Top 10 Beamer mit Hdmi Anschluss – Projektory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Jimveo

#ad

Malý, 1080p Full HD dataprojektor 250" displej, Dataprojektor Jimveo WiFi Mini dataprojektor 9000 lumenů, LCD domácí kino/venkovní/kompatibilní s TV stick/X-boxem/DVD/laptopem/smartphonem

#ad
Jimveo #ad - Lze jej jednoduše použít s flexibilním držákem kamery, vezměte si mini projektor domů a máte skutečné mobilní kino. Pro lepší zážitek doporučujeme použití v tmavém prostředí. Se zabudovaným hi-fi a 360° obrazem zepředu, hi-fi sound & stropní držákReflexní design filtruje škodlivé modré světlo, zezadu a ze stropu lze tento mini LED projektor používat jak uvnitř, tak i venku.

Dataprojektor c11 wifi podporuje kabelové připojení usb a bezdrátové zrcadlení obrazovky WiFi pro systémy iOS/Android, 5 × 7 cm menší než Air 4 a váží asi tolik jako dóza na sodu 600 g. Pokrokový chladicí systém zabraňuje přehřátí. 9000 lumenů a 1080p full hd & 250" velká obrazovkac11 dataprojektor nativní rozlišení 1080p, používá nejnovější technologii spotlight a vysoce refrakční čočku, podporuje rozlišení až 4k full hd, poskytuje jasnou a živou kvalitu obrazu a živé barvy. Ochrana očí a časovač spánku, aby ulevilo očím. Vyspělý systém a rozptýlený světelný zdrojc11 má zapečetěný optický systém a odnímatelné ochranné sklo proti prachu, čímž účinně redukuje černé skvrny.

Tento lcd projektor s krátkým děrováním překonává omezení místa a lze jej použít uvnitř, což z něj dělá perfektní dárek pro děti i dospělé. Přenosný mini wifi dataprojektor mini dataprojektor c11 je o velikosti 16 × 12, abyste využili různé metody projekce na více místech. Vy budete mít vizuální zážitek 1080p za cenu 480p, podporuje velikosti obrazovky 36 až 250" doporučeno 40 – 120 palců, je o 75 % jasnější než jiné 720p projektory, ideální pro stavbu domácího kina. Hi-fi zvuk a funkce časovače vypnutí videoprojektor c11 je vybaven hi-fi reproduktory, při kempování nebo v autě pro každodenní zábavu, venku, které poskytují vynikající kvalitu zvuku i bez externích reproduktorů.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad

2. Vigpil

#ad

Venkovní/domácí video dataprojektor kompatibilní s, dataprojektor Full HD 1080p, domácí kino, mini dataprojektor 4K, Dataprojektor 4K 15000 lumenů, 5G WiFi projektor Bluetooth

#ad
Vigpil #ad - S optimální úhlopříčkou obrazu 120 palců si můžete s tímto full HD dataprojektorem užívat své oblíbené seriály, abyste získali realistický zážitek ze sledování. S obousměrnou konektivitou Bluetooth 5. 1 je váš přenosný mini projektor více než jen reproduktor – projektor můžete propojit s externími reproduktory, sluchátky a sluchátky pro lepší zvukový zážitek.

100% – 50% zoom a ± 15° lichoběžníková korekce vyvinuto pro zábavu v životním stylu a komfort při práci. Věrvěrvěrvěrvěrvěra perfektní zážitek ze snímku trháku. Projektor podporuje bezplatnou 3letou záruku, obraťte se na zákaznický servis, abyste obdrželi bezplatnou výměnu. S projektorem si můžete užívat plynulejší a stabilnější streamování, hraní a živé výkony. Nový jas novinka! podporuje 15000 lumenů a 4k video dataprojektor c9 4k je vybaven nejnovějším vysokým jasem 15000 luxů a vysokým kontrastním poměrem 15000:1, obraz je jemný, jedinečnou technologií reprodukce barev a více než 24 milionů barevných rozsahů, potlačení šumu, 1080p nativním rozlišením, vylepšená barva a přesná reprodukce barev.

První p2p přímé zrcadlení projektor je první technologií přímého zrcadlení p2p, prolomte běžnou 5g wi-fi připojovací technologii. Vlastnictví dataprojektoru je synonymem vlastnictví kina, která bez námahy odstraní problémy se zpožděním WiFi a během několika sekund vám nabízí velké plátno. Odstraňte omezení routerů a Wi-Fi, které si můžete vzít s sebou. Stupnice na 100 % – 50 % vám umožňuje získat správnou velikost plátna bez častých úprav vzdálenosti, filmy a sportovní události na našem videoprojektoru, zejména pokud je přenosný projektor zavěšen na stropě.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

3. Vigpil

#ad

Dataprojektor upgrade 15000l Full HD Nativní dataprojektor 1080p 4K domácí kino, dataprojektor mini přenosný domácí divadlo/venkovní filmový, 5G WiFi Bluetooth dataprojektor s P2P připojením

#ad
Vigpil #ad - Aktualizace 2023, jas 15 000 luxů, podpora 15 000 lumenů full hd dataprojektor 4k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, vysoký dynamický kontrastní poměr 15 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video 4K UHD.4k projektory disponují technologií ntsc a primárními barvami s vysokým rozlišením pro pohlcující zážitek ze sledování.

Hi-fi stereo surround reproduktor, perfektní pro domácí videa, dvorky, který využívá technologii odvádění tepla a snížení hluku, velká obrazovka 300 palců zabudovaný 3w stereo reproduktor a zvukový systém srs pro hlasitý, jasný zvuk a stereo prostorový efekt. Dárková přenosná taška na projektor, celoživotní technická podpora profesionální výroba videoprojektoru s vysokým rozlišením je vysoce kvalitní a cenově výhodná volba pro aktivity uvnitř i venku. Tento videoprojektor 1080p je čtyřikrát podrobnější než 720P projektor.

Nejlepší projekční velikost pro mini projektor je 120 palců, jasný, hry a večírky atd. Dvoupásmové wi-fi připojení 5g/2, 4g, spojení a rychlost přenosu jsou rychlejší a plynulejší. Nabízíme vám 6měsíční vrácení peněz a 3 roky záruku, doživotní profesionální technickou podporu rozhraní menu "Kontakt". 15° korekce keystone, široká kompatibilitadíky úpravě ohniskové vzdálenosti a korekci ±15° keystone můžete zcela jednoduše získat jasné a rovnoměrné obrazy. Přenosný projektor je vybaven inovativním chladicím systémem, aby se hluk ventilátoru snížil na polovinu.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
ZárukaZáruka 2 roky

4. WiMiUS

#ad

Kompatibel mit Fire Stick/Laptop/Xbox/PS5, Beamer 5G WiFi Bluetooth 1080P Full HD 4K Video Beamer 10000 Lumen WiMiUS Heimkino Projektor, 4D Trapezkorrektur, 300" Display, LED Projektor mit Tragetasche

#ad
WiMiUS #ad - Ausgestattet mit der neuesten LED-Beleuchtung werden Helligkeit um mehr als 50% erhöht. 2. 4g+5g wifi beamer & reibungslosere drahtlose verbindungeingebaute 2. 4g+5g dualband wifi chip der neuesten generation, unterstützt wireless-bildschirmfreigabe für ios/android/windows 10 Geräten kann mit AirPlay, MiraCast kompatible Smartphone Bildschirm durch direktes Spiegeln auf dem Projektor anzeigen, WiMiUS W7 WiFi Projektor für schnellere und reibungslosere Verbindungs- und Übertragungsgeschwindigkeiten, kein zusätzlicher lästigen Kabeln, HDMI Adapter und WiFi Dongle erforderlich.

Der lcd beamer verwenden sie die neuestes lüfterkühlsystem, um den Stromverbrauch der Lampe zu minimieren und die Lebensdauer der Lampe auf maximal 16, 0000 Stunden zu verlängern und ein geringes Lüftergeräusch. Breite kompätibilitat & bluetooth funktion 5. 1der video beamer verfügt über hdmi/usb/vga/av/3, ​spiele zu spielen usw, kopfhörer und kopfhörer anschließen, 5mm audio-anschluss, Online-Kurse für Kinder und Videoanrufe auf dem großen Bildschirm.

Mit der rgb-farbkalibrierungs technologie setzen wirkompliziertere Farbdetails wiederherzustellen, Native Auflösung 1920*1080, dynamische und farblich lebendige Bildqualität sorgt. Digital 4d trapezkorrektur & -50% zoom funktionder heimkino beamer ist nicht nur mit einer 4d trapezkorrektur. Mit den neuesten Bluetooth 5. 1-funktion können sie ihren projektor an externe Lautsprecher, um Videos abzuspielen, Kompatibel mit Phone/TV Stick/Chromecast/DVD-Player/Laptop/PS5/Xbox/PC.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.13
Délka8.58
Hmotnost4.3
Šířka8
Číslo díluW7
ModelkaW7

5. WiMiUS

#ad

LED domácí kino, WiFi 6 Bluetooth dataprojektor, video, Automatické zaostřování/lichoběžníková korekce Dataprojektor Full HD 1080p 15000 lumenů, 4P/4D lichoběžníková korekce 300'' displej

#ad
WiMiUS #ad - 1080p full hd projektor a přenosná taška s nativním rozlišením 1920 × 1080, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou videí full hd 4k. Dataprojektor 1080p realističtější a přirozenější zážitek ze sledování. Inovativní automatické zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení projektor p62 disponuje technologií automatického zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení, integrovaný vysoce přesný senzor, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji.

Wifi 6 a bluetooth video projektordataprojektor wimius p62 používá nejnovější technologii wifi6, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci než 5 G, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, projektor umožňuje kdykoli připojit ideální Bluetooth reproduktor/sluchátka a uložit každý detail zvukového efektu, aby získal velkou obrazovku. 4p/4d keystone a 300" velká obrazovkawimius domácí kino projektor je vybaven nejen horizontální a vertikální 4d korekcí, ale také rozšířenou 4bodovou lichoběžníkovou korekci, takže projektor lze umístit kdekoliv.

Po nastartování projektoru se zobrazí stabilní a jasný obraz. Video dataprojektor je vybaven 6vrstvým sklem s vysokou propustností světla. Beamer full hd podporuje projekci přední/boční/stropu. Několik připojení a podpora prezentace vybaven 2 x hdmi přípojkami, tento lcd projektor funguje bez problémů s fire tv stick/laptop/dvd přehrávačem / ps4/ps5/tv boxem/tv boxem/smartphonem, av přípojkou, zatímco ostatní projektory musí pro přehrávání připojit notebook. Ip lichoběžníkového zkreslení a kamera intelligent spolupracují a automaticky korigují obdélníkový obraz, pokud boční projekce a úhel sklonu nepřekročí 20°.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška4.06
Délka10.12
Šířka7.87
Číslo díluWiMiUS P62 Beamer
ModelkaK8
Záruka2 roky

6. Vigpil

#ad

Kompatibilní s iOS/Android/TV Stick/laptop/PS5, mini LED dataprojektor domácí kino 300" displej, Dataprojektor upgrade Full HD 1080p Native 15000 lumenů 5G WiFi Bluetooth dataprojektor podporuje 4K

#ad
Vigpil #ad - Tato technologie umožňuje bezdrátové připojení i venku. Funkce bluetooth 5. 1 a vylepšené hifi stereo reproduktory vylepšené zabudované duální hifi stereo prostorové reproduktory beamer full hd obnovují původní věrnost zvuku, aniž byste museli připojovat externí reproduktory. Několik spojení a 3 roky záruka tento herní projektor je velmi univerzální, amazon prime, laptopy, tv flash disky, ps5 a dalšími.

Z důvodů autorských práv nelze videa jako netflix, av a usb jej lze použít s chytrými telefony, s přípojkami HDMI, USB flash disky, Disney a Hulu přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku mobilního telefonu. Uvidíte jemnější detaily, které by jinak mohly být ztraceny. Přímé spojení p2p a wifi připojení 2, která umožňuje bezdrátové připojení bez připojení k síti wifi. Mini dataprojektor bluetooth může přes bluetooth propojit sluchátka, takže můžete zažít vynikající zážitek z poslechu, reproduktory a další externí audio zařízení a můžete si užívat plně pohlcující zvuk kina doma. Tento kompaktní projektor full hd nabízí projekční plochu o velikosti 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, korekce lichoběžníku ±15° a 75% zoom Nedělejte si starosti s projekční vzdáleností, 5 – 7 m se 75–100% zoomem a ±15° vertikálním zkreslením Keystone pro optimální sledování v interiérech i venku! Nativní 1080p dataprojektor full hd, kapky potu, jako jsou barevné skvrny v očích videocharakterií, vrásky a další jemnější detaily, podporuje 4 k dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, jas 15000 luxů, vysoký dynamický kontrastní poměr 10 000: 1 a poměr stran 16: 9/4: 3 a podporuje video Full HD 4K.

Tento videoprojektor je 4krát podrobnější než 720P projektor.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad

7. TOPTRO

#ad

Elektrické zaostření/automatická vertikální a 4P korekce / 50% zoom včetně, 750 ANSI WiFi Bluetooth dataprojektor domácí kino Full HD 1080P, TOPTRO Dataprojektor 4K podporuje zabudovanou Android TV

#ad
TOPTRO #ad - Musíte si pouze stáhnout z app store, abyste mohli sledovat rozsáhlá videa, aniž byste museli kupovat média, Prime Video, včetně mnoha oblíbených aplikací jako Netflix, využívat zdroje online, jako jsou TV Sticks. Tyřbodová funkce lichoběžníkového zkreslení a záruční servis tento projektor domácího kina 4k se stojanem podporuje čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení a automatické vertikální korekční funkce.

Elektrické zaostření a 50% zoom dataprojektor 4k má funkci elektrického zaostřování, bez namáhavého manuálního nastavování, můžete jej nastavit pomocí dálkového ovládání nebo tlačítka nahoře na projektoru, rychleji získáte jasný obraz. S dataprojektor 1080p s ultra rychlým HiSilicon čipem můžete bez prodlení sledovat filmy a sportovní hry! Pomocí projektoru můžete přizpůsobit velikost obrazovky od 100 % do 50 %. Nejnovější funkce wi-fi 6 a bluetooth 5. 2 tento bluetooth dataprojektor je vybaven dvoupásmovým wifi 6 a hisilicon čipem a nabízí rychlejší wi-fi připojení a přenosovou rychlost pro zařízení iOS, Android a Windows.

Projektor můžete postavit v libovolném úhlu, aniž byste si museli dělat starosti s zkreslením obrazu. V případě dotazů nás prosím kontaktujte e-mailem. Na tento projektor domácího kina 4k platí tříletá záruka a celoživotní profesionální technická podpora. Nativní rozlišení 1920 x 1080p a vysoká barevná škála 90% ntsc technologie pro vizuální efekty podobné domácímu kinu! Full HD dataprojektor je vybaven stojanem, se kterým můžete libovolně měnit úhel přehrávání, což vám nabízí zážitek ze sledování.
ZnačkaTOPTRO #ad
VýrobceTOPTRO #ad
Výška4.39
Délka9.8
Šířka8.03
ModelkaTOPTRO X6
Záruka3 roky záruka

8. Jimveo

#ad

Dataprojektor Elektrické zaostření/lichoběžníková korekce Mini dataprojektor ± 360° rotace Jimveo Sky dataprojektor 1080p Full HD 12000L WiFi 6 Bluetooth podporuje 4K domácí kino, 300" displej s TV

#ad
Jimveo #ad - S tímto přenosným projektorem si můžete užívat zážitek ze stropního kina se svou rodinou, i když ležíte ve své ložnici. Nejnovější technologie wifi6 a bluetooth 5. 2projektor využívá nejnovější technologii wifi6, rozlučte se se zpožděním, která je rychlejší a stabilnější, přenosová rychlost je výrazně vylepšena.

Nastavitelný směr projekce o 360° projektor na mobil byl pečlivě vyvinut tak, aby přístroj a stojan integroval, takže můžete bez problémů dosáhnout bezproblémové 360° projekce, která vám nabízí úžasný volný úhel přehrávání. Nativní full hd 1080p a 12000 lumenůjimveo e18 mini dataprojektor má nativní rozlišení 1920 × 1080, až 12000 lumenů, v kombinaci s nejnovější lcd technologií a reprodukcí barev. Kompatibilní s řadou přístrojů a vysoce účinný chladicí systéme18 dataprojektor má hdmi*1, počítači, když přenosný projektor přehrává videa, DVD, sluchátka *1 přípojky, USB*1, který dokáže automaticky odvádět teplo přístroje, které jsou kompatibilní s TV flash disky, smartphony atd.

Pomocí funkce zoomu projektoru můžete velikost obrazu libovolně přizpůsobit velikosti vašeho herního plátna, korekce lichoběžníkového zkreslení a funkce zoomuProjektor E18 je vybaven motorizovaným zaostřením a elektronickou vertikální lichoběžníkovou korekcí ± 45°. Dataprojektor jimveo má zabudovaný duální ventilátor, a efektivně prodlužuje životnost přístroje. Elektrické zaostřování, stačí pouze několik sekund stisknout dálkové ovládání. Vestavěný čip Bluetooth 5. 2, kompatibilní s 5G/2.
ZnačkaJimveo #ad
VýrobceJimveo #ad
Záruka3 roky záruka

9. HOPVISION

#ad

Podporuje 4K 350" displej, Native 1080p Full HD dataprojektor 10 000 l, multimediální dataprojektor pro smartphone/PC/laptop/PS4/TV stick/EXCEL/PPT, video dataprojektor s 150 000 hodinami, domácí kino

#ad
HOPVISION #ad - Stejně jako jste přinesli divadlo domů. Perfektní domácí kino a profesionální technická podpora– projektor hopvision na krátkou vzdálenost se hodí pro multiscénní aplikace, jako jsou hry, videa, televizní seriály, pro ppt/excel/word. Kompatibilní se smartphony/tablety/pc/TV/laptopy/USB flash disky/PS4/DVD přehrávači/TV boxem atd.

Používá se také jako domácí kino, můžete se na nás obrátit. Výkonné reproduktory nabízejí jiný a překvapivý zážitek. Multimediální spojení a ultimativní zážitek z dotykové obrazovky-rozhraní zahrnuje výstup hdmi/usb/aV/Audio 3, 5 mm. 10 000 lumenů a nativní 1080p, může podporovat i video 4k, podporuje 4k uhd – hopvision led dataprojektor 10000 lumenů s nativním rozlišením 1920 x 1080 a kontrastním poměrem 12000: 1, které poskytuje 6krát více detailů než projektory 720P.

Kromě toho nabízí hopvision 3 roky bezplatné opravy a celoživotní profesionální technickou podporu. Vestavěné duální stereo reproduktory se zvukem srs, které vám nabízejí vyšší výšky, přesné staré a silné basy. Pokud máte nějaké problémy, sport, liga mistrů uefa, lze jej použít nejen jako domácí kino, fotografie, ale také jako domácí kino. Wlan dongle, tV Stick nebo Roku. 350" obří obraz a hi-fi stereo zvuk – full hd projektor hopvision 1080p s velikostmi obrazu až 350 palců, užijte si skvělý zážitek z obrazu.
ZnačkaHOPVISION #ad
VýrobceHOPVISION #ad
Číslo díluHU-XI-201
ModelkaJQ818A
Záruka2 roky záruka

10. Vigpil

#ad

LED videoprojektor, 5G WiFi Bluetooth mini dataprojektor s přímým připojením P2P, Dataprojektor Full HD 1080p 15 000 lumenů podporuje 4K domácí kino, venkovní kompatibilní s chytrým

#ad
Vigpil #ad - Technologie přímého spojení 2, 4g+5g wifi a p2p projektor 4k domácí kino používá nejnovější technologii přímého spojení p2p, která umožňuje bezdrátové spojení bez nutnosti připojení k WiFi. Hudba, telefon, chromebookem, tablety, obrázky, PC, aby bylo možné je přehrávat přímo přes zrcadlovou obrazovku s telefonem. Kromě toho je videoprojektor giaomar 1080p Full HD dodáván s přenosnou taškou na míru.

Z důvodu autorských práv, USB flash diskem. Vnitřní prach lze snadno odstranit. Optimální projekční vzdálenost činí cca 1, 5 – 3 metry. Wifi projektor je kromě toho vybaven dvoupásmovým wifi připojením 2, 4/5g, které umožňuje rychlejší a plynulejší funkce zrcadlení obrazovky při menším počtu snímků a zpoždění. Nativní 1080p & 15000 l a 10000:1 kontrastní wifi dataprojektor tento videoprojektor poskytuje živé a ostré hd obrazy se skutečným rozlišením 1920 × 1080 a kontrastním poměrem 10 000: 1, podporuje video 4k, vysoký jas 15000 lumenů a 16:9/44. Dataprojektor giaomar se dodává s doživotní technickou podporou. Tento mini projektor bluetooth nabízí úhlopříčku obrazu 50 – 300 palců při projekční vzdálenosti 1, díky čemuž jej můžete používat s notebookem, av, videa jako netflix, pad, 5–7 m s poměrem stran 4: 3/16: 9, usb, Disney a Hulu nejsou podporována, 75–100% zoom a 15° Keystone korektura pro optimální zobrazení v interiéru i exteriéru! Multimediální připojení tento herní projektor je velmi univerzální a má hdmi, micro SD kartou, video, amazon prime, chytré telefony Android.

Difúzní světelný zdroj a 100 000 hodin lampa full hd projektor 1080p používá difuzní led světelný zdroj a inovativní chladicí systém ventilátoru, vysokou účinnost chlazení a nízkou hlučnost ventilátoru a prodlužuje životnost lampy na 100 000 hodin. 3 pompompompomnis, wifi bluetooth beamer full hd nabízí zážitek ze sledování v kině.
ZnačkaVigpil #ad
VýrobceVigpil #ad
Hmotnost0.01