici je 12 kusů modrých s bílými námořnickými čepicemi, které jsou vhodné pro party Cosplay a díky tomuto jednoduchému ornamentu můžete udělat skvělého, hezkého námořníka.

Velikost: modrobílý plachetní klobouk měří cca 56 cm, lze ji upevnit sponou do vlasů, výška 8 cm, vhodná pro většinu dospělých a starších dětí, aby se přizpůsobila menším hlavám. Veselé party klobouky: tyto námořnické klobouky se hodí pro námořní tématickou party a můžete si ozdobit hlavu těmito námořnickými klobouky, aby si party mohli lépe užívat děti i dospělí.
ZnačkaSyhood #ad
VýrobceSyhood #ad
Číslo díluSyhood-Sailor Cap-01
ModelkaSyhood-Sailor Cap-01

3. Hatstar

#ad

Muže, dospělé, Hatstar Kapitánská čepice | nastavitelná námořnická čepice | jachta loď loď námořní čepice | na karneval & masopust | pro ženy

#ad
Hatstar #ad - Nastavitelná velikost | optimálně padne většině dětí a dospělých. Kapitánská čepice se hodí také na oktoberfest, rozlučky se svobodou, Halloween, svatební oslavy, maškarní party, na slavnosti na pláži, námořnické kostýmy atd.

Díky tomu můžete velikost optimálně přizpůsobit své hlavě. Klasický a elegantní vzhled | typický tvar, stylový se zlatou kotvou, tmavým kšiltem, zlatou olivovou ratolestí a šňůrkou, které jsou typickými znaky námořnické kapitánské čepice. Na zadní straně se nachází nastavitelný řemínek, jako u baseballové čepice. S naším kapitánským kloboukem jako námořnickým kostýmem se budete odlišovat od davu. Různé příležitosti | jako doplněk masopustu a karnevalu vždy klasika.
ZnačkaHatstar #ad

4. Syhood

#ad

6 kusů námořnické čepice kapitánská čepice námořnický klobouk modrý s bílými plachetnicemi pro děti námořnictvo kostým příslušenství, převlek party klasický styl

#ad
Syhood #ad - Co dostanete: k dispozici je 6 kusů modrých s bílými námořnickými čepicemi, které jsou vhodné pro party Cosplay a díky tomuto jednoduchému ornamentu můžete udělat skvělého, hezkého námořníka.

Veselé party klobouky: tyto námořnické klobouky se hodí pro námořní tématickou party a můžete si ozdobit hlavu těmito námořnickými klobouky, aby si party mohli lépe užívat děti i dospělí. Spolehlivé materiály: z kovu, bavlny a polyesteru s modrými a bílými pruhy, modrý s bílým plachetnicím kloboukem vypadá dobře a před námořnickým kloboukem se nachází zlatý. Velikost: modrobílý plachetní klobouk měří cca 56 cm, výška 8 cm, lze ji upevnit sponou do vlasů, vhodná pro většinu dospělých a starších dětí, aby se přizpůsobila menším hlavám.

Vícenásobné použití: tento námořnický klobouk se hodí pro halloweenské kostýmy, dovolené, hraní rolí, party na lodi, rybaření, plavby, námořnické kostýmy, plachtění, divadelní představení atd.
ZnačkaSyhood #ad
VýrobceSyhood #ad
Číslo díluSyhood-Sailor Cap-01
ModelkaSyhood-Sailor Cap-01

5. Balinco

#ad

Balinco Kapitánská čepice pro pány a dámy – kostým pro dospělé a děti – perfektně se hodí pro masopust & karneval – jednotná velikost

#ad
Balinco #ad - Vhodné také pro různé tematické party, rozlučky se svobodou a dovolenou. Kapitán na nadcházejících masopustních a karnevalových oslavách nebo tematických oslavách. Zlatý hřeb na každé party nebo také pro příští cestu mallorcy! klasický a elegantní vzhled – typický tvar, stylový s bílou korunou, tmavým kšiltem a zlatožlutou šňůrkou, což je známo, klasické vlastnosti námořnické čepice resp.

Materiál: 100% polyester. Optimální doplněk ke kapitánskému kostýmu nebo námořnickému kostýmu. Různé příležitosti – nejen jako karnevalový a masopustní kostým / doplněk klasika.

Kapitánské čepice. Absolutní hit na každé party – obleč se jako kapitán, resp. Jedna velikost / univerzální velikost – stabilní, vhodné pro nošení a optimálně se hodí – pokrývka hlavy čepice pro dospělé, i starší děti od cca 12 let, která by se na základě univerzální velikosti měla hodit na každou hlavu.
ZnačkaBalinco #ad
VýrobceBalinco #ad

6. NETUME

#ad

Party klobouk pro dospělé námořnictvo čepice dámský/pánský námořnický klobouk kapitán doplňky na, bílá kapitánská čepice pánská ideální námořní kostým doplňky, Kapitánská čepice Námořnická čepice

#ad
NETUME #ad - Perfektní kombinace modré a bílé podtrhuje námořní téma a díky tomu vypadá tato kapitánská čepice námořní čepice řádně a dokonaleji. Pohodlná a prodyšná látka tento námořnický klobouk je vyroben převážně z kvalitní polyesterové bavlněné tkaniny, která je odolnější než tvrdé materiály.

Ideální příslušenství na party party klobouk pro dospělé je rozhodně ideální doplněk na party námořní námořnické kostýmy, plážové svatby a rozlučky se svobodou. Módní designcelý bílý námořnický klobouk má klasický a módní modro-bílý proužkový design. Námořnická čepice má trojrozměrný střih, tvar čepice je ergonomičtější, dobře sedí, látka je pohodlná a prodyšná a není dusná. Unisex toto je unisex kapitánská čepice. Pokud ho nosí děti, který se hodí k vašemu vlastnímu oblečení.

Velikost klobouku je jedna velikost a je vhodná pro většinu dospělých a teenagerů. V každodenním životě můžete použít také námořnický klobouk, aby upoutal pozornost všech. Pečlivý design a zpracování činí čepici dlouhou životnost a snadno se kombinuje. Kromě toho se námořnický klobouk hodí také pro halloweenské kostýmové party, barové kluby a hry na role. Skvělý tvar je rozhodně dost, doporučuje se použít jehlu do vlasů, aby se upevnily na menší hlavu.
ZnačkaNETUME #ad
VýrobceNETUME #ad
Číslo díluYTF-sh920

7. Syhood

#ad

Námořnický klobouk námořní jachta modrá kapitánská čepice s bílým plachetnickým kloboukem námořník klobouk na kostým příslušenství dospělí miminko ženy dítě nastavitelný styl

#ad
Syhood #ad - Rozmanité možnosti použití: tento klobouk námořníka se hodí pro halloweenské kostýmy, rybaření, dovolenou, námořnické lodní party, hraní rolí, plachtění, plavby, divadelní představení atd. Velikost: modrá s bílým plachetničním kloboukem, výška 3, velikost je cca 22, 1 palce / 8 cm, s nastavitelným páskem na zadní straně, vhodný pro většinu dospělých a starších dětí, a lze jej upevnit pomocí sponek do vlasů, 05 palců / obvod 56 cm, aby se přizpůsobil malým hlavě.

Co dostanete: k dispozici je modrá s bílými námořnickými klobouky, které se hodí pro Cosplay party a díky tomuto jednoduchému ornamentu můžete udělat skvělého, hezkého námořníka.

Veselé párty klobouky: tato námořnická čepice se hodí pro námořní tematickou oslavu a můžete ozdobit hlavu těmito námořnickými klobouky, aby si mohli party lépe užívat děti od 6 let i dospělí. Spolehlivé materiály: z kovu, bavlny a polyesteru s modrými a bílými pruhy je modrá s bílým plachetnickým kloboukem stylová a před námořnickým kloboukem se nachází zlatý.
ZnačkaSyhood #ad
VýrobceSyhood #ad
Číslo díluSyhood-040810C03
ModelkaSyhood-040810C04

8. Balinco

#ad

Pavoučí síťka, Halloween, klobouk čarodějnice, sexy, cosplay, gotika, karneval, čelenka s pavoukem, pavučina, čarodějnický doplněk, Balinco Dámská čelenka do vlasů pavouci

#ad
Balinco #ad - Univerzální velikost: čelenka balinco nabízí nejen rozmanité možnosti převleku, ale také příjemný komfort při nošení. Decentní černá růže slouží jako další ozdoba a upoutá pozornost na vás. Perfektní vzhled: dodejte svému outfitu poslední nádech a využij čelenku k dokonalému doplnění kostýmu.

Naše čelenka se vyznačuje decentním motivem pavučiny, který zdůrazňuje malý pavouk. Díky své flexibilní jednotné velikosti se pohodlně přizpůsobí různým tvarům hlavy, aniž by rušivě tlačil. Nenechte si ujít šanci učinit z vašeho dalšího obložení něco mimořádného a objednejte nyní! Rozsah dodávky: 1x čelenka Balinco Spinnen. Mnohostranně použitelný: naše ozdoba do vlasů je pestrý doplněk ke kostýmu, který lze použít při strašidelných halloweenských nocích i na bouřlivých večírcích na karnevalu, resp.

Doplněk pavouků je ideálním doplňkem pro ještě působivější vzhled vašeho převleku. Masopustu. Nápadné a krásné: těšte se na reakce lidí a vzbuďte rozhled, když tě uvidí s čelenkou balinco spinen. Navíc ji zdobí elegantní síť, která zesiluje pochmurnou náladu.
ZnačkaBalinco #ad

9. NETUME

#ad

Party klobouk pro dospělé námořnictvo čepice dámská ideální námořnický kostým námořnický klobouk kapitán, kapitánská čepice námořnická čepice, kapitánská čepice pánská nastavitelná námořní doplňky

#ad
NETUME #ad - Kromě toho se hodí také pro halloweenskou maškarní akci, barové kluby a cosplay. Hrany klobouku se nedají snadno otřít a nosit a lze je používat dlouho. Ideální doplněk pro party tento klobouk pro dospělé námořnický klobouk je rozhodně ideálním příslušenstvím na party pro jachty s námořním tématem, plážové svatby a rozlučky se svobodou.

Jedinečný design na kapitánské čepici se nachází přesně vyšívané logo kotvy a vnější vrstva pvc krempy je rovněž ovinutá jemnými pšeničnými výšivkami. Skvělý tvar je rozhodně dost, aby upoutal pozornost všech. Vysoce kvalitní materiálynámořnický klobouk je lehký a snadno se přepravuje. Pro každého tato pánská unisex kapitánská čepice nastavitelná. Hlavním materiálem je vysoce kvalitní a pohodlná polyesterová bavlněná tkanina, která je odolnější vůči opotřebení než tvrdé materiály.

Geniální spojení barev bílé, černé a zlaté námořnické čepice dodává této námořnické čepici pořádně a perfektně vypadá. Perfektní dárekmůže existovat skupina přátel nebo rodinných příslušníků, kteří milují námořní dobrodružství nebo sny o plachtění, pak je tento námořnický klobouk perfektním dárkem pro vás. V každodenním životě jej můžete také použít ke kombinování vlastního oblečení. Kapitánská čepice je vybavena nastavitelným popruhem na zadní straně, který lze přizpůsobit vaší velikosti.
ZnačkaNETUME #ad
VýrobceNETUME #ad
Výška1.97
Délka8.66
Hmotnost0.12
Šířka5.91
Číslo díluBJYTF-sah37

10. Syhood

#ad

Námořnický klobouk Námořnická jachta Modrá Kapitán Čepice s bílým plachetnickým kloboukem Námořník Klobouk ke kostýmu Příslušenství Dospělí Baby Ženy Dítě jednoduchý styl

#ad
Syhood #ad - Vícenásobné použití: tento námořnický klobouk se hodí pro halloweenské kostýmy, hraní rolí, námořní lodičky, plachtění, námořnické kostýmy, dovolenou, plavby, rybaření, divadelní představení atd.

Velikost: modrobílá čepice capitaen měří cca 56 cm / výška 8 cm, vhodná pro většinu dospělých a mladistvých s obvodem hlavy 22, 05", lze ji upevnit sponou do vlasů, aby se přizpůsobila osobám s malým obvodem hlavy. Co dostanete: k dispozici jsou modré s bílým námořnickým kloboukem, který je vhodný pro Cosplay party a díky tomuto jednoduchému ornamentu můžete udělat skvělého, hezkého námořníka.

Spolehlivé materiály: z kovu, bavlny a polyesteru s modrými a bílými pruhy, modrý s bílým plachetnicím kloboukem je stylový a před námořnickým kloboukem se nachází zlatý. Veselé party klobouky: tento námořnický klobouk se hodí pro námořní tématickou party a můžete si ozdobit hlavu těmito námořnickými klobouky, aby si party mohli lépe užívat děti starší 6 let i dospělí.
ZnačkaSyhood #ad
VýrobceSyhood #ad
Číslo díluSyhood-040817A02
ModelkaSyhood-040817A02