Top 10 Damast Küchenmesser Set – Sady kuchyňských nožů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Wolfblood

#ad

Dřevěná, Wolfblood Sada 2 ks damaškových nožů 32 cm a 24 cm profesionální damaškové kuchyňské nože sada z 67 vrstev damaškové oceli I sada kuchyňských nožů damaškových nožů s šéfkuchařským nožem

#ad
Wolfblood #ad - Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni.

Design naší sady kuchařských nožů je chráněn. Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, 00 cm a malý kancelářský nůž nůž: 24, 00 cm/čepel: 13, 00 cm/čepel: 19, 00 cm. Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.

Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška0.79
Délka12.6
Hmotnost1.23
Šířka0.12
Číslo díluDE-EK-352

2. Wolfblood

#ad

Wolfblood Sada 4 ks damaškových nožů 32 cm, 30 cm, 24 cm a 20 cm profesionální damaškové nože sada z 67 vrstev damaškové oceli z šéfovského nože a nože Santoku s ochranou čepele a dárkovou krabičkou

#ad
Wolfblood #ad - Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni.

Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, čepel: 13, malý nůž santoku nůž: 24, 00 cm a kancelářský nůž nůž: 20, velký nůž santoku nůž: 30, 00 cm/čepel: 20, 00 cm/čepel: 20, 00 cm, 00 cm/čepel: 18, 00 cm/čepel: 9, 00 cm, 00 cm, 00 cm. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Ergonomická rukojeť: rukojeti naší profesionální sady kuchyňských nožů jsou vyrobeny z dřeva Pakka a ručně broušeny.

Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Design naší sady kuchařských nožů je chráněn.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška1.97
Délka3.94
Hmotnost0.44
Šířka3.15
Číslo díluSperax
ModelkaWolfblood 4er Set

3. Zwilling

#ad

3 ks, Sada nožů Zwilling Vier Sterne 35048-000-0

#ad
Zwilling #ad - Made in germany – kované ze speciální nerezové oceli, dlouhá životnost, odolné proti korozi, robustní plastová rukojeť, doporučujeme mýt ručně.3dílná sada nožů pro profesionální a amatérské kuchaře: špikovací nůž čepel: 10 cm pro zpracování ovoce a zeleniny, nůž na maso 16 cm pro větší kousky masa, multifunkční kuchařský nůž 20 cm.

Pohodlná a bezpečná manipulace: ergonomická a protiskluzová rukojeť, vyvážené rozložení hmotnosti čepele a rukojeti pro stříhání bez únavy, struma s integrovanou ochranou prstů. Vysoce kvalitní zpracování: dlouhotrvající ostrost, stabilní a flexibilní díky ledem tvrzené čepeli FRIODUR, z jednoho kusu precizně kované oceli, přechod bez spár od rukojeti a čepele.

Rozsah dodávky: 1 sada nožů zwilling 3dílná, four starne, 1 špikovací nůž délka čepele: 10 cm/hmotnost: 125 g, materiál: Speciální ocel/plastová rukojeť, 1 nůž na maso 16 cm/112 g, 1 kuchařský nůž 20 cm/195 g, 1002238.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZWILLING #ad
Výška1.26
Délka16.54
Hmotnost1.17
Šířka5.39
Číslo dílu35048-000-0
Modelka1002238
Záruka2 roky výrobce.

4. Zeuß

#ad

Nožem Santoku, dřevěnou rukojetí Pakka a brusným, Zeuß Sada 2 ks damaškových nožů 32 cm a 24 cm profesionální damaškové kuchyňské nože z japonské 67 vrstev damaškové oceli I se šéfkuchařským nožem

#ad
Zeuß #ad - Detaily nože: sada nožů obsahuje nůž chef nůž: 32, 00 cm a malý nůž santoku nůž: 24, 00 cm/čepel: 20, 00 cm/čepel: 13, 00 cm. Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena.

Dekorativní dřevěná dárková krabička: díky ušlechtilému obalu ze dřeva a přiloženému brousku lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR.

Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy. Super dárek – nápad: sada damaškových nožů zeuß je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni. Design našich sad kuchařských nožů je chráněn. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá.
ZnačkaZeuß #ad
VýrobceZeuß #ad
Výška1.57
Délka13.78
Hmotnost2.09
Šířka5.91

5. Wolfblood

#ad

Wolfblood 2dílná sada profesionálních kuchyňských nožů 30 cm a 24 cm z 67 vrstev damaškové oceli a VG10 nůž Santoku I Santoku damaškový nůž sada s dřevěnou rukojetí, dárková krabička a ochrana

#ad
Wolfblood #ad - Sada damaškových kuchařských nožů se hodí zejména pro přípravu masa, ovoce, ryb, zeleniny a sushi v kuchyni. Super dárek – nápad: sada damaškových nožů wolfblood je perfektním nápadem na dárek k narozeninám nebo k Vánocům.

Dekorativní dárková krabička: díky ušlechtilému balení lze tuto profesionální sadu kuchyňských nožů darovat přímo a je ideálním dárkem pro každého ambiciózního kuchaře nebo fanouška grilování. Vlastnosti: naše damaškové kuchyňské nože jsou vyrobeny z pravé 67 vrstev damaškové oceli VG 10 a dosahují stupně tvrdosti čepele 60 ±2 HCR. Asijská sada nožů je velmi vhodná pro muže i ženy.

Ergonomická rukojeť: rukojeť našeho profesionálního kuchyňského nože je vyrobena z dřeva Pakka a ručně broušena. Díky tomu zůstává damascenská profesionální sada nožů velmi dlouho ostrá. Design naší sady kuchařských nožů je chráněn. Detaily nože: sada nožů obsahuje velký nůž santoku nůž: 30, 00 cm/čepel: 17, 00 cm/čepel: 13, 00 cm a malý nůž Santoku nůž: 24, 00 cm.
ZnačkaWolfblood #ad
VýrobceWolfblood #ad
Výška1.18
Délka11.81
Hmotnost0.88
Šířka0.12
Číslo díluMA-XI-288

6. PAUDIN

#ad

PAUDIN Sada nožů 3dílná sada kuchyňských nožů – sada damaškových nožů z 67 vrstev damascenské oceli s ergonomickou rukojetí G10 a dřevěnou krabičkou – profesionální sada nožů se šéfkuchařským nožem,

#ad
PAUDIN #ad - Naším cílem je usilovat o perfektní kvalitu. Nabízíme vám 100% záruku spokojenosti. S ostrými damaškovými noži můžete bez problémů a bez námahy téměř všechny potraviny. Ultra ostré a krásné: díky vysoce kvalitní damascenské oceli a vynikajícímu zpracování mají tyto kuchařské nože extrémně vysokou ostrost a jedinečně krásné vzory.

Vysoce kvalitní damascenská ocel: paudin kuchařský nůž je vyroben z 67 vrstev japonské vg-10 damascenské oceli se stupněm tvrdosti 62+ HRC. Kvalitní ocel a důkladné leštění čepelí zajišťují dobrou odolnost těchto nožů proti korozi. Ergonomická rukojeť: pro bezpečné a pohodlné řezání padne nůž obzvlášť ergonomicky do ruky. Tato sada kuchyňských nožů umí krájet a sekat nejen maso, ale také zpracovávat zeleninu a ovoce.

Tyto damaškové nože mají stabilní a dlouhotrvající ostrost a dlouhou životnost. Proto protiskluzová rukojeť z materiálu g-10 zajišťuje maximální komfort řezání a efektivní a precizní zážitek ze stříhání. Sada nožů all-in-one: sada kuchařských nožů paudin se skládá z kuchařského nože 20 cm, sekáčku 17 cm a nože na zeleninu 9 cm. Silná průběžná čepel a robustní rukojeť se 3 nýty propůjčují čepeli stabilitu a flexibilitu. Tyto klasické nože zvládnou většinu úkolů při vaření.
ZnačkaPAUDIN #ad
VýrobcePAUDIN #ad
Hmotnost3.85

7. Damaso

#ad

Nůž Santoku Black Pearl sada damaškových nožů, sada japonských nožů, Damaso Sada 2 damaškových nožů, sada kuchyňských nožů z 67 vrstev damaškové oceli

#ad
Damaso #ad - Dokonalost v každém řezu: díky břitvě ostrým čepelím našeho damaškového nože můžete krájet maso, zeleninu a ovoce s lehkostí a přesností – jako opravdový profesionální kuchař. Váš ultimativní kuchyňský nůž: prémiový damaškový nůž od damaso se vyznačuje nejvyšší kvalitou a řemeslným zpracováním a stane se vaším všestranným partnerem pro přípravu jedinečných kulinářských specialit.

Bez otázek vám vrátíme celou částku nákupu. ZÁruka spokojenosti: zaručujeme našim zákazníkům ultimativní zážitek z nákupu našich damaškových nožů. Komfortní rukojeť: ergonomicky tvarovaná rukojeť ze dřeva a umělé pryskyřice nabízí perfektní rovnováhu a pohodlné uchopení, pro větší kontrolu a bezpečnější držení pomocí vašeho damaškového nože.

Kvalita, na kterou se můžete spolehnout: perfektní rovnováha ostrosti, dlouhé životnosti a výjimečného řemeslného umění. Tento japonský nůž se skládá z ocelového jádra VG10 a 67 vrstev damascenské oceli - kuchařského nože. Pokud byste z nějakého důvodu nebyli spokojeni, nabízíme vám záruku vrácení zboží.
ZnačkaDamaso #ad
VýrobceDAMASO #ad
Hmotnost0.56
ModelkaDMS-008
Záruka2 roky záruka výrobce.

8. Wakoli

#ad

Wakoli EDIB 4dílná sada damaškových nožů s blokem na nože s čepelemi 8–18 cm, vyrobeno ze 67 vrstev pravé damaškové oceli s rukojetí z masivního dřeva Pakka I prémiová damašková sada kuchyňských nožů

#ad
Wakoli #ad - Ostré nože na holení – díky damaškové oceli vg10 je dosaženo stupně tvrdosti čepele 60±2 HRC. Magnetické prkénko na nože je vyrobeno z akátového dřeva s patkou z ušlechtilé oceli a má rozměry Š: 23 / V: 27 / H: 10 cm.

Perfektní jako dárek – profesionální sada kuchyňských nožů je perfektní nápad na dárek k vánocům. Magnetické prkénko na nože. Ergonomická rukojeť – nejlépe vyvážená sada kuchařských nožů na maso, ryby a zeleninu. Sada damaškových nožů wakoli je mimořádným vánočním dárkem pro všechny muže, ženy a milovníky nožů! Díky krásnému balení lze sadu nožů darovat přímo. S ergonomicky tvarovanými rukojeťmi z dřeva Pakka pro práci bez únavy.

Nože z damaškové oceli v této profesionální sadě kuchyňských nožů jsou a zůstávají extra ostré. Vlastnosti nože – sada nožů santoku obsahuje nůž santoku nůž: 30, malý nůž santoku nůž: 23, 00 / čepel: 17, 00 cm, 50 cm a kancelářský nůž nůž: 19, 00 / čepel: 19, 00 cm, 00 / čepel: 18, nůž na šunku nůž: 30, 50 / čepel: 12, 00 cm 8, 50cm.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad

9. Wakoli

#ad

Edib., Souprava 3 damaškových nožů v dřevěném pouzdru Wakoli, VG-10

#ad
Wakoli #ad - Materiál rukojeti: ušlechtilé dřevo. S dřevěným pouzdrem. Nůž, délka 19, 5/8, 2. Damaškové nože: 1. Nůž, 5/17 cm, 3. Stupeň tvrdosti čepele: 60±2HRC; 67 poloh kalení. Nůž, délka 30, 5/12 cm, délka 23, 5 cm.
ZnačkaWakoli #ad
VýrobceOleio #ad
Výška0.01
Délka12.6
Hmotnost1.1
Šířka0.01
Číslo dílu3DM-HOL-EDB
Modelka3DM-HOL-EDB

10. Zwilling

#ad

Sada nož? ZWILLING, speciální rukoje? z nerezové oceli / plastu, kucha?ský n?ž, n?ž na maso, Professional S, 3dílná. Od?ezávací n?ž / ozdobný n?ž

#ad
Zwilling #ad - 3dílná sada nožů pro profesionální a amatérské kuchaře: malý špikovací nůž délka čepele: 10 cm pro zpracování ovoce a zeleniny, nůž na maso 16 cm na větší kousky masa, multifunkční kuchařský nůž 20 cm.

Pohodlná a bezpečná manipulace: ergonomická a protiskluzová rukojeť, vyvážené rozložení hmotnosti čepele a rukojeti, aby krájení bylo bezproblémové, přechod rukojeti s integrovanou ochranou prstů. Vyrobeno v německu - kované ze speciální nerezové oceli, dlouhá životnost, odolné proti korozi, robustní plastová rukojeť s designem 3 nýtů, doporučeno ruční čištění.

Kvalitní zpracování nožů: dlouhodobě ostré, stabilní a flexibilní díky ledem tvrzené čepeli Fridour, z jednoho kusu precizně kované oceli. Rozsah dodávky: 1 x 3dílná sada nožů zwilling professional s, 1 kuchařský nůž 20 cm / 257 g, 1 nůž na maso 16 cm / plastová rukojeť, 1 malý špikovací nůž 10 cm / 137 g, materiál: Speciální ocel / 65 g, 35602-000-0.
ZnačkaZwilling #ad
VýrobceZWILLING #ad
Výška0.2
Délka31.8
Hmotnost0.88
Šířka5.12
Číslo dílu1002325
Modelka1002325
Záruka2 roky.