Top 10 Magsafe Halterung Auto – Stojánky na mobilní telefony do automobilů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lamicall

#ad

Držák na mobil pro iPhone 15, větrání do auta, Pro Max Magsafe pouzdro na chytrý, 13, 12, 14, Lamicall Držák na mobil do auta MagSafe – 20 × N52 magnet Univerzální magnetický držák na mobil do auta

#ad
Lamicall #ad - Proto lze tento držák použít pro všechny smartphony. Malý a lehký design kromě toho snižuje tlak na odvzdušnění a brání proudění vzduchu. Potřebujete pouze háček zasunout do větrání, otočte maticí a pak se držák upevní. Povrch držáku je potažen silikonovou vrstvou, která zabraňuje sklouznutí a poškrábání telefonu.

I při plném brzdění nebo jízdě na hrbolatých silnicích telefon nevypadne. Kromě toho je držák prstencově uzavřené magnetické pole, které neruší signál, takže je zajištěna plynulá navigace a hovory a vy můžete bezpečně řídit. Poskytuje dodatečnou ochranu pro váš mobilní telefon. Toto je dobré řešení pro častý problém zlomených háčků na trhu. Super magnetismus 2024lamicall pro držák do auta magsafe má zabudovaný 20 x n52 silnějších magnetů.

Jednou rukou lze telefon jednoduše umístit a odstranit. Stabilnější struktura & kovové háčkydržák do auta magsafe má nejnovější "design s háčkovým klipem". Se silnou magnetickou silou udrží stabilní až 10 mobilních telefonů. Upozornění: kulaté větrání nesedí. Kromě toho jsou kovové háčky také pevnější než normální klipy a plastové háčky. Iphone 15, 15 pro, 15/14 plus, iphone 14/13/12 pro Max /Pro, 15 pro max, Mini atd.
ZnačkaLamicall #ad
VýrobceLamicall #ad
Výška1.57
Délka5.12
Hmotnost0.24
Šířka3.35
Číslo díluSTCV03-EU-B
ModelkaSTCV03-B

2. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Stem Mount Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Tak máte přístup ke svým aplikacím, playlistům a své trase. Rozsah dodávky: stem mount pro obsahuje: stem mount pro a návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, ať už jde o extrémní sport nebo koníček, nabízíme tu nejlepší alternativu.

Patentovaný otočný uzávěr: rychlý, jednoduchý a bezpečný. Patentovaný držák zaručuje bezpečné držení a umožňuje vám během sekundy nasadit a sundat mobilní zařízení. Nové možnosti: v závislosti na směru držáku máte možnost svůj mobil upevnit na šířku nebo na výšku. Možnosti: objevte s stem mount bezpečné řešení pro každý den, abyste svůj SP Connect Phone Case upevnili na kolo. Po pouhé vteřině jste připraveni začít. Vlastnosti: montáž na představec řídítek horského kola, cnC frézované z hliníku, na šířku nebo na výšku a šrouby z ušlechtilé oceli.
ZnačkaSP CONNECT #ad
VýrobceSP United #ad
Výška1.5
Délka4.33
Hmotnost0.19
Šířka3.94
Číslo dílu53340
Modelka2020
ZárukaČ.

3. UGREEN

#ad

UGREEN Držák mobilního telefonu do auta magnet na větrání MagSafe držák do auta otočný o 360° držák mobilního telefonu do auta kompatibilní s iPhone 15/14/13/12 Pro Max Mini a všemi smartphony

#ad
UGREEN #ad - Ve srovnání se starým ocasním klipem vykazuje tento vylepšený ocasní hák vylepšenou odolnost proti poškrábání, odolnost proti skluzu a stabilitu. Precizně vytvořený magnetický kroužek uvnitř magnetického držáku mobilu do auta lze jednoduše a pevně připevnit na Váš iPhone 12/13/14/15 Pro/Max/Mini.

A je kompatibilní s originálním pouzdrem iPhone MagSafe nebo magnetickým pouzdrem UGREEN. Kromě toho nemá uzavřené magnetické pole žádný vliv na signál vašeho mobilního telefonu a nenarušuje vaši navigaci během jízdy. Otočení o 360 stupňů a jednoruční ovládání: držák mobilního telefonu do auta s otočnou hlavou o 360 stupňů lze flexibilně otáčet. Dná nabíječka, které zajistí, super silnými magnety, nepodporuje nabíjení. Speciálně kompatibilní s iphone 12/13/14/15 série: nový držák do auta magsafe od ugreen 2023 byl vyvinut speciálně pro magsafe.

Kromě toho magnetický kroužek nenarušuje signál vašeho telefonu ani bezdrátové nabíjení. Vylepšený zadní háček: držák na mobil pro odvod vzduchu do auta zlepšuje kovový zadní hák pro zajištění vývodu vzduchu a vytvoření stabilní trojúhelníkové struktury. Jednoduše nalepte kovový kroužek na zadní stranu telefonu a je připraven k použití. Kompatibilní se všemi smartphony: tento magnetický držák na mobil do auta se dodává se dvěma magnetickými přísavnými kroužky v balení, takže je tento držák na mobil kompatibilní se všemi smartphony bez MagSafe.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen Group Limited #ad
Výška2.35
Délka3
Hmotnost0.01
Šířka2.5
Číslo dílu15846
Modelka15846

4. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe držák na mobil do auta pro iPhone 15/14/13/12 a pouzdra Magsafe a pouzdra Magsafe na mobil, otočný o 360° držák na mobil do auta s aktualizovaným, magnetický držák na mobil do auta

#ad
YOSH #ad - Výkonná magnetická přilnavost výkonné zlepšení 12 × n52 kroužkový magnet, automatické vyrovnání 0, 8 kg/3, 6 kg, magnetická přitažlivost může dosáhnout síly 18 N/1, zabudované magnety a běžný magnetický stojan, 1S adheze, na rozdíl od železného plechu, lepší ochrana pro váš telefon. Obsah balení 1× magnetická hlava, 1× klip, 1× návod český jazyk nelze zaručit.

Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě Upozornění: není vhodný pro některé kulaté větrací otvory s nepravidelnými lamelami. 1 x nálepka na ochranu před prachem. Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 magnetický univerzální stojánek yosh je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, iphone 14 pro max/ 14 pro/ 14 plus / 14, pro iPhone 12 Pro Max. Inovativní design se širokým hrdlem zvyšuje hloubku upnutí příčných ventilátorů o 100 %. Exkluzivní přenosný a jednoruční provoz držák yosh má jemný a kompaktní koncept, držák můžete snadno ovládat jednou rukou, aniž by blokoval výhled, a díky 360stupňovému kardanu lze přístroj libovolně pohodlně a snadno ovládat, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy.

Upgrade odvzdušňovací klips s dvojitým zamykáním dvojitý zamykací mechanismus klipu vlevo a vpravo zajišťuje silnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem pro ochranu větracích otvorů vašeho auta a držák nemůže během jízdy spadnout. 12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinut, 13 pro max/ 13 pro/ 13 mini, kompatibilní také s pouzdry Mag-Ssafe se zabudovanými magnety jsou rovněž kompatibilní. Vhodné pro výstup vzduchu svorky pro odvod vzduchu yosh jsou tenké a hodí se také do užších vzdáleností lopatek ventilátoru.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Výška2.91
Délka2.91
Hmotnost0.2
Šířka1.57
Číslo díluCH132
ModelkaCH132

5. YOSH

#ad

Otočný o 360° magnetický držák telefonu do auta pro iPhone 15/14/13/12 série & Mag-Safe pouzdra na mobil, nový lehký magnetický držák na telefon do auta, YOSH Mag-Safe držák do auta na větrání

#ad
YOSH #ad - Odlišuje se od běžného magnetického stojanu a nevyžaduje žádnou další kovovou desku, 13 Pro Max/ 13 Pro/ 13 Mini, aby byl váš telefon lépe chráněn. Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu. Nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm.

Tento držák do auta se hodí pro většinu větracích otvorů v autě tipy. Můžete je snadno ovládat jednou rukou, dutý design, aniž byste blokovali vidění. Vhodné pro většinu větracích otvorů yosh klipy na vypuštění vzduchu jsou tenké, aby se vešly do menších vzdáleností lopatek ventilátoru. Vyvinuto pro iphone 15/14/13/12 yosh mag-safe držák do auta je speciálně pro iphone 15 pro max/ 15 pro/ 15 plus/ 15, iphone 14 pro max/ 14 pro/ 14 plus/ 14, iphone 12 pro max. 0, vestavěný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivní signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu.

12 propropro/ 12 / 12 mini vyvinuté. Upozornění: není kompatibilní s normálními obaly na mobilní telefony. 360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, pohodlně a jednoduše, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, lépe chrání váš telefon, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 N/2 kg hmotnost 12 iPhonů 14.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
Číslo díluCH137
ModelkaCH137

6. YOSH

#ad

YOSH Mag-Safe držák do auta, 14, 13, pro iPhone 15, pouzdra na chytrý, držák na mobilní telefon do auta, Magsafe, Pro Max, univerzální magnetický držák na mobil do auta, 360° otočný větrání, 12

#ad
YOSH #ad - Lehký nový design držák telefonu do auta yosh má jednoduchý, který minimalizuje hmotnost stojanu pouze 35 g, pohodlně a jednoduše, aniž byste blokovali vidění.360stupňová kardanová hlavice umožňuje pohybovat přístrojem podle libosti do požadovaného úhlu, snižuje zatížení výstupu vzduchu a neblokuje proudění vzduchu. Nejsilnější magnet vylepšený kroužek 20 × n55, 1s auto vyrovnání upevňovací síla, lépe chrání váš telefon, magnetická síla upevnění může dosáhnout síly 20 N/2 kg hmotnost 12 iPhonů 14.

Použitelné pro všechny modely stojan lze použít přímo na iphone15/14/13/12 a pouzdra magsafe. Mezitím nabízíme také magnetizační kroužek pro jiné modely, android a ne magsafe případů, včetně iphone8-11 série, samsung Huawei, prosím, podívejte se na pokyny pro vložení magnetizačního kroužku! Upozornění: Kovový kroužek není vhodný pro upevnění abnormálních pouzder na mobil a nerovných povrchů. Hodí se na většinu větracích otvorů upozornění: nehodí se pro některé kulaté vývody s nepravidelnými listy a silnějšími listy nad 4 mm.

Můžete je snadno ovládat jednou rukou, dutý design, takže máte bezpečný a pohodlný zážitek z jízdy. Obsah balení 1 magnetická hlava; kardanský vývod s dvojitým zamykacím klipem *1; 1 x návod český jazyk nelze zaručit. 0, zabudovaný magnet s různými železnými plechy jako běžný magnetický držák, ani neovlivňuje signál telefonu ani funkci bezdrátového nabíjení telefonu. Stabilní větrací klip dual lock levý a pravý duální zamykací mechanismus spony zajišťuje pevnou stabilitu, klip je vybaven protiskluzovým silikonem, který chrání větrací otvory vašeho auta a klip během jízdy nespadne.
ZnačkaYOSH #ad
VýrobceYOSH #ad
ModelkaCH1371

7. Pewesv

#ad

SSF Magnet Držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P

#ad
Pewesv #ad - Nasazení a odstranění přístroje během několika vteřin. Větší bezpečnost v silničním provozu. Dné kývání nebo vibrace. Silná stabilita i při rychlých jízdách. Ušlechtilý a čistý vzhled díky kvalitní ušlechtilé oceli.
ZnačkaPewesv #ad
Číslo díluXZCAO-393

8. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro chytré telefony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta nastavitelný výhled do 360 stupňů černý

#ad
Cookiss #ad - Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled. Pouze 2 kroky, větrací otvory mírně vytáhněte – vložte držák telefonu – větrací otvory opět zatlačte dovnitř – dokončete instalaci.

Obdržíte černý magnetický držák na mobil z hliníku a eloxovaný. Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů pro efektivní snížení úhlu při jízdě. A3 8p držák na mobilní telefon vhodný pro 2004-2013 Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback a Cabrio. Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra. Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P
ModelkaCK-AD-A3 8P

9. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro smartphony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta s nastavitelným výhledem o 360 stupňů stříbrný

#ad
Cookiss #ad - Obdržíte stříbrný magnetický držák mobilního telefonu z hliníku a eloxovaný. Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout.

Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů, aby účinně snížil mrtvý úhel při jízdě. Auto držák mobilního telefonu pro 2004-2013 Audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportback a Cabrio. Pouze 2 kroky, mírně vytáhněte větrací otvory – vložte držák telefonu – znovu zatlačte větrací otvory – dokončete instalaci. Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled. Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P01
ModelkaCK-AD-A3 8P01

10. Cookiss

#ad

Cookiss Magnetický držák na mobilní telefon kompatibilní s Audi A3 8P a Audi S3 8P vhodný pro smartphony a GPS s držákem mobilního telefonu do auta s nastavitelným výhledem o 360 stupňů červený

#ad
Cookiss #ad - A3 8p držák mobilního telefonu vhodný pro 2004-2013 audi A3 8P/S3 8P/RS3 8P sportovní back a Cabrio. Pouze 2 kroky, mírně vytáhněte větrací otvory – vložte držák telefonu – znovu zatlačte větrací otvory – dokončete instalaci.

Ip kov je umístěn na zadní straně telefonu nebo na zadní straně ochranného pouzdra. Obdržíte červený magnetický držák mobilního telefonu z hliníku a eloxovaný. Magnet n52 zajišťuje, že váš smartphone nemůže v žádné jízdní situaci vypadnout. Magnetický držák používá kovovou kouli nastavitelnou o 360 stupňů, aby účinně snížil mrtvý úhel při jízdě. Držák mobilního telefonu sedí mezi dvěma větracími otvory klimatizace a perfektně se hodí do designu vozidla, aniž by omezoval výhled.
ZnačkaCookiss #ad
VýrobceCookiss #ad
Výška1.3
Délka2.72
Hmotnost0.23
Šířka1.81
Číslo díluCK-AD-A3 8P02
ModelkaCK-AD-A3 8P02