Top 10 ICQN 20 Liter Minibackofen Mit Airfryer – Mini trouby

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ICQN

#ad

Mini ovál, funkce 5 grilů, horkovzdušnou fritézou, 1500 W, ICQN 20litrová mini trouba s airfry, horní/spodní ohřev s funkcí cirkulace, fritovací koš/plech na, 90 min. časovač, 80°-250 °C

#ad
ICQN #ad - Při horním/spodním ohřevu a vysoké teplotě jsou bochníky uvnitř měkké a zvnějšku křupavé a koláče, koláče nebo plechový piškot budou nadýchané a šťavnaté. Tak se do mini trouby vejde pizza s průměrem až 27 cm. Rozměry: vnější rozměry jsou Š x h x v: 43, 5 x 26, 6 cm. Nebo můžete nastavit manuální čas tak, díky integrovanému časovači se mini trouba vypne, aby časovač běžel nepřetržitě.

20litrová mini pečicí trouba s airfry: tato kompaktní elektrická malá trouba 20 litrů vnitřní objem speciálně navržená se 4 výškami zásuvných zásuvek, nastavitelný časovač, grilovací rošt a plech na pečení, vyjímatelný plech na drobky pro snadné čištění a je kompaktní zároveň. Vlastnosti: ocirkulační mini trouba přesvědčí nejen svým vysokým výkonem 1500 w, cirkulaci vzduchu se spodním ohřevem, horkovzdušnou fritézu cirkulaci, ale také svou všestranností.

Teplotu lze nastavit mezi 80 a 230 stupni. Kvalita a vzhled: tato malá elektrická trouba je kvalitně zpracovaná a vypadá velmi elegantně. Díky funkci cirkulace bude vaše pizza připravena rychle a rovnoměrně. Nabízí 5 funkcí pečení, horní ohřev, horní/spodní ohřev a navíc nabízí funkci rozmrazování. S vysoce pevnými dvojitými skleněnými dveřmi, které přispívají k udržování teploty odolné vůči vysokým teplotám, bezpečné používání. Součástí dodávky jsou: 1 plech na pečení, 5 x 38 cm a vnitřní rozměry jsou 32 x 21 x 30, 8 x 26, 5 cm.
ZnačkaICQN #ad
VýrobceICQN #ad
Výška10.43
Délka14.96
Hmotnost12.68
Šířka17.13
Číslo díluIQ M2081R02N 1AA
ModelkaIQ M2081R02N 1AA
Záruka2 roky.

2. ICQN

#ad

Trouba na pizzu, 80°-240 °C, černá, pečicí plech/gril/plech na drobky a držák plechu, mini ovál, horní/spodní ohřev s funkcí cirkulace, 1500 W, ICQN Mini trouba 20 l, funkce 5 grilů, 90 min. časovač

#ad
ICQN #ad - 20litrová mini pečicí trouba: tato kompaktní elektrická malá trouba 20 litrů vnitřní objem speciálně navržená se 4 výškami zásuvných zásuvek, grilovacím roštem a plechem na pečení, nastavitelným časovačem, vyjímatelný plech na drobky pro snadné čištění a je kompaktní zároveň.

Při horním/spodním ohřevu a vysoké teplotě jsou bochníky uvnitř měkké a zvnějšku křupavé a koláče, muffiny, koláče nebo plechový piškot budou nadýchané a šťavnaté. Součástí dodávky jsou: 1 plech na pečení, 8 x 26, 5 cm. Rozměry pečícího plechu jsou Š x h: 31, 5 cm a vnitřní rozměry jsou 32 x 21 x 30, 1 grilovací rošt a 1 kleště. Díky funkci cirkulace bude vaše pizza připravena rychle a rovnoměrně. Teplotu lze nastavit mezi 80 a 250 stupni. Kvalita a vzhled: tato malá elektrická trouba je kvalitně zpracovaná a vypadá velmi elegantně.

Rozměry: vnější rozměry jsou Š x h x v: 43, 5 x 38 x 26, 6 cm. Tak se do mini trouby vejde pizza s průměrem až 27 cm. Nabízí 5 funkcí pečení, cirkulace vzduchu se spodním ohřevem, horním/spodním ohřevem a navíc nabízí funkci rozmrazování. S vysoce pevnými dvojitými skleněnými dveřmi, které přispívají k udržování teploty odolné vůči vysokým teplotám, bezpečné používání. Všestranné: spálené jídlo patří minulosti, díky integrovanému časovači se mini trouba vypne, když je dosažen nastavený čas.
ZnačkaICQN #ad
VýrobceICQN #ad
Výška10.43
Délka14.96
Hmotnost12.68
Šířka17.13
Číslo díluIQ M2051R02N 1AA
ModelkaIQ M2051R02N 1AA

3. SEVERIN

#ad

1 500 W, univerzální horkovzdušná trouba s kapacitou 20 l, mini trouba s grilovacím roštem, plech, SEVERIN Pečicí a toustová trouba s funkcí cirkulace, TO 2068, černá, otočný špíz a kámen na pizzu

#ad
SEVERIN #ad - Asovače 60 minut, kapacita 20 litrů, osvětlení vnitřního prostoru, vysoce žáruvzdorné lakování, č. Výrobku to 2068. Optimální výsledky – díky 5stupňovému spínači lze vedle funkce cirkulace také současně a odděleně zapnout horní a spodní ohřev.

Spousta příslušenství – kromě otočného špízu na maso patří k mini troubě grilovací rošt, kámen na pizzu, plech na pečení, vyjímatelný plech na drobky a dvě vyjímatelné rukojeti. Všestranná stolní trouba – s kapacitou 20 litrů lze pohodlně upéct normálně velké pizzy a koláče, pečeně, stejně jako hranolky, rendlíky a housky.

Doba zahřívání je obzvlášť krátká. Detaily – gril v mini troubě s funkcí cirkulace vzduchu pro všechny běžné pečení vč. Ideální pec na pizzu – pizzy do průměru 30 cm se podaří na přiloženém kameni na pizzu při 230 °C chutné a křupavé.
ZnačkaSEVERIN #ad
VýrobceSEVERIN #ad
Výška11.61
Délka17.52
Hmotnost20.06
Šířka15.16
Číslo dílu2068
Modelka2068
Záruka24 měsíců.

4. Russell Hobbs

#ad

Pizza Ø 30cm, Warmhaltefunktion Express 20l, Grill, Backblech&Grillrost Umluft- Ofen 26680-56, inkl. Frittierkorb, Russell Hobbs Backofen Airfryer 5-in-1: Heißluftfritteuse, Minibackofen, Toaster

#ad
Russell Hobbs #ad - Convection technology: der zirkulierende Konvektionsluftstrom sorgt für schnelles, gleichmäßiges Garen und damit für stets herausragende Ergebnisse. Frittierkorb, warmhalten, Grillen, Toasten, Backblech & Grillrost.

4x schnellere aufheizzeit*, 49% energieeffizienter** *verglichen mit der Aufheizzeit auf 220℃ in einem konventionellen Backofen, **Verglichen mit einem konventionellen Backofen beim Backen von gefrorenen Pommes Frites 400g bei 213℃. Airfry technologie: verwendet heißluft mit hoher intensität zum Backen, Bräunen und Knusprigwerden Deiner Lieblingsspeisen mit wenig bis gar keinem Öl, Gehäuse aus Edelstahl, 60 Minuten Timer für maximale Kontrolle. Große kapazität – 12” pizza, 6 toastscheiben oder ein ganzes Hähnchen Volumen: 20 l. 5 funktionen: heißluftfrittieren, Backen, inkl.
ZnačkaRussell Hobbs #ad
VýrobceRussell Hobbs #ad
Výška12.99
Délka15.43
Hmotnost13.42
Šířka20.16
Číslo dílu26680-56
Modelka26680-56
Záruka2 jahre herstellergarantie.

5. Stillstern

#ad

Digitální miniaturní pečící trouba s cirkulačním ventilátorem 45 litrů, 2000 Wattů LED display 13 automatických programů otočná grilovací jehla zachytávací plech 2000 Wattů časovač vnitřní osvětlení miniaturní pečící trouba, dvířka s dvojitým prosklením

#ad
Stillstern #ad - Praktické vlastnosti – mini trouba stillstern přesvědčí detaily: německá verze, 8hodinový časovač, funkce udržování teploty, velký displej a dostatek místa pro vaši oblíbenou pizzu. Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz.

Ať už v interiéru, grilovacím roštu nebo pečícím plechu: Vnitřek jednoduše vyčistěte čistou vodou a vše ostatní lze mýt v myčce. SÍdlo spoleČnosti a sluby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší mini troubě a předáváme toto přesvědčení vám. 13 automatických programů tě podpoří při vašem oblíbeném pokrmu. Díky integrované funkci PowerBoost se ani nemusíte předehřívat. Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím.

Jako pomoc při startování obdržíte sešit s recepty se 40 skvělými recepty. Bez předehřívání – od nynějška ušetříte čas a energii: trouba stillstern mini se díky inovativní horkovzdušné technologii rychle zahřeje na požadovanou teplotu. Mnohostranné použití – od pizzy, koláčů přes kuřecí křídla až po grilovací kuřata: nová mini trouba od stillstern zvládne vlastně všechno a to velmi jednoduše. Snadné čištění – čištění je velmi jednoduché. Díky nadčasovému designu vhodné do každé kuchyně.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška14.17
Délka15.94
Hmotnost29.3
Šířka21.65
Číslo dílu1101
ModelkaMB45-LED 2G

6. OptimumX Haushaltsgeräte

#ad

1380 W, trouba na pizzu, 60 min časovač, Mini trouba OptimumX 20 l, černá, malá mini trouba s cirkulací vzduchu

#ad
OptimumX Haushaltsgeräte #ad - Nebo můžete nastavit manuální čas tak, koláče nebo plechový piškot budou nadýchané a šťavnaté. Kvalita a vzhled: tato malá elektrická trouba je kvalitně zpracovaná a vypadá velmi elegantně. Nabízí 6 funkcí pečení, včetně cirkulace vzduchu, cirkulace vzduchu se spodním ohřevem, horním/spodním ohřevem.

Díky funkci cirkulace bude vaše pizza připravena rychle a rovnoměrně. Při horním/spodním ohřevu a vysoké teplotě jsou bochníky uvnitř měkké a zvnějšku křupavé a koláče, když je dosažen nastavený čas. 20litrová mini pečicí trouba: tato kompaktní elektrická malá trouba 20 litrů vnitřní objem speciálně navržená se 3 výškami zásuvných zásuvek, grilovacím roštem a plechem na pečení, nastavitelným časovačem, vyjímatelný plech na drobky pro snadné čištění a je kompaktní zároveň. Vlastnosti: mini trouba cirkulující vzduch přesvědčí nejen svým vysokým výkonem 1380 w, ale také svou všestranností.

S vysoce pevnými dvojitými skleněnými dveřmi, které přispívají k udržování teploty odolné vůči vysokým teplotám, bezpečné používání. Od pizzy, koláčů přes kuřecí křídla až po grilovací kuřata: Nová mini trouba od OptimumX zvládne vlastně všechno a to velmi jednoduše. Teplotu lze nastavit mezi 90 a 230 stupni. Všestranné: spálené jídlo patří minulosti, muffiny, díky integrovanému časovači se mini trouba vypne, aby časovač běžel nepřetržitě.
ZnačkaOptimumX Haushaltsgeräte #ad
VýrobceOptimumX #ad
Výška14.25
Délka20.24
Hmotnost14.33
Šířka14.88
Číslo díluopt-20lt-black
Modelkaopt-20lt-black

7. Stillstern

#ad

Použití ve fritéze, otočný špíz, mini trouba ideální, rukavice do trouby, vnitřní osvětlení, toustovač, sešit na recepty, Stillstern Mini trouba s cirkulací 45 l německá verze, gril na pizzu, 2000 W

#ad
Stillstern #ad - Díky nadčasovému designu vhodné do každé kuchyně. Praktické vlastnosti – mini trouba stillstern přesvědčí detaily: německá verze, časovač na 120 minut, velký vnitřní prostor pro vaši oblíbenou pizzu nebo dveře s dvojitým zasklením. Jako pomoc při startování obdržíte sešit s recepty se 40 skvělými recepty.

Bez předehřívání – od nynějška ušetříte čas a energii: trouba stillstern mini se díky inovativní horkovzdušné technologii rychle zahřeje na požadovanou teplotu. Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz. SÍdlo spoleČnosti a sluby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší mini troubě a předáváme toto přesvědčení vám. Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! Díky integrované funkci PowerBoost se ani nemusíte předehřívat.

Mnohostranné použití – od pizzy, koláčů přes kuřecí křídla až po grilovací kuřata: nová mini trouba od Stillstern zvládne vlastně všechno a to velmi jednoduše. Snadné čištění – čištění je velmi jednoduché. Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím. Ať už v interiéru, grilovacím roštu nebo pečícím plechu: Vnitřek jednoduše vyčistěte čistou vodou a vše ostatní lze mýt v myčce.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška14.17
Délka15.94
Hmotnost29.3
Šířka21.65
Číslo dílu1176
ModelkaMB45-MX 2G

8. Steinborg

#ad

3v1 Mini trouba 20 litrů s konvekcí vč. desky na udržování teploty | 2 pečicí plechy + grilovací rošt | mini trouba na pizzu | přepínatelná cirkulace vzduchu | odnímatelná grilovací deska | 60 min.

#ad
Steinborg #ad - Kapacita: 20 litrů horního/spodního ohřevu, velké okénko, výkon: 1300 w, grilování, vnitřní osvětlení, jednoduché ovládání, toustování, konvekční pečení, plynulé nastavení teploty: 100 – 230 °C, rozmrazování, 4 ušlechtilá ocel – topný článek nastavitelný časovač se signálem až 60 min kontrolka konvekce tepelně odolná.

Kompaktní design, snadné ovládání a mnoho doplňků vás přesvědčí. S touto troubou jste připraveni na všechno. Vnější rozměry: cca 40 x 34 x 29 cm Š-t-v vnitřní rozměry: cca 27, 7 cm Š-t, 5 × 25, 8 × 27, 5 × 23 cm Š-t–v grilovací plech grilovací plocha: 27, napájení: 220 v-240 / 50/60 Hz. Jednoduchá a rychlá příprava jídla je zaručena díky regulátoru teploty, který dosahuje až 230 °.

S prostorem na vaření 20 litrů můžete snadno a rychle připravit i větší jídla. Délka síťového kabelu: cca 90 cm barva: Černá Rozsah dodávky: trouba 2x plech na pečení rukojeť grilovacího roštu. Zvláštností je položená grilovací deska, se kterou můžete připravovat, připravovat, grilování, opékání, vařit a samozřejmě také grilovat. Pečení, rozmrazování. ByBy.
ZnačkaSteinborg #ad
VýrobceSteinborg #ad
Výška13.39
Délka11.42
Šířka15.75
Číslo díluSB-3001
ModelkaSB-3001

9. ICQN

#ad

40°-230 °C, časovač, cirkulace vzduchu, antracitová, smaltovaná, 1300 W, ICQN 42litrová mini trouba, vč. sady plechů na pečení, dvojité zasklení, elektrická mini trouba, pec na pizzu

#ad
ICQN #ad - Záruka 2 roky. Tak se do trouby vejde pizza s průměrem až 33 cm. Díky funkci cirkulace bude vaše pizza připravena rychle a rovnoměrně. Uživatelsky přívětivý: ušetřete si peníze za chemické čisticí prostředky a pijte svou kávu uvolněně, zatímco se trouba sama čistí pomocí samočisticí funkce.

Před nákupem prosím změřte místo použití. Nabízí 5 funkcí pečení, cirkulace vzduchu se spodním ohřevem, mezi nimi cirkulace vzduchu, horním/spodním ohřevem a navíc nabízí funkci výroby a rozmrazování jogurtu. Rozměry pečícího plechu jsou Š x h: 39, 1 grilovací rošt a 1 kleště. Velký objem: se svým vnitřním objemem 42 litrů nabízí trouba velkou kapacitu a zároveň je kompaktní. Všestranné: spálené jídlo patří minulosti, díky integrovanému časovači se trouba vypne, aby časovač běžel nepřetržitě.

Vlastnosti: trouba přesvědčí nejen svým vysokým výkonem 1300 w, ale také svou všestranností. Součástí dodávky jsou: 1 plech na pečení, 2 x 45, 2 x 34, 9 x 35, 0 x 42, 0 cm. Při horním/spodním ohřevu a vysoké teplotě jsou bochníky uvnitř měkké a zvnějšku křupavé a koláče, muffiny, když je dosažen nastavený čas. Vnější rozměry jsou Š x h x v: 53, 2 cm a vnitřní rozměry jsou 44, 0 x 24, 0 cm. Nebo můžete nastavit manuální čas tak, koláče nebo plechový piškot budou nadýchané a šťavnaté.
ZnačkaICQN #ad
VýrobceICQN #ad
Výška13.92
Délka20.94
Hmotnost28.66
Šířka18.05
Číslo díluIQ M4251R03N 1AA
ModelkaIQ M4251R03N 1AA
Záruka2 roky.

10. Stillstern

#ad

1600 W, otočný špíz, rukavice do trouby, 2hodinový časovač, DE verze, gril na pizzu,, Stillstern Mini trouba s cirkulací vzduchu 35 l, toustovač, sešit na recepty, vč. fritovacího koše rozmrazování

#ad
Stillstern #ad - Jako pomoc při startování obdržíte sešit s recepty se 40 skvělými recepty. Mnohostranné použití – od pizzy, koláčů přes kuřecí křídla až po grilovací kuřata: nová mini trouba od Stillstern zvládne vlastně všechno a to velmi jednoduše. Navíc obdržíte celoživotní podporu z našeho vlastního servisního centra STILLSTERN v Německu! SÍdlo spoleČnosti a sluby z nĚmecka – jsme přesvědčeni o naší mini troubě a předáváme toto přesvědčení vám.

Díky nadčasovému designu vhodné do každé kuchyně. Ať už v interiéru, grilovacím roštu nebo pečícím plechu: Vnitřek jednoduše vyčistěte čistou vodou a vše ostatní lze mýt v myčce. Bez předehřívání – od nynějška ušetříte čas a energii: trouba stillstern mini se díky inovativní horkovzdušné technologii rychle zahřeje na požadovanou teplotu.

Snadné čištění – čištění je velmi jednoduché. Praktické vlastnosti – mini trouba stillstern přesvědčí detaily: německá verze, časovač na 120 minut, velký vnitřní prostor pro vaši oblíbenou pizzu nebo dveře s dvojitým zasklením. Díky integrované funkci PowerBoost se ani nemusíte předehřívat. Naše servisní středisko je vám k dispozici 24 hodin/365 dní v roce prostřednictvím. Proto při nákupu obdržíte 3letou záruku spokojenosti a 60denní záruku vrácení peněz.
ZnačkaStillstern #ad
VýrobceStillstern #ad
Výška12.95
Délka15.75
Hmotnost19.36
Šířka20.39
Číslo dílu1184
ModelkaMB35-MX 2G