Top 10 Cotton Ball Lichterkette Mit Stecker – Světelné řetězy pro vnitřní použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GuirLED

#ad

GuirLED, Světelný řetěz z bavlny – LED USB – noční světlo miminko 2 hodiny – síťový adaptér – 3 intenzity – 24 koulí 2,4 m – princezna

#ad
GuirLED #ad - 24 ultra odolných kugeň – jemně pletená bavlna – odolný transparentní plast – použití v interiéru – 6 cm – 4 barvy růžová, vchodu, obývacího pokoje, dítěte, světle růžová – dekorace do dětského pokoje, třpytivá růžová, baby růžová, na terase – přináší skutečně útulnou a teplou atmosféru pro úspěšnou dekoraci.

Plug and spielsystem – jednoduchá montáž během několika sekund – box na recyklovaný papír – návod natištěný na boxu – vysoce kvalitní materiály a krásné povrchy. Variabilní intenzita – 3 stupně intenzity 100% 50% – časovač nočního světla 2 hodiny 25% – vypnuto – zajištění intenzity – celková délka: 4 metry 2, 4 metrů – intenzivní a originální světelné projekce.

Usb přípojka – duální usb 2a síťový zdroj je součástí dodávky – bezpečné pro děti – vysoce výkonné led – možnost připojení girlandy k externí baterii značky GuirLED k dostání samostatně, abyste ji mohli vzít všude s sebou, žádné další jednorázové baterie – spotřeba
ZnačkaGuirLED #ad
VýrobceGuirled #ad
Hmotnost1.26
Číslo díluANICEMOON

2. GuirLED

#ad

GuirLED, LED světelný řetěz s bavlněnými koulemi USB – bezdrátové dálkové ovládání – noční světlo pro miminka 2 h – součástí dodávky duální USB 2A síťový zdroj – 4 intenzity – 24 koulí 2,4 m –

#ad
GuirLED #ad - 3 roky záruka v evropě navrženo a smontováno ve Francii – to nejlepší z francouzské girlandy! www. Guirled. Com. Rf dálkové ovládání vzdálenost až 50 metrů – funguje přes stěny – magnetická a/nebo lepkavá podpora – usb port – duální usb 2a síťový zdroj součástí dodávky – bezpečný pro děti – vysoce výkonné LED – možnost připojení girlandy k externí baterii od GuirLED k dostání samostatně, abyste si ji mohli vzít všude s sebou, už žádné jednorázové baterie – spotřeba
ZnačkaGuirLED #ad
VýrobceGuirled #ad
Hmotnost1.37
Číslo díluANICEMOON

3. CREATIVECOTTON

#ad

LED světelný řetěz s koulemi z bavlny

#ad
CREATIVECOTTON #ad - Asně energeticky úsporné – s příkonem pouhých 0, 4 W je ideální pro dlouhé útulné hodiny doma. Powerbanka není součástí dodávky.

Okouzlující atophereři – láskyplně ručně vyrobené bavlněné kuličky a jemná, teplá LED světla vykouzlí romantickou atmosféru. Působivá a flexibilní – s usb a transformátorem lze osvětlit všude klasicky v zásuvce nebo powerbance. Chytré osvětlení – s integrovaným časovačem a stmívačem je tento krásný světelný řetěz perfektním společníkem pro relaxační noc. Sestaveno pro vás – není nutné krájet ani skládat bavlněné koule.
ZnačkaCREATIVECOTTON #ad
VýrobceCREATIVECOTTON #ad
Výška2.56
Délka188.98
Šířka2.56
Číslo díluCET-5V-4-20-C-G-21
ModelkaCET-5V-4-20-C-B-21

4. Cobus

#ad

Napájení se zástrčkou I růžový řetěz, Dekorativní světelný řetěz s růžemi od CozyHome – 5 metrů a 20 květin, jarní dekorace,, LED teplá bílá, jaro, květinová girlanda se světlem, světelné řetězy

#ad
Cobus #ad - Romantický nápad na dárek: stylový květinový světelný řetěz fairy lights s láskyplnou umělou krémovou látkou růžových květů – vytváří příjemnou růžovou zahradu náladu a romantiku srdce v každé místnosti bytu. Dekorace: květinové světelné řetězy se sladkými růžemi v bílé barvě se perfektně hodí jako moderní jarní dekorace, dětská postýlka nebo světelný řetěz, např.

Pohodlí: světelný řetěz do vnitřní zásuvky se napájí pomocí síťové zástrčky – jednoduše zasunout a užívat si blahodárného osvětlení. Dekorační světelný řetěz do pokoje, toaletní stolek, celoroční a ideální pro každou příležitost, dětský pokoj, příslušenství nebo zásnuby. Kvalita: výborně zpracované květy růže dekorace pokoje s nízkou spotřebou energie a garantovanou dlouhou životností – LED světelné květiny absolutně v souladu s EU a elektrickými provozy, s konektorem IP20 pro připojení k elektrické síti.

Svatební dekorace, např. Vypínače i světelný řetěz uvnitř s 20 led květy v teplé bílé i materiál: látka a barva: bílá I kabel: průhledný nenápadný I vstup: 100 V – 240 V I výstup: 3 Volty 1, 8 wattů. Dná obtěžující výměna drahých baterií jako u jiných světelných řetězů s baterií. Daje : 5 metrů celková délka a napájecí kabel 2 m vč.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceCobus #ad
Hmotnost0.18
Číslo díluRosen - 001
ModelkaRosen - 001

5. Cobus

#ad

Domácí postel, dekorace do dětského pokoje – 12 LED figurek a 4 metry napájený proudem I postel, Světelný řetěz CozyHome Dino, pro chlapce a dívky, dětské světelné, světelný řetěz do dětského pokoje

#ad
Cobus #ad - Bezpečně na prvním místě: bezpečnost je u vánočního osvětlení dětského pokoje na prvním místě, proto jsou naše dětské světelné řetězy výborně zpracovány s nízkou spotřebou energie a garantovanou dlouhou životností – absolutně v souladu s EU. Nápad na dárek: krásný světelný řetěz dinosaurů pro chlapce s 13 vysoce kvalitními dinosaury led figurkami ideální jako noční světlo nebo jako domácí postel, dekorace pro chlapce nebo dívčí pokoj – inovativní dárek pro dívky, chlapce a děti jako vánoční dárek.

Noční světlo do dětské postele: vnitřní světelný řetěz dino teplá bílá je perfektním řešením, aby vaše dítě večer klidně usnulo – LED dekorace šetrná k očím s vypínačem jako lampička na noční stolek v dětském pokoji na Vánoce. Daje: světelný řetěz se zvířaty dětský pokoj 4 metry celková délka napájení i dětská postel dekorace pro chlapce s propojovacím kabelem a vypínačem 2, 2 metru I 17, 1 lumenů I 12 dinosaurů světla v teple bílé I Materiál: PVC I kabel: průhledný nenápadný.

Pohodlí: náš světelný řetěz s dinosaury vytváří příjemnou atmosféru v každém pokoji a napájí se síťovou zástrčkou – lampa dinosauří dětský pokoj bez obtěžující výměny baterie také skvělá v herně pro fanoušky dinosaurů a dinosaurů Dana jako dekorace do dětské postýlky pro chlapce.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceCobus #ad
Délka4
Hmotnost0.75
Číslo díluDino-002-A
ModelkaDino-002-A

6. levandeo

#ad

Levandeo 15dílný světelný řetěz LED koule lampiony bavlna šedá bílá bavlněná girlanda dekorace bavlněné míčky

#ad
levandeo #ad - Lampiony napájené bateriemi potřebují 2 x AA baterie nejsou součástí dodávky. 15 bavlněných míčků v barvách: šedá, bílá, černá. Led světelný řetěz cca délka 2, 80 m s 15 kuličkami á 4 x 4 cm z bavlny a plastu. 15 teplých bílých led světel na průhledném kabelu. Hotově namontovaný světelný řetěz, vybalte, umístěte a zapněte.
Značkalevandeo #ad
Výrobcelevandeo #ad
Číslo dílu97085-0005
Modelka97085-0005

7. hellum

#ad

59 lm, světelný řetěz uvnitř, světelný řetěz na vánoční stromek 579109, délka 1,35 m, světelný řetěz bílý se zástrčkou, hellum Světelný řetěz 10 LED, klasický teplá bílá

#ad
hellum #ad - Výrobek s dlouhou životností – náš světelný řetěz je díky led technologii a vysoce kvalitním materiálům navržen tak, aby vám po mnoho let věrně sloužil jako světelný řetěz na mini vánoční stromek.

Dekorativní použití – náš led světelný řetěz se zástrčkou propůjčí vašemu domovu atraktivní atmosféru bydlení a lze jej také perfektně použít pro slavnostní příležitosti jako například světelný řetěz na vánoční stromek. Výborně se hodí pro náladové osvětlení ve vašem domě. Nadčasová teplá bílá – led světelný řetěz uvnitř vyzařuje jemné, teplé bílé světlo s jasem méně než 59 lumenů.

Tradiční kvalita – s více než 100letou historií firmy v oboru vám bude tým hellum rád k dispozici s dotazy a zpětnou vazbou k světelnému řetězu vánočního stromku uvnitř. Osvětlení interiéru – tento mini světelný řetěz je speciálně vyvinut pro vnitřní použití a vytváří útulnou atmosféru ve vašem obývacím pokoji, ložnici, chodbě a zimní zahradě.
Značkahellum #ad
VýrobceHellum Handels- und Produktions GmbH & Co. KG #ad
Výška4.5
Délka15
Hmotnost0.2
Šířka10
Číslo dílu579109
Modelka579109

8. Cobus

#ad

Do dětského pokoje, Světelný řetěz CozyHome Cotton Ball s baňkami – 20 LED a 6 m teplá bílá s konektorem | dekorace do pokoje pro teenagery

#ad
Cobus #ad - Bezpečnost a kvalita: nároky na kvalitu německé značky cozyhome – nízká spotřeba energie, bezpečnost a dlouhá životnost! Plně v souladu s EU IP 20 zástrčka pro vnitřní zásuvku světelný řetěz vnitřní koule. Dekorace: moderní bílý světelný řetěz koule přináší příjemnou atmosféru a lze je používat po celý rok a mnohostranně např.

Jako světelný řetěz do dětského pokoje, světelný řetěz na postel, party dekorace nebo světelný řetěz uvnitř I skvělá dekorace do interiéru v létě, na podzim a v zimě. Komfortní světelný řetěz uvnitř se zástrčkou bez obtížné a drahé výměny baterií – jednoduše připojte světelný řetěz Cotton Ball a budete se cítit dobře ve vašem Cozy Home.

Vhodné pro každého: světelné řetězy fairy lights s látkovými kuličkami a teplým bílým osvětlením vytvářejí mimořádně příjemnou atmosféru v každém prostoru, ať už se jedná o teenagery, mladé dívky nebo v dětské postýlce. Data: 20 led světelných koulí s teplým bílým světlem, průměr 6 cm, materiál: podobný bavlně + průhledný kabel nenápadný | Vstup: 100 V – 240 V | Výstup: 3 Volty 1, 2 metru, celková délka 6 metrů, napájecí kabel 2, 8 W.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceCobus #ad
Délka6
Hmotnost0.82
Číslo díluCotton-001-WH
ModelkaCotton-001-WH

9. Cobus

#ad

Stříbrná | celková délka 6,8 metrů | 20 teple bílých LED – bez Zdlouhavé výměny baterie | nejsou na baterii do zásuvky, CozyHome LED světelný řetěz, Marocké kuličky

#ad
Cobus #ad - Daje: celková délka 7 metrů, materiál: kov. Trend 2018: naprosto v módě – stylový orientální led světelný řetěz s krásnými kovovými koulemi – vytváří příjemnou atmosféru v každém prostoru. Dekorace: ideální pro dekoraci, narozeniny nebo jiné oslavy, zařízení interiéru, svatby, jako ozdoba na vánoční stromeček a jako osvětlení na party nejen na Vánoce, ale svou krásou poutá pozornost po celý rok – ideální také jako dárek pro každou příležitost.

Barva: stříbrná, 20 led světelných kuliček s teple bílým světlem, zapojovací kabel k zásuvce dlouhý 3 metry, kabel: transparentní po celé délce nenápadný.

Kvalita: výborně zpracovaný, nízká spotřeba energie a zaručená dlouhá životnost – splňuje normy EU a má certifikaci CE zabraňte vnějšímu kontaktu s vlhkostí. Komfort: cozyhome světelný řetěz v marockém stylu se zapojuje do zásuvky příslušenství: 1 konektor pro EU zásuvky obsažen v dodávce – zapojení do zásuvky – bez nepříjemné výměny baterií v pouzdru.
ZnačkaCobus #ad
VýrobceLEHARO GmbH #ad
Hmotnost0.66
Číslo díluMaroccan - 1
ModelkaMaroccan - 1

10. KWODE

#ad

USB a bateriový řetěz, řetízek pro vnitřní dívky, domov, světlo, party, vánoce, růžový koule, Ø 4, teenagery, KWODE Světelný řetěz z bavlněné koule, dětský pokoj, svatba, LED bavlněné koule, dekorace

#ad
KWODE #ad - Skvělý dárek pro dívky, miminka a děti. Kulový světelný řetěz – světla s bavlněnými kuličkami vypadají velmi teplé, pohodlné a lehké. Vnitřní světelný řetěz – vzdálenost mezi oběma světly činí 15 cm, průměr bavlněné koule je 4 cm.

Romantická dekorace– světelné řetězy září příjemně jasně, dekorace pokoje, ložnice, party, závěs, svatbu, vánoce, Halloween, terasu, teenagery, což je opravdu dobrý nápad. Světlo je měkké a čisté a ve tmě vytváří efekt světelné víly. Provoz na baterie – přenosný a flexibilní, bezpečný a spolehlivý; svěží 3aa baterie nejsou součástí dodávky vydrží až 5 dní s nepřetržitým stálým osvětlením; s režimem blesku. Zákaznický servis je velmi přátelský a orientovaný na zákazníka; pokud dojde k poškození, dbejte prosím na velikost průměru, můžete nový bezplatně vyměnit.

Etízek vytváří velmi pěkné světlo a není křiklavý. Pomoc od prodejce– kwode nabízí dalších 7 různých barevných světelných řetězů; jsou k dostání ve 2 průměrech, který kupujete. Vytvořte okamžitou atmosféru pro pokoje i interiér. Pro vnitřní použití, vnitřní balkon atd.
ZnačkaKWODE #ad
VýrobceKWODE #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluKWODE- Blau Cotton rosa lichterkette
ModelkaKWODE- Blau Cotton rosa lichterkette
ZárukaPokud z nějakého důvodu nejste 100% spokojeni, můžete nám kdykoli zaslat e-mail. Na vaše dotazy odpovíme do 24 hodin. Náš světelný řetěz vám zlepší život