Top 10 Fairy Lights Outdoor – Kunden-Favoriten: Küche, Haushalt und Wohnen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Augone

#ad

15 m 8 režimů a funkce Merk, ideální party dekorace, 120 LED světelný řetěz koule, světelné řetězy vnější/vnitřní s konektorem, vánoční osvětlení atd. teplá bílá, dětský pokoj, balkon

#ad
Augone #ad - Vodotěsnost konektoru je ip44, zástrčka by měla být chráněna před vlhkostí. Svítidla jsou bezpečná a spolehlivá a mohou i po několika hodinách používání udržovat nízkou teplotu. Snadná instalace a rozšířená : není nutná montáž a žádné nářadí, dvorů, plotů, můžete bez problémů vytvořit požadovaný tvar.

Vstupní napětí 110 v – 220 v, vestavěný multifunkční čip a přijímač signálu dálkového ovládání snižují spotřebu energie, abyste zajistili, pouze 0, 002 kW / h za hodinu. Nastavitelný jas s dálkovým ovládání: s dodávaným dálkovým ovládáním můžete světla jednoduše zapnout a vypnout, integrovanou funkci časovače. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 24 hodin. Jsou šetrné k životnímu prostředí a přenosné, není potřeba žádná baterie. Snažíme se vám nabídnout nejlepší produkt a nejlepší zákaznický servis.

Vylepšený design : zvyšte průměr žárovky a vylepšete led žárovky, výstup 31 v, že je dosaženo jasného a měkkého efektu. Dlouhá životnost a 12 měsíců záruka: s 120 kvalitními led kuličkovými světelnými řetězy činí životnost až 30 000 hodin. Ip65 vodotěsné a šetrné k životnímu prostředí: světelné řetězy jsou vodotěsné ip65 a lze je použít při vodě nebo dešti. Lze jej použít na ozdobení svateb, zahrad, ložnic, stěn, vánočních stromků atd.
ZnačkaAugone #ad
VýrobceAoguan Tech CO., TLD #ad
Hmotnost1.21
Číslo díluGP-SW310DC0116-IP44(EU)-1CT
ModelkaPI-120LED-8M

2. GPATIO

#ad

Teple bílé žárovky G40, IP45, GPATIO Venkovní LED světelný řetěz, terasu, svatby, 18 m, venkovní světelný řetěz, večírky, vnitřní / venkovní světelné řetězy na zahradu, vodotěsné, 30 + 1 ks

#ad
GPATIO #ad - Náhradní žárovkaujistěte se, protože výstupní napětí světelného řetězu je venkovní proud ac 230 v. Kromě toho budete vy a vaše rodina a přátelé šťastně strávit pod teplou dekorací venkovního světelného řetězu LED všechny důležité slavnosti, Nový rok atd. Vytváření atmosférynáš světelný řetěz s žárovkami venkovní proud s vlastní zástrčkou může vytvořit teplou a relaxační atmosféru, výkon každé žárovky činí 1 watt a celý světelný řetěz je 30 wattů; teplota barvy 2700 K, A++ třída energetické účinnosti světelný řetěz stačí k naplnění party teplou žlutou září.

Nákup můžete zopakovat, která je flexibilnější a bezpečnější než běžné kabely. Vodotěsný a s dlouhou životnostísvětelný řetěz s třídou vodotěsnosti ip45 může normálně fungovat i při vysokých teplotách 60 °c, žárovek venkovního proudu. Výrobci továrny usilují o vyšší kvalitu světelného řetězu, který prodlužuje životnost světelného řetězu. Pro materiál lampy se používá lehký a nerozbitný plast, v prostředí s vysokou vlhkostí vzduchu 80 % HR a dokonce i pod vlivem chladného a horkého klimatu.

Pokud narazíte na problémy, že vstupní napětí je ac 220 – 240 V, můžete zaslat e-mail zástupcům zákaznického servisu v obchodě. Snadná instalace led světelné řetězy - žárovky jsou krásnější, protože světelný řetěz lze přímo spojit s dalším světelným řetězem, který se snadno instaluje a neomezeně rozšiřuje. Náš 18, 29 metrů dlouhý světelný řetěz žárovky LED G40 má 30 + 1 žárovku. Kabel světelného řetězu je vyroben z pryže, pokud jsou zavěšeny horizontálně.
ZnačkaGPATIO #ad
VýrobceGPATIO #ad
Délka18.29
Hmotnost1.87
Číslo dílu18M G40 Lichterkette Außen
Modelka1

3. Romwish

#ad

Romwish Světelný řetěz se žárovkami, světelný řetěz, žárovky venkovní pro zahradu, svatby, terasu, party, vodotěsnost IP44, 12 m LED světelný řetěz venkovní s 18 + 2 G40 žárovkami

#ad
Romwish #ad - Venkovní led světelný řetěz romwish g40 lze perfektně propojit se zásuvkou, což znamená, že máte až 16 pramenů pro dosažení perfektní délky pro každou instalaci. Snadná instalace: nastavitelný venkovní světelný řetěz použijte háčky na šálky, vodicí dráty nebo kabelové pásky s integrovanými poutky pro perfektní zavěšení.

Pokud naše venkovní světelné řetězy z nějakého důvodu nesplňují vaše očekávání, musíte nám to pouze sdělit a my vám buď vrátíme peníze nebo nahradíme váš produkt. Romantické efekty při vnitřním a venkovním osvětlení, Vánoce atd. Nerozbitný a vodotěsný: venkovní světelný řetěz g40 je vyroben z odolného plastu a je mnohem bezpečnější a trvanlivější než běžné skleněné žárovky, chladných zimách, větru, dešti, které se při pádu nezlomí. Ip44 vodotěsný světelný řetěz žárovky venku bezpečné při spalujícím létě, slunci, sněhu a vlhkosti, ideální pro vnitřní i venkovní použití.

Světla jsou ideální pro vytvoření příjemné a slavnostní atmosféry venku. Zákaznický servis a záruka: nabízíme 12měsíční záruku kvality. Připojitelné světelné řetězy : 12 m / 40ft g40 světelný řetěz s 18 led žárovkami a 2 náhradními žárovkami vzdálenost mezi žárovkami 1 stopa. Vychutnejte si dlouholeté osvětlení na jakémkoli místě uvnitř nebo venku s několika minutami instalace upozornění: Stmívač není součástí dodávky.
ZnačkaRomwish #ad
VýrobceRomwish #ad
Výška3.94
Délka9.06
Hmotnost1.28
Šířka5.51
Číslo díluGY-E12-25L-LED
ModelkaGY-E12-25L-LED

4. Gcstnn

#ad

2 kusy 3 m, lahve, zahrady, vodotěsný měděný drát do pokoje, Vánoce, Gcstnn Světelný řetěz na baterie, DIY teplá, vnitřní / venkovní dekorace, Halloween, 30 LED, IP65, mikro Fairy Lights, džbány

#ad
Gcstnn #ad - S malou přihrádkou na baterie můžete světelné řetězy dekorovat všude; fantastická světla a opravdu jasná. Užijte si vlastní zábavu se svými dětmi! tipy: led světelný řetěz je vodotěsný, pevný stříbrný drát, ale box na baterie není vodotěsný. Perfektní pro kreativní dekorace a vytvoření romantické atmosféry;.

Kreativní kutilství: kvalitní, jak chcete, tenký a flexibilní stříbrný drát, snadno se ohýbá do různých tvarů, můžete jej snadno schovat ve svých designových pracích.2 kusy led světelného řetězu: světelný řetěz s 30 led světly je vybaven měděným drátem postříbřeným 3m. Funkce časovače 2023 : 6 hodin / 18 hodin vypnuto. Bezpečné na dotyk: led s nízkým napětím bez přehřátí a izolace, bezpečný na dotyk pro vaši rodinu a domácí zvířata. Pokud chcete, aby se led světelný řetěz automaticky zapnul každý den, stiskněte jednoduše tlačítko časovače na přihrádce na baterie.

Pohádková světla napájená bateriemi: tento světelný řetěz je napájen 3 x AA bateriemi nejsou součástí dodávky, přenosný, není potřeba zástrčka, snadno se instaluje všude pro dekoraci. Vytvořte si zasněnou dekorativní scénu. Uvolněte si ruce a energeticky úsporněji. Záruka : nabízíme 1 rok záruku kvality, pokud máte nějaké problémy s kvalitou, kontaktujte nás a my Vám poskytneme uspokojivé řešení! .
ZnačkaGcstnn #ad
VýrobceGcstnn #ad
Hmotnost0.18

5. FGRYB

#ad

LED světelný řetěz venkovní proud 30 m – venkovní světelný řetěz se 46 + 4 žárovkami, venkovní světelný řetěz, odolný proti povětrnostním vlivům, venkovní, teplá bílá, stmívatelný, retro světla,

#ad
FGRYB #ad - Venkovní světelné řetězy jsou zapojeny paralelně, což zabraňuje tomu, se vyrábí s designem spojení typu end-to-end. Rovky se mohou bez obav vystavit lehkému dešti nebo sněhu. Funkce stmívání a časování – g40 venkovní světelný řetěz lze ovládat dálkovým ovládáním a stmíváním jasu a rychlosti od 25 % do 100 %.

Díky arreaktivním světelným zdrojům se vzhledem žhavicího vlákna lze realizovat náladové nápady všude ve venkovním prostoru. Lze zvolit 4 režimy osvětlení: Strobe, Fast Flash, Breath. Také s funkcí časování nemusíte trávit čas vypnutím světla, Slow Flash, automaticky se vypne pod hraniční dobou. Obzvlášť nápadně působí útulný charakter svítících LED světel. 30metrový světelný řetěz, party stanů, kaváren, barů, snadná instalace – každá jednotlivá žárovka má háček, bistro, osvětlení na party, dvůr, verand, osvětlení stromů, který usnadňuje zavěšení žárovky na lano.

Upozornění: pokud obdržíte venkovní světelný řetěz, dotáhněte každou žárovku. Ip44 vodotěsná žárovka odolná proti rozbití venku 30 m – světelný řetěz do auta lze instalovat kdekoliv s vodotěsným a nerozbitným krytím IP44. Co dostanete – 30m zahradní světelný řetěz se 46 žárovkami a 4 náhradními žárovkami, dálkové ovládání, uživatelská příručka český jazyk nelze zaručit. Venkovní světelný řetěz se 46 žárovkami a 4 náhradními žárovkami – světelný řetěz na party je stmívatelný 30 m dlouhý.
ZnačkaFGRYB #ad
VýrobceFGRYB #ad
Délka30
Číslo díluG40

6. Ollny

#ad

Ollny Lichterkette außen, 80 M 800 LedLichterkette innen warmweiß, 8 Modi Lichterkette Lang mit Fernbedienung Timer, IP44 wasserdicht außen und innen für Hochzeit Ostern Garten

#ad
Ollny #ad - Sicher zu berühren - hergestellt aus hochwertigen energiesparenden leds und 100 % kupferdraht mit isolierbeschichtung. Wind, regen oder hitze werden Ihr Weihnacht Feiern mit 80M Led lichterkette außen nicht beeinflussen. Erstwahl der deko - 80m 800 led lichterkette warmweiß, zimmer dekorieren, zum entspannen oder um die festliche atmosphäre zu Weihnachten, Geburtstagsfeiern zu erhöhen, balkone, Innenhöfe, Ob Sie normalerweise Gärten, es ist die perfekte lichterkette innen für Sie.

Hinweis: der adapter nicht wasserdicht ist, halten Sie den Adapter von Wasser fern. Für alle wetter - ip44 wasserdichtigkeit hält die feierstimmung lebendig. Ollny lichterketten verfügt über die ce-, roHS-, langlebig und überhitzen nicht nach Stunden des Betriebs, WEEE und Gesundheits-Zertifizierung.3

3 timer-modi - mit der fernbedienung lassen sich super leicht verschiedene effekte einstellen, die Sie vorher ausgewählt haben, ohne jedes Mal den Stecker zu ziehen oder anzuschließen. 8 beleuchtungsmodus der lichterkette 80m bringen eine einzigartige Augenweide und sorgen bei verschiedenen Gelegenheiten für anders warme Atmosphäre. Es herrscht auf der Party eine warme Stimmung. Geringer stromverbrauch 31V, 6 W, sicher für Kinder und Haustiere. Wir bieten ihnen auch einen 24 Stunden Kundendienst.
ZnačkaOllny #ad
VýrobceOllny #ad
Výška6.3
Délka6.3
Hmotnost2.6
Šířka4.72
Číslo díluAST800W
ModelkaAST800W
Záruka12 monate garantie.

7. Koopower

#ad

Venkovní osvětlení., teplá bílá 8 režimů, vodotěsné IP68, 120 hodin provozu, 2 světelné řetězy se 40 LED poháněné bateriemi venkovní s časovačem, 5 m dlouhý průhledný kabel

#ad
Koopower #ad - Koopower 2 světelné řetězy dlouhé 5 m se 40 led poháněné bateriemi lze používat uvnitř i venku bez prodlužovací šňůry nebo externího napájení. Perfektní na vánoce, velikonoce a jiné akce a svátky nebo jednoduše jen na dodání hřejivé a příjemné atmosféry Vašemu domovu.

Pro automatický provoz. Asovač funguje, pouze pokud spínač uvedete do polohy TIMER. Po aktivaci této funkce časovač začne počítat znovu od začátku. Program s časovačem 6 hodin zap. 18 hodin vyp. Variabilní nastavitelné režimy 8 různých. Paměťová funkce:-dokud je vybraný tento režim, svítí světlo ve stejném režimu i příště a nemusíte myslet na nové nastavování. Prachotěsné a vodotěsné dle normy ip65. Světelný řetěz tak lze používat i v náročných podmínkách, déšť, jako je prach, sníh a dokonce i mráz.
ZnačkaKoopower #ad
VýrobceKing Success Industrial Limited #ad
Výška0.94
Délka7.48
Hmotnost0.25
Šířka7.09
Číslo díluKOOHG900-40-LED
ModelkaYF081
ZárukaKoopower záruka 14 měsíců.

8. Romwish

#ad

Vodotěsné světelné řetězy pro venkovní i vnitřní použití, balkon, IP44, Venkovní LED světelný řetěz Romwish 9 m, terasu, na zahradu, žárovky s 15+1 G40 LED žárovkami, svatby,, venkovní světelný řetěz

#ad
Romwish #ad - Iroké scénáře použití: světelný řetěz žárovky propůjčí každému prostředí, grilovací party, kavárnu, restauraci, terasu, pergolu, terasu, nádherný nažloutlý lesk a vytváří příjemnou atmosféru. Venkovní nastavitelný světelný řetěz : romwish outdoor string light lze nastavit jas žárovek upozornění: stmívání není součástí dodávky.

G40 led žárovky svítí jednotlivě, poškození jedné žárovky nenarušuje normální provoz zbývajících žárovek a vytváří teplou a romantickou atmosféru. Připojitelný světelný řetěz: romwish 9 m / 30ft světelný řetěz venkovní proud vybaven 15+1 led žárovkami. Délka kabelu od objímky k první žárovce činí 2, vzdálenost mezi žárovkami 0, 44 m. Zákaznický servis a záruka: nabízíme 12měsíční záruku kvality. Světelný řetěz žárovky uvnitř přes konektivitu end-to-end, 7 m, vydrží výkon až 350 W.

Vodotěsný a s dlouhou životností: venkovní světelný řetěz používá skořepinu z tvrdého plastu pc, chladných zim, deštěm, sněhu a vlhkosti, nezlomí se, větru, je silná a má dlouhou životnost a chrání elektrický obvod před poškozením. Led světelný řetěz venkovní z jakéhokoli důvodu nesplňuje vaše očekávání, musíte nám to pouze sdělit a my vám buď vrátíme peníze nebo nahradíme váš produkt. Je to opravdu tak jednoduché. Světelný řetěz venkovní žárovky jsou perfektní na palubu, terasu, ať už uvnitř nebo venku, verandu, svatby, bankety.
ZnačkaRomwish #ad
VýrobceRomwish #ad
Hmotnost1.05

9. eisaro

#ad

Venkovní použití, teplá bílá, 30 + 3 nerozbitné žárovky, na zahradu, proud s G40, svatbu, 19 m, party, světelné řetězy, venkovní světelný řetěz, Venkovní LED světelný řetěz, vodotěsnost IP44

#ad
eisaro #ad - Teplé bílé světlo a spolehlivésvětelný řetěz venkovní proud obsahuje 30 světelných hlavic s teplými bílými led žárovkami, které vám poskytnou útulnou a teplou atmosféru. Ve srovnání s žárovkami se stejným jasem činí úspora energie více než 90 % a životnost je delší více než 30 000 hodin.

Naše venkovní zahradní lampy jsou vhodné pro venkovní použití a snášejí lehký déšť a sníh. Vzdálenost mezi zástrčkou a první žárovkou činí 2, 5 m, Vánoce nebo výročí. Hodí se pro dekoraci zahrad, slunečníků, balkónů, stanů, teras, barů atd. Spora energie a bezpečnostnáš venkovní světelný řetěz je vybaven nerozbitnými led žárovkami g40, vytváří méně tepla. Celková délka světelného řetězu led činí 19 m a vzdálenost mezi jednotlivými žárovkami činí 55 cm. Design end-to-end & ip44 vodotěsnédesign spojení typu end-to-end vám umožňuje propojit několik světelných pramenů dohromady, stromů, aby vyhovovaly vašim požadavkům na používání.

Pokud máte dotazy, neváhejte nás kontaktovat a my vám odpovíme do 24 hodin. Ideální pro setkání, oslavy, takže je lze jednoduše zavěsit na šňůru. Světelný řetěz je zapojen paralelně, takže i když je jedna z žárovek poškozená, ostatní žárovky ještě fungují. Zákaznický servis & záruka3 náhradní žárovky g40 jsou součástí balení, uchovávejte je prosím po obdržení.
Značkaeisaro #ad
Výrobceeisaro #ad
Délka19
Hmotnost1.76
Číslo díluG40DS-30-55
ModelkaG40DS-30-55

10. Aisutha

#ad

Svatbu, Solární světelný řetěz Aisutha 8 m, 40 LED, balkon, venkovní solární na zahradu, vodotěsnost IP65, terasu, křišťálové koule, solární 8 režimů

#ad
Aisutha #ad - Závazek kvalitynáš světelný řetěz solární venkovní odolný proti povětrnostním vlivům splňuje nejvyšší standardy. Tato světla jsou perfektní ozdobou na terasu, flexibilní drát lze snadno ukrýt a ohnout se kolem rostliny, bistra, haly, party a další. Iroké použitípraktický venkovní solární světelný řetěz se snadno instaluje a má široké spektrum využití, stromy, dvorek, zahradu, balkónové dekorace, okna, Vánoce, stěny, znaků a plotu.

Ip65 vodotěsný a s dlouhou životnostívenkovní solární světelný řetěz z vysoce kvalitního abs materiálu a je odolný proti krytí IP65, i při silném dešti a sněhu, světelné řetězy vydrží všechny povětrnostní podmínky, ideální pro vnitřní a venkovní dekorace. Multifunkční 8 režimů osvětlení8 režimů osvětlení s paměťovou funkcí může splnit všechny vaše požadavky na různá svítidla, krásné a brilantní režimy osvětlení obsahují kombinaci, pomalé vyblednutí, blikající světlušky, blednutí, lov, vlny, blikání a trvalé svícení.

Protože 100% důvěřujeme naší kvalitě, slibujeme vám: Pokud nebudete s venkovním světelným řetězem spokojeni, dostanete zpět své peníze! Vysoce kvalitní venkovní solární světelný řetěz se 40 led diodamisolární světelný řetěz s pokrokově přesným monokrystalickým solárním panelem nastavitelným o 180° a zvyšuje míru fotoelektrické přeměny na 24, 5 %, může zabudovaný akumulátor rychleji nabít. Balkónový světelný řetěz, nabíjení přes den trvá pouze 6 hodin a v noci může automaticky pracovat 8–10 hodin.
ZnačkaAisutha #ad
VýrobceAisutha #ad
Výška3.27
Délka6.06
Hmotnost1.04
Šířka3.82
Číslo díluTYNDC-B
ModelkaTYNDC-B