Top 10 Homematic IP Wassersensor – Detektory vody

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. X-Sense

#ad

Sklepa a koupelny, WLAN vodní senzor, X-Sense Chytrý detektor vody s baterií, kompaktní senzor záplavy s nastavitelnou hlasitostí až 110 dB a dosah 500 m, do kuchyně

#ad
X-Sense #ad - Upravte si své potřeby: upozornění aplikace v reálném čase, varování při nízkém stavu baterie, funkce testování zařízení, aktivace funkce sdílení atd. Robustní struktura a nerezová vnější vrstva umožňují dlouhodobé používání. Upozornění: toto zařízení není kompatibilní se systémy hlasového ovládání jako Alexa.

Ztlumte alarm jednoduše přes aplikaci nebo stiskněte tlačítko vypnutí na základní stanici, zazní výstražný zvuk současně jak ze senzoru úniku vody, resp. Vysoká citlivost: tento detektor úniku vody je vybaven 2 horními a 4 spodními senzory pro detekci úniku vody a záplavy. Slyšitelné všude: jakmile se alarm spustí, tak ze základní stanice s hlasitostí až 110 db – to je dostatečně hlasité, aby ho slyšel každý. V blízkosti přístrojů, ohřívače vody nebo pračky.

Vodotěsné podle ip66: třída vodotěsnosti ip66 umožňuje použití ve vlhkém prostředí, jako jsou myčky nádobí, které používají vodu, např. Bezkabelový a štíhlý design: není nutné žádné kabely ani nastavení. Rozpozná minimální hladinu vody 0, 4 mm a včas varuje před poškozením vodou tím, že LED žárovka bliká červeně. Zařízení můžete sdílet se svými rodinnými příslušníky, aby mohli kdykoli a kdekoli zkontrolovat stav přístroje. Na senzoru úniku vody.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.15
Délka3.03
Šířka3.03
Číslo díluSWS54
ModelkaSWS54

2. Homematic IP

#ad

Homematic IP Smart Home Access Point + vodní senzor, vodní hlásič pro spolehlivé hlášení přes sirénu a push oznámení v aplikaci Smartphone při vlhkosti a vodě

#ad
Homematic IP #ad - Alarm přímo přes integrovanou sirénu a v bezplatné aplikaci Homematic IP český jazyk nelze zaručit. Ifrovaná komunikace umožňuje bezpečný přístup k systému – i na cestách.

Centrální prvek pro nastavení a ovládání Homematic IP Smart Homes přes bezplatnou aplikaci. Rozpozná spolehlivě vznikající vlhkost na různých podkladech a také vodu od výšky 1, 5 mm. Dný dotaz na osobní údaje a bezpečné umístění serveru v Německu. Pro provoz je nutný homematic ip access point ve spojení s bezplatnou aplikací bezplatná cloudová služba, centrálem CCU2/CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceHomematic IP #ad

3. ABUS

#ad

Koupelně, sklepě – 85 dB hlasitý vodní alarm – vyměnitelná baterie bílá, ABUS Detektor vody HSWM10000 – varuje před poškozením vodou v kuchyni

#ad
ABUS #ad - Vhodné pro použití na zemi v kuchyni, koupelnu nebo do sklepa. Okamžité akustické reakce při kontaktu s vodou. Dvě kontaktní body přímo na hlásič nebo odsazené připevnitelná.
ZnačkaABUS #ad
VýrobceABUS #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka2.76
Číslo dílu550829
Modelka550829

4. Homematic IP

#ad

Homematický vodní senzor IP Smart Home, spolehlivý alarm na smartphonu pro vlhkost a vodu, 151694A0

#ad
Homematic IP #ad - Varování přímo prostřednictvím integrované sirény a v bezplatné aplikaci Homematic IP. Pro provoz je nutný homematický ip přístupový bod ve spojení s bezplatnou aplikací bezplatná cloudová služba, centrálním CCU2 / CCU3 nebo vhodným partnerským řešením.

Díky radiokomunikaci, provozu na baterie a pružinovým měřicím sondám se může flexibilně přizpůsobit libovolnému umístění. Detekuje spolehlivě se vyskytující vlhkost na různých substrátech i ve vodě z výšky 1, 5 mm. Spouštěcí chování lze individuálně upravit pomocí aplikace Homematic IP.
ZnačkaHomematic IP #ad
VýrobceeQ-22 #ad
Výška1.18
Délka3.15
Hmotnost0.18
Šířka3.15
Číslo dílu151694A0
Modelka151694A0
ZárukaZáruka dva roky od data nákupu.

5. Eve

#ad

IPad, Eve Water Guard – chytrý detektor vody, Apple Watch, Apple Watch, vodní alarm na iPhone, Thread, Apple HomeKit, Bluetooth, 100 dB, 2 m senzorový kabel prodloužitelný

#ad
Eve #ad - Eve water guard vyžaduje iphone nebo iPad s nejnovější verzí iOS/iPadOS. Ideální vodní senzor pro koupelny, technické prostory, sklep, pod dřezy a za soklovými panely v kuchyni. Nejpřísnější ochrana dat: žádný eve-cloud, žádná registrace a žádné sledování.

Technologie homekit: vynikající komfort ovládání a vysoká bezpečnost; snadné, rychlé nastavení v HomeKit bez Bridge nebo Gateway; automaticky se integruje do sítě Thread podporuje Bluetooth a Thread a zlepšuje stabilitu a dosah jako uzel Thread. 2m senzorový kabel slouží v plné délce jako senzor a monitoruje prostory na velké ploše, lze prodloužit až na 150 m.

Prevence drahých poškození vodou: detektor vody okamžitě rozpozná vytékající vodu a akusticky upozorní na 100 dB, vizuálně bliká červeným blikáním a prostřednictvím zprávy na Apple iPhone, iPad nebo Apple Watch. Místní procesy a komunikace, bez závislosti na Bridge nebo cloudu.
ZnačkaEve #ad
VýrobceEve Home #ad
Výška2.56
Délka1.77
Hmotnost0.24
Šířka2.56
Číslo dílu20EBZ8701
Modelka20EBZ8701
Záruka2 roky výrobce.

6. Bosch Smart Home

#ad

S rychlou volbou pro nouzové volání v aplikaci, úzký a kompaktní, Bosch Smart Home Detektor vody, protiskluzový

#ad
Bosch Smart Home #ad - Použitelné výhradně s ovladačem Bosch Smart Home Controller prodávaným samostatně. Okamžitě informuje prostřednictvím push oznámení v případě nouze nebo také o neúmyslných pohybech detektoru domácími zvířaty nebo při čištění.

Protiskluzová silikonová vrstva na spodní straně a kompaktní design umožňují optimální umístění v rozích/pod pračku. 2 x aaa baterie, 3x Quickstart Guides. Vodní senzor reaguje spolehlivě a rychle od úniku vody 1, 5 mm, takže je možná rychlá akce díky přímému výběru tísňového volání v aplikaci. Detektor vody bosch smart home informuje a upozorňuje díky chytrému senzoru spolehlivě při úniku vody. Rozsah dodávky: 1x detektor vody vč.
ZnačkaBosch Smart Home #ad
VýrobceBosch Smart Home #ad
Výška0.98
Délka2.95
Hmotnost0.14
Šířka2.95
Číslo dílu8750001291
Modelka8750001291
ZárukaZáruka výrobce.

7. Summit Digital

#ad

3 kusy Summit GS153 vodní alarm hlásič vody hlídač vody alarm 60x60x24,2 mm s lithiovou baterií

#ad
Summit Digital #ad - Monitorování baterie výstražný tón každých 32 sekund při slabé baterii | pevně zabudovaná 3V baterie není vyměnitelná / doba provozu až 10 let. Vodní hlásiče jsou na spodní straně vybaveny dvěma kontaktními místy. Zazní 85 db hlasitý varovný signál, jakmile jsou tato kontaktní místa přemostěna vlhkostí nebo vlhkostí. Poškození vodou tak může být zaznamenáno dříve, než se nerozšíří po celé týdny. Rozměry dxŠxv: 60x60x24mm. Detektor vody se jednoduše umístí na podlahu.
ZnačkaSummit Digital #ad
VýrobceSummit #ad

8. Luminea Home Control

#ad

Výdrž baterie 2 J. aplikace detektor vody s externím senzorem, EXT. senzor, vodní alarm ZigBee, Luminea Home Control Senzor hladiny vody: 3dílná sada detektorů vody ZigBee, pračka

#ad
Luminea Home Control #ad - Zigbee 3. 0 pro ovládání pomocí brány zigbee objednejte prosím k tomu automatické funkce programovatelné, k aktivaci sirény při spuštění alarmu atd. Sirénami a dalšími bezplatná aplikace pro oznámení po celém světě a další pomocí volitelné brány kompatibilní také s Amazon Alexa a Apple HomeKit Plně kompatibilní se zařízeními s aplikací Smart Life a Tuya český jazyk nelze zaručit.

Alarm při úniku vody např. Pomocí volitelné brány kompatibilní také s amazon alexa a Apple HomeKit Varuje při nízkém stavu baterie Rozměry: 71 x 25 x 20 mm, např. Podporuje wpan standard ieee 802. 15. 4 kompatibilní se systémem smart life: zařízení elesion a smart life a tuya lze na přání kombinovat s jedním systémem Smarthome Provozní teplota: 0 - 40 °C Napájení: 2 baterie typu AAA / Micro pro až 2 roky provozu objednejte prosím zvlášť.

Bezplatná aplikace "elesion" pro android a ios: pro celosvětová push oznámení při alarmu externí senzor s kabelem Jednoduché upevnění pomocí lepicí podložky nebo šroubů Délka kabelu senzoru: 1 m. V prádelně, kuchyni, koupelně, sklepě atd. Alarm push zprávou při úniku vody flexibilní možnosti upevnění pomocí lepicí podložky nebo šroubů automatické funkce s dalšími zařízeními smart home, např. Vodní alarm zigbee – kromě toho relevantní nebo vhodné pro: pračku, vlhkost, baterie, čerpadlo.3 hlásiče vody xmd-107.
ZnačkaLuminea Home Control #ad
VýrobceLuminea Home Control #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluZX5247-944

9. Aqara

#ad

Keller, Wassersensor-Alarm für Küche, Badezimmer, Aqara Wassersensor, Erfordert Aqara Hub, Drahtloser Flutdetektor für Alarmanlage und Smart Home

#ad
Aqara #ad - Der aqara smart home zentrale m2 oder m1s kann bis zu 128 Geräte verbinden *Ein Repeater wie Smarte Steckdose oder Aqara Smarter Lichtschalter mit Neutralleiter ist erforderlich. Hochwassererkennung: immer, um lecks und Überschwemmungen zu verhindern.

Smart home: er steuert und löst geräte aus, wenn der aqara wassersensor Wasser erkennt, kann er eine Warnung an Ihr Telefon senden und den lokalen Alarm am Aqara Hub aktivieren, die an Aqara angeschlossen sind, wenn überschüssiges Wasser erkannt wird. Führende qualität: langlebiges wasserdichtes IP67-Gehäuse mit Rostschutz-Außenbeschichtung. Eine sichere 2, 4-ghz-wlaN-Netzwerkverbindung ist ebenfalls erforderlich. Kabellos und sensibel: keine verkabelung oder schrauben erforderlich.

Hinweise: ein aqara hub ist erforderlich und separat erhältlich. Das ultrakleine design ermöglicht es, den sensor überall dort zu platzieren, und der Hochwassersensor ist mit empfindlichen Leckagesonden mit einer Wasserstandsschwelle von 0, wo Tropfen und Lecks auftreten können, 5 mm konzipiert. Smart home: steuert und löst mit Aqara verbundene Geräte aus, wenn überschüssiges Wasser erkannt wird.
ZnačkaAqara #ad
VýrobceAqara #ad
Výška0.59
Délka1.97
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu6010354
ModelkaSJCGQ11LM
Záruka2 jahre herstellergarantie.

10. X4-LIFE

#ad

X4-LIFE Detektor vody 120 dB – vodní alarm – osvědčená ochrana před poškozením vodou – včetně baterií

#ad
X4-LIFE #ad - Silný alarm zazní, když se vodní senzor dostane do kontaktu s vodou. Včetně baterií. S vypínačem, testerem baterie a regulátorem hlasitosti. Lepicích podložek pro flexibilní montáž během několika sekund. Vodní hlídač ideální pro použití ve sklepě, v kotelně nebo v prádelně. Vč.
ZnačkaX4-LIFE #ad
VýrobceX4-LIFE #ad
Výška0.71
Délka2.87
Hmotnost0.25
Šířka2.87
Číslo dílu701332
Modelka701332