Top 10 Big Wheel Scooter – Sonderangebote Warehousedeals – Spielzeug

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HUDORA

#ad

Magenta/Silber, HUDORA 14764/01 BigWheel 205-Das Original mit RX Pro Technologie-Tret-Roller klappbar-City-Scooter

#ad
HUDORA #ad - Hudora bigwheel 205. Pro děti a mládež! kupte nyní online u HUDORA. Magenta/stříbrná | hliníková koloběžka HUDORA. Skládací se stojanem.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška7.87
Délka11.81
Hmotnost8.82
Šířka19.69
Číslo díluHudora_14764
Modelka14764/01
Záruka2 roky

2. Arebos

#ad

Zelená, sklopná | vč. nosného pásu | XXL kola | nášlapná brzda | pro děti a dospělé | nosnost až 100 kg | koloběžka na kopání | koloběžka |, výškově nastavitelná, Arebos Koloběžka do města, koloběžka

#ad
Arebos #ad - Stabilní, se kterým můžete svůj stojan snadno držet, lehký a obratný naše koloběžky jsou vybaveny extra velkými 200mm pu koly. Nemusíte každý rok kupovat novou koloběžku! přesvědčivá bezpečnost s naším kopacím válečkem budete bez problémů a bezpečně na cestách, protože jeho odolná a robustní deska podporuje jezdce až 100 kg.

Polstrované gumové rukojeti poskytují dodatečný komfort a stabilní držení. Strukturovaný protiskluzový kryt, zatímco budete klouzat z místa na místo. Individuálně nastavitelná městská koloběžka má široké rukojeti, které lze podle velikosti a komfortu řidiče nastavit na 3 různé výšky. Bezpečně na cestách zadní třecí brzda zajišťuje bezpečné zastavení i při rychlých jízdách. Velký brzdový pedál se snadno ovládá, aby rychle a pevně brzdil. Spolehlivá brzda zadního kola pro rychlé a snadné zastavení skútru.

Díky nastavení výšky může tento skútr růst společně s vašimi dětmi. Lehké a příjemné řízení akčního skútru zajišťuje enormní ovladatelnost. Skládací a snadno se přenáší jednoduchý skládací systém vám umožní složit a rozložit koloběžku během několika sekund. Koloběžka city je kompaktní a lehká, ve složeném stavu nezabere mnoho místa, díky čemuž jej lze snadno přepravovat pomocí dodaného popruhu – i pro malé! Díky skládacímu postrannímu stojanu je možné odložit kdykoli a kdekoli.
ZnačkaArebos #ad
Výška38.58
Délka34.65
Hmotnost8.38
Šířka14.96

3. HUDORA

#ad

HUDORA BigWheel® 205 Pure Scooter – koloběžka pro děti a dospělé – koloběžka od 6 let – městská koloběžka do 100 kg – skládací a nastavitelná výška

#ad
HUDORA #ad - Skládací a výškově nastavitelná – snadno skládací skútr, výškově nastavitelná řídítka od 82 do 106 cm. Hmotnost uživatele 100 kg. Perfektní dárek – každé dítě má radost z nové koloběžky HUDORA Scooter. Bezpečná jízda – díky silné třecí brzdě zadního kola a odrazkám na desce a řídítkách. Vysoký požitek z jízdy – díky nízko položené nášlapné desce a štíhlým, rychlým kolečkům BigWheel 205. Nosné sklo – koloběžka s max. Mimořádná kvalita – vysoce kvalitní koloběžka z hliníku.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška41.73
Délka34.65
Hmotnost11.31
Šířka14.57
Číslo dílu14318
Modelka14318
Zárukazákonná záruka

4. SereneLife

#ad

Unisex Tretroller & Cityroller, SereneLife Roller für Kinder und Erwachsene, Big Wheel Scooter bis 120kg belastbar, Klappbar und Höhenverstellbar

#ad
SereneLife #ad - Mit klappbaren griffen und PU-Hinterradbremse ermöglicht er ein leichtes und sanftes Stoppen. Perfekt als roller kinder 8 Jahre, Roller Kinder 10 Jahre. Verstellbare lenkerstange: dieser kompakte scoot and ride roller verfügt über eine bequeme und verstellbare T-Stange, die auf 3 verschiedene Höhen eingestellt werden kann, um Fahrer aller Altersgruppen zu accommodieren.

Klappdesign: der scooter roller für jugendliche bietet ein platzsparendes Klappdesign, ideal für Reisen. Roller große räder: der kinderroller ab 8 jahre verfüget über langlebige, sanft gleitende 8-9-Zoll-Räder mit robusten ABEC-7-Lagern. Leichte steuerung: der kickroller kinder ermöglicht dank Lean-to-Steer-Technik ein leichtes Manövrieren. Ausgestattet mit einem Schutzblech am Vorderrad und einer rutschfesten Trittfläche.

Auch geeignet als Kinder Roller für Anfänger und fortgeschrittene Teenager. Ideal als Mobility Scooter. Ideal zur förderung von Gleichgewicht und Koordination. Leichtes kickboard: der city roller für kinder ab 8 und mit einer kombination aus stahl- und Legierungskonstruktion ist ideal für den Innen- und Außenbereich. Mit einer erweiterten stehfläche eignet er sich ausgezeichnet für Scooter Erwachsene und ermöglicht pro-style Leistungen.
ZnačkaSereneLife #ad
VýrobceSereneLife #ad
Výška38.9
Délka22.4
Hmotnost10.8
Šířka4.8
Číslo díluSLTS98
ModelkaSLTS98

5. HUDORA

#ad

HUDORA Koloběžka BigWheel 180 – koloběžka pro děti a dospělé – koloběžka od 6 let – městská koloběžka do 100 kg – skládací a výškově nastavitelná – s popruhem

#ad
HUDORA #ad - Perfektní dárek – každé dítě má radost z nové koloběžky HUDORA Scooter. Mimořádná kvalita – vysoce kvalitní hliníková koloběžka. Kuličková ložiska – kuličková ložiska abeC 5 a super lehká kolečka pro maximální požitek z jízdy. Nosné sklo – koloběžka s maximální hmotností uživatele 100 kg. Bezpečná jízda – zadní třecí brzda a reflektory pro větší bezpečnost. Skládací a výškově nastavitelná – výškově nastavitelná řídítka.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHudora #ad
Výška4.61
Délka35.43
Hmotnost8.86
Šířka9.84
Číslo dílu14765
Modelka14765
ZárukaŽádné

6. HUDORA

#ad

HUDORA Koloběžka Big Wheel Scooter STYLE 230, barva černá – skládací koloběžka – koloběžka do města

#ad
HUDORA #ad - Hudora bigwheel Style 230 Weiß | hudora cooler optik und exklusiver sonderausstattung! Für Jugendliche und Erwachsene! Jetzt online bei HUDORA kaufen! .
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška42
Délka38
Hmotnost11.5
Šířka19
Číslo díluHudora_14236
ModelkaHudora_14236
ZárukaHerstellergarantie

7. Lionelo

#ad

Koloběžka do 100 kg, velká kola, tlumič nárazů ShockResist, 200 mm, LIONELO Dětská koloběžka Luca Plus, výškově nastavitelná, koloběžka do města, skládací

#ad
Lionelo #ad - Lionelo luca: koloběžka se dá díky volantu výškově nastavitelnému ve 3 stupních snadno stát městskou koloběžkou. Výška je nastavitelná od 82 do 98 cm. Slouží také jako blatník pro ochranu před stříkající vodou. Výrazně snižuje nárazy na nerovném podkladu.

Super lehký 4, 1 kg. Díky speciální konstrukci se výrazně zvýší úroveň bezpečnosti. Nejmodernější technologie: zadní třecí brzda kompletně obepíná kolo a zajišťuje efektivní brzdění. Neklouzavá plocha na nášlapy byla vyvinuta: aby noha byla stabilní a při jízdě neklouže. Kuličková ložiska třídy abec-7 kombinovaná s pu kolečky 200 mm s vysokým zpětným odskokem umožňují nižší valivý odpor a tím vyšší rychlost s potěšením z jízdy.

Odolnost proti nárazům na volantu: nabízí maximální komfort a stabilitu. Stabilní stojan je namontován v těžišti, zabraňuje náhodnému převrácení skútru. Ergonomické rukojeti uvolňují ruce při vibracích na nerovném podkladu. Díky skládací konstrukci můžete svůj skútr v režimu vozíku snadno přepravovat jako kufr na kolech nebo jej vzít s sebou v zavazadlovém prostoru, takže se nemusíte vzdát radosti z jízdy na dovolené.
ZnačkaLionelo #ad
VýrobceLionelo #ad
Výška36.22
Délka34.25
Hmotnost8.82
Šířka13.39
Číslo díluLO-LUCA BLACK GRAPHITE PLUS
ModelkaLUCA BLACK GRAPHITE PLUS
Záruka24 MOS

8. HUDORA

#ad

Ocean | skládací hliníková koloběžka Big Wheel Scooter 205 | nastavitelná výška | odrazky | popruh na krk, HUDORA BigWheel® 2020

#ad
HUDORA #ad - Nosnost: pro všechny mládež a dospělé do 100 kg tělesné hmotnosti. Vysoce kvalitní materiály: díky vysoce kvalitnímu hliníku se snadno přenáší. Snadné nastavení výšky: perfektně se přizpůsobí vlastní velikosti těla. Vysoký požitek z jízdy: díky nízko položené nášlapné desce a štíhlým kolečkům. Skládací: pro snadnou přepravu, díky robustnímu skládacímu mechanismu.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Výška40.94
Délka38.58
Hmotnost8.82
Šířka4.72
Číslo dílu14847
Modelka14847
ZárukaBez záruky

9. ISE

#ad

ISE Koloběžka Big Wheel Scooter 200 mm Koloběžka do města, vysoká kvalita styl hvězdné oblohy, skládací koloběžka se 2 koly, ruční brzda pro dospělé a děti, výběr 2 barev

#ad
ISE #ad - Tipy: během jízdy noste helmu. Výška stupačky je 5 cm, takže je bezpečnější při jízdě do kopce. Dokud máte dostatečnou rovnováhu, 5 x 3 mm. Je skládací, na trávě, na dřevěné silnici i na rovné silnici. Ise je otevřená pro všechny návrhy, od roku 2019 v německém skladu; dobrý a přátelský zákaznický servis, ale vrácení zboží pouze kvůli kvalitě výrobku.

Vzor hvězdné oblohy vám dává nádherný pocit a sportovní styl vás užije při jízdě na kole. Výškově nastavitelná a 2 barvy: výška našeho městského skútru je 3 úrovně: 90 cm, 97 cm, 105 cm, to znamená od 7 let do 18 let. Zatížení 100 kg, je stabilnější než skútr, který je na trhu. Ise byla založena v roce 2010, můžete nám zaslat zboží zpět do 30 dnů od nákupu, technický tým pro poradenství. Odpružení nabízí absolutně příjemný pocit z jízdy a snižuje tak mnoho spár nebo promáčknutí povrchu vozovky.

Flexibilní: můžete jezdit na skútru, můžete si vzít s sebou také metro nebo příměstskou železnici. Vracíme se výhradně v originálním balení. 200 mm velké kolečko s odpružením zadního a předního kola nabízí vysoký jízdní komfort a klidnou a rychlou jízdu. Bezpečná a efektivní kotoučová brzda a zadní zadní kryt se zadním blatníkem nabízí několik bezpečnostních záruk. Důležité menší díly byly vyrobeny z oceli, aby byla zajištěna dokonalá soudržnost a spolehlivá stabilita.
ZnačkaISE #ad
VýrobceISE #ad
Hmotnost13.89

10. HUDORA

#ad

Lavender, HUDORA BigWheel® 205 Advanced

#ad
HUDORA #ad - Komfortní: extra široká řídítka umožňují: měkká a obratná jízda na všech površích. Snadný transport: díky vysoce kvalitnímu hliníkovému rámu je skútr stabilní, přesto lehký jako pírko. Nízká hlučnost: integrované svorky spolehlivě fixují rukojeti a zabraňují nepříjemnému trhnutí. Praktické: díky robustnímu skládacímu mechanismu lze skútr rychle a bezpečně složit na 88 cm a skladně uložit. Stylový: rám a rukojeti v křiklavých trendových barvách, tyč na řídítka v matně černé barvě společně vytváří skvělý vzhled.
ZnačkaHUDORA #ad
VýrobceHUDORA #ad
Hmotnost10.49
Číslo dílu14150
Modelka14150
ZárukaBez údajů