Top 10 Briefwaage Digital 0,01g 1000g – Kleine & große Küchenhelfer

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. JOSHS

#ad

Kapesní váha, listovní váha, přesně vážící v krocích po 0,01 g až do 100 g, váha na zlato, stolní váha s vážící plochou z ušlechtilé oceli, Jemná digitální váha od Joshs

#ad
JOSHS #ad - Ochranný kryt se používá jako miska pro vážení; automatickévypínání pro úsporu baterie. Automatická kalibrace při zapnutí nastavení nuly. Vážící plocha z ušlechtilé oceli, tárovací funkce; gramy; unce, dwt. 2 ks normálních aaa baterií jsou součástí dodávky. Značková váha mr1 od joshs mr1, dělení po 0, 01 g při celkové kapacitě 100 g.
ZnačkaJOSHS #ad
VýrobceSSR Produkt GmbH & Co. KG #ad
Výška0.79
Délka3.54
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo díluMR-100

2. Newaner

#ad

Laboratoře, malá kapesní váha na potraviny, léky, Newaner Profesionální kuchyňská váha, 0,01 g – 500 g, kávu, multifunkční s LCD displejem a funkcí táry, mini digitální váha, šperky

#ad
Newaner #ad - Asto se používá k vážení malých předmětů, přesnost chyby činí ± 0, jako jsou šperky, koření, zlato, léky, prášek a čaj. Více jednotek měření přesná váha obsahuje 5 měrných jednotek, g / oz / tl/ct / gn. Vybavíme vás také dvěma bateriemi. Vysoce kvalitní materiály váha espresso se skládá z nerezové oceli, komfortní silikonové knoflíky zlepšují hmatový pocit a speciálně pro Vás připravený ochranný kryt proti prachu slouží nejen k ochraně povrchu a před prachem, ale lze jej také rozložit na misku váhy.

Velký lcd displej usnadňuje zobrazení dat. Digitální váha splňuje vaše různé potřeby. Tlačítko "light" na povrchu domácí váhy zapne nebo vypne osvětlení obrazovky. Povrch mini váhy má tlačítka "on/off", "light", "units", můžete si přečíst návod k obsluze speciálně pro Vás.

Jednoduše zasunete do tašky nebo jej můžete vzít s sebou na cesty. Vysoká přesnost digitální kuchyňské váhy se 2 bateriemikapacita digitální váhy činí 500 g a minimální kapacita činí 0, 01 g, mince, 05 g. Lehký a přenosnývelikost tašky a nízká hmotnost, hmotnost váhy na kávu činí cca 96 g včetně hmotnosti baterie. Velmi rozšířenékuchyňská váha může nejen vážit, "tare", "pcs". Pokud ovládání nerozumíte, ale také počítat.
ZnačkaNewaner #ad
VýrobceNewaner #ad
Výška0.79
Délka4.8
Hmotnost0.21
Šířka2.56
Číslo díluCFC-001

3. ISO TRADE

#ad

Přesná váha digitální váha 3465, Jemná digitální kuchyňská váha 2 kg váha na zlato

#ad
ISO TRADE #ad - 2 nádoby – v sadě jsou k dispozici také 2 nádoby, které lze použít jak jako ochranu před zaplavením nečistot a u sypaných výrobků. Vysoce přesná elektronická kuchyňská váha – elektronická kuchyňská váha je přesná až do 0, 1 g. Velmi malá – váha je tak oblečená, že se bez problémů vejde do tašky. Osvětlený displej a funkce automatického vypnutí režimu spánku, energeticky úsporné. Vysoká přesnost – váhu lze použít všude tam, kde je požadována vysoká přesnost.
ZnačkaISO TRADE #ad
VýrobceISO TRADE #ad
Délka1
Hmotnost0.6
Číslo dílu3465
Modelka3465

4. KUBEI

#ad

USB nabíjení, digitální kuchyňská váha, domácí váha, KUBEI Jemná váha 1 kg/0,01 g, mince, digitální váha na dopisy, vysoce přesná gramová váha, perfektní pro šperky, pudr, ušlechtilá ocel

#ad
KUBEI #ad - Víceúčelový počítač: naše digitální váha má podnos, který umí vážit různé předměty jako šperky, kávová zrna a přísady na vaření. Kromě toho lze misku při nepoužívání použít jako ochranu proti prachu, pilulky, prášky, což prodlužuje životnost elektronické váhy.

Zbytek váhy je z plastu, silný a s dlouhou životností, lehký a snadno se přenáší. Kvalitní materiál: stůl váhy je vyroben z nerezové oceli, vodotěsný a snadno se čistí. Vysoká přesnost: digitální kuchyňská váha používá vysoce přesné senzory, 01 g, aktualizuje maximální kapacitu vážení 1 kg. Přesné měření, přesnost 0, může správně měřit mléko, ml funkce. Napájení : naše elektronická kuchyňská váha má tři možnosti nabíjení: akumulátor, zásuvný modul a baterie, včetně 3 AA baterií a nabíjecího kabelu.

Multifunkční: na výběr více jednotek, vážení tekutin lze zvážit i jedním dotykem; funkce tárování a počítání se snadno ovládá a velmi užitečná pro usnadnění přípravy chutných pokrmů. Kuchyňská váha se standardně automaticky vypne, můžete nastavit, aby se automaticky nevypnula a nastavila dobu vypnutí, jednoduchá obsluha a výkonná.
ZnačkaKUBEI #ad
VýrobceKUBEI #ad
Hmotnost0.71

5. DIPSE

#ad

Digitální váha do 2000 g / rozsah vážení 2 kg 2000 x 0,1 g, Dipse Digitální laboratorní váha TP-2000 x 0,1 – jemná váha s přesným rozlišením 0,1 g, barva černá

#ad
DIPSE #ad - Díky rozsáhlým možnostem použití je tato váha skutečně univerzálním pomocníkem pro domácí použití a profesionální kancelářské potřeby potřebná hmotnost pro TP-2000: 1 x 1000 g nebo 2 x 500 g – tyto závaží jsou k dostání samostatně.

Digitální váha dipse tp – 2000 je optimální váha do kanceláře, hobby a kuchyně. Díky velkým, osvětlenému displeji je váha nejen funkční, volně ležícím tlačítkům a dobře čitelnému, ale také velmi snadno ovladatelná. Díky přesnému rozdělení jemné váhy 0, bez ohledu na to, o co jde. Obsažené dvojité bezpečnostní digestoře lze prakticky použít také jako váhy – váha je tak mobilní a vždy připravena k použití. Rozměry jsou zvoleny tak, aby vypadala jako velká kapesní váha, ale také jako stolní váha bude vypadat dobře.

Díky perfektnímu zpracování a solidní elektronice je díky dvoufázové kalibraci zjištěna enormně přesná hodnota, koření, laboratorní váhu, chemikálie, šperky, ať už pro molekulární kuchyni, dopisy, kapesní váhu . Různé vážící jednotky gramy, unce, 1 gramu máte vždy přesný výsledek, carat, unce, grain, penny hmotnost navíc odpadají namáhavé převádění.
ZnačkaDIPSE #ad
VýrobceSSR Produkt GmbH & Co. KG #ad
Výška0.79
Délka5.12
Hmotnost0.5
Šířka4.33
Číslo dílu6096
Modelka6096

6. Ascher

#ad

Na zlato a mince, 200 x 0,01 g, Ascher digitalni vaha

#ad
Ascher #ad - Praktická dotyková tlačítka, extra velké číslice a modře podsvícený lcd displej, který je v každém prostředí dobře čitelný, dělají z vážení na této váze hračku. Digitální kapesní váha ascher má maximální hmotnost vážení 200 g.

Váha pro vás bude skvělým společníkem na cesty pro vážení výrobků nebo předmětů jako jsou zlato, stříbro, mince, šperky či drahokamy. Funkce odečtu hmotnosti zase zajistí přesné zvážení čité hmotnosti daného předmětu. Minimální rozlišovací hmotnost je 0, 01 gramu, díky čemuž nabízí možnost přesného vážení. Digitální kapesní váha ascher je vybavena plochou z ušlechtilé oceli a otevíracím ochranným krytem.

Díky kompaktnímu a lehkému provedení nabízí váha ideální řešení pro potřeby mobilního vážení. Nechybí ani funkce automatického vypnutí po 60 sekundách pro prodloužení životnosti baterie. Váha nabízí 6 různých jednotek hmotnosti: g/oz/ozt/dwt/gn/ct pro jednoduché přepočty hmotností.
ZnačkaAscher #ad
VýrobceAscher #ad
Výška0.75
Délka5.04
Hmotnost0.31
Šířka3.07
Číslo dílu1
Modelka1
Záruka/

7. GENIE

#ad

Genie 3623 EDS digitální poštovní váha od 1 g do 5000 g; z robustního plastu vč. skleněného talíře; LCD displej černá

#ad
GENIE #ad - Gramově přesné zobrazení v krocích po 1 g přes LCD displej. Dopisní / kuchyňská váha z robustního plastu. Nastavitelné měrné jednotky: g / oz. Hmotnost až 5 000 g, resp. 176, 36 uncí. Talíř na vážení z tvrzeného skla.
ZnačkaGENIE #ad
VýrobceGO Europe GmbH #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0
Šířka0
Číslo dílu11834
Modelka3623 EDS

8. Miiepls

#ad

Multifunkční multifunkční do kuchyně, přesná mini kuchyňská váha, čaj, digitální kapesní váha, šperky, 500 x 0,01 g, bylinky, digitální váha na mince, Kapesní váha 500 g/0,01 g, káva, kvasnice, váha se zlatem

#ad
Miiepls #ad - Funkce. Praktická tlačítka, nápadné číslice a led obrazovka, čištění a viditelnost v každém prostředí pro snadné ovládání. Digitální kapesní váhy od tompig mají maximální hmotnost 500 gramů a lze odečíst v jednotkách 0, 01 gramu.

Pro přesné a přesné výsledky vážení používají vysoce přesné senzory. Tara po nasazení misky se nastaví na 0, ct, gn, tl, dwt, ozt, oz, 7 různých hmotnostních jednotek g, funkce automatického vypnutí 1 minuta. Malý a přenosný, 5 × 7, 2 × 1, 12, 141 g, 7 cm, z platformy z ušlechtilé oceli, vejde se do tašky a nezabírá místo. Kontaktujte nás!100% záruka vrácení peněz v případě problémů, jako je zlato, dotazů nebo pochybností. Je perfektním společníkem pro vážení různých produktů nebo předmětů na cestách, mince, stříbro, šperky, drahokamy.
ZnačkaMiiepls #ad
VýrobceMiiepls #ad
Hmotnost0.29
Číslo dílu珠宝秤

9. JADUFHU

#ad

Taschenwaage Feinwaage 1000g/0.1g Digitalwaage Goldwaage Präzisionswaage mit LCD-Anzeige und Tara-Funktion,Feinwaagen mit 7 Einheiten für Küche, Schmuck 2 Batterien enthalten., Kaffee

#ad
JADUFHU #ad - High-precision sensordie digitalwaage ist mit einem hochpräzisen sensor-messsystem ausgestattet, 1 Gramm bis 1000 Gramm wiegen kann, das präzise von 0, und ihre Stabilität sorgt für genaue Gewichtsablesungen. Die küchenwaage eignet sich ideal zum Wiegen kleiner Gegenstände. Wide usagediese feinwaage hat eine tarafunktion, schmuck, die grammwaage kann zum Abwiegen von Kräutern, drücken Sie "TARA" zum Schälen, Edelsteinen, kaffeebohnen, Pulver, Münzen und anderen kleinen Gegenständen verwendet werden.

Die mini-präzisionswaage verfügt über eine automatische Nullstellung und eine automatische Abschaltung Energiesparfunktion, um die Energie und die Batterie effizient zu halten, außerdem wird diese grammwaage auch mit einer Schutzhülle geliefert. Hohe qualität und tragbarkeitdie präzisionswaage besteht aus edelstahl + abs, der Edelstahl-Wägetisch ist langlebig und leicht zu reinigen, sehr klein und tragbar, die Maße der präzisionswaage sind 12, kompaktes Design, 5 cm, 7 x 7, nimmt keinen Platz weg und ist bequem zu jeder Zeit zu verwenden.

Lcd displaydiese präzisionswaage hat ein eingebautes blau hinterleuchtetes lcd-display, das den Wägewert auch nachts deutlich ablesen kann. 7 verschiedene einheitendie goldwaage enthält 7 notwendige maßeinheiten G, DWT, OZT, TL, CT, OZ, drücke einfach die Taste "MODE", um die passende Einheit schnell und einfach umzuwandeln.
ZnačkaJADUFHU #ad
VýrobceJADUFHU #ad
Výška5
Délka2.95
Šířka0.51
Číslo díluZWCFC1kg
ZárukaNO

10. Scaleson

#ad

1 g, SCALESON S160 poštovní váha/kompaktní váha/stolní váha/váha na recepty max. 5 kg

#ad
Scaleson #ad - Pro výpočet poštovného. Plochá dopisní váha pro vážení dopisů a malých balíčků. Funkce: vážení, indikace přetížení slabé baterie, tara, funkce automatického vypnutí. Maximální zatížení 5 kg, číselný krok 1 g. Dobře čitelný LCD displej.
ZnačkaScaleson #ad
VýrobceScaleson #ad
Hmotnost1.01
Číslo díluS160