Top 10 Formatierter USB Stick – USB flash disky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bushyard

#ad

Bushyard USB Stick 3.0 512 GB vysokorychlostní paměťový disk metalický USB flash disk přenosná paměť 512 GB, s přívěskem na klíče pro počítač/laptop/PC/auto

#ad
Bushyard #ad - Toto usb paměťové zařízení vám zanechá ještě hezčí vzpomínky. Kromě toho tento usb prošel testy vodotěsnosti, nárazu a ochrany proti záření, aby byla zajištěna bezpečnost dat. Můžete jej použít pro krátké výlety, obchodní cesty a každodenní zábavu.

Současně můžete tato videa, videí, obrázky a data kdykoli sledovat se svou rodinou a přáteli. Velká kapacita 512 gb s kapacitou až 982 gb může tento usb flash disk ukládat mnoho obrázků, hudby a dalších dat. Bezpečné a stabilní naše úložiště dat je vybaveno nejnovější technologií ochrany dat a zajišťuje tak optimální bezpečnost. Kromě toho jsou naše usb disky stabilní a spolehlivé a zajišťují rychlý a bezchybný přenos vašich souborů. Funguje se systémy windows 7/8/10/vista/xp/2000/me/nt linux a mac OS a zajišťuje, že v těchto systémech máte vždy přístup k datům.

Silná kompatibilita tento usb disk funguje s celou řadou počítačových systémů a zařízení. Usb 3. 0 flash disk tento paměťový disk je verze 3. 0 s aktualizovaným čipem a kovovým pouzdrem. Jednoduše jej připojte přímo k počítači nebo jiným zařízením, abyste měli přístup k obrázkům, schůzky, videím a dalším datům, takže můžete své obrázky a data kdykoli sdílet.
ZnačkaBushyard #ad
VýrobceBushyard #ad
Hmotnost0.02
Záruka1 rok

2. CLE USB FUN

#ad

16 GB nebo 32 GB – jedinečný dárek, Individuální osobní USB flash disk s vlastním jménem/nápisem a barvou dle výběru – USB 3.0 – 8 GB

#ad
CLE USB FUN #ad - Absolutně unikátní – naši designéři sestavují nápis podle vašich přání a vytvoří z něj jedinečný 3D tvar podle vašich požadavků. S až 12 znaky proměníme váš uSB flash disk ve skutečný unikát! Ať už se jedná o vaše jméno, jméno přítele, přítelkyně, firemní nebo klubové jméno.

A takto to jde – jednoduše vyberte požadovanou barvu a kapacitu a na konci procesu objednávky zadejte požadovaný text. Osobně to nefunguje – usb 3. 0 stick se vyrábí individuálně podle vašich přání a požadavků. Usb flash disk pak zhotovíme individuálně podle vašeho přání a zašleme jej co nejdříve. Ať už jde o nárazy, pády – pouzdro je mimořádně robustní, vibrace, ideální pro každodenní použití a perfektně chrání vaše data.

Ideální dárek – ať už jako individuální dárek k narozeninám, reklamní dárek, svatební dar, dárek ke jmeninám, dárek pro hosty nebo jednoduše pro sebe – mimořádná paměťová karta se jistě postará o mluvení a ohromující oči obdarovaného. Robustní plastový kryt – individuální kryt je poté vyroben přesně z poloelastického plastu.
ZnačkaCLE USB FUN #ad
Výrobcecle-usb-fun #ad

3. SanDisk

#ad

SanDisk Ultra 32GB USB-Flash-disk USB 3.0

#ad
SanDisk #ad - Lieferumfang: sandisk ultra usb 3. 0 flash-laufwerk 32 gb secureaccess Software, abwärtskompatibel mit USB 2. 0, Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s 5 Jahre Garantie.

Mit dem sandisk ultra usb 3. 0 flash-laufwerk haben sie 10-mal schnelleren Zugriff auf Ihre Dateien, als bei USB 2. 0 flash-Laufwerken. Das speichermedium ist nicht nur für Dateien geeignet, sondern auch für Fotos, Videos und Musik. Sichern sie ihre dateien mit der sandisk Secure Access Software, einer 128 Bit-AES-Verschlüsselung und einem Passwortschutz. Genießen sie eine Übertragungsgeschwindigkeit von bis zu 130 MB/s.
ZnačkaSanDisk #ad
VýrobceSanDisk #ad
Výška0.84
Délka2.24
Hmotnost0.02
Šířka0.43
Číslo díluSDCZ48-032G-U46
ModelkaSDCZ48-032G-U46R
Záruka24m

4. Intenso

#ad

USB 2. 0 balení se 3, Intenso 3500450 Micro Line 4 GB USB flash disk USB 2 černý, 4GB

#ad
Intenso #ad - Vysoce kvalitní usB flash disk v ultra malém pouzdře. Hmotnost: lehká 2 g; rozměry: 20 x 15 x 7 mm. Materiál: umělá hmota. Následující informace platí pro každou jednotku v balení. Rozsah dodávky: intenso micro Line 4GB USB flash disk černý. Přenosové rychlosti: čtení: do 16, 50 mb/s 110x, zápis: do 6, 50 MB/s 43x.
ZnačkaIntenso #ad
VýrobceIntenso #ad
Výška0.28
Délka0.79
Hmotnost0.03
Šířka0.59
Číslo dílu3500450
Modelka3500450

5. Ulticool

#ad

Key USB Flash Pen Drive, Ulticool, Gold, Memory Stick Daten Aufbewahrung, Metall, Schlüssel 8 GB USB Gold Farbe, Speicherstick

#ad
Ulticool #ad - Unterstützt die meisten betriebssysteme: windows 10, Windows 8, Mac OS 9. X und höher, windows vista, Windows 7, Windows XP, Linux. Farbe: gold / material:kunststoff / Höhe: 5 cm. Kompatibel mit usb 1. 1, usb 2. 0 und usB 3. 0 geräte. Dieses lustige usb-Stick ist aus einem qualitativ hochwertigen und haltbaren Material gemacht. 8 gb usb stick schlüssel gold Farbe Schöne Qualität.
ZnačkaUlticool #ad
VýrobceUlticool #ad
Výška0.79
Délka4.33
Šířka1.97
Číslo dílu-

6. Ulticool

#ad

Kamera s Lens Memory Stick Data Storage, Černá, s objektivem, Memory Stick, Ulticool, Kamera 128 GB USB, Flash Pen Drive, 3.0 vysoká rychlost

#ad
Ulticool #ad - 128gb usb 3. 0 vysokorychlostní USB flash kamera a fotografie. Kompatibilní s usb 1. 1, usb 2. 0 a usb 3. 0 zařízeními. Tento veselý usb flash disk je vyroben z vysoce kvalitního a odolného materiálu. X a vyšší, windows XP, Linux. Podporuje většinu operačních systémů: windows 10, Windows 7, Windows 8, windows vista, Mac OS 9. Barva: černá / materiál: pVC / výška: 4 cm.
ZnačkaUlticool #ad
VýrobceUlticool #ad
Výška1.14
Délka1.46
Šířka1.5

7. AdrreyuFny

#ad

USB Stick 64 GB, USB flash disk 64GB Memory Stick Flash Drive roztomilá Cartoon kočičí tlapka Memory Stick Pen Drive pro tablet, PC černý

#ad
AdrreyuFny #ad - Jednoduše připojte usb flash disk a spusťte ukládání dat, zálohování a přenos. Roztomilý vzhled kočičí tlapky je také skvělým dárkem pro vašeho přítele a rodinu. Iroká kompatibilita: tento flash disk je kompatibilní s usb konektorem.

Přenosný a stylový: pendrive usb 2. 0 mini design je určen k zabránění ztrátě a usnadnění nošení. Podporuje téměř všechny operační systémy. Velmi praktické: spolehlivé ukládání dat, přenos a sdílení digitálních dat, splňuje vaše každodenní potřeby v práci, usb mechanika se hodí pro ukládání, ve škole, doma a na cestách.

Flash drive je kompatibilní se všemi digitálními daty, podporuje formát: EXFAT, NTFS. Design čepice: usb flash disk s designem krytky tvar kočičí tlapky pro ochranu USB rozhraní, nemusíte si dělat starosti se ztrátou dat nebo poškozením, udržuje data v bezpečí. Plug and play: usb flash disky se snadno obsluhují, neinstalují žádný software.
ZnačkaAdrreyuFny #ad
VýrobceAdrreyuFny #ad
Výška0.55
Délka2.01
Šířka1.22
Číslo díluAdrreyuFny
ModelkaAdrreyuFny
Záruka3 měsíce

8. AdrreyuFny

#ad

USB flash disk 64GB Memory Stick Flash Drive USB 2. 0 přenosný Pen Drive roztomilá Cartoon kočičí tlapka Memory Stick pro tablet, USB Stick 64GB, PC růžová

#ad
AdrreyuFny #ad - Iroká kompatibilita: tento flash disk je kompatibilní s usb konektorem. Jednoduše připojte usb flash disk a spusťte ukládání dat, zálohování a přenos. Podporuje téměř všechny operační systémy.

Velmi praktické: spolehlivé ukládání dat, přenos a sdílení digitálních dat, USB mechanika se hodí pro ukládání, ve škole, splňuje vaše každodenní potřeby v práci, doma a na cestách. Design čepice: usb flash disk s designem krytky tvar kočičí tlapky pro ochranu USB rozhraní, nemusíte si dělat starosti se ztrátou dat nebo poškozením, udržuje data v bezpečí.

Přenosný a stylový: pendrive usb 2. 0 mini design je určen k zabránění ztrátě a usnadnění nošení. Plug and play: usb flash disky se snadno obsluhují, neinstalují žádný software. Flash drive je kompatibilní se všemi digitálními daty, podporuje formát: EXFAT, NTFS. Roztomilý vzhled kočičí tlapky je také skvělým dárkem pro vašeho přítele a rodinu.
ZnačkaAdrreyuFny #ad
VýrobceAdrreyuFny #ad
Výška0.55
Délka2.01
Hmotnost0.04
Šířka1.22
Číslo díluAdrreyuFny
ModelkaAdrreyuFny
Záruka3 měsíce

9. Intenso

#ad

Intenso Micro Line USB paměť

#ad
Intenso #ad - K použití standardu usb 3. 0 je zapotřebí 3. Díky rozhraní usb 3. 0 gen 1x1 je dosaženo přenosových rychlostí až 100 MB/s. X kompatibilní hardware. Rozsah dodávky: intenso slim line usb-a paměťová karta s 32 GB pamětí a praktickým páskem na klíče. Hmotnost: lehká 2 g; rozměry: 20 x 15 x 7 mm. Optimální pro autorádio a notebook díky minimální velikosti.
ZnačkaIntenso #ad
VýrobceIntenso #ad
Výška0.28
Délka0.08
Hmotnost0.01
Šířka0.06
Číslo dílu3532480
Modelka3532480
Záruka24 měsíců

10. Intenso

#ad

Intenso klíčenka., Antracitová

#ad
Intenso #ad - Max. Rychlost čtení: 28, 00 MB/s. Max. Barva: antracitová. Kapacita: 64 GB. 0 Rychlost otáčení: 6, 50 MB/s. Rozhraní: high speed USB 2.
ZnačkaIntenso #ad
VýrobceIntenso #ad
Výška0.16
Délka2.36
Hmotnost0.01
Šířka0.59
Číslo dílu3521491
Modelka3521491
Záruka24 Monate